Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » SEMENA: Žíhaná fáma.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 17

soulquake:
pred asi mesicem mi prisly seminka, resp. kalichakra (mandala) a NLx (alienbonus)....
kalichakra: temně černá semínka, klíčila déle
NLx: světlá semínka, v podstatě bez žíhání, byly 2hý den venku
který z modelů je lepší? (řečnická otázka)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-03-2006 v 11:02 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 18

třeba byly ta kalicharky starší...no ale řekněme že na žíhanosti asi téměř nezáleží, ASI JE DŮLEŽITĚJŠÍ ABY TO BYLA VELKÁ OKROUHLÁ SEMENA, taková pořádná

Old Post 31-03-2006 v 18:36 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 19

btw. a víte o tom, že to žíhání lze pez poškození seeds oloupat?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 04-09-2006 v 11:05 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Já si vybírám co možná nejkulatější, který vypadají jako povoskovaný.

Old Post 04-09-2006 v 13:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 21

OMG

Zihanost a zbarvenost ma MOC co delat z kvalitou semen.
Nevim presne jak, kdo, co, povazuje za kvalitni, ale co se tyce mych semen tak urcite fandim klicivosti.

Tvrde, tmave, a podle odrudy skvrnate nebo zihane seminka maj nejlepsi klicivost.
Moc dobre si pamatuju kdys mi Greenhouse poslal na pul zihane semena (90 Euro) s kterych mi vyclicily jen dve a to po dlouhem utrpenim a hyckanim (hehe samce). Jinak sem klicila dalsich dve baleni po desiti, a klicivost byla 90%, pomer samec samic 4:5.

Na to vysvetleni mam, zihanost a tmavost ukazuje zralost jak tu bylo receno.
Ale ten povlak, ten tam take je dulezity, chrani seminko od spatnych vlivu slunce, voda.

To aby mi nejaka seedbanka lestila seminka, na to at se vykaslou.
Ja tam ten povlak chci protoze vim ze mi chrani seminko, a take vim ze kdys tam je tak urcite vidim ze mi daly dozrale seminko.

Nezapomenme ale ze sou modely co nemaj zihani, ti maj byt moc tmave.

Plant anatomy rules


Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 10-01-2007 v 17:30 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anakonda
Stálý Člen

Karma uživatele Anakonda - 0% PěstitelskáKarma uživatele Anakonda - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 22

ALE ALE ALE ALE ALE ALE ALE ALE Tak dej semeno na 8hod klidne i zelene do vody a pak ho vytahni a bude cerne. A pak muzeme prodavat semena. Oni nepuknou ale zato je drzime pri zivote ve vnitr a tak nam vydrzi seminko i par let kdyz to praktykujeme Uz jsem to skousel.

Old Post 19-09-2007 v 18:35 PM
Anakonda je offline   Profil uživatele Anakonda   Find more posts by Anakonda   Foto galerie člena Anakonda   Click here to Send Anakonda a Private Message   Add Anakonda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spyrotekk
Nový Člen

Karma uživatele spyrotekk - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 23

chci ti poděkovat za super obasnění abych pravdu řekl také sem toto nevěděl ...

Old Post 20-09-2007 v 00:33 AM
spyrotekk je offline   Profil uživatele spyrotekk   Find more posts by spyrotekk   Foto galerie člena spyrotekk   Click here to Send spyrotekk a Private Message   Add spyrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5959510 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív