Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Hnojení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Hnojení Příspěvek č. 1

Zdar, chtěl bych se zeptat jaká značka hnojiv a substrátu je nejkvalitnější a co za výrobky používáte. Budu pěstovat outdoor. Půlku úplně out půlku ve skleníku.

Old Post 17-03-2014 v 18:14 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Na takovou otázku ti nikdo normálně neodpoví.
Někdo má rád to někdo zase něco jiného. Já měl vždy když jsem jel v hlíně rád Cannu. Pak i hnojiva od nich.
Spíš vybírej podle toho co se ti líbí. Protože ve všech jsou vetšinou skoro stejné věci.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-03-2014 v 19:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 3

Ahoj,

Já jel 3 roky out s Plagronem. Naprostá spokojenost, kor jednoho vroubku. V substrátech jsem měl vždy nějakou havět. Svilušky, třásněnky, smutnice, molice....Asi to vše nebylo přímo ze substrátu, ale ty svilušky tam byly na stopro. Všechny 3 roky. Jednalo se o Royal mix.
Taky by to mohla být vina G shopu, odkud jsem to kupoval. Ale dá se to "léčit", jen to zabere trochu času. Toď vše.
Letos kuou znovu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 17-03-2014 v 19:32 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ApPias
Stálý Člen

Karma uživatele ApPias - 75% PěstitelskáKarma uživatele ApPias - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4

Ja som používal Hesi aj Plagron a teraz už len BioBizz... Grow, Bloom, Tom Max, Heaven, Root Juice a Alg A Mic... Ten mi vyhovuje najviac, už len preto, že ho mám v našom GrowShope k dispozícií stále, ostatné hnojky nedržia, jedine na objednávku, tak preto...

Green House

Old Post 17-03-2014 v 20:12 PM
ApPias je offline   Profil uživatele ApPias   Find more posts by ApPias   Foto galerie člena ApPias   Click here to Send ApPias a Private Message   Add ApPias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 5

Myslel jsem si že to bude všechno hodně podobný... Hele má smysl používat nějaké ty stimulátory nebo stačí jenom hnojiva na růst a květ.

Old Post 18-03-2014 v 18:18 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

No je tu finanční otázka a pak co z produktu chceš. Všechny boostry něco zlepšují vůni, sílu a chuť atd.
Rád to přirovnávám ke kulturistům. Pokuď chceš "namakanou" kytku kup jim nějaký boostr. Ale není to nutné. Hlavně že budou dobře živené.
Já ti doporučím koupit Hesi boost je to takoví ovocný koktejl a na kytkách to poznáš. Stojí za 1l asi 300Kč tak že nic strašného.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 18-03-2014 v 18:25 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 7

Ok, dík moc.

Old Post 18-03-2014 v 20:21 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srylarr
Nový Člen

Karma uživatele Srylarr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 8

Teď pojedu svůj první grow a první vyzkouším automaty a hlínu s hnojkou jsem kupoval od Plagronu . Hlínu batmix. a hnojku jenom na květ alga bloom. Vyšlo mi to na nějakých 500,- takže pohoda a prej to stojí za to. :-)

Old Post 18-03-2014 v 21:13 PM
Srylarr je offline   Profil uživatele Srylarr   Find more posts by Srylarr   Foto galerie člena Srylarr   Click here to Send Srylarr a Private Message   Add Srylarr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srylarr
Nový Člen

Karma uživatele Srylarr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 9

Teď pojedu svůj první grow a první vyzkouším automaty a hlínu s hnojkou jsem kupoval od Plagronu . Hlínu batmix. a hnojku jenom na květ alga bloom. Vyšlo mi to na nějakých 500,- takže pohoda a prej to stojí za to. :-)

Old Post 18-03-2014 v 21:13 PM
Srylarr je offline   Profil uživatele Srylarr   Find more posts by Srylarr   Foto galerie člena Srylarr   Click here to Send Srylarr a Private Message   Add Srylarr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 10

Z půdních substrátů mám vyzkoušeno: Guanokalong ALL mix, Plagron Grow mix a BioBizz All mix (ke všem jsem přidával ještě asi 10% perlitu) jak na out (v květináčích) tak na in. Nemůžu říct, že by se výsledky nějak výrazně lišily, všechny zmiňované substr. jsou pro mě v pohodě. Pak mám na out jednou vyzkoušený nějaký květinový substrát z květinářství, který měl příznivé pH pro naše rostliny + zase 10% perlitu, ale musel jsem ho přebírat od klacků, občas kamínek a nejspíš s ním jsem si přinesl parazity (moje vina, že jsem ho nesterilizoval). Já se snažím kupovat substrát tam, kde se "točí" zboží, aby dlouho někde neležel, možná je to k ničemu a nikdo mi to stejně nezaručí, ale já se snažím to tak dělat.

Z hnojiv mám vyzkoušeno BioBizz grow a bloom - příznivá cena i kvalita, potom PK od canny - bylo v akci, tak proč ne, Phytamin od Plagronu (chtěl jsem BioAlgen ale neměli) - pro někoho osvědčená kvalita, pro někoho zbytečnost nebo volí jinou značku, taky jsem zkoušel Lignohumát na out a ještě pár hnojiv a doplňků. Kyseliny od AH - pro mě v pohodě.

Za sebe mohu říct, že volím většinou podle ceny a převážně jen hnojiva vhodná pro naše účely. Většinou BioBizz a snažím se nemíchat značky. Občas vyzkouším něco nového, výsledky jsou průměrně stejné, nic mě v podstatě nezklamalo.

Tak přeji šťastný výběr, krásné počasí a ať se daří.

Old Post 19-03-2014 v 10:35 AM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 11

Hele a jak často to zaléváte a hnojíte. Budu mít 20ti litrové květináče s předhnojeným substrátem.

Old Post 19-03-2014 v 14:06 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 12

Výrobci většinou uvádí 1x týdně, podle tabulek. S předhnojeným substrátem začni hnojit až tak po 3-5 týdnech.

Ale v zásadě se hnojí podle potřeb kytiček.

Mrkni na stránky výrobce hnojiv, tam máš určitě vše popsané.

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-03-2014 v 15:01 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MDMAX
Hele a jak často to zaléváte a hnojíte. Budu mít 20ti litrové květináče s předhnojeným substrátem.


V zásadě oboje dle potřeby, když má rostlina všeho dostatek, je zdravá na pohled a roste, když ne nebo má toho moc, dá to najevo, ale k tomu by docházet asi nemělo.

Záleží na více faktorech (médium, podmínky, velikost rostliny...). Například u BioBizzu mám na lahvi napsáno do každé zálivky, ale řekl bych, že to není určitě potřeba, ba naopak je dobré prolívat čistou vodou s upraveným pH.

Kamarád mi v začátcích říkal: "Kytka není prase, nesežere všechno, co jí dáš." Moc hnojit je na prd a stejně tak naopak, chce to dostat do ruky a do očí.

Toť můj názor a mé zkušenosti.

Old Post 19-03-2014 v 16:35 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-12-2019 - Hnojeni - 18 odpovědí
23-08-2014 - Hnojení - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3583160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív