Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Mate Pro To Vysvetleni!!!???!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Mate Pro To Vysvetleni!!!???!!!! Příspěvek č. 1



Zdar lidi to bych nebyl já aby mi všechno makalo tak jak má a tetokrát se jedná o big problém strašně moc mi padají kořeny a vůbec nevím čím to je už jsem zkusil vše enzymy peroxid bez hnojiva jen čistou vodu nic nezabralo jinak pH i Ec byly vždy ok hodnoty u PH od 5,5 do 6,3 a u Ec 0.5až 1,2 hnojil jsem kristalonem vše jelo krásně až najednou bum a ani po měsíci se mi to nepodařilo vyrešit jediné co mě napadá je že jsem málo vzduchoval a ted čím a do čeho jsem vzduchoval tak se jedná o 25l nadobu vody je tam asi 20l a vzdovaní je TETRATEC 200 někde jsem ho už fotil pak jsemhodím odkaz aby jste měli představu co je to za stroj je dvou vyvodové a já jsem vzduchoval jen jednym vývodem tak mě napadlo jestli to nebylo málo a proto se stalo toto viz foto děkuji za rady

Old Post 07-12-2005 v 14:34 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

zde je to vzduchováníhttp://grower.cz/home/potw.php?acti...w&photoid=56706

Old Post 07-12-2005 v 14:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 3

Neprosvítá ti náhodou výbojka do bublera nebo neni tam os spoda zima??

Old Post 07-12-2005 v 14:41 PM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 4

na tý druhý fotce je vidět jak skrz ty mrtvý shnilý kořeny prorůstaj nový bílý - tzn. že je něco kiluje až v průběhu růstu - to by ukazovalo proti teorii o genetickém původu vady (nepočítaje v to nízkou odolnost proti stresům a nemocem)
takže IMHO těch možností je několik

- teplota vody
změřit - typové co maj RF aerošky vod GH a hodně si s tim hráli tvrdí že teplota vody má na kořeny rozhodující vliv - optimum viděli kolem 26
- infekce houbou nebo plísní
tady by pomohlo všechno zlikvidovat a totálně vysavovat - cokoliv jinýho sebou nese rizikou že někde ložisko zůstane a rozšíří se to zpátky
- genetika
pokud z tý samý matky někde jinde řízky prosperujou tak to tim asi nebude
- agresivní vzduchování - ty bubliny můžou kořínky v některejch případech lámat - ale je to dost nepravděpodobný - stačí dát jemnej vzduchovací kámen a tos určitě udělal

Snark in the System

Old Post 07-12-2005 v 15:48 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 5

Nemůže to být tím kristalonem?Mě už jen ten název připomíná Pitralon
a po tom jsem měl vždycky vyrážku.To jen pro odlehčení...i když tobě asi do smíchu nebude,co?
Ale ted vážně,nemáš ty kořeny lepkavý,nebo jestli nemaj jinej příznak plísně nebo nějakýho takovýho sajrajtu.
kdyby to bylo světlem tak si myslím že by byli spíš do zelena ty kořeny,nebo se pletu?
Nicméně přeji hodně zdaru,ty věčný smolaři

Old Post 07-12-2005 v 15:51 PM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

to snark: moc dík za rady jeden dotaz kdyby se jednalo o genetickou slabost což je dost možné bylo by také možné že se to projevilo až po 3 měsících jinak předtím kytka jela parádně tedy kytky v tom bubleru byly 4 a dvě už jsou ko a ta teplota se pohybuje od 19do26C jinak na plísen jsem taky myslel proto jsem kořeny propral jak v polyversu tak v kuprykolu a nic nezabralo a jště jeden dotaz k tomu vysavování je to nutné nestačilo by jen tu nádobu je možné že by se něco drželo na kytkách nebo ve skříni existuje taková choroba a jestli jo muselo by se vše zlikvidovat??? mám totiž podezření že něco takového mám protože mi nic neroste vše žloutne červená tonek a jiné a jine příznaky

Old Post 07-12-2005 v 16:09 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 7

hmmm s tou genetikou to zpoždění možný je - dlouhodobý stání ve vodě v bublu je pro kořeny náročný - jinak může to bejt i rychlejma změnama teploty - ad polyversum - to je úzce funkční záležitost - kuprikol by měl killovat - zárodky hub a spory plísní sou všude - optický příznaky souvisej se stavem kořenů

Snark in the System

Old Post 07-12-2005 v 16:43 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 8

for hary a snarky:nemůže to být nakonec přeci jenom tím Kristalonem?já ho používal pouze na venkovní kytky a ani ve snu by mě nenapadlo ho použít do indooru.Prodávají se přeci hnojiva přímo k tomu určená a Kristalon je sice dobrý hnojivo protože má dost vysoký procenta potřebných látek,ale je hlavně na okrasné kytky,plodiny.......a né do bubleru


P.S.A myslim si že těch pár ušetřených stovek za to nestojí,nakup všechno potřebné v jakémkoliv Growshopu a pojede ti to skoro samo

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 07-12-2005 v 18:01 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 9

Nevim jestli to pomuze ale skousela jsem Kristalon na Ebb a Flood stul kterej mel cyclus kazdy dve hodiny zapnuto na 15 minut (Jenom RUST). Korinky jsi kupodivu libovaly. Byli nadherne vjbeleni, ne ruzove jako od pripravku od AH.
POZOR- to ale neznamena ze je Kristalon dobrej na konopi. A uz vubec ne na Kvet. Ty kytky byli jo nadherne zeleni. i rostli rychlejs o trochu nez kdys jsem hnojila AH. Ale nemohla jsem changovat davkovani dle potreb. Kristalonem to podle me neni---Pokud je to nejakej plod a kvet ci co, ale jestli je to treba Kristalon podzim tak to je na nic. moc K a P.

Ja hlasuju pro nazor ze tam mas nejake HOUBY... ci nejake jine breberky. Existujou nematody ktery papaj korinky u hlavniho stonku a muzou zit uvnitr v tom stonku. Pak jeste existuje zahadna "Verticullum wilt" (neznam vjraz v cz) ale ta jse vjznacuje vseobecnou nemoci kytky (i koreni) hlavne ze pres den ji vadnou listy, a pak kdyz je tma tak jse zase zvednou. kdys udelas rez pres prumer kytky s touto nemoci bude mit mezi zelelim pruhem (stonku okolo) a bilou duzinou uvnitr, hnedej ci rezave cervenej krouzek. Jestli pamet nelze tak je spusobena virem. Kytky jse musej vsechni zlikvidovat a pak desinfekce prostredi. No doufejme ze to neni tak spatne, ze. Mozna bude lepsi zacit stejne z novou varkou kdys uz jse to tahne tak dlouho. Jak vjpadaj ti kytky nad tema korenama to by me zajimalo ???

It's one big circle of life, man.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 07-12-2005 v 19:30 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10




když už jste tak ochtný mi pomoc tak jsem ještě hodím nějaké fotky jak mi to v matkárně pěkně chcípá a vůbec nevím čím to je takže první foto je sage v hlíně cca 2měsíce stará kytka ze začátku jela pěkně jedno zastřihnutí a konec druhé foto ja G13haze xBS v bubleru jela náramě i ted krásně vypadá kořeny jsou krásně bílé jenže za 3 tydny nevyrostla ani 1cm to my jsou záhady to už mi hlava vážně nebere a to už jsem mi od března stalo cca u 20až 30kytek změnil jsem snad vše ted si myslím že mám mege vytuněnou matkárnu a stejně to nemaká tak nějaká udaje o matkárně 250sodík i metal vystřídal jsem obojí nemělo to vůbec žádnej vliv větrání teké kvalitní vše ven z místnosti do volné přírody zvlhčovač samozřejmost skřín je z bíleho lamina v tom taky nevidím problém teplota se pohybuje od 20do28C vlhkost od 80do90% zkoušel jsem to i bez vlhka také nic myslel jsem že je to genetikou ale také ne už jsem měl modely od třech různích grouweru a pořád to samé proto mě napadá existuje nějaká chorobo co by tohle dělala podle mě je to od kořenů no koukněte na fotky a radte děkuji

Old Post 07-12-2005 v 20:54 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 11




ještě foto toho stonku pro u4eea a ješte jiné

Old Post 07-12-2005 v 20:56 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 12

zkus hnojit biologickymi hnojivy. zda se mi, ze v pude mas malo reaseliny. Na jednom obrazku to vypada, ze tak kyticka mam moc malo svetla. A to upadavani korenu jsem mel taky, kdyz jsem jeden vikend nevymenil vodu v bubleru... cistis to?

Old Post 07-12-2005 v 21:37 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

to hary Příspěvek č. 13

vys***r se na krystalon a švihni tam pořádnou hnojku. krystalon sice obsahuje NPK v docela dobrém poměru ale chybí mu ostatní prvky, Mg, S... v poměru jak by bylo potřeba...


toť můj názor

PEACE

LEGALIZE IT !!!

Old Post 08-12-2005 v 00:33 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 14

Tim krystalonem to asi nebude.
Na těch prvních fotkách ti prostě férově umíraj kořeny,ale ani ty nový nevypadaj dobře.
Co zkusit roots,nebo cropmax,jestli by se vzpamatovali.Tyto 2 věcičky mě už párkrát vytáhli ze šlamastiky.
kolik hnojíš ty mamky?já začal dávat 1,3-1,5 (předtim míň),sice nevim co s tim,ale řízky jsou hezky silný,rychlý,vitálnější

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 08-12-2005 v 07:53 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 15

hmmm podle všeho to ukazuje na tu genetiku bych se klonil teda k tomuhle názoru - všechno vyházet - pořídit kvalitní seeds a rozjet znova

Snark in the System

Old Post 08-12-2005 v 09:22 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 16

Hele, ty bublery sou průhledný?? Jestli to z tý fotky chápu dobře, tak je to na 90% tim že svítí světlo do roztoku, řešil sem teď úplně lautr stejnej problém, dal sem jiný víko na kýbl a to prosvítalo, kořeny vypadaly úplně stejně, ponořený v roztoku za čas zrozsolovatěly a exly a ty co byly nad roztokem byly ok až do tý doby než se ponořily. Vyměnil sem víko a všechno ok. (Genetika+hodnoty roztoku atd. stejný)

Old Post 08-12-2005 v 13:09 PM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1969950 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív