Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 1001

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
bruno.kudrna : A je vtom velkej rozdíl,jestli litr hnojiva za 40 kč nebo litr hnojiva za 340 kč ???


Zdravím
No nevím přečti si etiketu...Moc nechápu otázku.Co s čím srovnáváš??Tahle otázka je celkově divná.....Nechce se ti utrácet že...a vlastně ani moc starat když potřebuješ jednoduchý hnojky na celej pěst.Tvoje věc....
To je jak kdyby ses ptal jakej je rozdíl mezi mercedesem a trabantem....No v podstatě žádnej obojí tě doveze na místo,otázka je jak......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-08-2017 v 16:39 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1002

bruno.kudrna :Je v tom vyditelnej rozdíl nebo je to dražší kvůli značce ??Dražší občas neznamená lepší Samozřejmě nejsem idiot,rozdíl mezi trabantem a ferrari poznám,jde vo to jestli to má cenu kupovat

Naposledy upravil Michaelos 10-08-2017 v 09:39 AM

Old Post 09-08-2017 v 16:59 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1003

Pítr90 :Kouknul jsem do FAQ a je to tam

Old Post 12-08-2017 v 17:08 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 1004

zajímalo by mě proč tak málo lidí používá GH. Podle mě jsou uplně easy. Mám rád jak floraduo tak floranova. U tý je hlavně potřeba pořádně protřepat. Stačí ti dvě lahve na celej pěst + to ke konci můžeš doplnit Ripenem a na záčátek dát Bio Roots na zakořenění, ale ten já nepoužívám. Vyzkoušeno v kokosu.

NYD 400w 1x1m ----- Zahradní domek in da haus aneb jak to roste v plechovým boxu --- Kempaři ve stanu 9x Shark Shock ve stanu 1x1 pod čtyřkoulí v cooltube a pak asi 600w?

Old Post 17-08-2017 v 10:44 AM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1005

k biobizz hnojivu pridavate pk 13 14?

Old Post 18-08-2017 v 10:54 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Advanced nutrients Nirvana Příspěvek č. 1006

Ahoj

pořídil jsem si Nirvana hnojivo. http://www.kleckashop.cz/nirvana-5-l-advanced-nutrients Všude jsem se dočetl že mám hnojit 2 ML / litr vody od 3. - 6. týdne kvetení, případně dřív když kytky potřebují posílit (což potřebují) ale nevím jak často. Každý druhý den? Jednou týdně ? A je Nirvana samo o sobě dostatečné hnojivo nebo mám ještě přidávat NPK s guanem ? http://www.forestina.cz/produkt/jih...hnojivo-5v1-780 Může mi někdo poradit prosím ? Kytky mám outdoor v květináčích 20L. Moc děkuju

Naposledy upravil Balamb 07-09-2017 v 08:29 AM

Old Post 07-09-2017 v 00:57 AM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 1007

Skús každú druhú zálievku polovičnú dávku. Nič tým nepokazíš a prípadne pridáš plnú palbu. V outdore aj tak zalievaš asi každý 2 deň.

Old Post 07-09-2017 v 09:53 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 1008

citace:
Původní příspěvek od odo
Skús každú druhú zálievku polovičnú dávku. Nič tým nepokazíš a prípadne pridáš plnú palbu. V outdore aj tak zalievaš asi každý 2 deň.


Před chvílí jsem tam dal plnou, tzn 1 litr/2ml. Nerad bych to přepálil tak mám dát třeba za 3 dny to samé ? A hlavně jestli k tomu mám dávat ještě to klasické hnojivo co jsem postoval v příspěvku. Jinak moc díky za odpověď )

Old Post 07-09-2017 v 10:31 AM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 1009

Hele Nirvana je doplněk, 0-0-1 a samotná stačit nebude...

Old Post 10-10-2017 v 09:50 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 1010

No míchnul jsem ji s normal hnojivem a cajk. Každopádně už mám sklizeno a díky za odpověď :-)

Old Post 11-10-2017 v 17:29 PM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 1011

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zkušenějších. Mám nyní zasazeno v substrát GuanoKalong, které je předhnojené na 4-6 týdnů (dle výrobce), avšak dle prodejce je to stejně málo a je třeba přihnojovat.

Hnojiva mám všechno Bio od Canny.

Nicméně má otázka zní: kdy začít přidávat BioRhizotonic (kořenový stimulátor). Klíčil jsem semínka a právě se derou na povrch.

Před lety v kokosu jsem začal, když byla asi 7 dní venku (sotva první 4 lístky) a to pak byl růstový boom....

Nicméně nejsem si jistý, kdy nyní, abych to náhodou neuspěchal....na druhou stranu si říkám, když je to bio....tak proč už nezačít.

Co myslíte?

Předem díky za jakoukoliv pomoc.

Old Post 12-10-2017 v 17:20 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1012

citace:
Původní příspěvek od MICHAL88
zajímalo by mě proč tak málo lidí používá GH. Podle mě jsou uplně easy. Mám rád jak floraduo tak floranova. U tý je hlavně potřeba pořádně protřepat. Stačí ti dvě lahve na celej pěst + to ke konci můžeš doplnit Ripenem a na záčátek dát Bio Roots na zakořenění, ale ten já nepoužívám. Vyzkoušeno v kokosu.


Jo taky používam GH flora nova a musim říct jsem stím nad míru spokojený ale každý má svojí značku kterou preferuje chvíli jsem používal atami nebylo špatné ale zbytečně složitý u GH si člověk vystačí jen s grow a bloom

Old Post 12-10-2017 v 18:47 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 1013

citace:
Původní příspěvek od Fénix
Zdravím,

chtěl bych se zeptat zkušenějších. Mám nyní zasazeno v substrát GuanoKalong, které je předhnojené na 4-6 týdnů (dle výrobce), avšak dle prodejce je to stejně málo a je třeba přihnojovat.

Hnojiva mám všechno Bio od Canny.

Nicméně má otázka zní: kdy začít přidávat BioRhizotonic (kořenový stimulátor). Klíčil jsem semínka a právě se derou na povrch.

Před lety v kokosu jsem začal, když byla asi 7 dní venku (sotva první 4 lístky) a to pak byl růstový boom....

Nicméně nejsem si jistý, kdy nyní, abych to náhodou neuspěchal....na druhou stranu si říkám, když je to bio....tak proč už nezačít.

Co myslíte?

Předem díky za jakoukoliv pomoc.


Ak je substrat predhnojeny na 4-6 tyzdnov tak logicky hnojit nemusis minimalne na tu dobu. Rhizotonic ak sa nemylim tak tiez obsahuje nejake NPK. Ja by som sa skor obaval ci ten predhnojeny substrat nebude moc silny na take male rastlinky. Urcite by som neprihnojoval nicim.

Old Post 12-10-2017 v 19:18 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 1014

Zdravím hoši chci se zeptat máte někdo zkušenost s Atami? Já používám metrop a chci zkusit atami ale přijde mi že toho je hodně melo by stačit A+B korenak,bloom a ještě? Jinak používám hlínu. Díky

Old Post 06-11-2017 v 12:30 PM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 1015

Cus, pouzil bych jen zakladni hnojky , korenak jestli myslis rootbastic ,ten bych vynechal a koupil neco jinyho .
V kombinaci s bloombastikem to bude fachat , bloombasric je sice drahej, ale pri davce 0.5ml/l to neni zas tak hrozny.
Vsechny hnojky maj 3 prdele doplnku ,ale s vetsinou si vystacis se zakladem.
Ja osobne preferuju aptus ,cannu , metrop , Jidb, advanced nutrient.
Vse jen zaklad + nejakej stimulator ,ale neni treba.

Old Post 06-11-2017 v 12:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 1016

Jen pro info, z JIDB mi psali, ze na cannafestu je 30% sleva, asi na vse. Toz treba to nekomu usetri par korun :]

Old Post 06-11-2017 v 18:36 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 1017

Inak pani mna by len zaujimalo ked zarobim roztok s plagron alga grow 1L podla tabulky tak jeho ph bude take ze je nutne ho upravit? Vyrobca uvadza ph 6-7,5..

Old Post 23-12-2017 v 11:52 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1018

pokud mas vstupni vodu s ph 6-7,5 jak uvadi vyrobce tak neni treba dal upravovat... muzes, ale neni to nutny

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2017 v 11:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1019

Hnojím čerstvou koňskou močí a výsledky vynikající

Old Post 23-12-2017 v 12:56 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1020

Kobylince dobrý, ale čerstvá koňská moč?? to je jinej level

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2017 v 12:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 1021

Michaelos - podrobnosti nedáš?
riedenie, pH, EC ??? Fotky rastlín?

Old Post 23-12-2017 v 14:13 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 1022

To jako když se jde kůň vychcat tak letis za nim s kyblem?

Old Post 23-12-2017 v 16:09 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1023

To byl vánoční vtip

Old Post 24-12-2017 v 07:12 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1024

Tak příště do kanálu ať se toho nějakej chudák nechytí

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2017 v 09:27 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 1025

Jasny preci

Old Post 24-12-2017 v 12:53 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 1026


Zdravím, mam z letošního cannafestu nejaký základní balicek hnojiv Hesi a v prilozenem letáku je davkovani,ale připadá me extrémně koncentrovane. Nemate někdo zkušenosti s pouzitim těchto hnojiv v substratu. Az 12ml do 1litru zálivky v růstu a podobne v kvetu me přijde hooodne. Navíc se tam nepíše zda do každé zálivky nebo typicky do každé třetí. Atak. Nějaké info od uzivatelu by se hodilo, už jen proto, ze Haze na kterou mam spadeno, je extrémně citlivá na prehnojeni. Díky moc.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Naposledy upravil skoroduchodce 29-12-2017 v 18:02 PM

Old Post 29-12-2017 v 17:44 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 1027

Nenašel jsem zde nic o metrop. Tohle hnojivo fakt nikdo nepoužívá? Ja ho jedu již léta a nechtěl bych ho měnit.

Old Post 31-12-2017 v 07:18 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 1028

staci zadat do vyhledavace Metrop

Old Post 31-12-2017 v 08:14 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 1029

Ale jo,o metropu je toho dost tady. Jen v tomto threadu jsem ho neviděl. Proto mě překvapuje že se zde omílají dokola asi jen pár druhů hnojek. Asi jsou osvědčený,ale stejně pojedu metrop.

Old Post 31-12-2017 v 15:34 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 1030

jedeš metrop do kokosu? do hliny ?

Old Post 31-12-2017 v 15:53 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 1031

Hydro,,,,, a jsem spokojenej. Drží PH. Je hodně koncentrovaný,tudíž ho stačí hodně málo. Proto je celkem dražší.

Old Post 31-12-2017 v 16:04 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simir79
Nový Člen

Karma uživatele Simir79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1032

Zdar. Bylo mi doporučeno přejít z AH na Biogreen. Mám to udělat? Doporučil mi to přímý dodavatel do CZ, takže to beru s rezervou :-D .... Nicméně mi to připadá cenově zajímavější... Omlouvám se, jestli tu otevírám již několikrát probrané téma, ale je toho tu vážně hodně... :-) ... Díky Simir

Old Post 15-01-2018 v 18:28 PM
Simir79 je offline   Profil uživatele Simir79   Find more posts by Simir79   Foto galerie člena Simir79   Click here to Send Simir79 a Private Message   Add Simir79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simir79
Nový Člen

Karma uživatele Simir79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1033

Jinak jedu Kokos, 600W.

Old Post 15-01-2018 v 18:30 PM
Simir79 je offline   Profil uživatele Simir79   Find more posts by Simir79   Foto galerie člena Simir79   Click here to Send Simir79 a Private Message   Add Simir79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 1034

Jel jsem kdysi Hesi do hlíny podle této tabulky. Měl jsem jen základní složky bez boosterů. Nedával jsem úplně plné dávky podle tabulky, spíš 80%. Výsledky dobré..

citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
Zdravím, mam z letošního cannafestu nejaký základní balicek hnojiv Hesi a v prilozenem letáku je davkovani,ale připadá me extrémně koncentrovane. Nemate někdo zkušenosti s pouzitim těchto hnojiv v substratu. Az 12ml do 1litru zálivky v růstu a podobne v kvetu me přijde hooodne. Navíc se tam nepíše zda do každé zálivky nebo typicky do každé třetí. Atak. Nějaké info od uzivatelu by se hodilo, už jen proto, ze Haze na kterou mam spadeno, je extrémně citlivá na prehnojeni. Díky moc.

Old Post 16-01-2018 v 11:54 AM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 1035


Chci se zeptat mate nekdo zkušenosti s doplňkem od canny CalMag Agent ? http://www.canna-uk.com/about-calmag-agent

Jedu kokos hnoje komplet od Canny. Vodu mam ze studny ec 1,3 a to je hodne, po RO mam EC 0,1 canna udává ze jejich produkty jsou od ec 0,4-0,7 po namichani hnojiv a dodržení Ph dochází k deficitu...
Je lepsi obednat ten CalMag Agent od Canny nebo namichat vodu z RO a přidat studniční at je ec treba 0,4 a pak az hnoje.

Naka rada ?

Info z webu Canna

V odezvě na poptávku společnost CANNA vytvořila firmu CALMAG AGENT. Tento produkt můžete použít ke zvýšení EC měkké vody. Vytvrzuje vaši vodu, aby vaše rostlina mohla růst silná a zdravá

Výrobky společnosti CANNA jsou vyrobeny pro EC o 0,4 !!!!


Jaký je rozdíl mezi měkkou / tvrdou a / nebo špatnou vodou a co můžete s tím dělat?

Měkká voda má úroveň EC pod 0,4. Pomocí nástroje CANNA CALMAG AGENT můžete zvýšit úroveň EC na hodnotu 0,4.

Normální voda má úroveň od 0,4 do 0,7. Obsahuje vápník, hořčík a bikarbonát ke stabilizaci pH. Všechny produkty CANNA jsou navrženy tak, aby fungovaly nejlépe s tímto typem vody.

Tvrdá voda (EC> 0,8) obsahuje více vápníku a hořčíku, než je rostlina schopna zvládnout. Když rostíte rostliny, nejlepším způsobem, jak zacházet s touto vodou, je použít filtr s reverzní osmózou a pak namíchat tvrdou vodu s RO vodou, dokud nedosáhnete úrovně EC 0,4. Nebo jednodušeji můžete použít 100% RO vody a poté použít CANNA CALMAG AGENT pro zvýšení Vaší EC úrovně na 0,4.

Špatná voda (EC> 0.8) obsahuje převážně sodík a chlorid. Tyto dva prvky zabraňují příjmu živin a dokonce se mohou stát toxickými pro vaše rostliny. Pomocí filtru s reverzní osmózou můžete tyto dva prvky odstranit. Ale vytváření směsi RO vody a špatné vody nepřinese dostatek vápníku a hořčíku, pouze bikarbonát, aby stabilizoval pH. Vytvořte směs RO vody se špatnou vodou, dokud nedosáhnete hodnoty EC 0,2 a poté do této vody přidejte prostředek CANNA CALMAG, dokud nedosáhnete úrovně EC 0,4 nebo použijte 100% RO v kombinaci s CANNA CALMAG AGENT, dokud nedosáhnete Úroveň ES 0,4

Naposledy upravil BlueMammoth 10-02-2018 v 01:40 AM

Old Post 09-02-2018 v 23:02 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 1036

caf! Doporučil by som riediť studničnú vodu dažďovkou, alebo vodou z osmozy. Nebudeš potom potrebovať ten CalMag Agent

Old Post 10-02-2018 v 12:46 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1037

Ja bych teda radeji koupil ten calmag agent, kdyz uz si investoval do te RO. Nevis co v te studnicni nebo destove vode vsechno je, s cistou RO a calmag agentem tam budes mit jen ty dobre ziviny.

Old Post 10-02-2018 v 14:41 PM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1038

Pokračování - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80206


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 10-02-2018 v 16:11 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2098720 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív