Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 125W poprve, 2X Skunk Passion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

68. den květu Příspěvek č. 33


Co myslíte nechat nebo už sklidit ?

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 31-12-2009 v 09:52 AM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 34


...

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 31-12-2009 v 09:57 AM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 35

Zdravím dej tomu tak 2dny potmě a už bych to sklidil,Jinak docela pěkný,ale asi to bude dos břidké.

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 31-12-2009 v 10:01 AM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 36

Tak díky za radu asi to tak udělám...
Je to trochu řídký, palice nejsou moc tvrdé spíš jdou do délky. Ale co aspoň něco z toho snad bude.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 31-12-2009 v 10:42 AM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 37

Ale musím uznat že na úsporku to máš opravdu nádherný,někteří lidi tady jedou 250 sodík a mohly by ti závidět, , zasloužíš si K+.já už taky konečně budu přepínat na květ tak se těším.jestli se chceš mrknout:
http://grower.cz/forum/showthread.p...eadid=46991.Maj sa a at to chutná

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 31-12-2009 v 10:51 AM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 38

Dost dobry. preju ti co nejvic kvalitniho smoku . Ze zacatku to vypadalo jako hrozny kostata, ale ted vypadaj opravdu dobre. K+. sem zvedavej kolik z toho vydolujes

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 31-12-2009 v 11:57 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 39

[účet odstraněn]

Old Post 31-12-2009 v 14:04 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Obecné Příspěvek č. 40


Díky za komentáře a K+, potěší.

Dnes proběhla sklizeň, prsty mám ještě slepené a už probíhá sušení, klasicky v boxu květy dolů...

+ foto nejlepších palic...

Po usušení ještě doplním smokereport, vůni už můžu posoudit trochu teď a je to klasika a pořádně smradlavej skunk jak se patří na model Skunk Passion.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 02-01-2010 v 14:01 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 41

Zdar...máš to moc pěkný. Chtěl jsem se zepta jestli si mněl až do konce growu tu úsporku pověšenou vertikálně nebo si to pak ještě nějak upravoval. Zrovna rozjíždím velice podobný grow taky s cfc:-) JInak moc pěkný paldy....K+ letí.

Old Post 02-01-2010 v 15:00 PM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 42

Díky a úsporka byla vertikálně až do konce, nechal jsem ji zavěšenou mezi rostlinami které jsem ohýbal směrem od lampy. Tzn. bylo to něco jako vSCROG ale bez pletiva takže jsem občas trochu popálil lístečky.
Bohužel na horizontální zavěšení nemám prostor tak to musím jet takhle.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 02-01-2010 v 15:12 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Pohodička Příspěvek č. 43

Tak už je usušeno....

Výsledek: cca 36 g suchých palic + nějakých deset g spodků

Chuť je poměrně dobrá, díky dlouuhému flushi vůbec nedráždí v krku. Vůni bych popsal jako klasický těžký odér žádná velká změna v průběhu sušení neproběhla.

Skuřuje taky pěkně, žádnej odpal spíš pohodový kouření vhodné pro každodenní užití.
Efekt je klasika sativoidní, méně silný, aktivní, ''all in the head'' bez nějakých fyzických účinků. Nabíhá velmi pomalu i pomalu odeznívá bez větší únavy. (ale záleží samozřejmě na množství)

Odrůda se projevila jako velmi odolná proti plísni vzhledem k tomu že po celé období květu snášela vlhkost kolem 60-80 %.

S výsledkem jsem relativně spokojen, výnos jsem čekal možná o něco větší ale úplnej propadák to snad není.

----------------------

Na závěr bych shrnul některé chyby, které jsem udělal a do budoucna se jich snad budu vyvarovat:

- Použil jsem semínka, řezy by byly o dost vhodnější.

- 1 květník na 2 kytky, velká chyba, v důsledku toho byl výnos nerovnoměrný . (26 a 10g)

- nepodařila se mi snížit vlhkost počas květu.

- možná až příliš dlouhý flush. (3 týdny)

- CFL lampa vertikálně, ale jinou možnost nemám.

----------------------
Tímto se loučím s tímto threadem a příště bych rád jel 200w scrog z řezů nějakého fajnového modelu.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 13-01-2010 v 18:47 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 44

mam stejný box a stejnou lampu a v pohodě sem ji tam vecpal i s objimkou.....musel sem ale jeste udelat kousku plechu vychytavku a by se lampa nedotykala zdi....ted mam mezi zdi a lampou cca 2-3cm a je to ok

Old Post 14-01-2010 v 16:22 PM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 45

Tak to je zajímavý díky za příspěvek... já jsem ji tam prostě nenacpal o pár cm. Možná bych mohl skusit sehnat menší objímku, ta moje je trochu monstrozní porcelánová.
Ještě si to musím promyslet možná bych zůstal u toho vertikálu a šel bych do klasik scrogu, má to jisté výhody v takovýmhle prostoru...

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 14-01-2010 v 16:28 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3207850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív