Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
camisole
Nový Člen

Karma uživatele camisole - 36% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 513

neodmítnu ani s kámošemi ani osobáček...

1. Me + Friend(s) - proč to ,,s" mám v závorce? protože uplně nejčastěji kouřím s mým kámošem, jinak si zahulím s kamarády ze školy, samozřejmě nálada spíše aktivní a ,,smavá"

2. Osobáček - Né vždycky se poštestí osobáček takový, kdy mám všecho vyřízené, udělané, to je pak uplně nejlěpší, ale když to jinak nejde, rád si dám (1 skleněnku) jen tak a shlédnu nějaký film, (zajímavé, že podle nálady pouštím jen buď horory nebo komedie) nebo sednu ke kompu, nasadim sluchatka, poustim ať už FL, nebo Traktor a hraju si na velkého borce Dje . Není špatné taky se zkouřit (opět 1 skleněnka) na předem vytipovaný pořad, či film v TV, já osobně takto více prožívám a více směju, nebo se zamyslím, aproto...... má otázka: Groweři, kolik zkouříte na posezení v podobě obvyklého osobáčka?

Old Post 18-02-2010 v 17:36 PM
camisole je offline   Profil uživatele camisole   Find more posts by camisole   Foto galerie člena camisole   Click here to Send camisole a Private Message   Add camisole to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wizard
Nový Člen

Karma uživatele Wizard - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 514

citace:
Původní příspěvek od camisole
neodmítnu ani s kámošemi ani osobáček...

1. Me + Friend(s) - proč to ,,s" mám v závorce? protože uplně nejčastěji kouřím s mým kámošem, jinak si zahulím s kamarády ze školy, samozřejmě nálada spíše aktivní a ,,smavá"

2. Osobáček - Né vždycky se poštestí osobáček takový, kdy mám všecho vyřízené, udělané, to je pak uplně nejlěpší, ale když to jinak nejde, rád si dám (1 skleněnku) jen tak a shlédnu nějaký film, (zajímavé, že podle nálady pouštím jen buď horory nebo komedie) nebo sednu ke kompu, nasadim sluchatka, poustim ať už FL, nebo Traktor a hraju si na velkého borce Dje . Není špatné taky se zkouřit (opět 1 skleněnka) na předem vytipovaný pořad, či film v TV, já osobně takto více prožívám a více směju, nebo se zamyslím, aproto...... má otázka: Groweři, kolik zkouříte na posezení v podobě obvyklého osobáčka?

Tak to je podle modelu ale kdyz chci bejt moc tak si ubalim raketu a letim ale kdyz k chci normalne fungovat tak 2-3 sklenenky nebo kotle z fajky

www.matrix-2001.cz

Old Post 18-02-2010 v 18:17 PM
Wizard je offline   Profil uživatele Wizard   Find more posts by Wizard   Foto galerie člena Wizard   Click here to Send Wizard a Private Message   Add Wizard to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wizard! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sensation
Nový Člen

Karma uživatele sensation - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 515

Záleží akú mám náladu. Niekedy mám vyslovene náladu húliť sám, buď sa zamyslieť alebo si v kľude zahrať PC, počúvať hudbu alebo pozerať film.
Inokedy zas s kamošmi zasmiať sa a porozprávať, hovorím, je to o nálade.

One joint a day, keeps doctor away :-)...

Old Post 26-02-2010 v 18:57 PM
sensation je offline   Profil uživatele sensation   Find more posts by sensation   Foto galerie člena sensation   Click here to Send sensation a Private Message   Add sensation to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sensation! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 516

to tu trochu ozivim))) a kdo to nechce cist, tak radsi hulim sam doma nez s nekym kdo brka spari. "kdyz hulis sam odpada problem kdo posila komu" btw. https://www.youtube.com/watch?v=05x_nsnXx64

jelikoz neustale makam jak kkt od nevidim do nevidim(kolikrat kdyz se "postesti" tak v lete i od 4:00 do 19:00, rano treba do 11 na fasade a jak je hic tak uvnitr pod vetrakama sadros) a sem rad, ze si po praci dam rychlou vanu a jdu na pivko tak sem spis hulic "splecensky". ikdyz to moc nemam rad, protoze kdyz je v kolecku nekdo kdo brko huli jak zavodnik a spari to ze si pak ani nepochutnas... to snad nechceme nikdo. ale kdyz je vikend nebo kvuli neprizni pocasi nedelame, tak doma dokazu sam spalit klidne i 6g v bongu jak nic.. predminulej tejden sem bych nemocnej, obevil sem nejaky "novy" serialy(true detective, stranger things a nejvetsi bomba peaky blinders) tak sem palim jak cikan za parezem.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 20-08-2019 v 16:30 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1898780 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív