Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 145

Uz jsem to tady nekde psal. V penezence v kapse a bez problemu.

Old Post 11-07-2005 v 17:59 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wocas
Stálý Člen

Karma uživatele wocas - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 146

hej to je vklidu, normálně si to vem do tašky kolik zkuříš a když půjdeš kolem těch volů tak se tvař nenápadně jako že nic a bude to v poho...uvidíš

Old Post 11-07-2005 v 18:21 PM
wocas je offline   Profil uživatele wocas   Find more posts by wocas   Foto galerie člena wocas   Click here to Send wocas a Private Message   Add wocas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od wocas
hej to je vklidu, normálně si to vem do tašky kolik zkuříš a když půjdeš kolem těch volů tak se tvař nenápadně jako že nic a bude to v poho...uvidíš


Heh ale wono právě snad každej v těhle chvílích znervózní...

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 11-07-2005 v 18:25 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 148

no a co třeba kulatý za ty mi ruce neuseknou

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 11-07-2005 v 18:28 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 149

no ja bych neriskoval, jelikoz se bezne pasujou i tvrdsi drogy, tak tam maji casto psy. ja co sem driv parkrat letel, obvykle nas po priletu jeste nejakej cokl ocuchal (dokonce i na tak malym letisti jako je brnensky), urcite by vycitil i travu. Navic do turecka jako do mírně zaostalejší země bych si to nelajzl ani nahodou. ale je to na tobe, budu drzet palce at to pripadne projde!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 11-07-2005 v 19:15 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 150

zase na druhou stranu minulej rok sme v turecku na odbaveni staly hodinu a pul,a u okynka EU nebyla ani noha protoze je hned poustely...
ted co sme v EU by to melo bejt OK ,ne?

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 11-07-2005 v 19:22 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruderalis
Stálý Člen

Karma uživatele Ruderalis - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 151

sorry za offt. nevite jestli psi jsou schopni vyčmuchat papiry? dik

"Jehlou žílu kuchnu, potom zmáčknu buchnu, začla mi nová éra, evrydej dva gramy héra"

Old Post 11-07-2005 v 19:59 PM
Ruderalis je offline   Profil uživatele Ruderalis   Find more posts by Ruderalis   Foto galerie člena Ruderalis   Click here to Send Ruderalis a Private Message   Add Ruderalis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ruderalis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Ruderalis
sorry za offt. nevite jestli psi jsou schopni vyčmuchat papiry? dik


No myslím, že určo ne...

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 11-07-2005 v 21:01 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 153

dej si gram do pusy kdyztak ho sezerez

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 11-07-2005 v 21:19 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 154

Nebo si ten gram taky muzu strcit do riti co? ale to bych nerad

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 11-07-2005 v 21:23 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od Lejzz
Do kávy... Zaručené... )


A ty s tim máš nějaký zkušenosti? a to mam mit jako v instantnim nebo jakym

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 11-07-2005 v 21:27 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psylociman
Nový Člen

Karma uživatele psylociman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 156

kdyz sme jeliu do chorvatska(asi tak dva roky nazpatek)tak sme toho meli sebou docela dost,vsechno sme nacpali do nejakeho jidla,schovaly do batohu a bylo to v poho.psi by na to asi neprisly bych rekl,ale stejne se to moc nekontroluje.

Old Post 11-07-2005 v 22:47 PM
psylociman je offline   Profil uživatele psylociman   Find more posts by psylociman   Foto galerie člena psylociman   Click here to Send psylociman a Private Message   Add psylociman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 157

jednou sem nacpal 2g dobaličkuod zelenejch orbitek místo 6 žvejkaček a psycho to bylo hustý. A zpátky na španělskym letišti detektor kovu zaznamenal mé orbitky ale už bez huleni...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 12-07-2005 v 01:16 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 158

no. ehm...ja si vezl model do francie autem a v poho absolutne,kdyz jedes z rodinou,tek te vetsinou nekontrolujou.nejlepsi je to si dat normalne do penezenky. pokud uz vezmou psa nepomuze vam nic , nebot pes to vycucha vsude. letadlo je o necem jinym. to jsem vezl na ibizu asi na pet brk a dal jsem to do kafe,mletej turek bude asi nejlepsi. taky to bylo v pohode.
pokud chcete neco sehnat na miste,ptejte se tech negru,co prodavaj brejle a takovi ty cetky,jsou to sejdiri a vedej o vsem , vetsinou hasis.ja sehnal uplne vsude.
jinak prez caru jsem jel asi uz tak 1000(kamoinem) a vzdycky jsem mel s sebou model,abych mohl pocadit a nakladaky jsem nezazil,aby nekdo kontroloval,to se dela jen na udani.
pokud pojedete treba z holanska s plnejma pytlema , najdete v kolone pred carou nejakyho pohodoviho ridice a on vam po prez ceru preveze urcite a uplne v pohode. jen si pockate na druhy strane . musite mu strcit nejakou financni odmenu,tak 300 kila , jinak se na vas vysere..
pokud jde o to turecko a jiny podobny debilky ,tak to bych se asi trochu bal, nebot tam jsou na to asi pekny svine. ,ale za dve brka te nezabijou,ale ta ostuda!!!!radsi bych si neco vychytal tam . hodne zdaru

Old Post 12-07-2005 v 08:24 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 159

no ,ale zapomel jsem , kdyz chytli miho kamose avii jak je totalne vysmazenej na care a chova se tak divne ze to poznali. zatkli ho udelali mu prohlidku(do fuku mu nesahali) a nasli jeste pekny psano za 1000. no on jim ho dal uz spas sam.
nejsou to zadny blbci.prej se na nej nemec podival aa rika mu ja ja pervitin.
dostal dvoudenni odpocinek na miste a 6000 tisic pokutu,ale jeste to nezaplatil,tekze nesmi do nemecka, jezdi ted kamionem na slovensko a vychod.

Old Post 12-07-2005 v 08:52 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od KJR


A ty s tim máš nějaký zkušenosti? a to mam mit jako v instantnim nebo jakym


Jo mám... Dáš to do skleničky s kávou nebo třeba do sáčku... Pach kávy překryje pach travky... Jinač good věcička je ten fix jak mc.LaRWa doporučoval.

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 12-07-2005 v 09:18 AM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8760170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív