Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Co použít jako mřížku na SCROG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Huskyboy
Nový Člen

Karma uživatele Huskyboy - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 8  

Co použít jako mřížku na SCROG Příspěvek č. 1

Zdravím všechny. Co jste použili a kde jste to sehnali jako mřížku na SCROG? Případně jak jste jí vyrobili

Dneska jsem procházel obi a baumax jestli bych něco vhodnýho třeba nenašel a naprosto bez úspěchu.
Našel jsem tady na foru akorát udělaný z jutovýho provázku natahanýho v rámu, což je docela pěkný ale nějak se mi do toho nechce..
Takže máte nějakej tip? Děkuji za odpovědi

Old Post 08-01-2009 v 18:40 PM
Huskyboy je offline   Profil uživatele Huskyboy   Find more posts by Huskyboy   Foto galerie člena Huskyboy   Click here to Send Huskyboy a Private Message   Add Huskyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huskyboy
Nový Člen

Karma uživatele Huskyboy - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2

No to jsem myslel jaký pletivo atd, nebo nějakou mříž pro pnoucí se rostliny atd já nevim . Zajímá mě právě kdo to jak vyřešil, pro inspiraci

Old Post 08-01-2009 v 19:25 PM
Huskyboy je offline   Profil uživatele Huskyboy   Find more posts by Huskyboy   Foto galerie člena Huskyboy   Click here to Send Huskyboy a Private Message   Add Huskyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No síť na SCROG myslím že je tohle. Oka 12x12 tak že by neměl být problém nějak to proplést.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-01-2009 v 19:28 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chroust
Stálý Člen

Karma uživatele Chroust - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

podle me, 12x12cm sou moc velky oka, dal bych max 5x5 a i to je moc, nejlepsi je, jak uz tady nekdo napsal, kralici pletivo...

Somewhere far away in space and time, where stars are falling down, over the edge of Universe....


Old Post 08-01-2009 v 20:45 PM
Chroust je offline   Profil uživatele Chroust   Find more posts by Chroust   Foto galerie člena Chroust   Click here to Send Chroust a Private Message   Add Chroust to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Huskyboy
No to jsem myslel jaký pletivo atd, nebo nějakou mříž pro pnoucí se rostliny atd já nevim . Zajímá mě právě kdo to jak vyřešil, pro inspiraci


Většina těch lidí, který se rozhodnou pěstovat pomocí ScrOG si síť vypletou.

citace:
Původní příspěvek od Huskyboy
ale nějak se mi do toho nechce..


Je docela smutný, že tě tvoje lenost dovedla k tomu jak to obejít.

Sakra vždyť takle tomu growingu berete veškerý kouzlo, není nad to si to pěkně zkuchtit, vydrbat se na tom a pak si užívat toho krásnýho pocitu po dobře odvedený práci a ještě když uvidíš jak ti v tom kytky krásně rostou, nemluvím jen o takovéto síti, ale o čemkoliv co growing skýtá, stavba skříně, zapojení lampy, apod.

Sorry, že takle rejpu, ale nedalo mi to, přijde mi to trochu jako slabota, radši si to užívej a zamakej na tom ať se kytky mají a ten grow stojí za to ne?

Old Post 08-01-2009 v 20:58 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 6

Já použil na první grow pletivo s oky 2,5cm... Pod 250W to bylo akorát, ale na pořádný pálky to chce větší oka.

Teď jedu vlastní výplet vlascem ve dřevěným rámu, oka 5x5cm. Je to tisíckrát lepší.

Na příště mě napadlo dát na růst pod ten výplet sklo, nebo třeba fresh folii, aby se to během růstu ohýbalo samo. :-)

Old Post 10-01-2009 v 20:21 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Není nad to udělat si rám (samo že na míru) pěkně navrtat dírky 4 cm od sebe a krásně to vyplíct. Určitě to má své kouzlo a o radosti ani nemluvě.

Old Post 11-01-2009 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 8

takze idelani A velikost je 4cm?

DEN/NOC

Old Post 11-01-2009 v 13:32 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Podle mě ANO nejlepší je mít oka 4*4 cm.

Old Post 11-01-2009 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mildar
Podle mě ANO nejlepší je mít oka 4*4 cm.

ale na mensi prostro je lepsi mit mensi prumer ok ne?

zjistil sem ze doma mame takovou tu "sit" jak se dava do kralikaren-s "kulatejma" okama...myslim si ze ta bude vyhovujici

DEN/NOC

Old Post 11-01-2009 v 20:35 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 11

nejlepší je si to vyplíct nějákým provázkem pletivo nedoporučuju je to vopich z toho pak dostat kytku pokud jí chceš sušit v celku provázek přešmikneš a kytka je venku.jo a ty oka 4x4 jsou asi nej

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 11-01-2009 v 21:43 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Já osobně mám mřížky dvě :-) jednu z pletiva ale když přijde čas kosy tak kytku stříháš po částech neb ji zkrze pletivo jinak nedostaneš ven a druhou a ta je mnohem good vyplítanou. Dnes či zítra mi konečně dojde nový foťák a tak vše nafotím a bude to vidět na mém thredu s názvem SCROG N.Y.C.D 250 W :-)

Old Post 12-01-2009 v 06:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 13


Já bych pod 600W udělal oka 5x5cm protože 600W už dělá docela velký tlustý palice, tak ať maj v tom očku místo.
Čim míň watů tim menší díry.
Pod 400W 4x4cm.
pod 250W 3x3cm, nebo to pletivo na králíkárnu.
Ale fakt doporučuju na míru a vyplést. Nejlepší je vlasec... Nestíní a drží parádně dá se dobře šponovat.

Pamatujte, že čim menší očka, tim líp se ohýbá pod výplet, ale chce to taky místo na paldy. :-)

Jinak na fotce je 400W a oka 5x5cm a stačily by fakt ty 4x4cm. Výplet vlascem 0,25mm. 1 metr čtvereční.

Naposledy upravil Kumbál 13-01-2009 v 14:43 PM

Old Post 13-01-2009 v 14:30 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huskyboy
Nový Člen

Karma uživatele Huskyboy - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

Děkuju, tak ted konečně vim jak to kdo dělá..
Vypletu si mřížku z vlasce, když nad tim přemejšlim tak je to dost jednoduchý a je to za chvíly hotový

Zedy>Poprvý na zkoušku pěstuju in, už jsem na tom nechal spoustu hodin práce,shánění materiálu, lamp a kravin okolo, ale baví mě to a mam z toho radost.. Nemam zkušenosti, nevim jak se co dělá, nevěděl jsem že mřížky se většinou vyplejtaj. To že se mi do toho nechce jsem nemyslel že se mi to nechce dělat, ale že je to fórový a bude to stát zaprd(ted už vim že je to blbost). Třeba jsem vůbec nepřemejšlel o tom že když tam dám pevný pletivo tak se to pak bude blbě tahat ven, to mě prostě nenapadlo. Ted už to vim.
Původně jsem to chtěl vypěstovat jen tak jako Sea of green ale začlo to houstnout a paličky si začly navzájem vadit, tak jsem myslel že tam dám něco(pletivo,cokoliv), co je běžně k dostání a do toho je pěkně vyskládám aby měla každá svuj prostůrek. Ted už vim že příští rundu chci pěstovat jako ScrOG a síťku si pěkně připravim


Jinak ještě jednou děkuji za odpovědi, i velikosti ok jsou pro mě velice přínosné..

Old Post 14-01-2009 v 22:27 PM
Huskyboy je offline   Profil uživatele Huskyboy   Find more posts by Huskyboy   Foto galerie člena Huskyboy   Click here to Send Huskyboy a Private Message   Add Huskyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dany.12
Nový Člen

Karma uživatele dany.12 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 15

určitě je nejlepši si rám vyrobit sam (už jen pro ten "pocit") ja osobně bych nevolil pletivo jelikož kytky pak pujdou blbě vystřihat..... takže lepši provazek mam 350W a oka 3,5cm a dostatečně to stači.....

daniel

Old Post 02-02-2009 v 16:35 PM
dany.12 je offline   Profil uživatele dany.12   Find more posts by dany.12   Foto galerie člena dany.12   Click here to Send dany.12 a Private Message   Add dany.12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 16


Ahoj,nechci zakládat nové téma tak se zeptám tady,je tohle v pořádku na scrog? je to normální železná mříž,velikost ok 4cm jak je všude doporučováno..díky

Old Post 11-11-2014 v 18:36 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3234300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív