Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Pár dotazů :-D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Obecné Pár dotazů :-D Příspěvek č. 1

Zdravim všechny přiznivce hydra mam v planu rozjet novej boxík a chci zkusit airo.
Box-120x120 výška neco kolem 2m
Sluníčko-400W nebo 600W sodík jeste sem se nerozhodl (máte nejáký typ na stinidlo ?)
Ventilace- odtah bude prez ufo a pachač (muzete doporučit nejaky filtr a nejáké meně hlučné ufo nejlíp aj s regulaci otáček ). Stačí pro tento box pasívní přítah nebo aktivní ?

Old Post 31-01-2010 v 20:58 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2


Pěstební systém by mel vypadat nek takhle

Old Post 31-01-2010 v 21:00 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

Bude stačit tohle čerpadlo ? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=67232
Budu potřebovat nejaky vzduchovač do zásobniku s roztokem ?
Máte ozkoušené nejáké trysky které můžete doporučit ?
Na kolik lítrů by mel být zásobník s roztokem ?

Old Post 31-01-2010 v 21:07 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdar takže
1) zbytečně drahé a slabé... 500l za hod za 800nebo 900kč je vyhazování peněz zajdi do chov potřeb a tam si kup silnější kolem 350kč
2)vzduchovač záleží natobě ale aspon já ho nepoužívám podle mě stačí když přileješ peroxidu já to tak dělám..
3)trysky kup v obi gardena360° 2ks za 99kč
4záleží zase natobě ale čím věčí tím lepší... já mám na 80l a 40l mě stačí takže spokojenost mám to pro 6kitek a luxus......

Naposledy upravil 02-02-2010 v 19:42 PM

Old Post 02-02-2010 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Jo a jak koukám na ten tvuj nákres koukám že tam máš načrtlích nějak moc trisek v tom případě bys měl koupit čerpadlo které udělá aspon 1500l za hodinu ... a k té odtokové hadici bych akurát poradil dej ju níž... at nemáš v horní nádobě z kořeny moc vody kořeny by dorostli až nadno a ležely by vevodě a to už bys neměl čisté airo

Old Post 02-02-2010 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 6

hh zase jeden směšnej tread to čepadlo na chlazení grafarny mě dostalo nejvíc . .jen tak dál

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 02-02-2010 v 20:41 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiktr
Stálý Člen

Karma uživatele fiktr - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 7

Zdarvim diky za odpovedi ta hadice na odtok je na dně ty nadoby ale z toho nakresu to nejde pozna :-D Kolik tech trysek by tam melo bejt ?

Old Post 03-02-2010 v 16:25 PM
fiktr je offline   Profil uživatele fiktr   Find more posts by fiktr   Foto galerie člena fiktr     Add fiktr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No pokud bych to bral podle tvého nákresu tak bych jich tam dal cca 9..

Old Post 04-02-2010 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6830130 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív