Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kvalita Vzduchu A Growing
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Dotaz Kvalita Vzduchu A Growing Příspěvek č. 1

Zdravím všechny!
Setkávam se s jedním zajímavým problémem a už mi došly nápady, takže se obracím na Vas s prosbou o radu ;-)

Můj problémek je zcela jednoduchý :-D Já mám doma dvě kytky, jsou v Coco-perlit 50/50, hnojeno je to Metropem a svíti se na to sodikem... Uplne tu samou kombinaci má kamarád ve městě v byte a proste u něj to neroste... Ja mam svoji zdatnou dvojici na vsi, snad 5 km od kámoše a všechno je OK. Kytičky vypadají jakoby prelite, vůbec nerostou... Mají uzke a male listy, konečky svesene směrem dolů - drápky a špičky trochu spalene... A hlavně to co je u me za týden je u něj otázka měsíce. Výnosy taky spatne, materiál o poznání horší a to se jedna o stejne semena.

Uz jsme zkoušeli nasadit stejnou vodu, což byla poslední možnost a rozdíl mezi klimatem kytiček. Samozřejmost byla i zvlhčovačka. V cem tedy ja vidim problém je vzduch. Muže způsobovat problém např. nadmořska vyska, nebo málo kvalitní vzduch vzhledem k malému podílu vegetace oproti vesnici? Jo a strýček Google se mi pokoušel poradit poslední měsíc, ovšem neúspěšne :-)

Děkuji za reakce

Old Post 02-10-2012 v 21:02 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Re: Kvalita Vzduchu A Growing Příspěvek č. 2

Nezavrhuj strejdu Google!
citace:
Původní příspěvek od D@D
Muže způsobovat problém např. nadmořska vyska

citace:
Původní příspěvek od CrTekk
nadmorska výška neni problem spis zemepisna sirka kytky rostou i v 5000 m. n. m.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51731

Old Post 02-10-2012 v 21:33 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

Jen takovej typ , jednou jsem tu narazil na tread kde měl cápek nekvalitní box z kterýho se mu při zahřátí sodíkem uvolnoval nějakej shit (toxická látka) a to hubilo kytičky ....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 03-10-2012 v 00:06 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 4

Boxem to není, setup je stejný. Už jsem nejake to kolo odjel a byly všemožne problémy, ale tohle vidim poprvé. Taky to zloutne odspodu, ty už jsem otrhal a ted to je cele krásne zelene,jjako by tomu nechybělo nic, jen prostě neroste. Co se tyče te vysky... Ja druhe patro, známý je v sedmym. Někde jsem četl, že se při zemi ve městech tvoří něco jako ozonova vrstva kvůli provozu a tak... Barák má sice poblíž hlavni cesty, ale na kraji města.

Další nápady? Mám dodat foto?

Old Post 03-10-2012 v 08:16 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

Takhel aby to bylo vzduchem je blbost.... Konopí neni kdo ví co , je to plevel.....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 03-10-2012 v 09:02 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 6

Čau, tak mě napadá nějakej Radon, Azbest nebo špatný geopatogenní zóny

Teploty i médium jsou určitě v pohodě? Někde jsem viděl napsáno u květináčů - nezávadný materiál, vhodné pro rostliny ke konzumaci..

Někdy je to boj a záhada, já jsem odjel 3 kola pod CFL prakticky bez úpravy vody, problémy žádný a když jsem rozjel HPS, všechno žloutlo, kytky nežraly a musel jsem to řešit jako vocas. To jsem pěstoval 10m od původního CFL pěstu...

Píšeš že máš odpěstováno dost, ale radši bych zohlednil i ty základní věci, v rámci rutiny se to dá lehce přehlédnout...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 03-10-2012 v 09:42 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

bez fotky jde prd poznat,stejnej setup urcite mit nebudete,rozdil muze byt v odtahu/ofuku /vetrani v mistnosti?atd.. tech par km hraje roli v +- par % vlhkosti,s cocosem a metropem to snad ani nelze posrat tak tam nekde ma nejakou krpu,tipnul bych si neco se vzduchem ale bez fota buh vi,ted na podzim je ten vzduch na hovno,moc vlhkej,tez sem se pral chvilku se spadlima llistama na jedne odrude (bylo to vzduchem) jinak plisen sem chytl od 40dne takze vetraky naplno pratele,....:/

Old Post 03-10-2012 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

http://grower.cz/forum/showthread.p...546#post1028546
http://grower.cz/forum/showthread.p...690#post1020690
http://grower.cz/forum/showthread.p...966#post1020966

bez fotky to opravdu nepude...podle tveho popisu tech listu asi prelite.

Old Post 03-10-2012 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 9

Přikládám foto nemocne kytičky...

Old Post 04-10-2012 v 07:54 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 10

Ahoj panove,
no abych doplnil, systém je skoro shodný, ale to je uplne fuk, protoze jsme si je zkoušeli prohodit a výsledek byl totožný ;-)
A prelite to taky nebude, nebot jsem je nechal vyschnout a vzhled se nezměnil, stále tak vypadaly a vypadají... Včera jsem je přesadil do větších 7,5L kvetniku. Jedna šla opet do kokosu s perlitem, druha do Biobizz Lightmixu...
Co je zajimave, kořeny jsou v perfektní kondici. Abych ještě doplnil, mam ty kytičky z řízků JH a dostal jsem je už 17.9 a od te doby to porostlo tak o 3cm a akorát tak ztratilo par zlutych listů, ktere už začínaly plesnivet... Aplikována byla i Trichoderma zálivkou a mimo jine ji obsahuje i Canna Coco Profesional.

Old Post 04-10-2012 v 08:14 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 11

Tak tady nějaký obrázek jak to vypadalo včera při přesazování...

http://tinypic.com/r/30045jm/6
http://tinypic.com/r/if1r14/6

Ať se vede!

Old Post 04-10-2012 v 08:29 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

koreny mas fajn ale nezerou proto je to tak zlute a fialove,jaky tam mas ec asi fajn ne? tam musis mit dusno,spatne vetrane,lampu zvedni mas je opaleny

Old Post 05-10-2012 v 09:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2026120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív