Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pozdní vysazení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Obecné Pozdní vysazení Příspěvek č. 1

Ahoj chtěl bych vám ukázat pár pozdně vysazených kytiček...
Měl jsem sice už jedno políčko,ale jelikož mi slimaci sežrali všechny kýti rozhodl jsem se na posledni chvíly jeste zasadit.

Bohužel jsem ted měsíc neměl foták,tak mam kytky na fotkách už trochu starší.

Osazenstvo:No name
Hnojivo:KRISTALON-plod a květ,OBM(organicko mineralni hnojivo...teda aspon mi to tak řekli) a nějakej sajrajt proti tim co žerou ty listy!!

Naposledy upravil Kumar 13-09-2007 v 21:21 PM

Old Post 29-08-2007 v 16:37 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 2




Tu sou=o)

Old Post 29-08-2007 v 16:42 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3




A ještě

Old Post 29-08-2007 v 16:48 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 4

nazdar taky jsem jeste pred 14 dnami rozjel out... doufam ze to stihne dozrat ze to nesezerou mrazi... a stihne to uzrát...

Old Post 29-08-2007 v 17:10 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik
Nový Člen

Karma uživatele lubik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

noo pekne bilky, myslim ze budes mat dost toho aj ked neskorise vysadzane, niektorim sa este ani neukazali ci je samicka ci samec.

Old Post 29-08-2007 v 17:11 PM
lubik je offline   Profil uživatele lubik   Find more posts by lubik   Foto galerie člena lubik   Click here to Send lubik a Private Message   Add lubik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lubik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Pjekny akorát ten kristalon mi tam nějak vadí ale neva...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-08-2007 v 17:23 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 7

for:Mr.MEN
No me taky!=o( Bohužel ted nemam moc peněz..Ale jestli viš o nečem kvalitnějšim a za rozumnější cenu,tak řekni!!=o)

Naposledy upravil Kumar 29-08-2007 v 18:19 PM

Old Post 29-08-2007 v 17:29 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

No já používám ComCat a jsem s ním maximálně spokojen. Nevím jestli je to moc za rozumnou cenu ale vydrží ti docela dlouho protože se hnojí asi jednou za měsíc do 1l 2g. Jestli chceš svým kytkám dát fakt něco kvalitního tak tohle, mrkej na moje kytičky jakej je z toho výsledek...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-08-2007 v 17:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 9

ja používám krystalon už nějakou dobu a je v pohodě ale teď jsem si na květ koupil jinou šťávu nějaký harmavit special... kamoš mi ho doporučil a tak zatím se to jeví dobře... foto přidám později...

Old Post 29-08-2007 v 17:57 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 10








Tak jsem tu zpět s novýma fotkama..Byl jsem ted pryč,takže jsem jeden týden vynechal hnojení!

Jelikož je hnusný počasí ,tak u kytiček nepozoruju nějaký zázračný pokroky...bohužel!

Jediný,co se tak nák změnilo je barva květu(tmavě fialová) a docela se opílily..Příští týden skusim nafotit nějaký makra!!

A protože mě trápí to počasí hodlam koupit fólii a udělam okolo nich takovej provizorní skleník..=o)

Naposledy upravil Kumar 08-01-2008 v 20:48 PM

Old Post 08-09-2007 v 17:24 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11




A ještě trochu bližší pohled

Old Post 09-09-2007 v 11:55 AM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 12

OBM (organicko-minerální hnojivo) je taky dobrá alternativa - 625 ml balení za cca 70kč. Dávkuje se 4ml na litr a složení má N - 1,4 P - 9,5 K - 7,5 % + k tomu používám PK 13/14 od Bcuz'Z za 300kč. Dle mého názoru nic tak hrozného

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 10-09-2007 v 19:03 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 13

Tak co??Myslite že to dozraje??Je ten foliovnik dobrej nápad??pomuže to vůbec??J

for:guerilla
Dik za příspěvek a prosimtě kde se to da koupit??Normálně v zahradkařství??Nebo musim do nějakýho growshopu??

Old Post 11-09-2007 v 17:24 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 14

Dozraje to určitě to se neboj mě některe kytiz teprve nakvetaji, OBM maji v každym zahradkařstvi i hypernova baumax... no prostě skoro všude

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 11-09-2007 v 17:43 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 15

foliovník ti pomůže hlavně v noci na mrazy pokud nebudou nějak katastrofické...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 12-09-2007 v 10:09 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 16

Kumar :
Drogerie taky.
Trosku off, Wuxal(ke koupi tamtez) 250ml 59kc, 1l 140kc. To sou pocty....

Old Post 12-09-2007 v 10:19 AM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2004 - Poslední venek - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0480630 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív