Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 551

citace:
Původní příspěvek od Ono
Ahojte. Plagron je fajn, ale k bloomu by som pridával aj PK 13-14. Myslím, že je to prospešnejšie.



Hele ja se ptal asi tak pred tejdnem typka v Growshopu a ten mi rikal ze k plagronu-bloom pridavat PK 13-14 je blbost. Ze to do nich budu akurat tak prat dalsi fosfor a draslik, kterej uz v sobe bloom nese. Coz mi prijde docela jako pravda.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 27-04-2009 v 10:52 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 552

Môže byť. Ja vychádzam zo skúseností growerov, ktorí vyslovene odporúčajú pridávať PK-čko, pretože samotný bloom má menší pomer fosforu a draslíka. Jasné, aj bez PK som dosahoval a groweri dosahujú výborné výsledky, ale nebránil by som sa tomu. A pri pridávani P/K sa dávajú nižšie dávky bloomu, takže zasolenie substrátu sa eliminuje.

Inak tiež som dostal rovnakú odpoveď v growshope ako ty.

Marihuana je dar.

Old Post 27-04-2009 v 12:02 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 553

Já sem nikdy PK nepoužíval, občas sem dával Tabzzz ale moc ne....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 28-04-2009 v 13:09 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 554

citace:
Původní příspěvek od Ono
Môže byť. Ja vychádzam zo skúseností growerov, ktorí vyslovene odporúčajú pridávať PK-čko, pretože samotný bloom má menší pomer fosforu a draslíka. Jasné, aj bez PK som dosahoval a groweri dosahujú výborné výsledky, ale nebránil by som sa tomu. A pri pridávani P/K sa dávajú nižšie dávky bloomu, takže zasolenie substrátu sa eliminuje.

Inak tiež som dostal rovnakú odpoveď v growshope ako ty.


Když se mrknete na náš thread 12xBelladonna (ve finále OB ), tak tam je vidět jak konkrétně tadle genetika hladoví pouze při bloomu, v našem případě jsme zanedbali dohnojení PKčkem a taky to bylo znát na výsledky a hlavně holky si o to očividně říkaly, takže asi tak.

Old Post 28-04-2009 v 14:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wikin
Nový Člen

Karma uživatele Wikin - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 555

zdravim chtěl bych se zeptat hnojím plagronem crompax a phyt-amyn postřikem a nevíte jesi se má postříkat list z obou stran nebo jen z vrchní části jesi stačí???

Old Post 28-04-2009 v 20:47 PM
Wikin je offline   Profil uživatele Wikin   Find more posts by Wikin   Foto galerie člena Wikin   Click here to Send Wikin a Private Message   Add Wikin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 556

citace:
Původní příspěvek od Wikin
zdravim chtěl bych se zeptat hnojím plagronem crompax a phyt-amyn postřikem a nevíte jesi se má postříkat list z obou stran nebo jen z vrchní části jesi stačí???

Hele doporucujou z obou stran, tak aby to znich jen teklo. Jinak cropmax a phytamin nejsou hnojiva ale obohacovace. Grow a bloom jsou hnojiva.





citace:
Původní příspěvek od Zedy


Když se mrknete na náš thread 12xBelladonna (ve finále OB ), tak tam je vidět jak konkrétně tadle genetika hladoví pouze při bloomu, v našem případě jsme zanedbali dohnojení PKčkem a taky to bylo znát na výsledky a hlavně holky si o to očividně říkaly, takže asi tak.



No jasny, ja se prave bojim abych je nepredymenzoval ve finale. Jelikoz nemam moznost kontrolovat EC a vzhledem k tomu ze se jedna o out tak by to bylo i dost neprakticky,podle mne.

Ale pod tihou vasich argumentu jsem se rozhodl pro kombinaci: Bloom + PK + B´Cuzz Bloom Stimulator, kterej by se nemel nijak hadat s bloomem a PKckem, jelikoz nema obsah NPK. A docela uvazuju jeste nad B´Cuzz Booster Bio. Kterej by se staral o holky celou dobu rustu.



Jinak jak je to s "prepinanim" kytek na kvet, pomoci PKcka ?



Pic, M.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 28-04-2009 v 21:22 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wikin
Nový Člen

Karma uživatele Wikin - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 557

jj ty používám taky a dík

Old Post 29-04-2009 v 15:20 PM
Wikin je offline   Profil uživatele Wikin   Find more posts by Wikin   Foto galerie člena Wikin   Click here to Send Wikin a Private Message   Add Wikin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 558

s přepínáním je to tak různě - pkáčko taky. ale na některejch doporučujou až potom, některý hned od začátku květu ... jinak celkově mi připadá rozumný jim dát větší množství fosforu (1x) ale zároven jen trochu ubrat dosavadních růstových hnojek a ty květový postupně nabírat. v období přepínání jsou dost vytížený co se týče výživy ale fosfor opravdu potřebují až potom, ne hned

Old Post 29-04-2009 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 559

citace:
Původní příspěvek od Mašťák



No jasny, ja se prave bojim abych je nepredymenzoval ve finale. Jelikoz nemam moznost kontrolovat EC a vzhledem k tomu ze se jedna o out tak by to bylo i dost neprakticky,podle mne.

Ale pod tihou vasich argumentu jsem se rozhodl pro kombinaci: Bloom + PK + B´Cuzz Bloom Stimulator, kterej by se nemel nijak hadat s bloomem a PKckem, jelikoz nema obsah NPK. A docela uvazuju jeste nad B´Cuzz Booster Bio. Kterej by se staral o holky celou dobu rustu.



Jinak jak je to s "prepinanim" kytek na kvet, pomoci PKcka ?



Pic, M.


Ahoj. Pokiaľ dáš Bloom + PK-čko, tak B´Cuzz Bloom Stimulator už stačí v malej miere, čisto ako stimulátor.

Prepnutie pomocou výživy nájdeš tu:

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=29925

Marihuana je dar.

Old Post 29-04-2009 v 15:32 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machartin
Nový Člen

Karma uživatele Machartin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 560

už mám docela pěkný kitky achtel bych to nak urichlit naky hnojivem aby mi to udělalo palice tak do konce prazdnin jaky si mam koupit?napiste a uvidim jaky koupim

Old Post 31-05-2009 v 18:10 PM
Machartin je offline   Profil uživatele Machartin   Find more posts by Machartin   Foto galerie člena Machartin   Click here to Send Machartin a Private Message   Add Machartin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 561

citace:
Původní příspěvek od Machartin
už mám docela pěkný kitky achtel bych to nak urichlit naky hnojivem aby mi to udělalo palice tak do konce prazdnin jaky si mam koupit?napiste a uvidim jaky koupim


Podle toho jak pises, bych to tipoval na zakladku. A s tim hnojivem: No pokud najdes nejaky hnojivo, ktery mi do prazdnin udela palice. Tak mi o tom urcite povypravis, mezi tim si ale kup jakykoliv hnojivo na rust a pak na kvet.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 31-05-2009 v 19:07 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machartin
Nový Člen

Karma uživatele Machartin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 562

dik

Old Post 31-05-2009 v 19:12 PM
Machartin je offline   Profil uživatele Machartin   Find more posts by Machartin   Foto galerie člena Machartin   Click here to Send Machartin a Private Message   Add Machartin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 563

Co grotek ? používáte někdo?

Old Post 09-06-2009 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubik
Nový Člen

Karma uživatele kubik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 564

a co hovorite na plagron ??? oplati sa mi to kupovat,??

Old Post 11-06-2009 v 15:12 PM
kubik je offline   Profil uživatele kubik   Find more posts by kubik   Foto galerie člena kubik   Click here to Send kubik a Private Message   Add kubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 565

citace:
Původní příspěvek od kubik
a co hovorite na plagron ??? oplati sa mi to kupovat,??


A co hovoris na funkci Hledat??? o Plagronu je toho tady napsáno tolik, že je rozumnější nejdřív chvíli hledat a něco si přečíst než se bezhlavě začít ptát.. vyplatí se pokud máš dobrý místo, čas se o kytky starat, máš kvalitní genetiku (originální semínka, nebo řízky) a jsi ochotný si o tom ještě něco přečíst a chvíli přemýšlet

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:41 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 566

citace:
Původní příspěvek od Bambuca
Co grotek ? používáte někdo?


Grotek by me osobne taky zajimal, nikde jsem o jeho nasazeni moc reportu nenasel a co jsem tak koukal do jejich nabidky, nemaji produktu zrovna malo a kvalita by dle meho nazoru mela byt taky na slusne urovni, ma tady nekdo osobni zkusenost??

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:42 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 567

já ho používám, a kámoš taky už asi na 3 sklizen je to peckový maximální výnos,

Old Post 15-06-2009 v 23:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 568

citace:
Původní příspěvek od Bambuca
já ho používám, a kámoš taky už asi na 3 sklizen je to peckový maximální výnos,


Můžeš se k tomu pls vyjádřit trochu podrobněji? Tedy, jakou kombinaci jejich hnojiv používáš, stručnou konfiguraci Tvý zahrady a nějaký srovnání s hnojkama jiný značky, popř. jaký značky.. díky.

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:52 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 569

jiný značky sou nezkoušel jedu to asi po 3. a jenom grotek nechal sem si poradit je to čistě organické hnojivo(bio) používám všechny hnojiva akorád na ten růst pouřžívám jen kick star během několika dnů máš velikánskej prorostelj kořenovej system i z řízků, sem stim spokojenej,mám tady toho víc ty hnojky mám napsaný ve svojim rok starym threadu

http://grower.cz/forum/showthread.p...7246#post738013

Old Post 15-06-2009 v 23:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 570

Hmm, jinak to máš pěkný, asi GroTek někdy taky vyzkouším, je teda fakt, že Plagron je taky organický a jsem spokojenej.. zajímalo by mě přímý srovnání GroTek vs. AH nebo GroTek vs. Plagron..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 16-06-2009 v 00:00 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 571

je to rok starý až ti ukážu ted co mám, jak sem to všechno pořešil tak je to suprový mám 8 kytek jenom ale udělal sem znich 50 cm keře a do strany taky tak maj hodně rozvětvený blízko u sebe patra, teprve ted sem přepl asi včera, mě by taky zajímalo to srovnání, přišel sem do growshopu a chtěl sme věci od plagronu ale zastavil mě a řekl at skusim novinku, tak sme zkusil a byl sem spokojenej jen sem si nekoupil nic co má hodně dusíku v sobě tak my lístečky žloutly ale jinak to bylo v pohodě ted už vše mám

Old Post 16-06-2009 v 00:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hakousek
Stálý Člen

Karma uživatele hakousek - 0% PěstitelskáKarma uživatele hakousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 572

zdarec pestuju balkon a hojim ho v kvetu krystalonem plod a kvet , palky se teprve zacinaj , nevadi to necemu?

Old Post 29-08-2009 v 01:01 AM
hakousek je offline   Profil uživatele hakousek   Find more posts by hakousek   Foto galerie člena hakousek   Click here to Send hakousek a Private Message   Add hakousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 573

citace:
Původní příspěvek od hakousek
zdarec pestuju balkon a hojim ho v kvetu krystalonem plod a kvet , palky se teprve zacinaj , nevadi to necemu?


Nooo- dalo by se říct, že nevadí (ty težký kovy nejsou ani moc cejtit ). Hlavně nezapomeň včas přestat,jinak budeš hulit čistej krystalon. A kdy je včas? To nevím, osobně bych řek, žes neměl ani začínat, ale zas tak zlý to nebude. Záleží taky dost na velikosti květináče a půdě v něm. Abys to pořádně proplách, tak doporučuju ASPOŇ měsíc bez Krystalonu,. Buďto nehnojit vůbec, nebo pořídit něco organickýho-- guano (netopýří sračky) by bylo ideální. Ale ani u toho nezapomeň tak 14 dní před sklizní přestat a prolejvat to už jen čistou vodou.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 29-08-2009 v 01:52 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hakousek
Stálý Člen

Karma uživatele hakousek - 0% PěstitelskáKarma uživatele hakousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 574

ouki tak diky za radu prestavam dnesnim dnem hnojit a asi zkusim hnojivo co dela jeden borec pro nasi ctvrt je to jenom na kvet a ucinky jsou prej lepsi nez nejakej krystalon a plagron , tak uvidime ale diky

Old Post 29-08-2009 v 10:01 AM
hakousek je offline   Profil uživatele hakousek   Find more posts by hakousek   Foto galerie člena hakousek   Click here to Send hakousek a Private Message   Add hakousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 575

Ja davam 1,5 nasobnu davku ATAMI - PK 13/14, BIO BIZZ - Bio bloom a tiez Bloom stimulator....vsetko hned od zaciatku kvetu....hned jak su preflovers...ked ma kvet maly prebytok dusiku, fosforu alebo hocicoho, neublizi jej to lebo si to ulozi v listoch a pouzije ked bude treba....robim to tak uz daky ten rok a vsetko je v pohode...

Old Post 31-08-2009 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA-MAN
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA-MAN - 82% PěstitelskáKarma uživatele RASTA-MAN - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 576

Mam takovy dotaz....koupil sem si hnojivo krystalon a chtel bych se zeptat jak casto s tim mam hnojit,hnojim 1 za 14 dnu

Old Post 05-09-2009 v 22:19 PM
RASTA-MAN je offline   Profil uživatele RASTA-MAN   Find more posts by RASTA-MAN   Foto galerie člena RASTA-MAN   Click here to Send RASTA-MAN a Private Message   Add RASTA-MAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 577

1) Jakej krystalon ?Plod a kwět ?
2) klidně 1X týdně ale ob dvě zálivky proplachovat čistou vodou

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 06-09-2009 v 07:37 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RealG
Nový Člen

Karma uživatele RealG - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 578

Krystalonem radši vůbec. Ne sranda, ale na příště skus něco kvalitnějšího (aspon na květ určitě) fakt je to docela poznat.
Jestli to dojedeš s krystalonem květ tak si dej na konec pěknej flushing (2-3 týdny před sklizní nehnoj a jen zalívej vodou). A až bude usušeno tak skus porovnat tvůj model s někým kdo jel o něco lepší hnojiva a pochopíš že krystalon an příště nebude to nej

tak ať to špale

Old Post 13-09-2009 v 17:40 PM
RealG je offline   Profil uživatele RealG   Find more posts by RealG   Foto galerie člena RealG   Click here to Send RealG a Private Message   Add RealG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 579

Zdravim groweři, chtěl jsem se zeptat jak bych měl hnojit společně AHčkama a PKčkem.... nějakej ozkoušenej poměr pls, a taky od kdy,jestli hned od přepnutí nebo později? Předem děkuji

Old Post 18-09-2009 v 19:10 PM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 580

2 Matrixx krystalon ee..krystalonem bych tam mozna zalejval zeleninu,ale ne kytky kup si plagron tady tech tipu na koupe kvalitnich hnojiv je stovky

2 Abandonn: no ja az prepnu na 12/12 tak budu hnojit od zacatku a ty pomery jsem tu tez myslim nasel

Old Post 19-09-2009 v 06:47 AM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 581

to V1k1 : dik za odpověď,jen ten poměr jsem nikde nenašel...takže kdo má zkušenosti s kombinací hnojek AH a PK tak mi pls písněte nějaký ten poměr jak hnojíte. Jestli je PK jen přídavek nebo se tim částečně nahradí AH. Dík and peace

Old Post 19-09-2009 v 10:38 AM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 582

ahoj lidi...mel bych jeden dotaz: kytky mam na rustu uz 22 dnu prvnich 6dnu jsem to hnojit start-upem a pak cista voda kytky chci dat jeste na rust 5-8 dnu a ptam se jestli to jeste muzu hnojit od plagronu Alga-growem(nebo tak nejak)...bude to mit nejaky vliv a nebo se mam na to vykaslat a uz to dojet normalni vodou...Dik za kazdou radu

Old Post 20-09-2009 v 18:44 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 583

citace:
Původní příspěvek od V1k1
ahoj lidi...mel bych jeden dotaz: kytky mam na rustu uz 22 dnu prvnich 6dnu jsem to hnojit start-upem a pak cista voda kytky chci dat jeste na rust 5-8 dnu a ptam se jestli to jeste muzu hnojit od plagronu Alga-growem(nebo tak nejak)...bude to mit nejaky vliv a nebo se mam na to vykaslat a uz to dojet normalni vodou...Dik za kazdou radu


Pokojne im este daj Algo Grow, urcite im neublizis.

A trochu nechapem zaver tvojho prispevku. To im chces v kvetovej faze davat len cistu vodu??? Hnojivo na kvet nebude???

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 20-09-2009 v 19:19 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 584

jasny ze na kvet bude ale na poslednich 8 dnu rustu se mi podarilo ziskat algu grow...dik za radu

Old Post 20-09-2009 v 20:19 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullman
Nový Člen

Karma uživatele Hullman - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 585

cawes groweri v pestovani sem uplny zacatecnik ale pristi rok bych chtel zasit muj prvni Out:-) takze bych potreboval poradit co by bylo pro me kyticky to nejlepsi.dival sem se na par hnojiv a vybral tyto:

Plagron alga grow-na rust

Plagron alga bloom-na kvet

a knim jeste Plagron Bio-protect

a jeste me zaujalo Plagron Bat Guano

http://growshop.cz/katalog/seznam/1102-plagron

jaky je na to vas nazor ??? mam skusit tyto ????

dik za vase nazory a pestu zdar :-)

Old Post 22-09-2009 v 18:03 PM
Hullman je offline   Profil uživatele Hullman   Find more posts by Hullman   Foto galerie člena Hullman   Click here to Send Hullman a Private Message   Add Hullman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 586

citace:
Původní příspěvek od Error
no hele ja pestuju tenhle rok poprve a abych rekl tak ten Plagron alga bloom se mi celkem zalibil a jeste bych se chtel zeptat na final solution - melo by to vyplachnout zbytky hnojiv (pokud sem to spravne pochopil) ale chtel sem se zeptat jestli je pak jeste nutny to nakou dobu proplachovat obycejnou vodou (myslym ten final solution) thx za odpoved a at to kvete


Ne, uz nemusis.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 24-09-2009 v 15:51 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 587

cau lidi muzu pridavat k alge-bloom s PK jeste GUANO?jestli to vubec bude mit smysl a nebo naopak ze kytky to uz nesnesou..dekuji za kazdou radu...

Old Post 03-10-2009 v 08:16 AM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od V1k1
cau lidi muzu pridavat k alge-bloom s PK jeste GUANO?jestli to vubec bude mit smysl a nebo naopak ze kytky to uz nesnesou..dekuji za kazdou radu...

Jit to pujde, ale bacha na prehnojeni, hlidej EC a na IN bych to ani nezkousel, spis bych dodrzoval prisnej program Bloom+PK...

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 03-10-2009 v 11:58 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MyGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MyGrow - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 589

čo hovoríte na n-9% p-4% k-5% ?

Old Post 01-11-2009 v 22:08 PM
MyGrow je offline   Profil uživatele MyGrow   Find more posts by MyGrow   Foto galerie člena MyGrow   Click here to Send MyGrow a Private Message   Add MyGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 590

zdravim mate nekdo zkuseností s Plagron enzymes?? jak pouzivat a jak casto?? a chtel bych poradit co muzu michat dohromady mam vse od plagronu grow a bloom, enzymes, rybí, emulzy, pyth amin alga pres. co muzu teda smichat dohromady a kdy nebo mam vse zvlast??

Old Post 02-11-2009 v 06:11 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 591

citace:
Původní příspěvek od Azachyel
zdravim mate nekdo zkuseností s Plagron enzymes?? jak pouzivat a jak casto?? a chtel bych poradit co muzu michat dohromady mam vse od plagronu grow a bloom, enzymes, rybí, emulzy, pyth amin alga pres. co muzu teda smichat dohromady a kdy nebo mam vse zvlast??


http://www.plagron.nl/Index_cz.htm

Priste by stacilo kdyby jsi pouzil google.com. Je t odocela dobra vec... Me osobne to zabralo cca. 7sekund nez jsem nasel hnojici schemata...

Old Post 02-11-2009 v 06:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 592

taky sem to nasel ale k nekterým vecem tam nic není a zrovna ty by me zajimali no odzlkousim co mi zbývá, sem se chtel zeptat jen jestli ma nekdo zkusenosti

Old Post 02-11-2009 v 07:27 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Chemie plagron alga bloom vs hesi pk13/14 Příspěvek č. 593

poradíte někdo? Omylem sem si koupil pk13/14 od hesi ale problém je v tom že je pro použití do hydra a kokosu a já jedu v hlíně. Můžu to použít nebo to mám zkusit vrátit. Účtenku už samo nemám. Druhá věc: můžu vůbec kombinovat plagron alga bloom s pékáčkem od hesi? Máte někdo zkušenost?

Old Post 10-11-2009 v 18:44 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: plagron alga bloom vs hesi pk13/14 Příspěvek č. 594

citace:
Původní příspěvek od Hakan
poradíte někdo? Omylem sem si koupil pk13/14 od hesi ale problém je v tom že je pro použití do hydra a kokosu a já jedu v hlíně. Můžu to použít nebo to mám zkusit vrátit. Účtenku už samo nemám. Druhá věc: můžu vůbec kombinovat plagron alga bloom s pékáčkem od hesi? Máte někdo zkušenost?


Nevadí,kombinovat mužeš a do soilu to taky není problem.

Old Post 10-11-2009 v 19:17 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 595

Okey, díky za radu.

Old Post 10-11-2009 v 19:28 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 596

Caute vsichni:

mam dotaz ohledne PLAGRON ALGA BLOOM, kdyz jsem si koupil 0,5l hnojky, precetl jsem si, ze mam zalevat 5ml/l pri kazde zalivce (3-4x do tydne), ale na webu plagronu maji 4ml/l a pouze 1x tydne, ja vubec nevim, jsem z toho zmatenej nerad bych to prehnojil nebo nedej boze uplne dokurvil. Diky predem za odpoved.

Old Post 11-01-2010 v 07:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 597

3x nebo 4x do týdne si myslím ze je moc ale 2 týdně to v pohode zvladají, aspon ja to tak delam

Old Post 11-01-2010 v 11:37 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 598

Ja uz v tom mam uplne chaos

ted mi z growshopu psali ze to je pry normalni a stara vec, hnojeni pri kazde zalivce, ted mi tu pises ze je to uz moc, ja uz fakt nevim jak to hnojit, abych to nezkurvil

Old Post 11-01-2010 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 599

citace:
Původní příspěvek od IPX
Ja uz v tom mam uplne chaos

ted mi z growshopu psali ze to je pry normalni a stara vec, hnojeni pri kazde zalivce, ted mi tu pises ze je to uz moc, ja uz fakt nevim jak to hnojit, abych to nezkurvil


Hnoj na střídačku-voda,hnojky,voda,hnojky...

Každej jede jinej styl -pokud budeš hnojit každou zálivku obezřetne,tak ti to rozhodne nechcípne,ale jediny co docílíš bude vetší spotřeba hnojek.

Lidi z growshopu ber trocha s nadhledem,spousta jich nepestí a jen papouškujou názory co jim kdo řekne (nechci urazit prodavače v Gshopech,ale vetšinou to tak je)

Old Post 11-01-2010 v 11:57 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 600

Dekuji Machomane, tvuj nazor tedy stavim na svuj experimentalni vrchol Jasny mne se to zdalo taky moc, ale lepsi je se zeptat. Dekuji za odpoved. Provedu tak. Diky za odpovedi Machomanovi a Azachyelovi. Uz me to sralo, kdyz jsem nevedel o co se mam oprit

Old Post 11-01-2010 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4050480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív