Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63 64 65
Autor
Téma 
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 993

Na out mi stačí už jenTohle

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 20-07-2017 v 10:42 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 994

Žádné syceni neproběhlo,ještě ten den co mi přišel z shopů tak jsem ho otevřel a rovnou použil,docela jsem se lekl jak to vypadalo, tak snad v pořádku, už jsem tím hnojil 2x a holky problém zatím nemají.

Old Post 20-07-2017 v 15:07 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 995

Ahoj,můžu hnojit konopí hnojivem pro růst a květ celou dobu ???Nebo to potřebuje na růst a potom na květ odděleně ???

Old Post 05-08-2017 v 13:21 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 996

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
Ahoj,můžu hnojit konopí hnojivem pro růst a květ celou dobu ???Nebo to potřebuje na růst a potom na květ odděleně ???


Opět vrchol lenosti!! Pokud si tu přečteš aspoň jeden thread, tak na odpověď přijdeš.
Ps: těch složek bývá více než jen růst a květ 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-08-2017 v 05:15 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 997

Zdravím
Tak třeba biobloom od biobizz je hnojivo který se tam lije celou dobu od začátku do konce.Ale jestli stačí jen tohle to nevím,vždycky sem k tomu ještě něco přidával.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-08-2017 v 09:00 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 998

bruno.kudrna : A je vtom velkej rozdíl,jestli litr hnojiva za 40 kč nebo litr hnojiva za 340 kč ???

Old Post 07-08-2017 v 18:53 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pretorian
Nový Člen

Karma uživatele Pretorian - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 999

Caute..v jakem obdobi kvetenstvi je podle vas nejlepsi pridat
PLAGRON Sugar Royal - květový stimulátor.. Jasne ze asi neni problem to tam cpat hned od zacatku ale chtel bych vse udelat zpravne pro maximalni efekt.. Dikes

Old Post 09-08-2017 v 13:24 PM
Pretorian je offline   Profil uživatele Pretorian   Find more posts by Pretorian   Foto galerie člena Pretorian   Click here to Send Pretorian a Private Message   Add Pretorian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pretorian
Nový Člen

Karma uživatele Pretorian - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1000

*spravne

Old Post 09-08-2017 v 13:25 PM
Pretorian je offline   Profil uživatele Pretorian   Find more posts by Pretorian   Foto galerie člena Pretorian   Click here to Send Pretorian a Private Message   Add Pretorian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 1001

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
bruno.kudrna : A je vtom velkej rozdíl,jestli litr hnojiva za 40 kč nebo litr hnojiva za 340 kč ???


Zdravím
No nevím přečti si etiketu...Moc nechápu otázku.Co s čím srovnáváš??Tahle otázka je celkově divná.....Nechce se ti utrácet že...a vlastně ani moc starat když potřebuješ jednoduchý hnojky na celej pěst.Tvoje věc....
To je jak kdyby ses ptal jakej je rozdíl mezi mercedesem a trabantem....No v podstatě žádnej obojí tě doveze na místo,otázka je jak......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-08-2017 v 16:39 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1002

bruno.kudrna :Je v tom vyditelnej rozdíl nebo je to dražší kvůli značce ??Dražší občas neznamená lepší Samozřejmě nejsem idiot,rozdíl mezi trabantem a ferrari poznám,jde vo to jestli to má cenu kupovat

Naposledy upravil Michaelos 10-08-2017 v 09:39 AM

Old Post 09-08-2017 v 16:59 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 1003

Pítr90 :Kouknul jsem do FAQ a je to tam

Old Post 12-08-2017 v 17:08 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 1004

zajímalo by mě proč tak málo lidí používá GH. Podle mě jsou uplně easy. Mám rád jak floraduo tak floranova. U tý je hlavně potřeba pořádně protřepat. Stačí ti dvě lahve na celej pěst + to ke konci můžeš doplnit Ripenem a na záčátek dát Bio Roots na zakořenění, ale ten já nepoužívám. Vyzkoušeno v kokosu.

NYD 400w 1x1m ----- Zahradní domek in da haus aneb jak to roste v plechovým boxu --- Kempaři ve stanu 9x Shark Shock ve stanu 1x1 pod čtyřkoulí v cooltube a pak asi 600w?

Old Post 17-08-2017 v 10:44 AM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1005

k biobizz hnojivu pridavate pk 13 14?

Old Post 18-08-2017 v 10:54 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Advanced nutrients Nirvana Příspěvek č. 1006

Ahoj

pořídil jsem si Nirvana hnojivo. http://www.kleckashop.cz/nirvana-5-l-advanced-nutrients Všude jsem se dočetl že mám hnojit 2 ML / litr vody od 3. - 6. týdne kvetení, případně dřív když kytky potřebují posílit (což potřebují) ale nevím jak často. Každý druhý den? Jednou týdně ? A je Nirvana samo o sobě dostatečné hnojivo nebo mám ještě přidávat NPK s guanem ? http://www.forestina.cz/produkt/jih...hnojivo-5v1-780 Může mi někdo poradit prosím ? Kytky mám outdoor v květináčích 20L. Moc děkuju

Naposledy upravil Balamb 07-09-2017 v 08:29 AM

Old Post 07-09-2017 v 00:57 AM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 1007

Skús každú druhú zálievku polovičnú dávku. Nič tým nepokazíš a prípadne pridáš plnú palbu. V outdore aj tak zalievaš asi každý 2 deň.

Old Post 07-09-2017 v 09:53 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balamb
Nový Člen

Karma uživatele Balamb - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 1008

citace:
Původní příspěvek od odo
Skús každú druhú zálievku polovičnú dávku. Nič tým nepokazíš a prípadne pridáš plnú palbu. V outdore aj tak zalievaš asi každý 2 deň.


Před chvílí jsem tam dal plnou, tzn 1 litr/2ml. Nerad bych to přepálil tak mám dát třeba za 3 dny to samé ? A hlavně jestli k tomu mám dávat ještě to klasické hnojivo co jsem postoval v příspěvku. Jinak moc díky za odpověď )

Old Post 07-09-2017 v 10:31 AM
Balamb je offline   Profil uživatele Balamb   Find more posts by Balamb   Foto galerie člena Balamb   Click here to Send Balamb a Private Message   Add Balamb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63 64 65  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7500940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív