Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » prvni grow Belladonna 250W sodik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

prvni grow Belladonna 250W sodik Příspěvek č. 1





Zdravim growerstvo,
věčně pročítám fórum a tak jsem si řekl, že se taky podělím o svůj zázrak ve skříni...

Všechno to začalo, když dlouholetý kamarád potřeboval na pár dní nocleh a já jsem ho ubytoval u sebe... donesl si výbornou travku.. z vlastního pěstu.. a slovo dalo slovo... zbyla mu semínka a za ubytování jsem je měl za par dní doma..

dostal jsem tedy 5ks regular Belladonny od Seed Paradise...

teď co s nimi..

začal jsem pročítat grower křížem krážem a vymýšlet, promýšlet, plánovat a kutit skříň... po dvou měsících shánění věcí byla na světě.. většinou je to takový homemade.. až na světlo se stínítkem a později při květu dokoupený pacháč..

skříň - 40x75x160 látková z aukra z polska.. asi 300kč + jako podlaha police ze skříně.. ani mi tam nechybí

ze vnitř skříň vytapetovaná diamantovanou folií z growshopu asi 400kc

ofuk, přítah, výfuk - pc větráky 12cm z CZC po 100 kc na výfuk silnejší za 170kc (83m3/h).. takze 370kc

zvlhčovačka Sencor na 0,8l (je to dost málo vydrží tak 8 hodin ale zvlhčuje v pohodě) 470kc

komplet lampa 250W se vsim vsudy a stinitkem.. z growshopa 2700 (i s cooltubem.. pro něj mám plány do budoucna)

a pachac z groshopa 900

ph metr 700, teploměro vlhkoměr 200, spínací hodiny 100

+ dráty na upevnění, izolepy, lepidlo, sroubky, drátky na zapojení větráků, trafo... free z tátového sklepa..


podtrzeno secteno: 6140.. chtěl jsem původně aby mne to vyšlo všechno kolem 6k což jsem splnil...


i když na další grow přemýšlím o homeboxu (kdyby někdo nějakej prodával tak nabídky beru:P)


udržované prostředí DEN/NOC:
růst:
-teplota 26-29 / 19-21
-vlhkost 70-85 / 80-90

květ:
-teplota 27-30 / 18,5-21
-vlhkost 45-60 / 50-65

Naposledy upravil Tes 07-04-2011 v 19:24 PM

Old Post 07-04-2011 v 19:06 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2

zejtra postnu fotky z průběhu growu...
první grow takže jsem udělal spoustu chyb.. ale prezevšechno jsem se dostal do poslední fáze květu

Old Post 07-04-2011 v 19:10 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 3

Ty regulary bych šoupnul ven a koupil si řízky , ukáže se ti že polovina budou samci a budeš v <>

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 07-04-2011 v 20:07 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 4

Mr.Nobody: Grow je už ukončený, podľa predošlého príspevku.

Old Post 08-04-2011 v 00:56 AM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5

Ty seminka sem nejak neresil.. darovanemu koni na zuby nekoukej ... a presne jako rikas z tech seminek se mi ctyry urodily a samozrejme pri mem stesti se mi naparovaly 2 samci 2 samice takze mi zbyly 2 kytky... ale prvni grow me v mnohem poucil... na dalsi pudu do fem seminek nebo do rizku

Old Post 08-04-2011 v 10:38 AM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 6





první problém se mi vyskytl ve druhém týdnu růstu, kdy se začalo na kytkách projevovat spálení hnojivem...
nakonec díky pomoci v tematu problem s listy jsem přišel na to že jsem namíchal az moc nahnojenou hlínu...

míchal jsem to:
- Agro na kaktusy asi 25%
- perlit asi 5%
- keramzit asi 25%
- agroverm zbytek 45% (to je 60% vermikompostu z zizal a 40% fermentovane prirodni suroviny = drubezi hluboka podestylka a kejda)


takze jsem potom celou tuhle směs zamíchal 1:1 s agrem na kaktusy a do týdne byly kytky fit... spomalilo mi to růst takže jsem byl na růstu asi 4 týdny a při 20cm jsem přepínal

1. obr -> spálení






2. obr -> když jsem přepínal, bella se krásně větví sama od sebe takže jsem ani nemusel zastřihávat








3. obr -> raší první květy











4. obr -> a samozřejmě jak jsem říkal se mi urodili 2 krásní statní samci

Old Post 08-04-2011 v 21:41 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 7





akorát jsem se všude dočetl že Belladonna se hodně vytahuje v květu a že bych měl přepínat tak při 15cm, no přepl jsem ve 20 a stejně se mi vytáhla jen na necelých 50cm... to teda netuším proč..

ale do šířky jsem ty dvě zbývající samičky, ohýbáním a přivazováním rozšířil na celou plochu skříně

celý grow jsem hnojil kompletní sadou hnojiv od BioBizz (az na BioHaeven ten nemam)

1. obr -> 2. týden květu







2. obr -> minulý týden..(7. týden květu) kytky jsou pěkně paličaté:P








3. obr -> včera tedy 52. den květu


některé paličky chci sklidit teď o víkendu, už jsou z velké části zralé a ty velké asi nechám ještě pár dní dojít



4. obr -> palice co vypadají taktko už jsou podle mě na sklizení... co myslíte?
už vypadají víc jak na 50% zrale

Naposledy upravil Tes 08-04-2011 v 22:14 PM

Old Post 08-04-2011 v 21:54 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Stálý Člen

Karma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 8

nEVÍM NO UDÁVÁ SE TAK NĚJAK +- 70% zralosti...já bych to ještě nechal...
pak mi to připadalo trochu spálený od lampy a malinko se mohlo přidat PK ale jinak moc pěkné salámečky K+

Old Post 09-04-2011 v 10:56 AM
Steve je offline   Profil uživatele Steve   Find more posts by Steve   Foto galerie člena Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Add Steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9

jj s tim mas pravdu s tim spalenim.. uz sem dal lampu o par centaku vyse pred par dny diky za Kcko

První grow Belladonna 250W sodík

Naposledy upravil Tes 09-04-2011 v 16:02 PM

Old Post 09-04-2011 v 11:45 AM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 10


tak jsem to nakonec ještě nechal do tohodle tydne a pozitri to sklidim


a jedna momentka jak mam pekne prorostene stonky od spoda az nahoru

ten mobil fakt blbe foti

První grow Belladonna 250W sodík

Old Post 18-04-2011 v 18:56 PM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Stálý Člen

Karma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 11

Muhehe vypádá to dobře! zkus pořešit foťák...nebo jinou fotku palice

Old Post 19-04-2011 v 15:12 PM
Steve je offline   Profil uživatele Steve   Find more posts by Steve   Foto galerie člena Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Add Steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 12






Tak jsem dnes rano prisel z prace, a kytičky měly 20 hodin tmy až se z toho cele orosily, tak sly viset

trosku sem potrenoval foceni mobilem tak snad to bude lip vidět ale foťák to furt néni.

<- detail na tu palici jako minule














<- první květinka











<- druha květinka
















<- detaily na největší palice

První grow Belladonna 250W sodík

Old Post 20-04-2011 v 06:28 AM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13





vesměs jsem se sebou spokojen...nečekal jsem žádný mega výnos nebo tak jasně není to nic moc.. a mám jen dvě kytky z 5 semínek (regular.. taky co se dvěma samci.. )
ale kytky mi neumřely a úspěšně jsem je dotáhl až do konce.

naučil jsem se hromadu věcí o růstu a kytkách, pro příště pořeším lépe PK hnojení v květové fázi tak doufám ve větší úspěch


už mi na příště jedou semínka Belladony opět a Nebuly


<- nahoře obě kočky spolu



<- zbavené většiny listí

btw jak se zbavujete pryskyřice z prstů? nepomohlo ani mydlo ani jar









<- a visíme






První grow Belladonna 250W sodík

Naposledy upravil Tes 21-04-2011 v 14:51 PM

Old Post 20-04-2011 v 06:36 AM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tes
Nový Člen

Karma uživatele Tes - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 14

co myslíte nechat odtah zaply na to suseni? nebo ho zapnout jen na urcitou dobu denne? nebo vypnout uplně?

První grow Belladonna 250W sodík

Old Post 20-04-2011 v 06:58 AM
Tes je offline   Profil uživatele Tes   Find more posts by Tes   Foto galerie člena Tes   Click here to Send Tes a Private Message   Add Tes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Tes
co myslíte nechat odtah zaply na to suseni? nebo ho zapnout jen na urcitou dobu denne? nebo vypnout uplně?

určitě nechat zaplý...(nebo třeba chvili on, chvili off, ale určitě aby pracoval. je potřeba mít vlhkost do cca 40%, abys zamezil vzniku plísně

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 20-04-2011 v 07:10 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Stálý Člen

Karma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 16

No Pane!! Moc pěký basebalky!!! K + přeji příjemný Hight

Old Post 24-04-2011 v 11:06 AM
Steve je offline   Profil uživatele Steve   Find more posts by Steve   Foto galerie člena Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Add Steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2018 - První kolo 250W skříň - 78 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9211980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív