Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Čtvrtá Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec dolů JEŽIŠI.......... Příspěvek č. 161

Naposledy upravil MANHUNTT 05-12-2005 v 20:16 PM

Old Post 05-12-2005 v 15:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Další rozumnej člověk Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od CypressHill07
Podla mna sa to da lebo som mal kamosa ktory pod 400w dokazal spravit neakych 430g a to som videl na vlastne oci tak potom preco by sa nedalo spravit 740g pod 600w? Ale kolko ludi tolko nazorov podla mna sa to da a manhuntt ma odo mna K+ A kůly karme to urcite nerobi lebo tej ma dost uz od svojej prvej indoor urody. inak vsetkym PEACE




Ahoj,díky moc sousede i když je mi to celkem jedno kdo mi věří a kdo ne,tak musím podotknout že jsi mě potěšil.Protože jsi snad jediný člověk,který chápe že tady nejde vůbec o nějaké posrané karmy,ale o radost s pěstování.Celou dobu tady dávám rady jak můžu a místo vděku jenom závist od gona a také od sorethroat,jsou tak závistivý že si snad myslí když mi dají 5 červených karem a dokonce jsou tak ubozí že přidají i některé anonymně že se snad zastřelím
Nevidím a ani nemám důvod si cokoliv vymejšlet a rozhodně už vůbec ne kvůli nějakým karmám

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-12-2005 v 18:25 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 163

Dávám přečíst Pm od panasorethroat a dávám ho přečíst všem,nebot se to týká všech Growařů.Obrázek o tomto členovi si můžete udělat sami po přečtení jeho PM mně.

:MODEDIT: PM od Sorethroata smazáno.

PM jsou od slova private message.Ty nepatří na veřejnost,tím spíše,že se jedná o velice citově zabarvený PM .

Chlapí,já se vám vůbec divim,že se dokážete kvůli takovéhle blbosti do krve pohádat.Ztratíte víc,než získáte.

peace

prenda



JE TŘEBA JEŠTĚ NĚCO DODÁVAT????

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-12-2005 v 18:36 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 164

Tak to je mazec... Celkem smutný... Takovýhle zbytečný flejmování... Abych pravdu řekl, tak mě je jedno kolik byla celková gramáž, kterou udáváš... Líbej se mi tvoje thready a stojím na tvojí straně...

sorethroat: : - hele tak mě napadá po tom tvým poslaným PM, nejsi Já Petr Zvěřina z Václaváku

Naposledy upravil 05-12-2005 v 18:57 PM

Old Post 05-12-2005 v 18:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 165

no lol...fanousek Supercrooo se nezapre...
sry za 0fftopic

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 05-12-2005 v 19:02 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 166

OMG, vytahovat PMka do theardu ... kde to jsme?

Old Post 05-12-2005 v 19:07 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 167

Tak když už sem si to tady všechno přečet a prokoumal, tak taky něco vybliju!

MANHUNTT:
chvalim za všechny sklizne, je to pastva pro oči...proste masakr, kterej se tu malokdy vidi! Nadhera a samo k+, dale s tou gramaží, mno nevim sice jestli je bezny vypestovat toto co tu uvadis ty, zrejme jak tak ctu (nejen tady) asi zas tak bežně ne..., ale ikdyby je to proste fuk Příště to jen trošku víc přeber vod tech klacku a sracek co na vaze nemaj co delat....a myslim, ze ten vynos bude realnejsi a snaze uveritelnej pro zkušenějši growery než sem třeba já...jinak ešte pls přiste jestli by to slo nafotit treba primo na vaze ten cistej matros....
ALL:
jinak ted se docela bojim, protoze az ja vypestuju, ususim, preberu voberu a zvazim na ty moji "supr" digitalni vaze s presnosti 2g, (jinou bohuzel nemam a zatim nemam ani keš na vahu s presnosti 0,05g...), tak mi to tam ukaze docela zajimavej vynos na čtyr kilo...to jentak dobredu abych pak nebyl ukamenovanej... PEACE

Old Post 05-12-2005 v 19:31 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Dotaz A PROČ NE? Příspěvek č. 168

citace:
Původní příspěvek od Firestarter
OMG, vytahovat PMka do theardu ... kde to jsme?



Nevidím žádný důvod proč takovou ohavnost nezveřejnit týká se to vás všech

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-12-2005 v 20:14 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 169

To Manhuntt: to Pm si ukazovat nemusul je to dosti netaktní jinak 100% stojím na tvé straně a jak píše někdo předemnou nikdy mě tvůj vynos nezajímal a přeci jsem moc rád sledoval tvou práci a to co se tu strhlo kvůli posrenému výnosu je ubohé i když nejsem žádnej nazdárek a vím že 700g pod 600W je dosti nerealné tak ti i přesto věřím vyděl jsem už věci které mi hlava nebrala tak proč řešit a nevěřit 700g
TO sorethroat: proč se chováš jako prase ubožáku????


P.S jo a poroč ti věřím manhuntt protože si myslím že je rozdíl napsat neco (lež) na G a něco jiného je jí říc kamarádovi do očí

Naposledy upravil hary 06-12-2005 v 13:02 PM

Old Post 06-12-2005 v 12:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 170

JJ, bitva o debilní číslíčka...

Smutný!

Fotr woe!

Old Post 06-12-2005 v 12:47 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 171

Nemám rád,když se něco řeší s přepětýma emocema.Nadělá to maximálně spousty škody.
Sorethroat PM....radši nekomentuju.

Zverejněný PM od něj však mažu.Na fóru to nemá co dělat.A Manhuntte,prosim te,uz to sem nedavej ok?Pokud to PM někdo bude chtít vidět,zašli mu to soukromně.

A vůbec,je to samej flame!!!

Hééj lidi,klídek.Take it easy .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 06-12-2005 v 14:31 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 172

Hmm, pěkně hnusně se to tady vyostřilo!! Mně Mahuntt taky pěkně inspiroval a je krása se na jeho fotky a výsledky nelehké práce dívat a myslím si, že je to krásná inspirace!! Nejen kvůli němu ale dalším jako Aleš atd. jsem si pořídil dripp systém(ale není ho potřeba, out byl nadmíru vydařený ) Je to velmi smutné, to, co se tady událo a děje Teď mám sám obavu dokončit svůj theadr (je to sice out), kde popisuji jednotlivé odrůdy i s váhama, aby mě někdo nezačal osočovat, že to ta nebo ona kytka nemohla mít(váhu suchých šišek), že jsem to dokonale neodbral, že jsou tam menší klacíky atd. Já jsem nikdy nepěstoval na kšeft, takže mně je úplně jedno, jestli ten klacík je o 2mm delší nebo má o jeden menší lísteček(který jsem zapomněl ostřihnout) navíc!! Nevím, připadá mi to stupidní, já sám mám váhu s přesností na gramy a nevím, proč bych to měl tak detajlizovat, když to neprodávám a přeci tohle slouží jen pro informativní účelý, z tohoto se žádné statistiky nekonají.... protože vždycky jsou jinčí podmínky(u outu), hnojiva, genetika, fenotyp, vlhkost atd... Taky jsem viděl pár pěkných indooru, sice nikdy ne tolik, ale viděl jsem gram/watt, tak nevím, proč by to nemohl vypěstoval a jak tu psal Udl, je to smutná bitva o debilní čísla...

P.S. Lidi, měj te se rádi, tady nejsme na bojišti.... jsme tu, abychom se něco dozvěděli, nebo pomohli ostatním v jejich vzdělávání, tohle je ubohá hra na kočku a myš

GL

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 06-12-2005 v 15:11 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru O.K. Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od prenda
Nemám rád,když se něco řeší s přepětýma emocema.Nadělá to maximálně spousty škody.
Sorethroat PM....radši nekomentuju.

Zverejněný PM od něj však mažu.Na fóru to nemá co dělat.A Manhuntte,prosim te,uz to sem nedavej ok?Pokud to PM někdo bude chtít vidět,zašli mu to soukromně.

A vůbec,je to samej flame!!!

Hééj lidi,klídek.Take it easy .



Jasný chééfe určitě se to už nestane protože komentáře od lidí jako je:gona a sorethroat budu od příště ignorovat.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 06-12-2005 v 15:25 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 174

for Dudušek:ve všem s tebou souhlasím a doufám že je to už vyřešeno je mi s toho na zvracení

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 06-12-2005 v 15:29 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 175

No jasně , přece je pěknější pohled na krásné kytky v příspěvku , než číst nic neříkající příspěvky a nadávky . Jo kdyby jste mu nadaly , že to mohlo být víc gr. to bych se nedivil , není nad konstruktivní připomínky.!!!!

Tak ti co mají co předat nám ať se prezentují a ti druzí ať raději jen čtou.. k+

Old Post 06-12-2005 v 15:30 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 176

môžeš mi povedať jaký som tu mal komentár ja?????????????poslal som ti negatívnu karmu zatože odsudzuješ ludí že majú "ušmudlané" 250tky a ty si mi poslal tiež karmu že" fuck of Slovensko"?!?!?!?
ot si zmažem len chcem počuť vysvetlenie od pán 600w???

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 06-12-2005 v 15:41 PM

Old Post 06-12-2005 v 15:32 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4097450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív