Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
rasta2
Stálý Člen

Karma uživatele rasta2 - 85% PěstitelskáKarma uživatele rasta2 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 193

a podle me podporujou i kveteni ty od narvy oproti tem oceanic colour ktere sou pro akvaria maji pry podporovat jak rust tak kveteni a tyhle jsou urcene primo pro pestovani.....

Old Post 30-12-2005 v 14:41 PM
rasta2 je offline   Profil uživatele rasta2   Find more posts by rasta2   Foto galerie člena rasta2   Click here to Send rasta2 a Private Message   Add rasta2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 194

Chtěl jsem se zeptat:
Všichni kdo tady mají Philips 150W píší, že mají PIA PLUS, nebo PIA MASTER, jak vhodná je SON-T B?

Případně kde se dají nalézt spektra těch výbojek, protože se mi to nějak nedaří... dík

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 10-02-2006 v 11:28 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 195

Nemyslim si, ze by nekdo poznal rozdily mezi stejnymi rostlinami pestovanymi pod ruznymi sodikovymi vybojkami stejnych wattazi. Podle me jsou rozdily nevyznamne. Proste vysokotlaka sodikova vybojka prislusneho vykonu a je mi jedno jestli je na ni napsano Philips, nebo Osram.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 10-02-2006 v 11:31 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sajlem
Nový Člen

Karma uživatele sajlem - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
seba - driv jsem to zkousel pod ruznejma zarivkama.Byly to zarivky specialni na pestovani rostlin a proto me tohle tema docela zaujalo.Nikdy jsem nezkousel obycejny coolwhite atd.Prestoze jsem pouzival zarivky urceny k pestovani rostlin,vysledky staly doslova za hovno.Naposled jsem klicil pod beznejma coolwhite a tahlo se to opravdu nechutne.ted tam mam ty phillips 965 a vcelku pohoda.Teda ne ze by se to netahlo,ale rostou tomu konecne i listy a je to celkove lepsi na prvni pohled nez pod tema coolwhite.
No a k tomu sodiku.Protoze jsem chtel mit jistotu koupil jsem rovnou agro sodik takze nevim jestli je rozdil mezi obycejnym son - t a son - t agro,ale jak tak sleduju vysledky ruznejch lidi na groweru a porovnavam to,rek bych ze to agro je proste bomba.Vzdyt posud sam.

Za 23 dni od vykliceni mely kytky prumerne okolo 30 cm a musel jsem je prehodit na kvet.Z tech 23 dni ale byly pod agrem jenom 19 dni!!!Predtim jsem je mel pod tema coolwhite.No a dneska je jich plna skrin,jsou silene rozvetveny a mam obavy ze jsem je mel prepnout daleko driv...K dnesnimu dni ma nejvetsi kytka 62 cm na vejsku!!!Celkem rostly do dneska od vykliceni 30 dni.To znamena 26 dni pod agrem.Sam se tomu divim a chtel bych videt lepsi vysledky s jinym svetlem..Dokonce si myslim,ze kdyz bych dal na rust MH vybojku ze by to bylo celkem vyrovnany nebo by mohla bejt mozna o neco lepsi na ten rust,ovsem asi tak minimalne ze je podle me zbytecny kupovat jeste MH..

Zejtra nebo pozejtri zaktualizuju muj thread takze budes moct srovnat s tim co bylo posledne.Aktualizuju to 1x tejdne pokavad se nic mimoradnyho nestane aby prave byly videt rozdily.Ja rozdily samozrejme vidim kazdej den kdyz ty mrchy rostou o 5cm denne.



Chtel jsem se zeptat kolikátka to je ( kolik to má W ta agro ) ?!
Díky za odpoved !
A gratuluji k tak robrým uspěchům !

Old Post 13-02-2006 v 12:59 PM
sajlem je offline   Profil uživatele sajlem   Find more posts by sajlem   Foto galerie člena sajlem   Click here to Send sajlem a Private Message   Add sajlem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cedis
Stálý Člen

Karma uživatele Cedis - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 197

Zdravím Vás všechny,
tak jsem si přečet celé témata o zářivkách a musím Vám říct, že to trvalo celou noc a jsem hotovej (nebejt našeho kouření tak to asi nedočtu:-)).

Ale k věci. Jedu sodik son - agro 400w, hlína, sadba S.A.G.E. Jsem v polovině květu. Foto sem dodám jak to nafotím. Počkám kolik toho bude a další sadba bude do 3 boxu o velikosti š120xh70xv160. V jedné pojedu sodík viz výše a v druhé pojedu narvy oceanic colour podle Zeuse.
Zeus - dík za téma. A jak to pojede dám sem foto a bude po hádkách pánové.

Box 1 bude sodik son - agro 400w, hlína, sadba S.A.G.E. nebo co už znám a vím jak se to chová.

Box 2 bude osazen na vrchu 5 trubic 38w a na bocích po 2. jinak dám ještě na květ jednu nebo dvě trubice mezi rostlinky(uvidím). hlína, sadba S.A.G.E. nebo co už znám a vím jak se to chová.


Box3 bude sodík a k tomu přidám Narvy nahoru 2 a po bocích taky 2. Jak to bude hotové a připravené k sadbě nafotím a pojedu.

Foto sem budu dávat postupně po týdnech a uvidíme samy jak to dopadne.

Jinak Zeus jsi chytrej člověk. K+

Tak zatím čus.

Naposledy upravil Cedis 24-02-2006 v 13:12 PM

Old Post 24-02-2006 v 12:29 PM
Cedis je offline   Profil uživatele Cedis   Find more posts by Cedis   Foto galerie člena Cedis   Click here to Send Cedis a Private Message   Add Cedis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cedis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cedis
Stálý Člen

Karma uživatele Cedis - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 198

Jo ještě musím napsat, že zatím v každém boxu na pokus bude jen jeden prcek. Pro zjištění větvení atd.

čus.

Old Post 24-02-2006 v 13:09 PM
Cedis je offline   Profil uživatele Cedis   Find more posts by Cedis   Foto galerie člena Cedis   Click here to Send Cedis a Private Message   Add Cedis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cedis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 199

cedis: muzes pls napsat wataz svetel ve tretim boxu??
jestli sem to pochopil, tak pojedes 3 identicke modely a setupy a to v boxu 1 pod son - agro 400w box 2 7x-9x narvy oceanic colour box 3 sodik (400w??) a 4x 38w(narva oceanic colour??)




citace:
Původní příspěvek od monolop
myslite podla ceny alebo výnosu ?


co?

peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 24-02-2006 v 15:44 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cedis
Stálý Člen

Karma uživatele Cedis - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 200

Janxu: jasan pochopil jsi to dobře. Třetí bude kombinace obojího. Tj. sodik son - agro 400w a 6x narva oceanic colour.

Uvidíme jak je na tom sodík a zářivka. Jsem nestraný a kouření z obou bude fér.

čus.

Old Post 24-02-2006 v 18:45 PM
Cedis je offline   Profil uživatele Cedis   Find more posts by Cedis   Foto galerie člena Cedis   Click here to Send Cedis a Private Message   Add Cedis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cedis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 201

2Cedis: uz jsi to rojel? Taky sem premyslel ze ty ocean coloury zkusim, ale ted nemam cas ani misto. Ten 1. box bych udelal stejne, ale 1 kyti je imho malo - dal bych tam 2-6 a jel bych scrog . . . budu tve snazeni sledovat

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 11-03-2006 v 15:44 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 202

Cus , necet jsem to tu cely na to nemam cas skoncil jsem asi nekde u 10 stranky , tak by me zajimalo jestli jset to nekdo vyzkouse nekdo tu psal ze si objednal dve zarivky a ze je zkousi a pak uz nenapsal tak nevim. Zkusil jste to nekdo?

Old Post 12-03-2006 v 12:09 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LaNgU$ta
Nový Člen

Karma uživatele LaNgU$ta - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 203

moch bych se zeptat na rozdiil..mezi zarivkou a usporkou pro pestovani..??

Pleas legalize ganja...!!!

Old Post 14-03-2006 v 21:01 PM
LaNgU$ta je offline   Profil uživatele LaNgU$ta   Find more posts by LaNgU$ta   Foto galerie člena LaNgU$ta   Click here to Send LaNgU$ta a Private Message   Add LaNgU$ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 204

Úsporka je vlastne žiarivka so zabudovaným balastom.Ale žiarivky sú lepšie,lebo osvietia pravidelne dlhšiu plochu.Úsporky svietia v podstate z jedného miesta,ale dosvit vysoký nemajú.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-03-2006 v 21:15 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJSantusVorisek
Stálý Člen

Karma uživatele DJSantusVorisek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 205

uz mam nekdo naky vysledky ????

Old Post 19-03-2006 v 11:49 AM
DJSantusVorisek je offline   Profil uživatele DJSantusVorisek   Find more posts by DJSantusVorisek   Foto galerie člena DJSantusVorisek   Click here to Send DJSantusVorisek a Private Message   Add DJSantusVorisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cedis
Stálý Člen

Karma uživatele Cedis - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 206

Jirka P. tak jsem udělal zatím prckárnu. Dal jsem tam 2x oceanic a jednu natur 38w. Jedu prcky ještě pod 400w a za 2 dny jsou pod zářivkama lepší výsledky než pod 400w. Prckové jsou větší a zelenější. Prostě jsou světlejší, listy jsou vědší a delší. Foto dodám. Pod 400w je ten růst nějak pomalejší. Boxi jsou ve fázi příprav.

Old Post 19-03-2006 v 12:36 PM
Cedis je offline   Profil uživatele Cedis   Find more posts by Cedis   Foto galerie člena Cedis   Click here to Send Cedis a Private Message   Add Cedis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cedis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 207

powerjules: do matkarny si zvolil naprosto nevhodny spektrum... jedine oceanic blue+light (coolwhite) - to nevidis ze to sviti cervene misto modre

Old Post 20-03-2006 v 13:39 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 208

Mam v planu testnout zarivky od OSRAM FQ 80W/840 cool ligt (4000K) a FQ 80W/860 (860 tak nejak uz nevim presne (6500K) day light. Bouzel sehnat je bude asi na dlouho a predradnik pro tyto zarivky neni levny tak jeste uvazuju o kombinaci 6 zarivek 56W kde 1. bude cool light, 2–3. day light, 4. do cervena kolem 2000K na posledni fazi kvetenstvi. Sem zvedav

Old Post 26-04-2006 v 15:34 PM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9000850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív