Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » SOG in da BUBLER
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

SOG in da BUBLER Příspěvek č. 1

Zdravím...

Ať hledam, jak hledám nic jsem tu o SOGu nenašel, natoš v bubleru.
Chtel bych se zeptat jestli 15 kousku v 7,5 cm hydrokosíckach v bubleru šxhxv/V 690x390x280/65l.
Se zajistenim stálé hladiny roztoku v mediu.
skrin 800x600x1400 - svetlo 250w plus moznost prosvecovat 150 jeste...

Šlo by něco takoveho provozovat?
Myslenka je jeden zastip na 4. patre, rust tak 10-14 dnu? to prave nevim.

Chtel bych poradit. dik

Old Post 14-02-2010 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

rust se meni model od modelu, zastipovat kvuli vetveni nema cenu, proto jich tam je tolik, ale u sativovitich genetik bych zastipoval pred prepnutim, jinak ja se tetkom pokousim o nejaky ten SOG, ikdyz trochu prerostli.... jinak tady odkaz http://grower.cz/scrog.html

Old Post 14-02-2010 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Dik... to uz sem videl

Old Post 14-02-2010 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 4

v tom jet SoG v bubleru neni zadnej problem...klidne muzes... jinak sog spociva v tom ze z kykty mas jednu velkou palici tudiz zadny zastipovani... ale velky mnozstvi klonu v tvy prpipade idealni 28 klonu 4x7 nebo 4x8 zalezi uz na tobe

Old Post 25-02-2010 v 13:08 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

Pořádnej SoG tady moc neuvidíš bo se na nej shání blbe řezany.

Zbytek už napsal Frynk.

Old Post 25-02-2010 v 13:51 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

S řezama to vím... váhám nad Budhou a Chronikem, ale ještě se mi nabízí BubleGum, se kterým mám dobré zkusenosti v mikro-SOGu

jinak jelikos jsem se moc nedocetl o sogu tak nevim do jake vysky je to jeste brany jako sog? pri moji prvni a zatim posledni lampje sem pri prepnuti na kvet vyplnil mistecka 3-patrovejma klonama a vyrostli mi 1-4 g palicky pri vysce 10-15 cm kytka

Nevim jak v bubleru, ale řekl bych 5 dní až týden na růstu?

uz mam teda pripravenou 65L nádobu s deklem na 15 (5x3) klacků, ale můžu tam skusit narvat 90L, která by se mi tam mohla tak tak vejít a to by bylo ideál na víc kousků jak se zmiňuje FrYnK 4x7

Dalsi muj napad je hodit tam 400w z 250 + 150, páč jsem majitelem obojího... 250 je v CT a s odtahem 430m3/h predpokladam ze toplotu zvladneme...


SOrry ze uvazuju verejne

Dík za názory

Naposledy upravil 25-02-2010 v 17:23 PM

Old Post 25-02-2010 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 7


Zdravim te Santcha

SOG je bran jako pestovani rostliny bez zastrihu, rostlina roste nahoru postranni vetve jsou zakladni a pri kveteni se tvori hlavni centralni palice plus postranni zakladni vetve ,, hlavni je to že se rostlina nezastrihuje a kazda rostlina ma svou jednu centralni palici, s minimalni dobou rustu a to diky velkemu množstvi rostlin.

Duležite je zvolit dobrý výběr genetiky, aby pri SOG tvorila opravdu mohutne květenstvi a palice byla opravdu jako salam a proto bych zvolil s tvych moznosti CHronic a nebo ten bublegum ale určite se nato zeptej matkare ktery ti to upresni a poradi ti s vyberem pro SOG ... A k tomu svetlu by bylo lepši koupit jeden komplet 400W než to takhle zkloubit s dvemi světly. Ale to zaleži na tobe ...


img : A tady si dovolim prihodit jednu fotku s indoor galerie od člena Skewlers jak vypada poradna SOG rostlina s mohutnou centralni palici Jedna se o Opravdu Krasny Warlock , jak raketa pripravena na odpal do vesmiru

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 27-02-2010 v 00:57 AM

Old Post 27-02-2010 v 00:51 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Díky Scotty,

takže dejmetomu, aby to byl SOG, tak centrální palice by měla být tak polovina až třetina rostliny?

právě že mi matkář doporučil Budhu na SOG. Ale promluvím si s ním tedy ještě

jinak jak jsem psal víše, musím prubnout tu 90L nádobu, jestli se mi tam vejde, v tom případě bych mohl i těch 25-30 klacků a to bych se pokusil o SOG, jinak jestli tam nechám tu 65L tak s 15ti kytakam budu muset asi udělat jeden záštip. Nebo jak to vidíš ty?

Dík všem...

Old Post 27-02-2010 v 09:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 9

Cau draku

Ono o to že palice bude tvořit polovinu nebo tretinu rostliny. To zaleži na odrude jak bude kompaktni a jakou mohutnost kvetenstvi vytvori .. Jinak kdyby jsi tam dal tech 15 kytek tak bych je jednou šmikl ...

At se dari kdyby neco rad poradim .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 27-02-2010 v 16:52 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2012 - hadička na bubler - 3 odpovědí
12-07-2011 - Dotaz na bubler - 10 odpovědí
07-03-2010 - kvetinace do bublera - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5769160 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív