Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 100 101 102 103 104 »
Autor
Téma 
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 1617

henryk ve svém životě zažívá různá neobyčejná dobrodružství, třeba ve škole:

Na slavnostní imatrikulaci jsem mluvil s několika studenty. Já měl 27 let a prakticky doposud nikdy, a to ani na základní škole a ani na Biskupském gymnasiu jsem se spolužáky prakticky nemluvil. A pokud šlo o spolužáky s tím nejlepším prospěchem, tak tedy s těmi již teprve ne, protože to byli moji největší nepřátelé (v boji o to “prvenství”!!). Teď jsem se ale jaksi nechal zatáhnout do jedné malé skupinky novopečených studentů dokonce do rozhovoru, což byla obrovská chyba. Tento rozhovor byl pro mě veliký šok a těžce jsem se z něj vzpamatovával. Byla to doopravdy obrovská chyba, že jsem se do tohoto rozhovoru nechal zatáhnout.
Padla i otázka, že proč studovat právě tohle a zde. Jeden novopečený devatenáctiletý student J.N. mluvil asi takhle: “Víte kámoši, řekl bych Vám to asi takhle: u nás na gymplu…” – Já jsem mu skočil do řeči: “Myslím, že jste chtěl říci, že na gymnasiu…” “Jóóó! Přesně tak, máš pravdu Henryku” – přikývnul mi žoviálně a opět pokračoval “…profák dějáku…” - Opět jsem mu skočil do řeči: “Myslím, že jste chtěl říci, že profesor dějepisu” “Jóóó! Či vlastně ani nééé!” – řekl stejně žoviálně a pokračoval – “To víš Henryku, ty ji vůbec neznáš, ale byla to taková sprostá P…” (použil oplzlý, vulgární výraz tematicky pocházející z pohlavní oblasti!!) – Když jsem to slovo uslyšel začal jsem těžce lapat po vzduchu, myslel jsem si že omdlím. Byl jsem zděšený, dělali se mi mrákotné kruhy před očima a bylo mi špatně. Nejraděj bych hned utekl pryč, kdyby bylo kam… Co povídal dál si nepamatuji jednoduše proto, že jsem to nevnímal. Až pak jsem se zmohl k nesouvislého pokusu o otázku, bohužel či spíše naštěstí pokusu pouze zmatečného: “A jak jste vlastně myslel to, že…oné!” – Přestal povídat a obrátil se opět na mně: “Co máš vlastně konkrétně na mysli Henryku?” – zeptal se dotyčný zvrhlý, nemravný student. Nicméně teď jsem si plně uvědomil, že v podstatě řeč je již úplně jinde a tudíž jsem na položení jakékoliv otázky zcela rezignoval a pouze jsem se omluvil: “Promiňte! Nechtěl jsem Vás přerušit. Ono to vlastně ani není důležité…” A pak jsem ho pouze vybídl, aby mluvil dál: “Pokračujte! Mluvte dál!” A on mluvil skutečně dál a svým způsobem vysvětlil svůj důvod proč šel studovat “právě tohle a zde”. Teď již jsem byl totálně šokován!! Tak velice šokován, že více jsem se již nezmohl ani jen na slovo. Jeho důvod byl zhruba takový – cituji doslova: “Zde na Fildě (vysvětlivka: tímto výrazem myslel asi Filozofickou fakultu) jsou celkem hezký kočky (vysvětlivka: zřejmě asi neměl na mysli skutečné kočky /po slovensky: kočky = mačky/ ale pouze nějaké dívky, a to nejspíše asi dívky co na této fakultě studují tj.studentky) a taky dobří kámoši, a proto jsem si řekl, že zde bude veliká legrace…” - No prostě něco strašného! Jako kdyby snad ani nešel zde kvůli studiu, ale pouze za jakousi zábavou!!

http://www.henryklahola.nazory.cz/stud.htm

nejhorší je že henryk to myslí naprosto zcela vážně.

Old Post 03-06-2007 v 21:14 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 1618

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

On taky slíbil Bohu, že zachová panictví i celibát. Ba dokonce on skálopevně – na rozdíl ode mě – původně šel ještě dál: bezpodmínečně chtěl být knězem. A jak to dopadlo?
......se objektivně jednalo o velice hezkou holku, tj.mladou, štíhlou, modrookou blonďatou holku atletické postavy – a tedy v realitě tu absolutně nejhezčí holku jakou si lze představit (čemuž proto ani nevěřím, že její reálná existence mohla být pouhou čirou náhodou!!) - v důsledku čeho jsem měl já osobně z ní obrovský strach a na míli jsem se jí vyhýbal stejně jako na odvrácené straně se zas “čert vyhýbá kříži”.
On se s ní nakonec oženil! Nic horšího se již ani nemohlo stát. Snad ani kdyby se ta dívka skutečně oběsila nevnímal bych to tragičtěji...
Peníze a hezká mladá žena to jsou dva největší nepřátelé jaké si lze představit!

Tak ked si to clovek precita, je to velice vtipne.
Lenze ked sa zamyslim nad tym, ze to ten clovek mysli uplne vazne, seriozne - mal by dostat odbornu pomoc psychiatra...

edit: (cosecha bola rychlejsia )

Naposledy upravil elanius 03-06-2007 v 21:26 PM

Old Post 03-06-2007 v 21:21 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 1619

Otis - henryk je hvězda, určitě by ho kdyby se dostal do rukou psychiatrům nepovažovali za lehký případ...
Henryk studoval i v Jugoslávii

Vím totiž proč ti fašisté z NATO paktu zahájili tuto válku proti Jugoslávii. Otázka kosovských Albánců je záminkou. Hlavní příčinou této agresivní války proti Jugoslávii je to, aby tím Američané a jejich loutky dosáhli zrušení všech přednášek a seminářů na Bělehradské Univerzitě, a to proto, že jsem teď v Bělehradě já osobně! A proto ty svině zahájili tuto válku, aby mně zabránili studovat!! A svých válečných cílů skutečně i dosáhly. Přednášky i semináře jsou zrušeny a já nemám kam jít. Teď je dokonce již i knihovna zavřena! Agresorům z NATO se tedy podařilo dokonale zabránit mi, abych se mohl vzdělávat!! Bloumám ulicemi a hledám alespoň nějaký křesťanský (lhostejno zda katolický anebo jen pravoslavný) kostel, kde bych se mohl jít alespoň modlit, když již nemůžu studovat. Ale nemám se ani koho zeptat! Již zase totiž minimálně deset minut zavíjejí sirény ohlašující bombardování a všichni lidé jsou již zalezeni v bunkrech. A tak já bloumám sám po mrtvém městě a široko daleko ani živé duše – jedinou známkou života jsou fungující semafory na křižovatce a z veliké dáli doléhající střelba pozemní protiletecké obrany. A tak stojím na “ostrůvku” protože mně svítí červený panáček na křižovatce, zatímco auta mají zelenou. Trpělivě stojím a zpívám si “Blíž k tobě Bože můj” v podstatě nahlas – stejně mně nikdo nemůže slyšet, neboť všichni jsou v podzemních krytech. Široce daleko nejen že nevidím nikde žádného chodce, ale ani jen žádné auto, takže málem cítím pokušení projít i na červenou! To by byl ale dopravní přestupek a ten určitě nespáchám! Jsem přece budoucí právník a proto předpis je předpis! Čekám trpělivě, kým mi blikne zelená! Všichni lidé již zalezli do podzemních úkrytů a venku není ani živé duše. Pouze to příšerné zavíjení sirén. A tak nervózně přešlapuji na místě. Konečně červenej panáček zhasl a ani ne půl vteřiny na to mi konečně blikl zelenej panáček. Procházím tedy na druhou stranu. Procházím sám jako jediný chodec. Nikdo jiný nikde nejde, ba dokonce – což je dosti neobvyklé – nyní zde nečeká ani jen jedno jediné auto u křižovatky kým já projdu. A vůbec nikde žádná auta nevidím… Jsem zde pouze já samotný, houkající sirény a můj hlasitý zpěv “Blíž k tobě Bože můj”- kvůli změně střídavě si zpívám po česky a střídavě po slovensky a snažím se ty příšerné sirény alespoň v mé duši tímto zpěvem přehlušit, což se mi alespoň částečně i daří. Jsem tu sám – se mnou je zde pouze Bůh. Jinak absolutně nic…

http://www.henryklahola.nazory.cz/stud.htm

Old Post 03-06-2007 v 21:51 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 1620

Slyšim o něm prvně, ale musim uznat, že je to pořádnej masér! Sebevědomí mu rozhodně nechybí!

cituji:
Já kdybych byl takový ubožák, že bych měl pouze jednu jedinou vysokou školu, nebo dokonce pouze jeden jediný vysokoškolský akademický titul, tak bych se tak velice styděl, že bych se asi přepadl pod zem! A pokud i ne, tak celkem jistě bych se styděl tento osamocený titul vůbec uvádět před svým jménem, neboť tím bych pak konkludentně fakticky přiznával, že jsem natolik mentálně retardovaný, že jsem se ve své ubohosti zmohl pouze na vystudování jediné vysoké školy nebo dokonce pouze získání jen jednoho jediného akademického titulu.

Ovšemže vím, že v České republice i na Slovensku je mnoho ”géniů” kteří si myslí, že spolkli všechnu moudrost světa a hrdě se chlubí se svým ubohým jedináčkem před svým jménem (vysvětlivka: pojem ”jedináček” znamená - jediným titulem inženýra, magistra anebo dokonce pouze jediným titulem bakaláře). Tyto nuly si navíc myslí, že jsou bůhví kdo, a přitom ani netuší jak velice se v mých očích zesměšňují!

Navíc tito lidé protože cítí zřejmě komplexy méněcennosti vůči skutečně vzdělaným lidem, ve své fanatické závisti často se snaží kydat bláto na ty, co mají dva, tři anebo jako například v případě mojí osoby dokonce čtyřikrát to, co oni mají pouze jednou. Na takovéto ”génie” jsem si ovšemže již dávno zvykl. Mám s nimi soucit., protože jsou to chudáci. Opravdu moc velicí ubožáci. A hluboce, opravdu moc hluboce je lituji…


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 03-06-2007 v 22:01 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 1621

Henryk je kokot a Chuck má konkurenci...

ale zkoukněte totok, také jsem se moc a moc nasmál: http://laky-l.ic.cz/ - otevírat v IE, mozzile se otevírá pouze půlka stránky...

"LIDSKÉ BYTOSTI SI DĚLAJÍ ŽIVOT TAK ZAJÍMAVÝM. VE VESMÍRU PLNÉM ZÁZRAKŮ SE JIM POVEDLO VYNALÉZT NUDU." // SMRŤ

Je libo trochu havěti? aneb akvárka, terárka a živočištvo v nich

Květníky a květináče - DARUJI - koukněte sem


Moje první - 5kráte AK-48 250W - SKLIZENO

Old Post 03-06-2007 v 22:09 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1622

JO, Henryk Lahola je good týpek...

Old Post 03-06-2007 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1623

Ta stránka je vtip

Old Post 03-06-2007 v 23:26 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1624

Tak vam mam od Chucka vyridit ze Lahoda byl vykopnut roundhousekickem do Slunce a cosecha se tu nejaky cas neukaze, protoze bude potrestana za tuhle drzost:

citace:
Původní příspěvek od cosecha
jsem dospěla k závěru že je lepší než Chuck Norris. Posuďte sami...

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 03-06-2007 v 23:29 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 1625

Ježíši, omlouvá tě pouze to že jsi ošálen Ďáblem a nevíš co říkáš. Jinak bys nic tak nestoudného nemohl vyslovit. To, cos tvrdil se ti jen zdá a navíc Chuck pokud vím nemá ani jeden vysokoškolský titul. Kromě toho ten tvůj nick taky hodně vypovídá o tvé inteligenci a vzdělání, takhle ďábel zneužívá tvůj mozek. Je mi tě líto, ubožáku!

Old Post 04-06-2007 v 00:07 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1626

Chuck Norris se umí kousnout do hlavy.

Old Post 04-06-2007 v 01:03 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 1627

No co tam ten idiot pise na tech svych strankach to je fakt hrozny....
Prej opora katolicke cirkve docela tomu verim ten ma celibat v obliceji....
Jen by me zajimalo kdo s koho Henryk + tituly VS Chuck N.+ roundhousekick

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 04-06-2007 v 05:26 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 1628

je dobře, ze Henryk Lahoda striktne drzi celibat, protoze takovi lide by se nemeli rozmnozovat..

p s y c h o 8 4

Old Post 04-06-2007 v 09:33 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 1629

Jednoho dne se Bůh zeptal Sv. Františka...
Bůh: Franto, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole v USA? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším věcem, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbovej zahradní plán. Ty rostliny rostly v jakékoliv půdě, vydržely sucho a hojně se samy množily. Nektar z dlouhotrvajících květů přitahoval motýly, včely a hejna zpěvných ptáků. Očekával jsem tedy, že už uvidím krásné zahrady plné barev a květů. Ale všechno co vidím jsou zelené fleky...
Sv. František: To všechno ten kmen, který se tam usadil, Pane. Říkají si Příměšťáci. Začali říkat tvým květinám „plevel“, ze všech sil je hubí a nahrazují trávou.
Bůh: Trávou? Ale to je tak nudné! Není to barevné. Nepřitahuje to včely, motýly, ani ptáky, jenom ponravy a žížaly. Je to citlivé na teplotní změny. Chtějí tihle Příměšťáci opravdu aby tam rostla tráva?
Sv. František: Očividně, Pane. Podstupují při jejím pěstování velké utrpení. Začnou každé jaro hnojit a hubí všechny ostatní rostliny, které se v trávníku objeví.
Bůh: Jarní deště a teplé počasí pravděpodobně způsobuje, že tráva roste opravdu rychle. To musí být Příměšťáci velice štastní.
Sv. František: Vypadá to, že ne, Pane. Jakmile trochu povyroste, sekají jí někdy i dvakrát do týdne.
Bůh: Oni jí sekají? Suší jí jako seno?
Sv. František: Nikoliv, Pane. Většina z nich jí hrabe a dává do pytlů.
Bůh: Do pytlů? Proč? Je to cenné? Prodávají to?
Sv. František: Ne Pane, právě naopak. Platí za odvoz.
Bůh: Tak počkej chvilku: Oni to hnojí aby to rostlo, a když to roste, tak to sekají a platí za to, aby se toho zbavili?
Sv. František: Ano Pane.
Bůh: Tihle Příměšťáci musí cítit velkou úlevu v létě, když vypínáme déšť a zapínáme horko. To dozajista zpomalí růst trávy a ušetří jim to hodně práce.
Sv. František: Tomu nebudete věřit, Pane! Když tráva přestane růst tak rychle, vytáhnou hadice a platí ještě více peněz za zalévání, aby mohli pokračovat v sekání a odvážení.
Bůh: Děsnej nesmysl! Alespoň že si nechali nějaké stromy. To bylo ode mne geniální, musím se pochválit. Stromům narostou na jaře listy pro krásu a letní stín. Na podzim opadají a vytvoří přirozenou pokrývku, aby zadržely vláhu v půdě a chránily tak stromy a keře. Navíc se rozloží na kompost aby obohatily půdu. Je to přirozený cyklus života.
Sv. František: Raději si sedněte, Pane. Místo toho je Příměšťáci hrabou na velké hromady a platí za jejich odvoz.
Bůh: To není možné!! A co dělají aby chránili kořeny stromů a keřů před mrazem, a aby udrželi půdu vlhkou a nespečenou?
Sv. František: Po tom co vyhodí listy kupují něco v igelitových pytlích, co se nazývá mulč. Přivážejí to domů a rozsypávají to na místo listů.
Bůh: A odkud tento mulč berou?
Sv. František: Oni kácí stromy a rozemelou je, aby tento mulč vyrobili.
Bůh: Dóóóst!!! Už na to raději nechci myslet. Svatá Kateřino, ty máš na starosti kulturu. Jaký film je na programu dnes večer?
Sv.Kateřina: „Blbý a blbější“ Pane. Je to opravdu hloupý film o ...
Bůh: To je OK, klidně to pusť. Myslím že jsem o tom už slyšel od Františka.

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 04-06-2007 v 09:45 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1630

než henryk to rači necyklopedie...

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Marihuana

Old Post 04-06-2007 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1631

white: to sem přece nepatří
mirkoff: to sem nevěděl že je už i česky!

Old Post 04-06-2007 v 10:27 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1632

cosecha: máš u mě karmu, takovýho vola jsem seště neviděl

Henryk Lahola vs Chuck
...

..

.

winner is

god

(čekali jste něco jinýho?)

Old Post 04-06-2007 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 100 101 102 103 104 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8140320 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív