Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Chemie Hnojiva Příspěvek č. 1

Podle mě jedna z nejdůležitějších a neopominutelných částí pěstování vůbec,a proto jsem se rozhodl,že založím toto thread,čím a jak hnojit,aby to bylo pro kytky nejlepší,je toho spoustu,takže budu rád,když se do týhle diskuze zapojíte,vaše rady,nápady,míchání vlastních hnojiv,(míchám si hnojiva sám,jelikož studuju na chemicko-biologický škole,každopádně někdy se mi to taky nepovede,a přídám tam nějaký látky víc než je zdrávo),pokud budete mít nějaký dotazi,skusim na ně odpovedět

Na úvod je potřeba charakterizovat jednotlivé skupiny kapalných hnojiv na trhu, podle toho, co v sobě obsahují. Výběr hnojiv a jejich posuzování nespočívá jenom v hodnocení ceny, ale také vydatnosti hnojivé zálivky, bohatosti a množství zastoupení jednotlivých živin a obsahu stimulátorů.
PRVNÍ jednoduchou skupinou na trhu jsou kapalná hnojiva, obsahující pouze NPK. Takovéto hnojivo dokáže vyživit dusíkem, fosforem a draslíkem rostliny tak, že prokazatelně rostou. Dochází však často k horší kvalitě růstu z nedostatku ostatních prvků.
DRUHOU skupinou jsou kapalná hnojiva, která obsahují všechny makroživiny (dusík, fosfor,draslík, hořčík, popř. i vápník a mikroprvky (železo, zinek, mangan, měď, molybden a bór). U této skupiny hnojiv je rozhodující celkový obsah živin, protože jen několik málo výrobců má vyšší obsah makroprvků ( 10% celkové sumy živin) a současně ještě deklarované mikroprvky s jejich obsahem. Hnojiva z této skupiny s vyšším obsahem živin rostliny již kvalitně vyživí.
TŘRTÍ skupinou jsou kapalná hnojiva, která obsahují makro i mikroprvky a ještě něco navíc. Většinou obsahují navíc stimulátor růstu, kondice rostlin, látky podporující tvorbu kořenové soustavy, látky regenerující listy po poškození atd. Jedná se o nejkvalitnější skupinu výrobků, zvláště v případě, kdy není hlavní účinnou látkou pouze skupina stimulátorů, ale kdy hnojivo obsahuje dostatečné množství a sortiment živin.

Na co je tedy potřeba dávat při nákupu kapalných hnojiv pozor? Nikdy nenakupujte jen podle ceny! Ta nejlevnější hnojiva Vám nabízí buď jen NPK, nebo nízkou hladinu živin, popřípadě se jako hnojiva pouze tváří a jsou pro nízký obsah živin vlastně jen pomocnými látkami se stimulátory růstu. Dejte na reference známých a sousedů, protože se většinou jedná o velmi cenné zkušenosti z praxe o té nejdůležitější vlastnosti hnojiva a tou je jeho účinek. Podívejte se jestli není na dně lahve sraženina solí. (Hnojivo je znehodnocené nebo již nekvalitní od výrobce). Sledujte na etiketě vydatnost hnojiva a spočítejte si kolik Vás stojí 1 litr hnojivé zálivky.

Příště něco o značkách a cenách,zatim pěstu zdar

Old Post 14-01-2005 v 10:06 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 2

matrix - dobrý infa s jednou výhradou - u spousty hnojek je usazenina na dně nebo zákal naprosto přirozená přirozená věc a ničemu neškodí

Snark in the System

Old Post 17-01-2005 v 12:18 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 3

4snark: pise o vyzrazanej soli a nie o prirodzenej usadenine, ktora byva v org. hnojivach, aspon mne to tak pripada



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 17-01-2005 v 12:55 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

Treba na AH je napsany> Pred pouzitim protrepat

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 17-01-2005 v 13:38 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 5

Každý hnojivo by se mělo protřepávat,protože jsou pomalu všude usazeniny.

Old Post 17-01-2005 v 16:03 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 6

Přesně tak,hnojiva obsahujou látky,ktery se hůř rozpouštej,takže se musí homogenizovat,je to způsebený promíchávání molekul(lajksky),takže je dobrý hnojivo před použitím protřepat,aby mělo ten správný účinek,v pátek něco o těch cenách a značkách jo a ktomu Biogreenu taky v pátek,momentálně nestíhám,zatim pěstu zdar

Naposledy upravil Matrixx 13-05-2005 v 09:55 AM

Old Post 18-01-2005 v 14:08 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 7

A ne jenom na Ah .. je to na každým seriózním hnojivu....

Old Post 18-01-2005 v 16:27 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 8

Dneska si povíme něco o značkách a cennách hnojiv,začal bych těma nejlevnějšíma a nejdostupnějšíma,protože asi těžko v každym zahradniství budou mít AHčko,takže značky,na trhu se dají sehnat hnojiva Kristalon,General Hydroponics,Advanced Hydroponics of Holland,BcuzZ,Flora,BioNOVA,Plagron,Canna a další,ale tyhle jsou asi nejznámější,podle mého názoru a zkušeností je jedno z nejlepších Advanced Hydroponics,je vhodné pro pěstování v kamenné vatě,kokosovém vláknu,keramzitu i zemině,je třísložkové a obsah prvků je takovej:U Grow NPK-2,5%+1,2%+5,0% u Bloom NPK-0,0%+5,0%+3,5% a u Micro NPK-4,5%+0,0%+1,0 a to je podle mě pro kytky víc než dobrý,taky je důležitý aby bylo správně namíchaný,takže se držte návodu,a potom už jenom udržujte správný pHčko
Ceny:Kristalon-500g cca 360 Kč
General Hydroponics Flora GRO 1L cca 330 Kč,Bloom 1L 310 Kč a Micro 1L 350Kč
Advanced Hydroponics- Grow,Bloom 1L 350Kč a Micro 1L 450Kč
BcuzZ květoví stimulátor 0,5L 600 Kč ,kořenový stimulátor 0,5L 790Kč ,booster 0,5L 499Kč
BIO NOVA X-cel 0,5L 390 Kč,PK 13+14 0,5L 195 Kč,BN-ZYM 1L 399Kč ato je pro dnešek všechno,příště něco o míchání a aplikaci,pěstu zdar

Naposledy upravil Matrixx 12-09-2005 v 11:56 AM

Old Post 21-01-2005 v 10:00 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 9


Tak konečně,už ke mě frčej ICE seeds from NIRVANA,jestli budete chtít někdo řízky,tak dejte potom vědět,v pátek zas něco o hnojivech,zatim pěstu zdar

Old Post 25-01-2005 v 12:24 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

A co říkate na hnojivový pěstební substrát(od Advanced hydroponics),který přidáte k vašemu zahradnickému substrátu a už prý hnojit nemusíte vůbec?Má s tím někdo zkušenosti?

Old Post 25-01-2005 v 16:32 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 11

hele ne že nemusíš hnojit vůbec.....ale proměřuješ si Ec...a podle toho uvážíš kdy začneš přihnojovat....protože kytka jak všichni víme má v různých fázích vegetace odlišné požadavky na poměr NPK proto nemůže bejt předhnojeno na celou dobu vegetace

Old Post 25-01-2005 v 17:13 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

jasně,já to chápu,zas tak zázračný ten substrát asi není,a máš s tím nějaké zkušenosti?Používáš ho?Já bych si totiž do budoucna rád pořídil...

Old Post 25-01-2005 v 17:20 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 13

Ja mam akorat zkušenost s Grow Mixem od Plagronu ... jel sem na něm jedno období ... ale nepříde mi z cenovejch důvodů zas tak atraktivní....nehnojil sem to asi tak prvních 15 dní ... to už bylo EC kolem 1.1 ... používám od Plagronu PG Grow Mix

Naposledy upravil hubajs 29-08-2005 v 01:03 AM

Old Post 25-01-2005 v 17:35 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

tak to jo,díky moc za cenné informace

Old Post 25-01-2005 v 17:42 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 15

Hnojivoví pěstební substrát a třísložkové hnojivo od AHofHolland je podle mě dokonalá kombinance,určitě bych se do toho nebál jít

Old Post 26-01-2005 v 09:39 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 16

To jo,já mám zatím jen to hnojivo,počkam až budu chystat další setbu a pak pořídím i ten substrát a uvidím...

Old Post 26-01-2005 v 09:59 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 17

Každopádně bych do toho zainvestoval,uvidíš,že se ti to vyplatí,pic

Old Post 26-01-2005 v 12:25 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 18

hele bez EC metru bych to nedělal ... neodhadneš přesně dobu kdy začít přihnojovat a kolik ... kytka se brzdi...nehledě na nebezpečí přehnojení když začneš moc brzo a moc

Old Post 26-01-2005 v 12:28 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 19

Já taky jedu AH a spokojenost nadevše.

Old Post 26-01-2005 v 15:26 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 20

a požíváš ten Ec metr?Nebo to děláš jen tak,od oka?

Old Post 26-01-2005 v 15:34 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 21

od oka to neni dobry.... je tam velky riziko...viz vyse..EC metr běžně používám

Old Post 26-01-2005 v 15:35 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 22

A kolik takový EC metr stojí?nějaký levnější,pokud se teda můžu zeptat...

Old Post 26-01-2005 v 15:55 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 23

EC metr nepoužívám a taky v pohodě a ten Bcuzz je ještě lepší jak AH a od Bcuzz používám booster a taky spokojenost.

Old Post 26-01-2005 v 16:09 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erekin
Nový Člen

Karma uživatele erekin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 24

Zajímavá stránka o merení EC, meridla, teorie;
http://www.omegaeng.cz/shop/subsect...EE01&book=Green

Old Post 26-01-2005 v 16:24 PM
erekin je offline   Profil uživatele erekin   Find more posts by erekin   Foto galerie člena erekin   Click here to Send erekin a Private Message   Add erekin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele erekin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 25

http://www.naturaltechnologies.cz/d...?iid=140&cid=30 ... levnej EC metr...

Old Post 26-01-2005 v 17:19 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 26

Sorry, pátek jsem to nějak nestíhal,tak to zkusim v průběhu týdne,zatim pic,dneska by mi mohli snad už konečně přijít ty semínka ICE,už se nemůžu dočkat........

Old Post 31-01-2005 v 09:31 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 27

for Panjahoda:
čte se to "bí kaz"jestli ti to pomůže necejtit se v obchodě jako trotl

Jinak co mě se týče,vyzkoušel jsem již A.Hčka i G.Hčka a zjistil jsem že pro moje kytí je nejlepší právě výše zmíněný Bćuzz.Nemám přístup zrovna ke kvalitní vodě jak bych si přál a právě na to se mi nejvíce osvědčilo tohle hnojivo.Z počátku jsem měl velkou nedůvěru v poměr základních dvou složek, který je od začátku do konce stejný.Jen se vlastně přidávají různý boostery,stimulátory...A kytkám jak říkám změna očividně prospěla,zatím a to musím zaklepat,jsem neměl problém třeba s nemocí nebo i jen se špatným růstem,což se mi při používání těch AH+GHček stávalo.Jasně že to nemusí být těmi hnojivy..

Prostě a jednoduše u mne zvítězil...B´cuzZZZZZZZZZZZZ alias ATAMI

Old Post 01-02-2005 v 07:58 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 28

To je jasný,je to tona tobě jaký hnojiva si vybereš,stejně je poměr prvků hodně podobnej,Bcuzz chci taky skusit,tak uvidíme,ale já jsem zatim z AHčkama spokojenej

Old Post 01-02-2005 v 09:29 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 29

JO,včera mi konečně přišli ty seeds ICE a přišlo to s propiskou,matka na mě:přišla ti nějaká propiska z holandska,a já,díííky hi hi hi :-)

Old Post 01-02-2005 v 09:32 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 30

cuuu Matrixx hel prosimte koukamnaten tvuj thread a jen bych se zeptal jeste sem tu necetl o hnojce na matky (ty nej) docela by se to hodilo uz sem toho procetl hodne a kdyz si tu zalozil takovy tema tak by se to sem hodilo co myslis mej se jp

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 01-02-2005 v 09:53 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 31

To každopádně,v pátek se pokusim něco napsat,zatim pic

Old Post 01-02-2005 v 10:30 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cois
Nový Člen

Karma uživatele cois - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 32

A co když se ta sůl neusazuje na dně ale na víčku

Old Post 03-02-2005 v 11:52 AM
cois je offline   Profil uživatele cois   Find more posts by cois   Foto galerie člena cois   Click here to Send cois a Private Message   Add cois to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cois! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 33

Chtěl bych se zeptat, co si myslíte o pevných hnojivech (v granulích) s postupným uvolňováním? Já sem teď něco takovýho koupil, je to převážně na růst - vysoký obsah dusíku a obsahuje to vápenec na zvyšování Ph kyselé půdy. Bylo to bohužel to jediný co jsem tady sehnal a mým kytičkám začínaly žloutnout listy.

Old Post 04-02-2005 v 00:14 AM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 34

neviete kde najdem odkaz na ten obchod co predava wuxal 1l za priblizne 90 ceskych? nemozem ho nejak najst

Old Post 04-02-2005 v 09:32 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 35

2 misty: prej nejsou dobry ale newim nemam osobni zkusenost ale wpodstate souhlasim pac konopi potrebuje znacnou flexibilitu co se tyka dawek hnojiw dyby to uwolnowalo moc hnojek tak ses w pici dyby to uwolnowalo malo hnojiwa tak by tom byla zbytecna skoda nawic musis dost zasadne zmenit system hnojeni w qetu tgze tekuty a michat a michat a michat
2 pildo dej si do seznamu.cz hledat wuxal a w nakym zemedelskym druzstwe u brnna ho meliza nakou podobnou cenu a dal tam meli dost lewny polywersum a wubec tagzetady no ono to neni to co sem myslel ale taky dobry

Naposledy upravil vlček 04-02-2005 v 10:26 AM

Old Post 04-02-2005 v 09:57 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 36

K tomu víčku,nic jinýho než to pořádně spláchnout ti stejně nezbejvá,prostě to pořádně promíchej,ale to by si tu nádobu s tim hnojivem musel mít vzhůru nohama

Old Post 05-02-2005 v 13:00 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 37

Jednoduše řečeno,neni nad klasický tekutý hnojivo,ty granulový stojej pěkně za prd,ty sou možná tak na pokojoví kytky,to kup matce

Old Post 05-02-2005 v 13:05 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 38

NA vetsi prostory sou nejlepsi hnojiva jako Biogreen .... dokážou zvetšít výnos až o 0.2g/W oproti ostatním hnojivům ... ale jejich nákup má význam až na prostorech 10m2 a více

Old Post 05-02-2005 v 13:07 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 39

no tak takowy zwyseni bych chtel widet w realu nawic pochybuju ze na ceskym gruwru je negdo gdo ma pestebni prostor 10 a wic m2

Old Post 05-02-2005 v 14:17 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 40

Podle mě to zas takový zvýšení výnosu nebude,bude se pohybovat maximálně do 0,1g/W,každopádně stim souvisí i jejich cena,a proto se budu držet svých osvědčených AHček,ktérý to taky zmáknou

Old Post 07-02-2005 v 09:31 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 41

Jo, příští týden chci založit nový thread sodium 250 ICE,tak se máte na co těšit,seeds už přišli a nová skříň čeká na dokončení,už se nemůžu dočkat,budu se snažit každý týden přidat nějaký foto,zatim pic,snad v pátek popovídám zase něco o hnojivech

Old Post 07-02-2005 v 09:38 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 42

Koukni třeba na www.hydroponieplus.cz tam ho maji a cena ujde

Old Post 08-02-2005 v 08:32 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 43




Připravil jsem pro vás něco o mém oblíbeném hnojivu: ADVANCED HYDROPONICS OF HOLLAND- Dutch Formula

Toto hnojivo je HOSPODÁRNÉ a hlavně EFEKTIVNÍ,můžu potvrdit ze své několikaleté praxe.Tyto tři živiny jsou silně koncentrované a jsou dokonalou živnou směsí pro senzační úrodu nejvyšší kvality. Kombinace těchto tří komponentů nabízí Vaší rostlině všechny potřebné prvky, čímž dělají přebytečnými drahá přídavná hnojva.

Jeho používání je jednoduché,takže ho mohou používat i začátečníci,budete-li se držet jednouchých pokynů na etiketě, docílíte báječných výsledků. Rychle si vytvoříte cit pro to, jaká kombinace a koncentrace tří komponentů je pro Vás nejlepší. Při tom se využívají nejčastějí GROW a BLOOM

Dutch Formula se báječně hodí nejen pro hydrokultury, ale může být využíván v kombinaci s libovolným substrátem. ( pěstitelé v hlíně musí snížit koncentraci téměř o polovinu).

GROW-Doporučená kombinace Dutch Formula 1,2 & 3 během 18 hodinové fáze je nejlepší záruka vysoký výnos a silné zdravé rostliny.
Dutch Formula Grow připraví optimální podmínky pro růst rostliny během 12 hodinové fáze. Použití GROW by mělo končit 21 až 30 dní po začátku 12 hodinové fáze.

BLOOM-Květenství je nejproduktivnější doba života rostliny. Dutch Formula Bloom je „živinový motor“, kde je vysoká koncentrace hořčíku a fosforu, který pomáhá dodávat energii k růstu květů.
Bloom se stará o to, aby rostliny dostávaly vyváženou směs živin a zajišťuje optimální růst květů

MICRO- Pomocí něj je o rostlinky v každé fázi skvěle postaráno. Dutch Formula Micro je koncentrovaná směs živin chelatových mikroprvků, které dohromady se speciálními pH-Puffry dávají rostlině dodatečnou energii a stabilitu, které jsou důležité pro optimální růst rostliny.

Cena za 1L GROW 350Kč ,BLOOM 350Kč a MICRO 450Kč

zatim pic a pěstu zdar

Old Post 08-02-2005 v 10:35 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuburbanDog
Stálý Člen

Karma uživatele SuburbanDog - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 44

Cau all poradi mi nekdo s timdle ? Kupra s.r.o Harmavit Special ( univerzalni kapalne viceslozkove hnojivo. na druhe strane.. Slozeni 10% - dusik 9.5% - fosfor, 10.5 - draslik, stopove prvky ... med zinek bor molybden zelezo titan a rustovy stimulator. pH 7 - 8.5.. da se to pouzit nevite o tom neco ??
Diky .

Kdo nekouri s nama, kouri proti nam !!

Old Post 08-02-2005 v 10:43 AM
SuburbanDog je offline   Profil uživatele SuburbanDog   Find more posts by SuburbanDog   Foto galerie člena SuburbanDog   Click here to Send SuburbanDog a Private Message   Add SuburbanDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 45

použít se dá,ale držel bych se osvědčených značek,pokud budeš dodržovat zásady a hlídat pH,každopádně to neni hnojivo určený pro pěstování konopí

Old Post 08-02-2005 v 11:07 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 46

2 suburbandog: pomer npk wypada docela solidne rustowy stimulator nawic urcite neuskodi stopowy prwky sou dobry a zajimawej je titan ten wecinou nigde neni cili asi bych to zkusil a dyz tak hod naky info mozna ho casem zkusim sam

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Naposledy upravil vlček 08-02-2005 v 18:19 PM

Old Post 08-02-2005 v 14:51 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 47

suburban dog - poměr NPK je dost vyrovnanej - nepíše se tam něco o formě ve které jednotlivé prvky jsou obsaženy??? - na květ by se k tomu hodilo PK 13-14 a mělo by to fungovat - samozřejmě s výsledky odpovídajícími ceně

Snark in the System

Old Post 08-02-2005 v 15:40 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuburbanDog
Stálý Člen

Karma uživatele SuburbanDog - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 48

Diky all kdyztak reknu co a jak mozna to na jednom kousku ozkousim .. jinak myslite ze kdyz mam substrat pro kaktusy a sukulenty (agro) staci mi k prvnimu indoorku jen kristalon ? rust i kvet ?

Kdo nekouri s nama, kouri proti nam !!

Old Post 08-02-2005 v 19:54 PM
SuburbanDog je offline   Profil uživatele SuburbanDog   Find more posts by SuburbanDog   Foto galerie člena SuburbanDog   Click here to Send SuburbanDog a Private Message   Add SuburbanDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

co poviete na toto Příspěvek č. 49

pozrite si tento odkaz. Neviete ci by bol vhodny aj Wuxal Sus Kombi Mg? asi bolo potrebne pridavat P2O5 kedze neobsahuje ale ma zas viac dusika a draslika. cena je okolo 200sk za 1l

este som nasiel aj niaky rastlinny stimulator atonik, podla popisu vyzera ze by to mohla byt dobra vec ale nenasiel som nikde cenu (no ani som ju moc nehladal)

Naposledy upravil pildo 09-02-2005 v 12:17 PM

Old Post 09-02-2005 v 12:04 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 50

Ta cena něni špatná,má fakt poměrně hodně N,dobrý na růst,ale neni tam žádnej P a ani K a toho Mg je tam podle mě až moc,moc ti asi neporadim,ale kdyby se to mixlo,tak by to možná fungovalo

Old Post 10-02-2005 v 09:34 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8604460 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív