Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 145

Každý má to svoje je lepší jeden model hledat na více obchodech ono někde občas jsou slevy.
Chodím se dívat na
mazar.cz
semenakonopi.cz
medigrower.cz
konopneseminka.cz
5semen.cz
growgarden.cz <--- zde momentálně akční slevy semen!

a další.

ono někdy se vyplatí hledat ale pokud jde o mé osobní prověřené obchody kde je solidní výběr za "běžnou" cenu pak semenakonopi.cz a mazar.cz .

Old Post 22-10-2011 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 146

ja mam zkusenost s kamennym obchodem growgarden.cz, kde prodava takova mila slecna. Mivaj velkou nabidku a hodne casto akce na semena, ale zase sem tam objednal jedny semena, dva dny na to tam byl proto osobne, jel sem okolo, tak abych usetril za postu. No a nemeli je na sklade, a to uz sem to mel zaplaceny pres net kartou. Ale slecna mi hned nabidla vychodisko v podobe jinych semen, takze dobry.
Jinak na me growshopy pusobi jako supermarkety, cloveku se vyplati projet si vsechny a jit po akcich

rum rum nezavazne

Old Post 22-10-2011 v 12:21 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 147

moje nejlepsi zkusenost je s kleckou - ochotni, vse je vetsinou skladem, nebo moznost doobednat ...

growshop.cz - nejak se mi nezda jejich skladovani substratu - tim ze maji prodejnu ve sklepe se jim tam asi furt drzi vlhkost - zatim se jim tam objevili jenom chvostoskoci (mam toho plny kokos co jsem si tam ted koupil), tak snad se jim tam nerozsiri neco skodlivejsiho. Dale jsem chtel platit platebni kartou -> okamzite jsem byl oznacen za blbce, ktery se chce nechat udat s tim, ze platebni informace by mohly byt pouzity proti me (oproti kleckovi, kde berou karty normlane jsem tam chvili stal s otevrenou hubou, jestli to opravdu mysli vazne ...) a dale se mi tam snazili vnutit nejake mineralni hnojiva, kdyz jsem bral BioBizz do kokosu s tim, ze mi to neporoste, protoze je to hnojivo do hliny ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-10-2011 v 11:15 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 148

BloodyBeer jj a pak radte at si nováčci zajdou do growshopu že tam jim poradí :-)

Old Post 23-10-2011 v 11:29 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
moje nejlepsi zkusenost je s kleckou - ochotni, vse je vetsinou skladem, nebo moznost doobednat ...

growshop.cz - nejak se mi nezda jejich skladovani substratu - tim ze maji prodejnu ve sklepe se jim tam asi furt drzi vlhkost - zatim se jim tam objevili jenom chvostoskoci (mam toho plny kokos co jsem si tam ted koupil), tak snad se jim tam nerozsiri neco skodlivejsiho. Dale jsem chtel platit platebni kartou -> okamzite jsem byl oznacen za blbce, ktery se chce nechat udat s tim, ze platebni informace by mohly byt pouzity proti me (oproti kleckovi, kde berou karty normlane jsem tam chvili stal s otevrenou hubou, jestli to opravdu mysli vazne ...) a dale se mi tam snazili vnutit nejake mineralni hnojiva, kdyz jsem bral BioBizz do kokosu s tim, ze mi to neporoste, protoze je to hnojivo do hliny ...


Příště poslat do prdele, s takovyma informacema nemaj co dělat v Gshopu. Biobizz do kokosu no problemo. At nejsem OT s klečkou mám taky jen dobrou zkušenost. Ale osobně sem tam nikdy nic nebral.

Old Post 23-10-2011 v 12:16 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 150

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Nový jičín grow shop je levný i reklamace v pohodě (ale rychle budou ho rušit tak doprodávají) jako dárek dávají filtry, hash lízátko a časáky


po špatné objednavce sem jim poslal mail a dokonce sem se i zeptal zda KONČÍ a zde je odpoved
Growshop Nový Jičín:
Dobrý den,
sadbovače pošleme v pondělí PPL na naše náklady, omlouváme se. Končit nebudeme, kde jste to slyšel? Maximálně dojde zítra k výpadku eshopu z provozních důvodů, ale jen na den.
s pozdravem
D. Král

Old Post 24-10-2011 v 09:40 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od caseage


po špatné objednavce sem jim poslal mail a dokonce sem se i zeptal zda KONČÍ a zde je odpoved
Growshop Nový Jičín:
Dobrý den,
sadbovače pošleme v pondělí PPL na naše náklady, omlouváme se. Končit nebudeme, kde jste to slyšel? Maximálně dojde zítra k výpadku eshopu z provozních důvodů, ale jen na den.
s pozdravem
D. Král


Měl sem sním hovor, kvůly reklamace + nějaké věcy navíc přiobědnat a říkal že budou končit (možná se situace změnila) je to asi půl roku nazpět.

Old Post 24-10-2011 v 10:04 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Příště poslat do prdele, s takovyma informacema nemaj co dělat v Gshopu. Biobizz do kokosu no problemo. At nejsem OT s klečkou mám taky jen dobrou zkušenost. Ale osobně sem tam nikdy nic nebral.


S klečkou mám taky jen dobrý zkušenosti, i co se týče reklamací - proběhla naprosto bezproblémově a rychle.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 24-10-2011 v 11:41 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 153

Ahoj, už několikrát jsem navštívil G shop v Trutnově www.green-house-tu.cz . Byl jsem velice spokojenej, ochotný prodejci. Když jsem kupoval vybavení, tak jsem dostal velkou slevu a ušetřil jsem 2600, za což jsem byl rád. Občas zajdu a jen pokecám, doporučuju.

Old Post 24-10-2011 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 154

Klecka.cz - mel jsem objednane zbozi co se uz nenaskladnilo a dostal jsem lepsi za cenu horsiho kvuli cekani, jinak ostatni nakupy vzdy OK

Grow-up.cz - take dobre ceny, vzdy vsechno ok, libi se mi grow-up money...

Old Post 24-10-2011 v 14:22 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 155

my-garden.cz, klecka.cz a growelectric.cz vše Ok, super jednání, doporučuji)

Old Post 24-10-2011 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 156

My-garden.cz

fandím jim , bezvadný jednání , supr výběr a posledně sem dostal hnedka 3 parádní plagáty

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 02-11-2011 v 13:18 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 157

semenakonopi.cz – tam nakupuju po netu nejčastěji, dobré/rychlé jednání a navíc nedávno rozjeli aukce, kde se dají vydražit semena za super ceny.

klecka.cz – tam jsem kupoval několikrát osobně a můžu jenom doporučit

http://www.growshop-ostrava.com/ - taky se tam dobře nakupuje

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 28-11-2011 v 09:05 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaFoRM
Nový Člen

Karma uživatele cannaFoRM - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 158

máte někdo zkušenost z http://www.easy-garden.cz/ ??? mají tam až podezřele nízké ceny.

jinak v http://www.my-garden.cz/ naprostá ochota a slušný ceny

canna.log

Old Post 04-12-2011 v 03:58 AM
cannaFoRM je offline   Profil uživatele cannaFoRM   Find more posts by cannaFoRM   Foto galerie člena cannaFoRM   Click here to Send cannaFoRM a Private Message   Add cannaFoRM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 159

www.homegrown.cz - skvělý nadstandardní přístup ochota.
Doporučuji.

growesweden

Old Post 04-12-2011 v 09:31 AM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjanicka
Nový Člen

Karma uživatele xjanicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od cannaFoRM
máte někdo zkušenost z http://www.easy-garden.cz/ ??? mají tam až podezřele nízké ceny.

jinak v http://www.my-garden.cz/ naprostá ochota a slušný ceny


Objednával jsem v www.easy-garden.cz předřadník NXE 600W a Homebox a vše přišlo v naprostém pořádku. Ceny mají prý akční ale jen do Vánoc. Jinak byli ochotní a rychlí :-)

V my-garden mám také zkušenost a taktéž spokojenost :-)

Old Post 04-12-2011 v 10:58 AM
xjanicka je offline   Profil uživatele xjanicka   Find more posts by xjanicka   Foto galerie člena xjanicka   Click here to Send xjanicka a Private Message   Add xjanicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8717540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív