Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Proč nemáte thready v indoor galerii???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Proč mám pěstitelský thread v indoor pěstování a ne v galerii...
Špatně jsem se zorientoval.Nechám to přesunout...
Nevím
Dostávám tu víc karem a utíraj mi tu pozadí
Prostě proto!Budu si to dávat kam chci...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

Myslim presne to samy jako tekk_hudy.Ja bych v galerii cekal jenom fotky a v indoor pestovani skrine a indoor vybaveni..

Ja bych udelal Idoor pestovani,Outdoor pestovani,galerii kde by byly jenom fotky co se komu podarilo vypestovat..Mohlo by to bejt neco jako sin slavy jen s tim rozdilem ze by tam byly jen fotky travy a nejlepsich vypestku.Mno a pak zalozit novy temata jako jsou recenze,pokusy,testy..Jsou to dost dulezity veci ktery zajimaj dost lidi a musej to slozite vyhledavat..Bylo by to daleko prehlednejsi...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-11-2005 v 12:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 18

huddy - no to asi jo - jak sem tu dlouho, tak uz mi to ani neprijde, ze by to mohlo byt zavadejici...ale to uz je na carlose..

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-11-2005 v 13:08 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 19

huddy-tvůj názor nesdílím, i když jsem jako nováček též umístil svůj thread do indoor pěstování.O přesun jsem požádal zrovinka Dudeho

Mě to takhle přijde logické a nejde o to jaké to má na úvodní stránce popisky.Prostě pokud někde nováček vidí thread typu A, vytvoří vlastní typu A.Jde o to,aby thread typu A byl tam, kam thready typu A patří.Kadíš taky na hajzlu a ne v ložnici!No né???

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 04-11-2005 v 16:53 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 20

Mno, Apo - já bych si nebyl tak jistej, jestli všichni groweři choděj kadit na hajzl, je jich tu celkem mnoho, kteří tvé tvrzení vyvrací -
tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17697

Zde mnohé historky (zejména od pánu Distillers, lampiao a Lahvan_FlaskiCZ) dokazují, že někdo občas kadí i v ložnici...

Sorry za OT



Jinak souhlas s Apem - seriály s fotkama tzn. - pěstování na pokračování do indoor galerie, kecání o pěstění indoor v indoor pěstování. Já to tak pochopil hned... Jen bych indoor galerii trochu ještě rozdělil

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19639

Old Post 04-11-2005 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 21

Větsina příspěvků se stejně odkloní od původního tématu , například někdo ukáže své fotky skříně a kytek , má tam třeba nějakou nemoc a už to jede přes hnojení ,PH a doporučení postupu co udělat a původní téma se rozběhne do širokého spektra problémů a rad okolo všeho možného.

Old Post 11-12-2005 v 16:18 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Větsina příspěvků se stejně odkloní od původního tématu , například někdo ukáže své fotky skříně a kytek , má tam třeba nějakou nemoc a už to jede přes hnojení ,PH a doporučení postupu co udělat a původní téma se rozběhne do širokého spektra problémů a rad okolo všeho možného.


Presne tak!
Co takhle indoor pestovani a indoor galerie spojit na indoor pestovani/galerie?

A misto toho udelat jak psal jahudka

pokusi, recenze, testy

to by bylo dobry.

peac

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 11-12-2005 v 16:35 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1333100 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív