Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

. Příspěvek č. 241

rofl a jeste ke vsemu ucitelka v matersky skole =)

Old Post 13-02-2004 v 17:31 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 242

Greeeeeeen nemusis vsecko vykecat nebo reknu ze mas salmonelu nebo co at stebou nikdo nehuli

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 13-02-2004 v 17:46 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 243

f poho naši to asi tušej(věděj) když si doma pěstuju a zabavily mě 2kg ze sklizně ale furt pruděj nic nekuř nehul nechlastej-ale vo chlastu se zminujou je málo kdy

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 13-02-2004 v 20:01 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 244

2 kg. To docela nasere.
Na co jim rikas, ze to mas? A co po sklizni, co jim reknes, kam se to podelo?

Old Post 13-02-2004 v 20:14 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 245

2 Muth:
ja už fakt nevim co jim řikám že je to kámoše nebo tak něco. fakt nevim co stim udělaly asi to vyfajčily

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 13-02-2004 v 20:34 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Dotaz Vědí vaši rodiče že hulíte? Příspěvek č. 246

Vědí o Vás vaši rodiče že hulíte? A co si myslíte že by Vám asi řekli kdyby Vám na to přišly?
O mě například rodiče vědí že hulím, schválili mi cestu do Amsterodamu s tím že nebudu nic pašovat :-°) -což jsem bohužel nedodržel- Můj otec si loni dokonce pěstoval 6 kytek a párkrát si ode mne půjčoval fajfku :-°)
Zajímalo by mě jestli taky máte takhle liberální rodiče?

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 14-03-2004 v 15:30 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hovoja
Nový Člen

Karma uživatele Hovoja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 247

jo tak ja doma zacinam pestovat ale nerikal jsem ze hulim ale je jim to asi jasny no proste everybodysmokingmarihuana

Old Post 14-03-2004 v 15:33 PM
Hovoja je offline   Profil uživatele Hovoja   Find more posts by Hovoja   Foto galerie člena Hovoja   Click here to Send Hovoja a Private Message   Add Hovoja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Nápad Nejsou blbí Příspěvek č. 248

Tak vedi, ze sem to skusil nekolikrat.
AA je jim asi docela jasny, ze se tomu nevyhejbam... :-)

Old Post 14-03-2004 v 16:39 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dote
Stálý Člen

Karma uživatele dote - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 249

Mati to ví tata tuší

Old Post 14-03-2004 v 17:04 PM
dote je offline   Profil uživatele dote   Find more posts by dote   Foto galerie člena dote   Click here to Send dote a Private Message   Add dote to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 250

To, ze hulim, jsem jim oznamil jako fakt. Vse jsem jim vysvetlil a zodpovedel jejich dotazky. Je to muj konicek a oni to tak berou.. Mamince se to tedy zprvu moc nelibilo, ale s tatkou jsme ji ukecali.
Takze mi ted tatinek pomaha pri stavbe skrinky Matkarna uz frci a tak ho obcas pristihnu, jak mi smiruje krasotinky.

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 14-03-2004 v 18:36 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 251

moji staříci to ví a jsou v pohodě, abz ne, když jim to pěstuji na zahradě a starají se mi o kytí

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-03-2004 v 08:02 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 252

heh :c)
mno tak nevim jestli to nekdo z mych rodicu vi nebo ne (mozna matka, ale s tou jsem se nevidel par let a ani mi to nechybi) a je mi to uplne ukradeny...mam svoji hlavu a ziju si svuj zivot kterej me bavi a vyhovuje mi...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 15-03-2004 v 08:06 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 253

Maminka to vi zhruba od mých 17-8, kdy jsem se stehovala do Holandu. Toleruje to a i si se mnou zkusila dat brcko. Zas tak ji to neuchvatilo....jen mi obcas rekne, at to moc neprehanim

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 15-03-2004 v 08:32 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cybermik
Nový Člen

Karma uživatele cybermik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 254

Ví a nevadí jim to

Old Post 15-03-2004 v 09:52 AM
cybermik je offline   Profil uživatele cybermik   Find more posts by cybermik   Foto galerie člena cybermik   Click here to Send cybermik a Private Message   Add cybermik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiky-Thc
Stálý Člen

Karma uživatele Fiky-Thc - 2% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 255

Nasi to vzali v pohode jen mamka se chvilku cukala tak sem ji to vysvetlil co a jak se ma.Proste sem jim rekl ze to hulim a pestovani je muj nejvetsi konicek a ze bych toho nikdy nenechal a bylo.Dost by me zajimalo jestli nekdo miluje pestovani tak jak ja.

Old Post 17-03-2004 v 07:00 AM
Fiky-Thc je offline   Profil uživatele Fiky-Thc   Find more posts by Fiky-Thc   Foto galerie člena Fiky-Thc   Click here to Send Fiky-Thc a Private Message   Add Fiky-Thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sewo
Stálý Člen

Karma uživatele sewo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 256

raz mi to zistili a nepytali sa ci som s tym skoncil ... iba obcas ked pridem domov 100% triezvi ale unaveny a idem si lahnut tak mama otravuje ze si som zasa skureny a ked ide v telke v spravach daco o ganji tak ma foter trosku podyebe ale inak fpoho ... dokonca raz bol na ct dokument o bobovi marlyim a ja som o tom nevedel tak mi foter vravi dnes vecer bude dokument o tom fetakovi co ho mas nad postelou(nad postelou mam obrovsky plagat boba) ...takze asi tak

...peace...

Old Post 17-03-2004 v 17:42 PM
sewo je offline   Profil uživatele sewo   Find more posts by sewo   Foto galerie člena sewo   Click here to Send sewo a Private Message   Add sewo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5732340 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív