Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kolik jste měli samců?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4

kolik jste měli samců
This poll is closed.
do 10% 11 26.83%
10-25% 6 14.63%
25-50% 13 31.71%
50-75% 8 19.51%
75-100% 3 7.32%
Total: 41 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
jaccob.petr
Nový Člen

Karma uživatele jaccob.petr - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Škůdci Příspěvek č. 17

z 60flowers mam 17 samcu nechal sem jw at si trochu zamrdaj maly

Old Post 05-08-2005 v 21:49 PM
jaccob.petr je offline   Profil uživatele jaccob.petr   Find more posts by jaccob.petr   Foto galerie člena jaccob.petr   Click here to Send jaccob.petr a Private Message   Add jaccob.petr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaccob.petr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 18

samci si zamrdaj a ty nebudeš mít co hulit, protože to budeš mít samé semínko...

Old Post 07-08-2005 v 13:09 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

z 22 kytek 3 samci a 2 hermosi

Old Post 09-08-2005 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 20

12kytek 2 samci

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 09-08-2005 v 12:46 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 21

to ja sem měl letos docela smůlu sázel jsem 25 kytí
A stoho mě je 3 šlohli zmrdi na jednom fleku si zařádili divočáci(tam jich bylo 15 asi tak 15cm vysoký hold už nejsou) a zbyli mě 3 kytky napůl s kámošem 1 moja nadhernáA STOHO VYPLÍVÁ ŽE JSEM MĚL 4 SAMCE

Old Post 09-08-2005 v 12:54 PM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 22

letos 2 samci ze 14 kytí, takže úplně v pohodě

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-08-2005 v 18:55 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 23

hoši jak to děláte? já mám přesamcováno...

Old Post 09-08-2005 v 19:43 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 24

Já mám 9 kytek a 1 samce .

Old Post 09-08-2005 v 19:50 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 25

taky mam dost samců a dost mě to štve........... osvědčilo se mi sazet tam, kde není v travním porostu mech(to kvuli kyselosti) rodí se pak míň samců

Old Post 09-08-2005 v 20:29 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 26

s tím mechem máš pravdu,ale i smrkovej les tam je to taky moc kyseli
nejlepší je sázet tam kde jsou kopřivi protože kde jsou tam je to akorát (kopřivi potřebují stejný prostředí jako travka (vlhkost,oxid uhličitý,a samo sebou půdu:-),,,,,)

Old Post 09-08-2005 v 20:48 PM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepan
Stálý Člen

Karma uživatele Pepan - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 27

Zdarek tak u mě: z 15 kytek 3 samci a jednu kyti mi sežrala koza... Poděl

PEPE

Old Post 11-08-2005 v 10:32 AM
Pepan je offline   Profil uživatele Pepan   Find more posts by Pepan   Foto galerie člena Pepan   Click here to Send Pepan a Private Message   Add Pepan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
halperin
Stálý Člen

Karma uživatele halperin - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28

já z 10 kytek jen jeden samec, takže dobrý, čekal jsem 50 na 50, jak jsem se někde dočetl, ale byl jen jeden

en ma laasot - neuděláš nic

Old Post 13-08-2005 v 12:11 PM
halperin je offline   Profil uživatele halperin   Find more posts by halperin   Foto galerie člena halperin   Click here to Send halperin a Private Message   Add halperin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Plow
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Plow - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 29

Já měl 20 kytek a z toho bylo 7 samců. Nic moc, ale i tak jsem rád za to co mi zbylo. Vždycky mě hrozně nasere každý další samec, člověk stará, aby měli dost živin, světla, dobré PH... a pak z pěkné rostliny vykvete samec, který je mi akorát na hov..

Old Post 13-08-2005 v 16:30 PM
Mr. Plow je offline   Profil uživatele Mr. Plow   Find more posts by Mr. Plow   Foto galerie člena Mr. Plow   Click here to Send Mr. Plow a Private Message   Add Mr. Plow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 30

takže po dnešní kontrole už mám 7 samců z 11 rostlin.

Old Post 13-08-2005 v 21:10 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Tak, téměř všechny kytky mně začly kvést. Mám zatím 4 samice a pátej a šestej zakrslík pohlaví ještě neukázal. Celkem jsem měl teda z pěti kytek (zakrslíky nepočítám) jednoho samce, což je docela úspěch a hlavně velký štěstí.

Old Post 14-08-2005 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Splif
Stálý Člen

Karma uživatele Splif - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 32

Dneska jsem se slzama v ocich usmiknul prvniho samce na me zahradce... Ice Queen (nebo jak se to pise) ukazal koule!!! svinak jeden... No aspon bude dobre mlicko

PEACE

Old Post 14-08-2005 v 13:13 PM
Splif je offline   Profil uživatele Splif   Find more posts by Splif   Foto galerie člena Splif   Click here to Send Splif a Private Message   Add Splif to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Splif! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0395590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív