Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 62 63 64 65
Autor
Téma 
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 1009

Hele Nirvana je doplněk, 0-0-1 a samotná stačit nebude...

Old Post 10-10-2017 v 09:50 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 1010

No míchnul jsem ji s normal hnojivem a cajk. Každopádně už mám sklizeno a díky za odpověď :-)

Old Post 11-10-2017 v 17:29 PM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 1011

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zkušenějších. Mám nyní zasazeno v substrát GuanoKalong, které je předhnojené na 4-6 týdnů (dle výrobce), avšak dle prodejce je to stejně málo a je třeba přihnojovat.

Hnojiva mám všechno Bio od Canny.

Nicméně má otázka zní: kdy začít přidávat BioRhizotonic (kořenový stimulátor). Klíčil jsem semínka a právě se derou na povrch.

Před lety v kokosu jsem začal, když byla asi 7 dní venku (sotva první 4 lístky) a to pak byl růstový boom....

Nicméně nejsem si jistý, kdy nyní, abych to náhodou neuspěchal....na druhou stranu si říkám, když je to bio....tak proč už nezačít.

Co myslíte?

Předem díky za jakoukoliv pomoc.

Old Post 12-10-2017 v 17:20 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1012

citace:
Původní příspěvek od MICHAL88
zajímalo by mě proč tak málo lidí používá GH. Podle mě jsou uplně easy. Mám rád jak floraduo tak floranova. U tý je hlavně potřeba pořádně protřepat. Stačí ti dvě lahve na celej pěst + to ke konci můžeš doplnit Ripenem a na záčátek dát Bio Roots na zakořenění, ale ten já nepoužívám. Vyzkoušeno v kokosu.


Jo taky používam GH flora nova a musim říct jsem stím nad míru spokojený ale každý má svojí značku kterou preferuje chvíli jsem používal atami nebylo špatné ale zbytečně složitý u GH si člověk vystačí jen s grow a bloom

Old Post 12-10-2017 v 18:47 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 1013

citace:
Původní příspěvek od Fénix
Zdravím,

chtěl bych se zeptat zkušenějších. Mám nyní zasazeno v substrát GuanoKalong, které je předhnojené na 4-6 týdnů (dle výrobce), avšak dle prodejce je to stejně málo a je třeba přihnojovat.

Hnojiva mám všechno Bio od Canny.

Nicméně má otázka zní: kdy začít přidávat BioRhizotonic (kořenový stimulátor). Klíčil jsem semínka a právě se derou na povrch.

Před lety v kokosu jsem začal, když byla asi 7 dní venku (sotva první 4 lístky) a to pak byl růstový boom....

Nicméně nejsem si jistý, kdy nyní, abych to náhodou neuspěchal....na druhou stranu si říkám, když je to bio....tak proč už nezačít.

Co myslíte?

Předem díky za jakoukoliv pomoc.


Ak je substrat predhnojeny na 4-6 tyzdnov tak logicky hnojit nemusis minimalne na tu dobu. Rhizotonic ak sa nemylim tak tiez obsahuje nejake NPK. Ja by som sa skor obaval ci ten predhnojeny substrat nebude moc silny na take male rastlinky. Urcite by som neprihnojoval nicim.

Old Post 12-10-2017 v 19:18 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 1014

Zdravím hoši chci se zeptat máte někdo zkušenost s Atami? Já používám metrop a chci zkusit atami ale přijde mi že toho je hodně melo by stačit A+B korenak,bloom a ještě? Jinak používám hlínu. Díky

Old Post 06-11-2017 v 12:30 PM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 1015

Cus, pouzil bych jen zakladni hnojky , korenak jestli myslis rootbastic ,ten bych vynechal a koupil neco jinyho .
V kombinaci s bloombastikem to bude fachat , bloombasric je sice drahej, ale pri davce 0.5ml/l to neni zas tak hrozny.
Vsechny hnojky maj 3 prdele doplnku ,ale s vetsinou si vystacis se zakladem.
Ja osobne preferuju aptus ,cannu , metrop , Jidb, advanced nutrient.
Vse jen zaklad + nejakej stimulator ,ale neni treba.

Old Post 06-11-2017 v 12:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 1016

Jen pro info, z JIDB mi psali, ze na cannafestu je 30% sleva, asi na vse. Toz treba to nekomu usetri par korun :]

Old Post 06-11-2017 v 18:36 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 1017

Inak pani mna by len zaujimalo ked zarobim roztok s plagron alga grow 1L podla tabulky tak jeho ph bude take ze je nutne ho upravit? Vyrobca uvadza ph 6-7,5..

Old Post 23-12-2017 v 11:52 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1018

pokud mas vstupni vodu s ph 6-7,5 jak uvadi vyrobce tak neni treba dal upravovat... muzes, ale neni to nutny

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2017 v 11:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1019

Hnojím čerstvou koňskou močí a výsledky vynikající

Old Post 23-12-2017 v 12:56 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1020

Kobylince dobrý, ale čerstvá koňská moč?? to je jinej level

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2017 v 12:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 1021

Michaelos - podrobnosti nedáš?
riedenie, pH, EC ??? Fotky rastlín?

Old Post 23-12-2017 v 14:13 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 1022

To jako když se jde kůň vychcat tak letis za nim s kyblem?

Old Post 23-12-2017 v 16:09 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1023

To byl vánoční vtip

Old Post 24-12-2017 v 07:12 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 1024

Tak příště do kanálu ať se toho nějakej chudák nechytí

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2017 v 09:27 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 62 63 64 65  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0523290 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív