Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Motorky, mašiny, motorkáři & hulení...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
jamal
Nový Člen

Karma uživatele jamal - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 257

citace:
Původní příspěvek od MEDwjet
tady je moje hhujda--- 200ccm, 135kg, 21hp + sport vario
mám ho rád

Čáw MEDwjete , scooter tjuning represent !!!!



jinak já lítam na ROXovi ... tsss

Old Post 30-12-2007 v 20:43 PM
jamal je offline   Profil uživatele jamal   Find more posts by jamal   Foto galerie člena jamal   Click here to Send jamal a Private Message   Add jamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 258




citace:
Původní příspěvek od Nesss
Narazil jsem na tenhle zajimavy thread, muj sen se taky již splnil, viz. foto
ve staji po nocich drime 118 konicku a kdyz se opravdu rozvasni tak se zastavi az na 280 km/h ale jinak opravdu opatrne...motorky jsou fajn ale s hulenim to dohromady nejde...do auta mozna ale na motorku bych nikdy nesed ani po malym prdicku nebo po trojce pifka...

at to roste...


Pekne

Ale ja spis na opak ,pred jizdou si pekne zacadim
neberte to jako frajerinu,ale mne to pak lita lip. Mladi jsem stravil na motorce v
duchu Prazskeho kuryra ,kdo lital po Praze jako kuryr vi o cem mluvim.
Jak uz psal cajovnik jde jen o zvyk
momentalne mam pouze maleho zato natuneneho fichtla viz foto 3
Jednou snad poridim neco poradneho.
Tuhle R1 si obcas pujcim v pujcovne ( z Japoncu muj favorit )
a toho Itala od souseda, miluji ten zvuk.
Kdyz cadim a ridim tak rozhodne neco sativodniho coz v Thajsku neni problem tam nic jineho neroste

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 05-07-2008 v 01:40 AM

Old Post 09-01-2008 v 21:50 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 259

dneska sem pekne narazil... nejde o nic, kamos ma odrenou prdel a ja narazenou ruku, ale kdyby to bylo jakkoli jinak mohli sme zkoncit v cernej kronice davejte kua bacha!!!

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 02-02-2008 v 23:45 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 260

citace:
Původní příspěvek od Pampalini


Pekne

Ale ja spis na opak ,pred jizdou si pekne zacadim
neberte to jako frajerinu,ale mne to pak lita lip. Mladi jsem stravil na motorce v
duchu Prazskeho kuryra ,kdo lital po Praze jako kuryr vi o cem mluvim.
Kdyz cadim a ridim tak rozhodne neco sativodniho coz v Thajsku neni problem tam nic jineho neroste


hele kamos dela v praze taky rozvoz a rika ze kdyby se rano nevypalil tak ani nevyjede z garaze. sativa je jasna volba,dost lidi rika ze po huleni na motorce jsou o dost opatrnejsi a jedou spis vyletni jizdu. Ale za sebe - ja kdyz jsem zhulenej tak mam za volantem/riditkama mam strasnou schyzu a vsude vidim fizly, chodce a ruzny picoviny...takze neee

ale 100 lidi - 100 nazoru - 100 ruznych stavu a kazdej musi vedet jestli muze nebo ne

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 03-02-2008 v 21:40 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 261


Zdravim motorkare po delsi odmlce.
Mel jsem dost prace,protoze se pomalu zaciname pripravovat na backflip na masine.Zatim aspon kolo
Foto pro ilustraci:

Old Post 03-07-2008 v 09:50 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 262


Zdar páni fakt povedenej dred ,jen co je pravda!!!
Jinak tohle je moje čičina cb600f 71kW a tak nějak souhlas co tu psal debil o jizdních vlastnostech a i souhlas s otonem s tím ,že by pořídil 9ku.Taky bych se do ní nebál jít je to fakt dravec!Na této pilce mám odjeto 7000 a hulim podobnym stylem jako v autě ,ale pak to chce tahat opatrnějc tj. jasný ,ale kdo nezná ty návraty při západu slunce,nepochopí.Hornet se díky nižšímu posedu dobře tahá do zatáček i ve větších rychlostech a řekl bych ,že je jasnou volbou pro začínající jezdce.Na zadek jsem ho sic taky zkoušel brát na jedný opuštěný rovince ,ale šel jen přez spojku a to nebudu kurvit lamely ,tolik peněz taky nemám,na takovýhle kravení by byla dobrá právě ta 9ka což musí jít na záda jen čistě přez plyn.Kámik možná půjde do motarda 250 nebo 600 , to jde na prdel jedna báseň i ze 4 ,takže jsem zvědavej co to bude umět,ale nepochybuju o tom.Teď radši šetřim na laďák od tonaxu což by taky ty 2 koníky mohlo přidat na výkonu ,tak nekupte to.

Jo co ten sraz na nějakém místě na žbré ,bude něco ,či co??!

PS:kdyby někdo měl plastovou masku na přední světlo a chtěl by jí prodat měl bych zájem ,pač ty kkti italský přetáhly ty šrouby takovym stylem ,že to prasklo a mám to omotaný izolačkou ,aby to tak nějak drželo.Jinak jsem sháněl po bazáčích a typ mi řiká kup rovnou new světlo za dvojku ,mu řikám na co jako ,lampa je v poho jde mi jen čistě o plast,tak nevim no ještě mám typ na jeden vrakáč ,ale kdyžtak kdyby ste někdo věděl tak pm. díky zdárek


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Naposledy upravil tekknou 04-07-2008 v 10:24 AM

Old Post 04-07-2008 v 10:11 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Palec nahoru MOTOSRAZ Příspěvek č. 263

Zdarvim vsechny priznivce jedne stopy,
jak uz tady tekknou predeslal, mohli bychom uskutecnit nejaky MOTOSRAZ,
takze ti co by meli zajem, tak navrnete nejake pekne misto a datum, kde by se to mohlo uskutecni a vyberem to nejlepsi a nejlepe dostpny pro vecinu z nas.
datum a misto bude upresneno podle zajmu.
muj navrh je-
Lipnice nad Sazavou, je tam pekny hrad i okoli a Svejk.

tak navrhujte at to dame do kupi

Caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 04-07-2008 v 11:46 AM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 264



Nazdárek všem...
Jak to tak bývá,silná vůle,vůně benzínu a očekávání nových zážitků nakonec zvítězilo nad radami,domluvami a lomení rukama mé matky a přátel.
Prosím,seznamte se s mojí novou láskou:Suzuki Bandit gsf 600s.
Malé info:rok výroby 04,koupeno v Dojčlandu od prvního majitele,2 klíče,serviska,technická ok,nepoložená bez jediné známky poškození,origoš gumy,náplně,řetez.najeto 1505km.stav nového motocyklu.


Pro nějaký moto sraz jsem,ale nejdřív si tu krasotinku musím ohmatat,v uterý jsem ji přivez dom tak je ještě taková čerstvá


Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 17-08-2008 v 10:29 AM

Old Post 04-07-2008 v 12:54 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 265

Tak pánové jsem taktéž pro a jak psal čajda Lipnice mi taktéž vyhovuje,tady nějaký info.

http://www.lipnicens.unas.cz/
no není tam krásně?!
http://www.lipnicens.unas.cz/obrazky/kamenkaa1.jpg
http://www.lipnicens.unas.cz/obrazky/stvoridlaa.jpg

teď už jen dohodnout termín a jede se na vyjížďku


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 04-07-2008 v 13:17 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 266

zdarec, ta Lipnice by se mi dost libila, mel bych to tam tak hodku cesty, moto mam uz v kupe tak muzem provetrat ty nase verky . A slo by jen o hulisraz nebo by se podnikla i nejaka vyjizdka s tim ze by se zacinalo i koncilo v tej Lipnici?

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 04-07-2008 v 13:31 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 267

tgm.master:
no jasný klasickej huli sraz s možností dalšího výletu ,třeba ty stvořidla ,nebo zatopený lomy by mohly bejt i třebas ještě reálný..to se ještě časem dohodne ,to samý jako jestli dáme sraz někde v lipnici a nebo někde před ní

to máme zatím 3 vážní zájemci


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 04-07-2008 v 13:43 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 268

Sundance:Bandit je na cestování prostě dobrej:-)
Hlavně opatrně,i cesťák tě může zahodit.řekl bych taková rozumná koupě-rozhodně chválim

Jinak sraz:kliďo dorazim,ale neorganizuju nic,už to tu jednou bylo

Old Post 04-07-2008 v 14:17 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od sundance
Nazdárek všem...
Jak to tak bývá,silná vůle,vůně benzínu a očekávání nových zážitků nakonec zvítězilo nad radami,domluvami a lomení rukama mé matky a přátel.
Prosím,seznamte se s mojí novou láskou:Suzuki Bandit gsf 600s.
Malé info:rok výroby 04,koupeno v Dojčlandu od prvního majitele,2 klíče,serviska,technická ok,nepoložená bez jediné známky poškození,origoš gumy,náplně,řetez.najeto 1505km.stav nového motocyklu.


Pro nějaký moto sraz jsem,ale nejdřív si tu krasotinku musím ohmatat,v uterý jsem ji přivez dom tak je ještě taková čerstvá


Sundance.

ahoj,
dobra koupe, s tema kilometrama na tacho, to je jak nova, jeste ne ani zajeta. 4valec bere pekne od spoda stim nebudes zklamanej.


To jsem rad ze se to tu na ten sraz zbira.


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 04-07-2008 v 16:31 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 270

Tak jste mě s tím srazem tak nalákaly ,že jsem se jel dneska jen tak projet.Umyl jsem si na myčce mašinu a kámik mi povídá ,že to musí jít na zadek i přez plyn ,tak jsem se kousnul a už jsem tak nějak přišel na to jak jí zvednout jen přez plyn mrchu.Tak jsem trénoval na rovince a od 7500ot. jde jak víno ještě vychytat jak tam kopnout 2 a pořád jí držet nahoře a bude to pohoda.Jak to vypadá s tím datumem srázku??


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Naposledy upravil tekknou 04-07-2008 v 18:25 PM

Old Post 04-07-2008 v 18:16 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od w4ever
zdar taky přispěju svou trochou do mlýna..husqvarna WR250 rv 1996-vše po go+menší úpravičky...fotky před a po..



Jo stare dobre casy ,kdysi kamos mnel KTM 250 to bejvaval dobrej rachot az na ty bolavy zapesti hehe
Asi ji jednou poridim

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 13-07-2008 v 20:35 PM

Old Post 05-07-2008 v 01:52 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 272

Musim se taky pochlubit - koupil sem si babetu dvourychlostní, r.v. 1991, najeto necelý dva tisíce - tak dračim. Foto dodám později.

Old Post 05-07-2008 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1233810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív