Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 125W poprve, 2X Skunk Passion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

125W poprve, 2X Skunk Passion Příspěvek č. 1


Čaute tak jsem se konečně rozhoupal podělit se o svůj první vysněný mini indoor...

Box: DarkRoom 40 (40*40*120)
Osvětlení: Plug and Grow 125W red vertikálně , na růst jsem měl protentokrát vypůjčenou 200W Plug and Grow na růst.
Ventilace: VKO 100 (105m3), přítah pasivní
Ofuk: Noname 15cm ventilátor
Hlína: Plagron royalty mix
Pacháč: Homemade z filtru do fritéz za 35 kč.
Květník: Samozavlažovací Siesta

Osazenstvo: 2X Skunk Passion origo semínka od DP

Hnojiva: AH micro,grow,bloom

Teplota: den: 14-23C Noc: 22C
Vlhkost: kolem 65 %

Naštěstí obě dvě kytky byli samice, v současné době jsou v 13. dni květu.

Naposledy upravil Flop 13-12-2009 v 17:06 PM

Old Post 06-11-2009 v 16:55 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 2


A tady již lehce nakvetlé... Boužel druhá kytka má cca týden zpoždění. Nevim proč vzklíčila až po osmi dnech.
Případné rady uvítám.

Old Post 06-11-2009 v 16:58 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 3

Zdar parde, jen malý technický dotaz, proč máš lampu vertikálně a jak máš vyřešené stínidlo, nebo se jen tak pro radost připravuješ o světlo a tím i o výnos??? Jinak budu sledovat, protože pod 125W Red pojedu taky first in, tak aspoň sčíhnu jak to pojede

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 06-11-2009 v 19:32 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 4

No s tou lampou to má velmi jednoduchý důvod - lampa má na délku kolem 45 cm i s objimkou a do boxu se prostě horizontálně umístěná nevejde. Prozatim bez stínidla ze stejného důvodu... Ještě to tam skusim narvat našikmo i s tim stínidlem.

BTW Hodně štěstí se sázkou. (to nemůžeš prohrát )

Old Post 06-11-2009 v 20:50 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

20. den květu Příspěvek č. 5


Tak tu máme nějaký ten update. Kytky jsou ve 20. dnu květu a už se začínaj pomalinku nafukovat. Přestal jsem skoro hnojit aby mi neprorazily strop od boxu.
PC větrák zemřel byl nahrazen bohužel o dost hlasitějším (ale výkonnějším) VKO 100 (105m3).

Potřeboval bych poradit ohledně pach. filtru... Je vůbec možné na tak slabej větrák filtr připojit? Je lepší samovýroba nebo z growshopu? Má se řadit před nebo za ventilátor?

Díky za káčko Yaga.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 13-11-2009 v 17:39 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 6


...A nějaký detail paličky, musim říct že jsem docela spokojenej jak to roste. Vypadá to na pěkně chlupatej model.

Bohužel jsem zjistil že stínítko tam nenarvu, musel bych ho tak brutálně ořezat že by to ztratilo smysl. Taky jsem trochu pohledal ohledně pach. filtru a asi zkusím použít filtr do digestoří, pár lidí tu psalo že jsou snim spokojeni.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 16-11-2009 v 15:26 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 16-11-2009 v 16:41 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 8


Dík za K Mikael ať ti to roste.
S fotkama je tady trošku problém, může být jen jedna na příspěvek a nechce se mi tady spamovat jen kvůli fotkám. Ale nějaké budou.

Tady je jedno makro trichomů - vypadaj jak malý houbičky.
Je to focený pomocí čočky z přehrávače CD a mobilu takže nic extra... Tady je návod kdyby to někoho zajímalo:
http://www.diyphotography.net/super...with-a-dvd-lens

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 17-11-2009 v 09:52 AM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

27. den květu Příspěvek č. 9


Kytičky pomalu zpomalují růst, ale stále rostou - holt mostly sativa.
Konečně se mi povedlo vyrobit nějaký ten pachový filtr, použil jsem filtr do fritéz (taková hustá černá vata) za 35 kč tak uvidíme jak to vydrží. (zatim dva dny a v poho )

Foto: Celkovej pohled na box i s filtrem... Jak vidíte tak jedu něco jako vertikální SCROG bez pletiva.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 20-11-2009 v 14:12 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

nooo tak na poprvy to neni spatny no mas to takový koště ale neber to nako špatne .. par brk s toho ubalis +

Old Post 21-11-2009 v 01:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 11


V pohodě, vim že to sou trochu košťata. Zezačátku květu jsem to moc nevychytal a moc se to vytáhlo... Příště pojedu SCROG...

Jinak mám teď docela strach z plísně, vlhkost v noci je kolem 65% což teda neni nic moc.

+ foto - zatim nejlepší pálka.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 23-11-2009 v 16:03 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 26-11-2009 v 10:30 AM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 13

když se podívám na foto u příspěvku č.9 tak mě napadá otázka, kde má ta kytka listy ??? nebo to je nějaký speciál model, který nepotřebuje zásobárnu živin a něco přes co by fungovala fotosyntéza ??? pak se nediv, že ti roste koště

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 26-11-2009 v 16:10 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

36. den květu Příspěvek č. 14


2 Mikael: Větráky přes noc zapnutý mít moc nemůžu, kousek od toho mám postel a ono i při těch nějakých 55 Db už se hůř chrápe. (aspoň mě).
Prozatim jsem koupil v lab. potřebách 300g pikslu silikagelu, kterej tam budu na noc dávat - uvidíme jak to bude fungovat...

Yaga: On ten pohled zboku je trochu zavádějící, listů tam je docela dost a hlavně bylo to prostříháno až po vytažení... mám dost vysokou vlhkost tak jsem se bál nechat tam moc velkou bush.

Foto: Celkovej pohled... některý blizny už začínají docela hnědnout...

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Naposledy upravil Flop 18-12-2009 v 18:34 PM

Old Post 27-11-2009 v 15:23 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Dej pak vědět, jak to dopadlo s tím silikagelem. O kolik si to stáhl atd. Řeším to samé

Old Post 27-11-2009 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

39. den květu Příspěvek č. 16


Tak silikagel moc doporučit nemůžu... Do boxu jsem dal na tácku přes noc tak 100g a účinek nic moc, po dvou hodinách se vlhkost snížila asi o 5 %, ráno těsně před sepnutím lampy byla snížená o 12 % oproti normálu což teda neni moc velká výhra... za tu cenu...

Zatím tu vlhkost budu řešit ventilací přes noc s větráky staženými na čtvrtinu výkonu, snad se to aspoň trochu zlepší...

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 30-11-2009 v 15:50 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4283550 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív