Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Freedomlike
Nový Člen

Karma uživatele Freedomlike - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 1 

zloutnuti a usychani konce listu big problem Příspěvek č. 241



Zdravim mam docela velký problém. Kytky jsou ve 35 dni květu a čtyři začali pekelně žloutnout a schnout. Mám jich devět ale pět jich je OK a čtyři jsou na tom bledě. Je to White Russian. Je to přhnojené nebo nedostatek Phosporu??? pomoc prosím co s tim ??

Old Post 04-12-2009 v 09:49 AM
Freedomlike je offline   Profil uživatele Freedomlike   Find more posts by Freedomlike   Foto galerie člena Freedomlike   Click here to Send Freedomlike a Private Message   Add Freedomlike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 242

kolik temu hnojíš? viděl bych to na přepal. a jaké máš teploty? i když, když je zbytek vpohodě, teplotou by to byt nemělo. co je ten zbytek zač? trochu se rozepiš

Old Post 04-12-2009 v 12:33 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kosmicka.raketa
Stálý Člen

Karma uživatele kosmicka.raketa - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 243

me se stalo neco uplne stejnyho a vyresil sm to zlepsenim ventilace a snizenim teploty a zvednutim lampy... vsechny ostatni hodnoty sem mel v poradku, jen ta teplota...


EDIT: jo to prehnojeni mozna, nevidim moc dobre ten substrat, je to kokos nebo hlina? KOkos je potreba cistit a prolejvat enzimem, nebo se zasoli a dela to stejnej bordel jako pri prehnojeni... Hlina nevim, nemam zkusenost.

dela to jen ve stredu plochy nebo i na okrajich kde neni tolik svetla a tepla od lampy?

Old Post 04-12-2009 v 13:15 PM
kosmicka.raketa je offline   Profil uživatele kosmicka.raketa   Find more posts by kosmicka.raketa   Foto galerie člena kosmicka.raketa   Click here to Send kosmicka.raketa a Private Message   Add kosmicka.raketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasz
Nový Člen

Karma uživatele lukasz - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 244



caute kluci mam problem den na rustu a zacinaji mi zloutnout a deformovat se listy nevim co s tim dik

Old Post 04-12-2009 v 18:13 PM
lukasz je offline   Profil uživatele lukasz   Find more posts by lukasz   Foto galerie člena lukasz   Click here to Send lukasz a Private Message   Add lukasz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 245

citace:
Původní příspěvek od Maikl
Nazdar hosi.. mam taky problem.. zacinaju mi vysychat konceky a kraje listkov na jednej z mojich kytiek ..pohladal som toho uz dost tak som sa rozhodol napisat sem a ukazat vam ako to vyzera, videl som uz vela podobnych fotiek - problem s prehnojenim ale toto nemoze byt moj problem..

- mam to v Grow-mixe od Plagronu
- este som nehnojil (ze by prave koli tomu malo draslika ??? -neviem, ale myslim si ze nie )
- poda by mala byt vzdusna a nepreliata (kontrolujem si zalievanie)
- korene ako poskodene nevyzeraju ani si nemyslim ze by boli nicene nejakymi skodcami
- obavam sa ci to nieje nahodou problem s pH alebo EC ale to bohuzial nemam ako kontrolovat.. aj ked nemyslim si ze by to mohol byt tento problem lebo som nespravil ziadny zasah do pody alebo do zalievky (nehnojim, nepouzivam ziadne ine pripravky popripade prisady do zalievky atd.)
- vyrazne sa oschnuta plocha na listkoch zvacsila za posledne dva dni

Prosim ak si je niekto hned isty v com je problem nevahajte napisat... vopred diki.. nech sa vsetkym dari..

Ty vole to chce přihnojit, a držet Ph.
Tohle je zmatečí téma. Nikomu to nic nedává.
T25.

Old Post 04-12-2009 v 18:45 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 246

Hnojit staci 1xtydne dle navodu + 1xtydne phytohormony /phytamin/

Old Post 05-12-2009 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 247


Zdravičko .

Sazeničky ze seminek staři 14.dni .

Substrát Plagron Grow Mix .

Zalivka Root Juice 5ml/l H20 = Ph ..... 6 .. EC zatim nevim.


Asi před par dnama mi začli nejak svetlat vrchni mlade listky a to od středu žilky jednotlivych čepeli listu .

Přelitim by to nemelo byt jelikož vzdycky zaleju radeji mene než vice, ale jestli by to nemohlo byt nedostatkem dusiku se mi nechce moc veřit, jelikož ten GrowMix musi alespon chvili vydržet a takove mlade rostlinky si skoro ani nic nepapnou .. Taky možno nedostatek Síry . Kdo vi ale snad se daji dohromady .. A stonek rostlinky a vetvičky listu u nekterych rostlin maji takovou vinove červenou až spiš rudou barvu .. Určite nato přijdem nic neni jen tak

Jedná se o 11x Northern Light . reguler seeds .


A předem všem dekuji Mejte se přátele

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 05-12-2009 v 20:25 PM

Old Post 05-12-2009 v 14:00 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasz
Nový Člen

Karma uživatele lukasz - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 248

jestli muzu poprosit poslete mi vzkazy do pm dik

Old Post 05-12-2009 v 14:52 PM
lukasz je offline   Profil uživatele lukasz   Find more posts by lukasz   Foto galerie člena lukasz   Click here to Send lukasz a Private Message   Add lukasz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 249

citace:
Původní příspěvek od Scott
Zdravičko .

Sazeničky ze seminek staři 14.dni .

Substrát Plagron Grow Mix .

Zalivka Root Juice 5ml/l H20 = Ph ..... 6 .. EC zatim nevim.


Asi před par dnama mi začli nejak svetlat vrchni mlade listky a to od středu žilky jednotlivych čepeli listu .

Přelitim by to nemelo byt jelikož vzdycky zaleju radeji mene než vice, ale jestli by to nemohlo byt nedostatkem dusiku se mi nechce moc veřit, jelikož ten GrowMix musi alespon chvili vydržet a takove mlade rostlinky si skoro ani nic nenapnou .. Taky možno nedostatek Síry . Kdo vi ale snad se daji dohromady .. A stonek rostlinky a vetvičky listu u nekterych rostlin maji takovou vinove červenou až spiš rudou barvu .. Určite nato přijdem nic neni jen tak

Jedná se o 11x Northern Light . reguler seeds .


A předem všem dekuji Mejte se přátele


co mě žloutly od středu tak to bylo bud vodou (hodně) , což ty nemáš takže se pokoukni po přidání síry. mělo by pomoct koupit za 60Kč hořkou sůl a postříkat (a jelikož sou mrnata tak menší koncentraci )

Old Post 05-12-2009 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 250

ahoj cosmicgirl něco podobnýho se mi udělalo taky na pár listech...
Jak to dopadlo tobě ? Mám se toho strachovat ? )

Old Post 11-12-2009 v 20:38 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 251


Nazdar, Toto se mi začalo objevovat na listech... Nešíří se to moc rychle ale nevim co to je, mám docela strach z plísně.
Kytky jsou cca 10 dní od sklizně tak nevím jestli se stim mám vůbec zabývat nebo ne.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 13-12-2009 v 13:25 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 252



Čao..možno poradit co je důvod kroucení listů?EC je 1,6-1,8..Díky

Old Post 15-12-2009 v 19:58 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 253



Čao..mám problémy s listy.EC je 1,6-1,8 jsem v třetím týdnu květu a tohle se mi objevilo přes noc u dvou rostlinek..listy se kroutí jakoby dovnitř a po celé delce listu,hlavně ve vrchní části rostliny. Poradíte někdo?

Old Post 15-12-2009 v 20:35 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 254



čau, před +- 2 dny se mi objevil problém s listy.
Vypadá to na plíseň co myslíte vy?
pH 6-6,5
teplota- den max 28
noc 13
vlhkost 60-80%
na fotce je jeden a ten samý list.

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 16-12-2009 v 00:28 AM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 255

Oliver: ..me to prijde plesnivy...

Old Post 16-12-2009 v 13:47 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 256

Díky za názor..ale myslím že problém bude jinde.Jen sakra nevím kde.Jsou to zdravé rostliny a přes noc se jim tak zkroutí listy.

Old Post 16-12-2009 v 17:40 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3460480 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív