Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 113

Bioplants Brno - docela vklidu přístup ... prohodíme vždy pár slov.... ale vždy jsem tam šel s tím, že jsem věděl co chci.... takže informace od nich byly jen doplňující.... EDIT: a pokaždé odepsali na e-mail i když to byla třeba uplná hovadina....

www.green-paradise.cz - 13.4. objednáno.... došel pouze potvrzovací e-mail, že mě budou telefonicky kontaktovat... druhý den jsem psal e-mail kdy mě to dojde, abych zajistil někoho kdo to převezme na doruč. adrese.... odpověď: - žádná.... 18.4. jsem psal znovu e-mail a odpověď: - žádná ... nekupoval bych to tam kdyby to nebylo zrovna u nich nejlevnější....

www.my-garden.cz ... dnes ráno jsem psal e-mail na který stačilo odpovědět: ANO za tolik Kč / ne nemáme..... odpověď: - žádná ....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Naposledy upravil Pongo 19-04-2011 v 19:07 PM

Old Post 19-04-2011 v 17:58 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 114

s těma mejlama na my-garden mam tez spatne zkusenosti... 2x jsem zkousel a ani jednou neodpovedel ani na icq neodpovida ale kdyz mu brnknes nebo se tam stavis tak je celkem ochotnej

jinak zkusenost s mazar.cz, tedka jsem u nich nakupoval, objednal asi v nedelu hned v pondeli rano mi prislo od nich email, ze neco maj na sklade neco budou mit za par dni.. takze komunikace s nima dobra mejlem, pak sem se s nima domluvil kam to chci dopravit, typek na skutru v tričku nirvana seeds mi to vsechno dovez kam sem chtel.. takze v pohode s nima..

První grow Belladonna 250W sodík

Old Post 25-04-2011 v 04:50 AM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 115

Ahoj, nevíte jak je to s http://www.growelectric.cz/ prej to má jinýho majitele...

Old Post 25-04-2011 v 06:41 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 116

www.my-garden.cz
Já osobně bobru zkušenost, rychlé dodání, nakupoval jsem tam letos už 3x.
Ještě bych něco dodal k těm emailům, já osobně zvednu telefon a zavolán, když chci vědět nějaké podrobnosti ohledně zboží.

Old Post 25-04-2011 v 09:26 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 117

jenže kolikrát je lepší to mít písemně ... hlavně ohledně rušení objednávek apod....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 25-04-2011 v 13:31 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 118

www.klecka.cz .... spokojenost .... dodali postupně tak jak jsem chtěl ... semena, hnojky....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 30-04-2011 v 07:47 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 119

www.greenhome.cz - plzen , přístup docela v pohodě , telefonát během pár minut , balík dorazil do 3tího dne ale zabaleno - HRŮZA, 2 krabce polepené páskou aby udělaly jednu, vyplněno novinami , kdyby aspon je pokrčily, CHYBĚLA jedna věc, kterou sem s obědnal a už ani neodepisujou na emaly.

Za mě docela sklamání..

Old Post 30-04-2011 v 08:06 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 120

Objednávám pouze u klecka.cz a vždy v pohodě.. Dobrá komunikace, ceny také ujdou..

Old Post 02-05-2011 v 20:40 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 121

Dneska jsem byl v Growshop-Olomouc pro pár květníků a nějaké drobnosti, v Bioplantsu bych to měl koupené za 3 minuty a utíkal rychle pryč od těch hustokruťáků, ale v tomhle obchůdku jsem kecal asi hodinu s prodavačem (nějakej starší týpek,) probrali jsme kde co, přes boostery až po LED osvětlení a líbilo se mi, že netlačí drahé zbytečnosti, ale naopak od nich odrazuje, pohoda. Navíc super ceny oproti Bioplantsu. Bohužel momentálně nemají semena, což mě mrzelo. Spokojenost, doporučuju.

OutdOOr OrthOdOx

Naposledy upravil Machoman 02-05-2011 v 22:25 PM

Old Post 02-05-2011 v 21:00 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 122

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Dneska jsem byl v Growshop-Olomouc pro pár květníků a nějaké drobnosti, v Bioplantsu bych to měl koupené za 3 minuty a utíkal rychle pryč od těch hustokruťáků, ale v tomhle obchůdku jsem kecal asi hodinu s prodavačem (nějakej starší týpek,) probrali jsme kde co, přes boostery až po LED osvětlení a líbilo se mi, že netlačí drahé zbytečnosti, ale naopak od nich odrazuje, pohoda. Navíc super ceny oproti Bioplantsu. Bohužel momentálně nemají semena, což mě mrzelo. Spokojenost, doporučuju.


Ty semena mají hodně společného s policejním nájezdem na hydroponic, ale to ti pan prodavač určitě říkal... Ale jak říkáš, vždycky když tam jdu, strávím tam hodinku až dvě

Old Post 24-05-2011 v 21:49 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

Osobně jsem zavítal pouze do growshopu v hradci králové (growroom.cz) a spokojený jsem vůbec nebyl, když jsem se chtěl s prodavačem poradit ohledně hnojek hrál chytrýho ale nic nevěděl a celkově přístup řekni co chceš a zas vypadni, takový zážitek jsem tam měl třikrát a už beru jen přez eshopy.
Dost mě to tam zklamalo navíc v obchodě toho nemají ani moc na okoukání

Old Post 29-05-2011 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

Ja nakoupil v nejakem novém e-shopu http://www.growplants.cz/hlavni.html asi se teprve rozjizdej nebo co protoze moc veci zatim nemaj ale přístup docela fajn na email odpoved do 2 hod a tet maj na vše -10% a soutěž o vybavení pěstírny v hodnotě 20tis objednal sem box a nejaké hnojky, dal sem koupit a po pul hod došel email od nich že objednávku přijaly a napsaly mě cenu o 10% levnější že se omlouvaji ale že jim web zatím neumí nastavovat procentuální slevy.. takže sem spokojenej a ktomu jsem dostal nejaké papírky,filtry a malou dýmku tu sklenenou od té cocacoly jak je ještě včera mě psaly na email zda jsme se zbožím spokojený a zda vše probjehlo vpořádku což se divým toseme stalo vůbec poprvé ...

Old Post 07-06-2011 v 07:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCc
Stálý Člen

Karma uživatele THCc - 91% PěstitelskáKarma uživatele THCc - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 125

ja kupuju na http://www.happygrow.cz/ prijde mi to vecinou hnedka druhej den a maj tam docela slusny ceny..

Old Post 07-06-2011 v 10:49 AM
THCc je offline   Profil uživatele THCc   Find more posts by THCc   Foto galerie člena THCc   Click here to Send THCc a Private Message   Add THCc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

to: THCc na happygrow jsme taky nakupoval jenže oni maj dopravu zdarma od 2500tis ale si objednávam blbosti do 1500 a na www.growplants.cz maj poštovné zdarma od 900kč což mě vyhovuje a když jsem mu dnes volal žebych chtěl odrazovou fólii nabídl se žemě ji doveze až domu a pokud budu chtít hodí do auta pár věcí na prohlédnutí jinak happygrow.cz taky dobrý

edit.: rozvaží jen v okoli uherského dradiště zdarma myslím jen do 15km nebo jak to tam je..

Old Post 07-06-2011 v 11:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od THCc
ja kupuju na http://www.happygrow.cz/ prijde mi to vecinou hnedka druhej den a maj tam docela slusny ceny..



no slušný ceny..jen tak sem se porozhlídl po cenách...
http://www.happygrow.cz/350-sklenik-bez-vytapni.html
tento pařník v Bioplants stojí 180kč a u nás v zahradnictví asi 120kč...

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 07-06-2011 v 23:46 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od WERD



no slušný ceny..jen tak sem se porozhlídl po cenách...
http://www.happygrow.cz/350-sklenik-bez-vytapni.html
tento pařník v Bioplants stojí 180kč a u nás v zahradnictví asi 120kč...


si se špatně podíval, cena je u bioplants 690,- a u happygrow 686,-
musíš koukat na rozměry ne jen na obrázky

Old Post 08-06-2011 v 09:07 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1477180 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív