Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » easy rolls - nedrzi polohu jak by meli
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

easy rolls - nedrzi polohu jak by meli Příspěvek č. 1

ciao,

zavesil jsem stinidlo na easy rolls ktery jsou uchyceny sroubem na drevene latce. Jenom mam problem ze nedrzi polohu jak by meli. Kdyz stahnu lampu dolu hned vyskoci nahoru, regulace sily, kridlova matka, na to nereaguje, jenom udava silu stlaceni dolu.

Nevite kde je problem ?
Jedine mne napada ze budou spatny rollsy...

Zatiim a hakuna mattata

... Ať se daří ...

Old Post 06-12-2011 v 12:27 PM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

to je nějaké divné, možná máš to stínítko nějak moc lehké, ale to s emi nezdá, že by to mělo sílu to vytáhnout až nahoru při zatížení. Nevím popravdě co by to mohlo být.

Old Post 06-12-2011 v 12:40 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jak pises to utahovatko je jen na to jak ztezka maj jit doju nahoru dou sami maj na to pruzinu a podle ty to taha mam lehly stinitko a na strane bez objimky staci lehce zavadit a rols to kus povitahne skus dat na stinitko treba alespon pul kilovy(kilo by bylo lepsi) KOVOVY nebo NEHORLAVY zavazi doporucuju kvalitne upevnit nebo zajistit aby nespadlo na rostlinny melo by ti to pomct matkou pak dotahnes aby ti nejezdilo samo dolu peace

Old Post 06-12-2011 v 12:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

ahoj, mate pravdu, stinidlo je moc lehke, na strane kde je objimka tak to 5cm necha dole ale druha strana jde uplne nahoru az k uzliku. Zatim jsem to vyresil udelani uzliku v poloze kde potrebuju aby stinidlo bylo a drzi.

Zkusim upevnit nejake vetsi zavazi na stinidlo, trebas to pomuze a bude to jednodusi nastavovani

Diik moc za pomoc

pekny den

... Ať se daří ...

Old Post 06-12-2011 v 13:08 PM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 5

Jsou to laciný šmejdy, mě zas jeden ks nedrží při rozvinutí 90 - 110 cm, těch 20cm před koncem vždycky spadne, utáhnout to víc nejde.. V tom rozpětí jsou 3 polohy ve kterých se to i po utažení zastaví a vždycky to na jednu spadne, když to chci dát třeba o 2cm níž, spadne o 5cm.
Jako asi větina lidí přejdu na řetěz...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 06-12-2011 v 13:14 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 6

jj, sú to šmejdy. mne tiež ťahá tienidlo hore a na jednom mi posledných 10-20 cm nenavinie. To ťahanie hore sa dá vpohode vyriešiť štipcom zvaným kolík na prádlo jeden alebo dva šupneš na tú šnúrku (šnúrku zasunieš do štipca najviac ako sa dá) a keď ho dáš pred tú umelú časť, už sa nebudú samovoľne navíjať.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 06-12-2011 v 14:01 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

Že se na ty groshopácký kraviny nevybodnete , je to drahý a ješte to nefunguje , zlatej řetízek a háček http://grower.cz/forum/showthread.p...7897#post957897 , čau Hlava

Old Post 06-12-2011 v 15:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 8


Řetízek to jistí! Pár lidí kvuly easy- rollum vyhořelo. Sjelo jim to na rostliny a ty chytly........pak je to v pitchy! Sice je sám mám ale jako pojistku natahaný i řetízky

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 06-12-2011 v 23:06 PM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 9

koupil jsem ,pověsil jsem, sundal jsem vyhodil jsem ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 20-12-2011 v 13:48 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2883010 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív