Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuana a nový silniční zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Tohle jsem taqdy před nedávnem napsal co se týče řízení pod vlivem, myslím že je to výstižný i pro tuto diskuzi.


Musí být míra jak moc, v podstatě je to stejný jako s chlastem. Někdo si dá joint a pohoda, někdo si ho dá a neví co se s nim děje. Někdo si dá tři pivka, je v pohodě, někdo se motá jak vítr v bedně. Osobně vidím problém jen ten, že zhulenej hůř vidím. Jinak se mi nikdy nic nestalo, ani žádná krizovka, nic. Co se týče známých, ještě jsem neslyšel, že by někdo zhulenej naboural. V případě chlastu je to problém, vožralej za volantem jseš vrah a auťák máš jako zbraň i když si to vůbec nepřipouštíš.
Je to stejný jako s jinou činností, prostě když jsi na něco zvyklej (řídit, máš něco naježděno , fotbal, máš něco nakopáno , lyžování, máš něco nalyžováno....atd.) a k tomu ještě něco nahuleno, tak to jde spojit v hezkej zážitek, bez nějakých tragických konců. Ale každý musí vědět na co se cítí, soudnost na první místě.

Jinak snažím se při kontrole chovat tak aby mně nebrali žádný sliny. Nevypadám nějak výstředně, tak že ok

Jinak je tady téma "Řídítě rádi zhulený", tak když tak reagujte zde, co se týče hulit/chlastat/řídit. Zde piště o těch debilních bodech
here: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 12-07-2006 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 18

No super to je podle me spravne napsany clanek, mimojine taky si myslim ze THC nepatri za volant....protoze pamatuju jak kamos sednul po paradnim jointu do auta a co se nestalo nastartoval a napalil to do 10metru vzdaleneho zaparkovaneho auta samozrejme se rozjizdel tak to bylo jen tuknuti proste neodhadnul vzdalenost z toho vyplyva ze THC mu ovlivnilo jeho zrakove vnimani....a 10metru se mu zdalo jako daleko vic....

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 12-07-2006 v 21:07 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 19

2 Jahudka: Pred dvema mesici jsme se v ramci vyuky byli podivat v toxikologicky laboratori v Plzni a rikali nam, ze minuly rok meli 2 smrtelny nehody, pri kterych se ridici naslo THC v krvi (metabolity tim samozrejme nemyslim). A to ze je konopi vzhledem k rizeni nevyzpytatelny vnimam jako dalsi argument proti.

Nechapu ze muze byt nekdo tak nafoukanej a rict:" JA zhulenej ridim dobre(lepe)." To tady mame najednou Supermanu, kterym se reakcni doba neprodluzuje.

Budu se po x-te opakovat, ale pokud nekdo nezvladne nekourit 18 hod. a jeste navic pred rizenim, tak je smazka a dobytek. Pokud by mela vetsina hulicu takovyhle smysleni a chovani tak by se legalizace prosazovala fakt tezko . Teda ne ze by to bylo za dvermi, chjo :|

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 13-07-2006 v 12:38 PM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

treba ja sem nerekl ze ridim lip, ale ohleduplneji k ostatnim, tam kdebych strizlivej chodce nepustil, nebo kde bych vybyhal na z auta s teleskopem v ruce, v klidu spomalim a toho troubu za volantem, nebo chodce pustim. skratka to me tlumi hodne vyrazne agresivitu za volantem. proste si reknu tak jed curaku, ja pockam...........
ale strizlivej se rvu vo kazdej centak na silnici.

Old Post 13-07-2006 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 21

No u mě hovoří proti hulení za volantem či řidítky i fakt, že jezdim na motorce a mimo vesnice rychlost nedodržuju tak z 50% jízdy (ve vesnicích jedu předpisově tak z 95%). Protože jsou ale na silnicích i slepý čepičáři s platem vajec za zadním oknem, který si mě nevšimnou i přes laděnej vejfuk, 100W dálkový světla a houkačku od Bosche. Chci mít jistotu, že v takový krizový situaci budu moct reagovat co nejlépe. Párkrát se mi taky stalo, že mi skákali důchodci-lumíci pod kola protože potřebovali stihnout tramvaj nebo přejít silnici mimo přechod. Takový si vychutnam, troubim a zpomaluju tak, aby uvědomili, že mohli přijít o život dřív než chtěli. Jinak pokud mě nikdo neohrožuje (na což jsem fakt háklivej), tak se chovam na silnicích fakt slušně, chodce pouštim, když jede na dálnici někdo rychlejc (což se tedka děje málokdy), tak se mu uklidim aby mohl projet a podobně. To vše i bez hulení.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 13-07-2006 v 13:58 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

jo v pohode. vetsina znamejch co jezdej na masinach taky nejezdej skoureny, ale je rozdil silnice co jede 300 a Sclasse se 2 tunama a zadnima brzdovejma kotoucema vetsima nez ma vochcavka RS ve predu. ja zas nemam potrebu jezdit zvlast moc rychle. kdybych drazdil neco jako W201 2,5 16V nebo E500 ( heheh, mozna bude)tak asi taky nejezdim tak spalenej, pac byc me to nutilo jezdit na krev. podobne jako k tomu nuti masina.

Old Post 13-07-2006 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 23

nevim co se tu řeší, Zákona jak je popsáno v příspěvku 1, je spravedlivý ikdyž ne bez chyb, platí pro každého ne že t brko sneseš a ty ne, 1 pivko mě taky nerozhodí a stejnak když si dam a nadejcham tak mi nic nepomuže, a až někomu z vás zabije řidič dítě, najdou mu aktivní THC v krvi tak už vidim jak řikáte: "no jo, ale jedno brčko nemělo na jeho reflexy vliv" dál bych to neřešil, jen doufamm že se časem objevý testy co reagují pouze na "Aktivní THC" a odpaden to vocasování s lékaři-teda hlavně aby to co sem si přečetl v tom článku byla pravda....

Old Post 13-07-2006 v 18:47 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zodiak
Nový Člen

Karma uživatele Zodiak - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zodiak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 29  

Re: trava za volant rozhodne patri Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
zodiac:
asi sem hazarder pac ridim dene docela dost a strizlivej sem jen brzo rano. brko si davam hned pred odjezdem z prace este v aute. kdybych jezdil po praze strizlivej sem uz davno zavrenej za napadeni nebo neco podobnyho. jen marihuana dokaze skrotit moj cholerizmus za volantem. kdyz sem delal chvili kuryra z autem po praze tak sem proste nemohl jezdit strizlivej, proste to neslo. nejlepsi co znam je usadit se do kozeny sedacky, zapalit poradny brko a poslouchat vosmihrnek.


Bohužel nevím co Tě vedlo k tomuto uvažování, jestli Mladická nerozvážnost (z toho vyrosteš), nebo Závislost (a s tím bych se ani nechlubil). Jestli je pravda co jsi napsal, pak jsi opravdu závislý (problém) a měl bys začít uvažovat, že Cannabis je jed.
Je sice pravda že: "V jedu je lék" (-Shakespeare, Jindřich IV-).
Ale když se zkouříš jsi intoxikován jedem a pokud nedokážeš řídit bez THC pak se pro Tebe Cannabis stává životní berličkou jako třeba u závislého na nějakých daleko větších sračkách např. Heroin nebo Nikotin.
Nejsem žádný moralista, ani bych si nedovolil nikoho soudit, takže se na mě nenaser, je to pouze můj názor, na který mám ve "svobodném světě" nárok, stejně jako Ty na řízení pod vlivem THC, leč oba nás mohou za názory potrestat... (špatná doba )

EDIT: nechci vypadat jako "prudič" (nejsem), taky se mi zdá doba 12 - 18 hod. trochu dlouhá . Myslím, že po 4 hod. by měl být člověk relativně ready. Samozřejmě záleží na zkušenostech uživatele i na samotném modelu, jakožto i na dávce (sklo, čilum, bongo, joint). Mě samotnému jde jen o to aby se neřídilo ihned po intoxikaci + dejme tomu cca 3 - 4 hod. Hlavně řidiči, kteří pálí cizí modely nemužou vědět jak budou na daný model reagovat. Co když bude modýlek bohatší víc na CBD než THC a frajer za volantem někde vytuhne. Sám znám případy, kdy se někteří uživatele konopí po tzv. skle (jednoprdovka) prostě skáceli k zemi. Jediné co fakt nechci je skončit pod autem díky tomu, že mě nebo někoho jiného sundá kořen intoxikovaný jakýmkoliv jedem. Takže tohle je jediné o co mi šlo, proto ta reakce...

Rostlina v našem náručí mění tvar. Ohýbá se a narovnává a podvoluje se tlaku našich tužeb. Měníme ji a náš vztah s ní mění náš způsob života. Staráme se o ni a ona se stará o nás. Kouříš-li to občas, staneš se moudrým.Kouřiš-li to hodně, stane se z tebe osel.

Zodiak by present

Naposledy upravil Zodiak 14-07-2006 v 13:12 PM

Old Post 13-07-2006 v 19:20 PM
Zodiak je offline   Profil uživatele Zodiak   Find more posts by Zodiak   Foto galerie člena Zodiak   Click here to Send Zodiak a Private Message   Add Zodiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zodiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 25

No je jasny,ze THC reakce nejakym zpusobem ovlivnuje,takze by za volant patrit nemelo.Kazdopadne na druhou stranu je fakt,ze agresivni ridici po nem jezdej jak beranci,50 neni problem.Nejezdim zhulenej,ale obcas takova situace nastane aniz bych chtel.Proste zahulim a pak musim nekam jet.Takze zklidneni pozoruju primo na sobe.Tam kde normalne smazim 90 jedu treba 50 a jeste me to prijde jako silena rychlost jak bylo popsano vyse.Problemy s pozornosti nepozoruju.
Dalsi vec je,ze kdyz je ve vetsine zemich v EU chlast do urcity hranice povolenej,nevidim duvod,proc by nemel bejt povolenej jeden spek.Ono je celkem jedno jestli nekdo nekoho prejede po tech 2 povolenejch pivkach nebo po speku.Jinak tech 18 hodin se mi zda moc,podle me za 10 hodin po koureni musi bejt clovek uz uplne OK i kdyz v tele jeste muze nejaky aktivni THC mit.Uz po 4 hodkach prakticky nic necejtim.
Ty typci co mely ty bouracky na THC by me zajimalo jestli to bylo jen pod vlivem travy a jestli ty nehody byly skutecne zavineny jima-Mozna ze to ani nezavinily a samozrejme to automaticky zpusobili oni kdyz byly pod vlivem.A taky ty 2 nehody me neprijdou zase az tak moc treba oproti chlastu.Je tedy fakt,ze hulicich ridicu bude asi min nez etch vychlastanej,ale kdo vi?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-07-2006 v 20:23 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

mi se ten zakon nelibi ani trochu.Pekna hovadina.To kdyz si na dobrou noc zacadim,abych mel rano strach jet k vode.
Rizeni zvladam zhulen i nezhulen,rad si davam za jizdy.Ta muzika pak lip zni a vsechno kolem je hezci.A hlavne ta jizda samotna.

s olizovani strach nemam. Spoleham na to,ze bengum nedam jediny duvod proc mi takovy test dat

Old Post 13-07-2006 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

........... Příspěvek č. 27

2mad lion:
citace:
ale strizlivej se rvu vo kazdej centak na silnici.
- tak si zajdi k psychologovi a neres to tim, ze se budes pred cestou zhulovat.

Old Post 14-07-2006 v 14:01 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 28

Lidi pochopíte až budete bourat... bouračka se muže stát každýmu v jakymkoli čase a stavu ale až někoho zabijete nebo pošlete na vozejk tak si bude takždej večír řikat jestli by to dopadlo stejně kdyby ste nehulili/nepili/....

Old Post 14-07-2006 v 14:23 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

no jo pasazeri MHD tomu rozumi nejvic

Old Post 14-07-2006 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od xerthon
no jo pasazeri MHD tomu rozumi nejvic

jestli to bylo na mě tak věř že auto mam, starou šunku ale mam:-)
krom toho v naší rodince je víc aut než členů.... (MHD ale jezdim taky to je fakt,se kolikrát nedá zaparkovat...)

Old Post 15-07-2006 v 05:19 AM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 31

Tady ten clanek jsem potreboval jako sul.Jelikoz nemam jeste vlastni auto tak sem si vzdycky(teda hlavne v zime na hory) pujcoval auto od rodicu.No a kdyz zacal platit novy sinicni zakon, tak mi tatik prestal auto pujcovat.... Proste ze mi seberou ridicak a bla bla.... Mozna to je jenom zaminka nebo spis takovy trest za to ze hulim a pestuju si to.Nevim.Moc se mu to nelibi....
No ale diky tomuto clanku budu mozna jezdit tatikovym autem zase
Takze diky a K+ for Plesnive zelva ( ty woe co to je za brutal nick????? )

Edit:Tady vlastne nejdou posilat karmy.... uups

Old Post 16-07-2006 v 17:31 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 32

Zdar. Docela mě dostává jak někteří píší: 12 hodin je moc, já si myslím že 8 hodin stačí Každopádně je jasný, že hulení s vědomím něco dělá, takže i řízení auta pod vlivem je něco jinýho a jestli je to pro bezpečnost VŠECH účastníků provozu lepší nebo horší a jestli je to horší nebo lepší než řízení pod vlivem chlastu je, myslím, diskuze nesmyslná.
Osobně mám s hulením za volantem zkušenosti dobré i horší...
Jo a co alkohol (třeba 1 pivko na žízeň) při řízení kola? Nevím jestli se tomu mám smát

Old Post 17-07-2006 v 09:17 AM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2012 - Novela Silničního zákona - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8197270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív