Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 161

no autem to je v pohodě ale letadlem bych to nezkoušel.

Old Post 12-07-2005 v 10:08 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od DUL
jo a hlavne ted budou i na Ruzyni fízlové se psama,kvůli bombě.letadlem bych si to nevezl,už mě jednou chytli v německu a nic přijemnýho.......


A proc by hrotily ctyrclenou rodinu?A jak tě v tom Německu provařily?? to tě někdo vyčuchal???

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 12-07-2005 v 15:56 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od mc.LaRWa
nejlepší je nacpat to do fixKy( do takowý tý tlustý na tagy,už sem to psal w podobným tématu jindy) nechat tam trochu tý alkoholowý náplně,taq 3 cm a dáš tam pod to f klidu 3g což stačí než něco splašíš takle sem wozil 4xdo thajska(!),1x do brazílie a jednou nebo dwakrát šli fízlowé se psem kolem nás, hned wedle mě a nic. hlawně newypadat nerwózně a je hned 50% nawíc k šanci že to prowezeš. přeju hodně štěstí


To zní docela krutě,a tos měl tu tegovku u sebe? a ńevis kde a kdy rentgenujou??? ja sem na tohle fakt trubka.... do Turecka sme uz dvakrat jeli a bratr vezl dvakrat ,a jednou v kopacce kterou mel zabalenou v kufru ale problem je,ze ja si tam musim vzit aspon 4g pro sebe a tak dve kulaty(na tech 11dni) ale bratr rika ze vic jak 4ku s sebou nema cenu brat...

Jinak taky sem si myslel ze v Turecku neco sezenu ale pokazdy na me ty cmoudi ziraly jak na vola BTW:jediny ty trhovci by mi pomohli,ale leda hasis a ten me tak nezmastuje

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 12-07-2005 v 16:10 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 164

letel jsem mimo jine taky do turecka (asi na 4 dny), bylo to asi mesic po teroristickych utocich v Istanbulu takze bezpecnostni opatreni dost brutalni.
Vezl jsem si asi gram v zavazadle ktery jsem mel v letadle - tj. prozkoumano rentgenem, ale pytlicek byl schovany v discmanu v prostoru na baterky. Na tom rentgenu to nemuzou poznat, akorat mi tam nasli maly nuzticky (ktery jsem mel na strihani huleni) a ty mi zabavili.....
Jinak v Istanbulu neni problem sehnat huleni, sehnal jsem i hasis a dokonce jeden model o nemz mi chlapek se kterym jsem se tam seznamil(pruvodce turistu) kterej mi ho prodal tvrdil, ze je silnejsi jeste nez ten hasis - mel pravdu, stacilo vazne jen "posolit" jointa s tabakem a byl jsem na kasi aspon 3 hodiny....

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 12-07-2005 v 18:30 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 165

BLOCKHEAD - to ses dobrej vrah kdyz si beres brka tak do toho batohu dat jeste nuzky....to je jasny ze te s nima do letadla nepustej ... zbytecnej risk

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 12-07-2005 v 19:54 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 166

takto o týždeň idem do Turecka, chcel som si dačo zobrať, ale teraz ako čítam, tak radšej nie.... Skusim tam dačo vyriešiť, ale myslím, že asi budem zorár dní bez hulenia(no čo aspoň si telo oddýchne).

Old Post 12-07-2005 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 167

BBVlada- Nad tim sem dneska zrovna premejslel ale tam dáš max.dvojku

Voluman-tak z toho kufru mam nejvetsi psycha,a Turci kalej o sto šest to je snad jasny

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 12-07-2005 v 23:22 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 168

A neni podstupovani rizika na hranicich priznakem toho, ze uz to prerostlo v silnou zavislost? Dovolena bez huleni je problem?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 13-07-2005 v 06:54 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 169

myslim, že převoz přes hranice je vyloženě o štěstí. buď máš štěstí a bude to oukej a nebo to bude hooodně špatný mě osobně se to vždycky povedlo, ale bylo to busem no... třeba na letiště bych si to netroufla ani omylem (četla sem o nějaký australance u který našli prostě hafec hulení a chtěj jí dát 20 let). spíš si to pořídít až na místě- hulí se přeci fšude

no jinak sem se dneska vrátila z dovolený, která trvala 13 dní a já si ani jednou nepotáhla a už mi z toho de fak hlava kolem-neustálá střízlivost-nikomu to nepřeju tak se chci vidět večír........

Old Post 13-07-2005 v 07:37 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 170

takhle si radsi nezahravam,lepsi vydrzet par dnu nez mit na hranicich zbytecne trable.. bezpecna moznost je v autobuse schovat na zachodek,aji kdyby se to naslo tak bez dukazu ti to nikdo neprisije..

Old Post 13-07-2005 v 10:43 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 171

Beru si tam 4ku a bratr 2ku takze doufam ze cela rodina nebude smrdet co myslite kdybych tu 4ku dal do dvou pytlu a poradne to obalil potravinovou folii ,bude to cokl cejtit????? (a jestli maj na Ruzyni kuli Londynu psy tak je maj vyreseny na vybusniny,ne?)

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 13-07-2005 v 15:19 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 172

Sinuhet- No a? Ja sem byl minuly prazdniny na ty samy dovoleny a celejch 11dní mi nezbejvalo nic jinyho nez chlastat jak dán....
Tak sem fetak,no a co

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 13-07-2005 v 15:23 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 173

VoidMAN - tak přesně o tom mluvim ze by ta dovolena byla bez huleni mnohem horsi

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 13-07-2005 v 15:28 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 174

jestlu chceš mít doopravdy jistotu, a to na 100%. Tak si kup pár nelubrikonejch a nearomatizovanejch kondomů, hulo prostě nasyp do konďáku, udělej uzel, přetáhni to druhým, udělej uzel, koneček ustřihni. Buď doprdele, je to asi dost nepříjemný, anebo to prostě a jednoduše sněz. Je to humáč, kámoš to dělal, když jeli z německa, protože cestou tam chytli jeho kámoše, měl z toho docela vítr a nechtěl tam nechat skoro 10g. Nevyvolává to zvracení a druhej den to maš venku...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 13-07-2005 v 16:24 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 175

varan: no ty vole, ja nevim, strkat si do krku kondom, no tak to bych se asi poblil to uz je jak pasovani kokainu

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 13-07-2005 v 17:58 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kastulka
Nový Člen

Karma uživatele Kastulka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 176

A co takhle se jednoduse oblect jako "idioti" na vylete, kteri byli nejdal za mestem???
Anebo - slusny, cisty obleceni a vypadat inteligentne by taky nemohlo byt spatny...
Ja mam vyhodu, jako zenska s kratkou sukni)

Old Post 13-07-2005 v 18:26 PM
Kastulka je offline   Profil uživatele Kastulka   Find more posts by Kastulka   Foto galerie člena Kastulka   Click here to Send Kastulka a Private Message   Add Kastulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9757070 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív