Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 145

ubalit si sám brčko-tak to mně baví úplně nejvíc

Old Post 02-11-2004 v 10:03 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
narbe
Stálý Člen

Karma uživatele narbe - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 146

2mury....jojo...fákt relax...maximalní....
akorát špatnej ftom, že vůbec nic neuděláš...:-)

Old Post 02-11-2004 v 14:32 PM
narbe je offline   Profil uživatele narbe   Find more posts by narbe   Foto galerie člena narbe   Click here to Send narbe a Private Message   Add narbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

mury: máš recht, chlape. V poslední době jsem zjistil, že mě pekelně baví balení, takže když někam jdeme zakouřit, balím většinou já.
Jinak mi kouření osamotě nijak nevadí, já spíš většinou vezmu psa, jdu se s ním projít a dám si brčko, a pak už jenom lítám.

Old Post 03-11-2004 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 148

Je to prostě pohoda. Teď sme s kámošem pokecali na téma osobáčky, von je taky rád. A shodli sme se, že sám doma u kompu a lednice je pohoda, teplo, hajzlík, postel, TV, třeba semtam i žena, co víc si přát. A oba sme se shodli, že pak člověk strašně přemejšlí o všemožnejch věcech ( a na co všechno člověk nepříde... ) a nikdo ho neruší... Ale hlavně ta POHODIČKA... :-D

Old Post 03-11-2004 v 10:00 AM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 149

rad si zahulim jen tak sam - predtim si udelam caj nebo mate a pak uz treba jenom koukam z okna nebo delam cokoli jinyho na co mam zrovna chut

Old Post 30-11-2004 v 12:30 PM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 150

Zdrawime,
jo hulit sám je v klidu.Třeba když sem byl tuhle dohókanej s kamarádkou že i dáme scuka ve zkušebně a ať jí dovalím ně jaký prdy...........střih.........po 5 hodinách kdy samo nedošla sem lezl ze dveří po čtyřech a ještě k tomu úplně vylízanej.Z toho mě plyne ponaučení ,že když hulit sám tak z mírou ,páč když su sám tak mě to tak nešlape jak když su z lidma.No možno šlape ale sám tak toho zhulím za dwa. B)

§§kuma!faka§§

Old Post 30-11-2004 v 12:51 PM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 151

Jo sam zahulit je psycho treba kdyz jedu do skoly to je maras to cloveka napada milion veci a furt fara nad uplnyma kravinama..je to hustotka..a pak je maras kdyz tak sami jdete a potkate nejakeho znameho a z toho jak ste furt sami a zhuleni jak papriky a trochu vam uz z toho hrabe tak se s nim date mastne do kecu a furt farate a farate...je to good ale asi je lepsi to stridat bo s kamosama je to prece jenom trosku lepsi...

Old Post 30-11-2004 v 18:47 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 152

Tenhle prispevek by si mohli dat na bilboardy ti, kdo by chteli bojovat proti legalizaci.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 30-11-2004 v 20:32 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 153

sinuhet: od doby co jsem po delsi dobe zacal cist opet grower, nemuzu si pomoci, ale jakykoliv prispevek od tebe je negativni. stale jsi proti necemu v opozici, porad je neco spatne, vsichni jsou blbi... takhle to na me pusobi, urcite jsi schopny grower, ale kdyz je nekdo nadsenej, ze fara a fara, tak boze, hned ho musis setrit. informacni hodnota tveho prispevku je vsak nizsi nez vyse uvedene. u nich si aspon predstavim nekoho jak si spokojene vykracuje po ulici, zatimco u tveho prispevku si predstavim takovyho toho hulice co ma vsechno obradny, medituje u toho, a kdyz nekdo nahodou huli pro zabacvu tak je to ignorant. Doufam ze jsem te nijak neurazil nebo tak, to bych nechtel, jenom bych ti chtel rict abys sis po sobe nekdy neco precetl a jeste jednou se zamyslel jestli to neni ani trochu o nicem a blby...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 30-11-2004 v 20:42 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 154

U toho prispevku kritizuji spise formu, nez obsah.

Jo a pritakavaci prispevky se mi zdaji vetsinou o nicem.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 01-12-2004 v 10:05 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zzzzzZZZZ
Nový Člen

Karma uživatele zzzzzZZZZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 155

To já si rád zahulím sám když si potřebuju pročistit hlavu a taky když se jdu pokochat na procházku do přírody, ale to jak psal noname že si dá nejradši špeka až po 6.pivech tak to mi přijde že vlastně neví o čem to hulení je a považuje ho ,jako dnešní mladý lidi,jen jako další věc po který bude ještě víc na blato.Prostě sračka stavy.Tohle je podle mě naprosto na piču.Je pravda že když jsem začínal hulit tak jsem tohle taky někdy dělal.

Old Post 01-12-2004 v 11:58 AM
zzzzzZZZZ je offline   Profil uživatele zzzzzZZZZ   Find more posts by zzzzzZZZZ   Foto galerie člena zzzzzZZZZ   Click here to Send zzzzzZZZZ a Private Message   Add zzzzzZZZZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CutKiller_Nutta
Nový Člen

Karma uživatele CutKiller_Nutta - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Aaa tak Příspěvek č. 156

Posledni dobou sem zjistil, ze cim jsem starsi, tim vic hulim sam osamote. Driv sem si rikal ze huleni o samote je o nicem, a vysmival sem se kamosum co hulili solo, ale pak prisel prvni, druhej... a ted si na tom docela ujizdim. Teda nic proti hulenio ve vice lidech, ale osamote vyuzijes plnej potencial proste se nedelis. O to ani nejde ale bavi me to vic.. Miluju tu pohodu dyz ses doma vklidu sam vsechnio po ruce na co mas chut muzes bejt zmatlanej jak chces a nikdo nerika ze koukas vypatlane... Myslim si ze kazdej kdo bude hulit delsi dobu dojde k tomu ze sam bude hulit vic... Sorry

Old Post 01-12-2004 v 12:12 PM
CutKiller_Nutta je offline   Profil uživatele CutKiller_Nutta   Find more posts by CutKiller_Nutta   Foto galerie člena CutKiller_Nutta   Click here to Send CutKiller_Nutta a Private Message   Add CutKiller_Nutta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CutKiller_Nutta
Nový Člen

Karma uživatele CutKiller_Nutta - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 157

Nevistih sem co sem chtel, ale stava se vam ze kolikrat ste stejne zasekli a nebavite se s lidma kolem sebe tak proc rovnou nebyt sam..? Je to subjektivni ale ten co huli sam uz bere konopi jako neco jinyho, nez modni zalezitost.. dyz potkam po meste mlady kluky co se hihnaj jak sileny a kazdej ma silny reci musim se smat.. huleni znamena vic.. jinyho;././

Old Post 01-12-2004 v 12:15 PM
CutKiller_Nutta je offline   Profil uživatele CutKiller_Nutta   Find more posts by CutKiller_Nutta   Foto galerie člena CutKiller_Nutta   Click here to Send CutKiller_Nutta a Private Message   Add CutKiller_Nutta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 158

Tak včera večer jsem si ubalil pořádné brko WW, zahulil jsem, sedl k počáku, zapařil conter strik a šel se dívat na pláž, takže plná spokojenost, jen když jsem viděl to pole mariuany, tak jsem dostal pořádnou chuť, ale nic se nemá přehánět.

Old Post 02-12-2004 v 08:16 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 159

CutKiller_Nutta, Bredmen : chlapi, nejste sami )))) Kazdej at huli jak je mu to prijemne, kdo rad huli se spoustou lidma at si huli, ale neprudil bych nikoho za to ze huli sam nebo podobne. Ja posledni dobou hulim taky vice sam a vetsinou mam z toho lepsi pocit...

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 02-12-2004 v 14:53 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zzzzzZZZZ
Nový Člen

Karma uživatele zzzzzZZZZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 160

Jak psal CutKiller_Nutta o těch mladejch lidech tak v dnešní době začínám zjišťovat že ganja je módní záležitostí.V dnešní době se lidi daleko rychleji vyvýjejí.Dnešní mladý lidi vyjdou ze základní školy a už můžou zmlátit támhle 20.letého týpka-tohle se stalo.A jelikož se neumí zabavit a vemknout se mezi určitou společnost tak začínají hulit.Taky se musí vzít v potaz že starší lidé dávají příklad mladším.Když mladý člověk uvidí někde nějakej kroužek se špekem tak to samozřejmě musí dělat taky.A to kolikrát i když jim to nechutná - oni si přece zvyknou a nakonec budou drsný huliči.

Old Post 02-12-2004 v 15:31 PM
zzzzzZZZZ je offline   Profil uživatele zzzzzZZZZ   Find more posts by zzzzzZZZZ   Foto galerie člena zzzzzZZZZ   Click here to Send zzzzzZZZZ a Private Message   Add zzzzzZZZZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8387860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív