Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 193

PH půdy při posledním měření dosahovalo hodnoy 6.

Old Post 06-03-2012 v 13:26 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koprisko
Nový Člen

Karma uživatele koprisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 1 

přehnojení ? Příspěvek č. 194

zdravim kluci , mam problem , spolubydla mi v nedeli zalil mimca a asi to nejspis prehnal s hnojkama , protoze byl anlitej a nepamatuje si kolik jch tam daval :-/ je jim asi 3 tydny , s tim ze v mladi viz muj spolubydla je zase prelil takze chudinky se docela spozdili o rustu , az sem si dal s tim fakt praci a vymazlil si je zase se to ... kazdopadne jedu kokos s plagron all mixem , enzymy od atazymu , bio grow , a na postrik super vit od hesi, vhkost 80% teplota 27 ,mam dojem ze to bude prehnojenim , ale nejsem si jisty a asi sem debil ale tady z tech veci na forech m to enbylo nejak jasne, zacalo se to delat na WW viz, foto a trosku i na orange bud dieslech, jedu 400W, dik moc za pomoc , foto v galerii

Old Post 06-03-2012 v 22:27 PM
koprisko je offline   Profil uživatele koprisko   Find more posts by koprisko   Foto galerie člena koprisko   Click here to Send koprisko a Private Message   Add koprisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T3katZzeR
Nový Člen

Karma uživatele T3katZzeR - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 26  

nizke ph ? Příspěvek č. 195


Zdravim,

prosil by som malu konzultačnu vypomoc

3ti tyzden kvetu,
dost kysely substrat(pH=5,5-7) + 30% perlitu;

pH zalievky= 6,4
ph vytoku= 5 a menej, (AKVIN meri jenom do 5)

zrejme to bude presolene a to poriadne,


ako protiopatrenie som ich poriadne prelial kohoutkovou vodou ph 7+,
avšak stale som nameral ph vytoku velmi nizke (okolo 5).

Mam v tom pokračovat dokud se ph nesrovna ??
Mate s tym niekto skusenost ?

Za vsetky rady ďakujem.



LED+CFL GrowBox
Brainstorm+SweetSeeds- In progress

Naposledy upravil T3katZzeR 08-03-2012 v 11:32 AM

Old Post 07-03-2012 v 19:41 PM
T3katZzeR je offline   Profil uživatele T3katZzeR   Find more posts by T3katZzeR   Foto galerie člena T3katZzeR   Click here to Send T3katZzeR a Private Message   Add T3katZzeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 196



Zdarec, mám nějaký hnědý fleky na listech - viz foto

V boxu jsou dva modely, problém má jen Skunk#1

Je to asi třetí týden po přepnutí. Problém se týká jen nejspodnějších listů. Kytky jsou v light-mixu a hnojím podle návodu grow (2ml) + bloom (2ml) na 1-1,5l každou zálivku, což je jednou za dva až tři dny. Vše BioBizz. Svítim CFL 200 dual..

Listy jsou trochu povadlý, protže zrovna čekaly na zalití. Jde jen o ty skvrny.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 08-03-2012 v 19:32 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 197

Nemůže to být hniloba kořenů?

Old Post 10-03-2012 v 12:20 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 198



hoj, na cca trech kytkach mam trabl viz foto:


muze to byt nejaka plisen (dalsi moznost je zinek nebo fosfor - ale ten davkuju normalne s hesi jednou tydne - Fosfor +)... V noci vetrak nemam zaplej, kytkam je cca 40 den kvetu.
vice info o pestu zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...428#post1011428

Nejake napady?

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Naposledy upravil sirup 10-03-2012 v 18:36 PM

Old Post 10-03-2012 v 18:07 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od sirup
hoj, na cca trech kytkach mam trabl viz foto:


muze to byt nejaka plisen (dalsi moznost je zinek nebo fosfor - ale ten davkuju normalne s hesi jednou tydne - Fosfor +)... V noci vetrak nemam zaplej, kytkam je cca 40 den kvetu.
vice info o pestu zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...428#post1011428

Nejake napady?

mas toho tam rozjeteho trochu vice koukam
to Pečko by to mohlo byt.kolik tam mas teplotu?

Old Post 10-03-2012 v 22:12 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: nizke ph ? Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od T3katZzeR
Zdravim,

prosil by som malu konzultačnu vypomoc

3ti tyzden kvetu,
dost kysely substrat(pH=5,5-7) + 30% perlitu;

pH zalievky= 6,4
ph vytoku= 5 a menej, (AKVIN meri jenom do 5)

zrejme to bude presolene a to poriadne,


ako protiopatrenie som ich poriadne prelial kohoutkovou vodou ph 7+,
avšak stale som nameral ph vytoku velmi nizke (okolo 5).

Mam v tom pokračovat dokud se ph nesrovna ??
Mate s tym niekto skusenost ?

Za vsetky rady ďakujem.


to PH muze byt
amuze byt i Přebuřene dusikem...

Old Post 10-03-2012 v 22:16 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: Povadlé rostlinky, skvrny na krajích a špičkách listů Příspěvek č. 201

citace:
Původní příspěvek od Pudge
Čus groweři, potřebuju radu. Pouze věcnou radu, nikoli nějaké doměnky či tipy.
Na listech se mi objevily nějaké jakoby spálené skvrny a rostlinky jsou povadlé.
Používám hnojivo Metrop, zálivka má pH 6,3. Původně jsem si myslel, že je to přehnojené či přelité. Jenže pěstební médium je kokosová drť s rašelinou. 50/50, tudíž se rostlinky jen tak přelít nedají (pokud nejsem lofas) Tuďíž si myslím že je to spíš přehnojené. Teplota 26 stupňů a 40% vlhkosti.
Pokud víte co těmto rostlinkám chybí, tak prosím o radu. Předem díky a přeju hodně zdaru. Ať se zelená


..no některi chteji aspon trochu pomoct a ty na nas takhe zhurta..(a ani nedostanou odpoved-Lofasi D :P
jelikoz nikdo nema nic od toho druheho(od tebe) co ma doma, rady mužou byt vždy jako tip, nebo domenka..
Harry ti mozna odpovi-jede metropy


jim bude urcite neco chybet K..Mg ? ale musis najit pricinu,(kdyz jim to dodas tak to nemusi byt ono)...Lovu zdar

Naposledy upravil mysak 10-03-2012 v 22:49 PM

Old Post 10-03-2012 v 22:27 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Re: Povadlé rostliny, skvrny na krajích a špičkách listů Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od Pudge
Čus groweři, potřebuju radu. Pouze věcnou radu, nikoli nějaké doměnky či tipy.
Na listech se mi objevily nějaké jakoby spálené skvrny a rostlinky jsou povadlé.
Používám hnojivo Metrop, zálivka má pH 6,3. Původně jsem si myslel, že je to přehnojené či přelité. Jenže pěstební médium je kokosová drť s rašelinou. 50/50, tudíž se rostlinky jen tak přelít nedají (pokud nejsem lofas) Tuďíž si myslím že je to spíš přehnojené. Teplota 26 stupňů a 40% vlhkosti.
Pokud víte co těmto rostlinkám chybí, tak prosím o radu. Předem díky a přeju hodně zdaru. Ať se zelená

Nemůže to být hniloba kořenů?

To je jednoduché pokud namýcháš 50% kokos a 50% rašeliny, tak máš substrát který muže způsobovat blokace kde čeho. Navíc rašelina bývá navíc kyselá, takže blokace, zmatek ve vstřebání prvků.

Old Post 11-03-2012 v 08:12 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od sirup
hoj, na cca trech kytkach mam trabl viz foto:


muze to byt nejaka plisen (dalsi moznost je zinek nebo fosfor - ale ten davkuju normalne s hesi jednou tydne - Fosfor +)... V noci vetrak nemam zaplej, kytkam je cca 40 den kvetu.
vice info o pestu zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...428#post1011428

Nejake napady?

V noci nevětráš? Kytky v noci potřebují kyslík, některé geny jsou na větrání v noci dost háklivé, na růst to nevadí, na květ větrat co nejvíc.

Old Post 11-03-2012 v 08:18 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 204

citace:
Původní příspěvek od mysak

mas toho tam rozjeteho trochu vice koukam
to Pečko by to mohlo byt.kolik tam mas teplotu?



teplotou asi ne, mam max 29

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 11-03-2012 v 09:44 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 205

citace:
Původní příspěvek od tomas2pet

V noci nevětráš? Kytky v noci potřebují kyslík, některé geny jsou na větrání v noci dost háklivé, na růst to nevadí, na květ větrat co nejvíc.


mel jsem jen malej pc vetrak na pritah. Tak jsem ted nastavil moje PKcko na nepretrzity provoz s minimalnim vykonem. no uvidime

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 11-03-2012 v 09:46 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

problém Příspěvek č. 206



Zdar a silu všem ! :-))
Vyskytl se u mě určitý problém a abych zbytečně netrápil holky (myslím že už toho fakt maj dost) tak se raději obracím na zkušenější...
Problém začal podle mě už v tom že sem špatně napufroval rohože...sice dostali 24h a ph 5.2 ale voda měla tendenci po určité době ph neustále zvyšovat . Vodu sem nabral ze studny. Zdála se nejlepším řešením jelikož po vyzkoušení vody z kohotku která měla ec 0.87 se mi zdála voda ze studny lepším řešením i když její ec bylo 0.91 Neustále jsem žil v domění že na napufrování rohoží to půjde jelikož balík z RO ještě nedorazil. Ted už vím že to tak nejde...i když jsem hned od začátku zavlažovacích cyklů jel vodu z RO. Tak při 4 zavlažovacích cyklech se moje ph z odpadu pohybovalo mezi 6.7-6.8 a vstupní voda byla na hodnotách 5.5 a ec 0.70 Myslel jsem že proplachem vše zpravím. Ale ani po proplachu 15o l s ph 5.4 mi ph nešlo pod 6.4 Celkem holky dostaly už přes 4 proplachy (PH5.5,EC0.3). Dnes jsem se konečně přiblížil na hodnotu odpadu s ph 6.0 a ec 0.88 Moje dedukce je že kůli právě takhle vysokýmu ph se u nich zastavil příjem P a ostatních živin a snážil i rust. Kůli tomu jsem dělal i ty proplachy abych ho snížil. Ale jelikož po každym proplachu sem je musel nechat den vyschnout tak sem moc holky nekrmil a dostávali ec kolem 1.o a ph 5.5
Celou dobu jedu holkám komlpet metrop. Před 5 dny sem přesedlal na komplet ghe a dal holkám trochu nakrmit v podobě ec 1.35 jelikož se mi zdaly podvyživený a hlavně abych se ujistil že na vině není metrop. Teploty a vlhkost držim v dobrých normách.
Už popravdě nevím čim jím mám pomoct a budu rád za každý nazor který pomůže při lečbě

Old Post 11-03-2012 v 19:51 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 207


Zdravim mám problém s listy nějak mi usichaj a dělají se mi tam bílé tečky no jsou nějaké světle a nevím proč pořadí mi někdo prosím .

Old Post 12-03-2012 v 09:16 AM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 208

citace:
Původní příspěvek od blykatko
Zdravim mám problém s listy nějak mi usichaj a dělají se mi tam bílé tečky no jsou nějaké světle a nevím proč pořadí mi někdo prosím .


ten list vypada jako obsazenej sviluskama, podivej se z druhe strany co tam je za verbes...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 12-03-2012 v 11:50 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5592130 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív