Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Kolik budu mít gramů?
40
80
120
160
200
240
280
více než 280
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Obecné Grow Příspěvek č. 1


Pustil jsem se do dalšího vnitřního pěstování.
Začal jsem hned s 600W s podílem bílého na periodě 18/6.
Vše je ze semen.Zasazeno asi před týdnem.
Je to ve hlíně light mix a navrch nějaká hlína Stekaarde 20l.
Je to v 11l květnících.Už jsem to hnojil start up a alga total.
Je tam jeden stolní ventilátor a teplota kolem 23 a vhkost 60.

Old Post 24-05-2009 v 12:16 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 2


Fotka toho co roste.Klíčivost 80 procent.CI klíčí pomalu a zrovna jediný nefem.

Old Post 24-05-2009 v 12:24 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Nemáš jich tam nějak moc na takovém malém prostoru? Kdyby to byli reg. tak bych chápal ale fem.? Vidím to na velkou bush.
Jinak budu sledovat, jsem zvědaví na White Lable fem. mám od nich jen reg., fem jsem si rači koupil přímo do Sensi Seeds.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-05-2009 v 15:41 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 4


malá kytka,foto neodpovádá pořadí fotek

Naposledy upravil qilonet 07-06-2009 v 16:55 PM

Old Post 02-06-2009 v 20:33 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 5


Kytky po dvou týdnech.
Některé rostou pomaleji,ale jinak jsem spokojen.
Přemýšlím nad tím,že bych je nezastřihl a také jestli mám pomalu ubýrat světlo...

Old Post 02-06-2009 v 20:39 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 6

osobne jsem odzkousel white label semena od sensi seeds. vsechno byli samice, avsak s kvalitou vyslednyho produktu to bylo na povazenou. Sice jsem nejel ani jednu z odrud co mas ty, ale vzhledem k tomu ze jsem mel taky tri modely a plusminus vsechny staly zaprd. at co se tykalo stability genetiky, vynosu, a hlavne kvality vys. produktu bych nikomu semena white label nedoporucil... nehlede nato ze jich tam mas zbytecne moc, a taky volba svetla na takovyhle skvrnata neni nejlepsi. pocitej ze po prepnuti to bude raketovej start, kterej se bude znasobovat ubyvajicim prostorem mezi holkama, tudiz vrele doporucuju bud ubrat na kytkach, napriklad naky hodit ven jestli muzes, anebo hodne dobre rozmyslet kdy budes prepinat.. tak at to vyjde, uvidime cosi o white labli budes myslet ty

Old Post 02-06-2009 v 20:46 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 7

Já zas musím napsat,že jsem bral california indica od senzi a vyklíčili 4 z 10 a moc nerostou.Jsou to jediné nefem.Jinak 2*20 semen feminized mix vyklíčilo 37 ze 40 v minulém growu.
K tomu white labelu z 25 nevyklíčili 2 semena a 5 roste divně,pomalu.Ty horší kytky jsou právě white skunk.

Naposledy upravil qilonet 03-06-2009 v 23:41 PM

Old Post 02-06-2009 v 20:59 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 8

ahoj chci se zeptat jak velky maš ten box a jaky maš ph?jinyk držim palce at ti to vyjde.

Old Post 03-06-2009 v 10:07 AM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 9

Box je 1.6m-3.2m-2m vysoké.
PH by mělo přibližně odpovídat ph light mixu+dešťová voda.PH neměřím.

Old Post 03-06-2009 v 13:19 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

zdar gilo , tech 14 dni mohla svitit ta tva usporka.genetika zajimava ale spis bych resil tvuj styl pesteni- (mereni ph,teploty a vlhkosti).vse myslim v dobrem a navyky z pesteni i kdyz sou spatny tak se tezko odnauci.cim vice kontroly tim lepe,mereni teploty jen u kiti me nestaci (pouzivam min 2 az 3 body u mereni v roomu - u korenu,palyc a v roomu)........atd....at se ti dari a mas palice jak hrom.

Old Post 03-06-2009 v 19:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 11

Je pravda,že mě nedigi. vlhkoměr ukazuje i 45,teplota 23 u kytek.
CHtělo by to zvlhčovačku..

Old Post 03-06-2009 v 23:34 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 12

To Ph hlavně pořeš.Bez kovtroli Ph nic nevypěstíš.Stačej kapičky, který seženeš v akvarystice.Ja je taky používám už 7 sklizeň a bez problému.Stojej max 100,-

Old Post 04-06-2009 v 15:52 PM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 13


Pokusím se to nějak pořešit.

foto po pěti dnech od minulé fotky

Přikládám další fotky,které jsou trochu mázlé.
Příští týden přijde dalších 600W,tak uvidíme co to udělá s kytkama po přepnutí.

Naposledy upravil qilonet 07-06-2009 v 16:57 PM

Old Post 07-06-2009 v 16:45 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 14


další fotka
prostě tenky..

Old Post 07-06-2009 v 16:48 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 15


Kytky po necelím měsíci růstu.
Začátkem příštího týdne přidám další světlo a large stínidlo,které vyměním a to staré dám víc do předu.
Už by to chtělo pohnojit,také začínaji žloutnout špičky listů,nebo jsou světle zelené.Moc jsem to nehnojil a phytamin a alga total moc nepomáhají.Je to v light mixu.
Myslím, že jim chybý NPK.
Zítra jim dám pořádnou blumku.

PS:taky vyklíčili další semena.

Naposledy upravil qilonet 14-06-2009 v 01:07 AM

Old Post 13-06-2009 v 20:11 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 16


Kytky po 30 dnech růstu.První měsíc jen 600W do 18.6.
Přepnuto,ale ještě NEMĚLI 12/12.
Fotka je trochu mázlá.Jedná se o 2*600W.
Myslím,že je to srovnatelný s hydrem a to neměřím PH a EC.
Těch 35 dnů jsem přehnal,protože první fotky jsou z 18.5 a to teprve lezli ze země semena.
Stínidla na fotce svítí asi 10 minut.
Zdá se mě,že rostou kytky rychle.

Naposledy upravil qilonet 25-06-2009 v 13:53 PM

Old Post 18-06-2009 v 08:18 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2017 - led grow - 132 odpovědí
13-01-2015 - Ever Grow - 34 odpovědí
03-10-2011 - LST Grow - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7754050 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív