Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ever Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Ever Grow Příspěvek č. 1





Zdravim, už nějakou dobu sleduji Grower.cz a po několika letech jsem se rozhodl něčím přispět.
Plánoval jsem IN rozjet až na jaře, ale vzhledem k špatnému počasí (a čorkám v okolí) jsem do skříně šoupnul pár kytek ze zahrady už ted.

Něco o skříni:

Rozměry 200x80x250 (ŠxHxV)

Odtah - VK 250–1150m3/h

Přítah - 2x koupelnový větrák (každý 198m3/h)

Ofuk- stojanový větrák z Lidlu za 290Kč

Zvlčovačka není nutná, vlkost se pořád pohybuje 60-80%

Kytky z venku ted jedou po 2x 250w a na nové kolo tam budou dvě lampy 2x600w.


Kytí - 3x Shiva Skunk od Sensi Seeds

Old Post 04-09-2014 v 15:13 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 2






Ted trocha historie naší kouzelné skřínky

Skřín se nachází vedle domu, v bývalé kotelně která je pár desítek let používaná jako skladiště krámu.
Jednoho skvělého dne jsem se rozhodl (inspirován touhle stránkou) udělat si vlastní skřínku. Tak jsem objednal kontejner a všechno harampádí rodiču a babičky se vyhodilo aby jejich synáček měl místo na kytí
Tak nám zůstala skoro prázdná místnost, bývalý komín, jedno malé okenko a mohlo se začít kutit.
Zdi vlhké, bez omítky skoro, podlaha křivá, strop křívý jako kráva, izolace žádná...

Tak se začalo...vynosit zbytek krámů, obouchat zdi, nahodit, přivrtat latě do zdi, polystyren a na to OSB desky..

Old Post 04-09-2014 v 16:04 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 3

ahoj... co máš za hnojky a jaký máš substrát?

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 04-09-2014 v 16:09 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od fedousek
ahoj... co máš za hnojky a jaký máš substrát?


Zdarec, substrát mám Bat-mix od Plagronu a hnojky BioBizz Grow a Bloom

Old Post 04-09-2014 v 16:13 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5






2.díl historie naší skřínky

... poté co se částečně udělali stěny a strop z OSB desek přišlo na řadu vymyslet zásuvky a osvětlení pro místnost.. světlo tam bylo jen obycejné a zasuvky už vubec ne, proto jsem nevěděl jak to udělám... Nakonec při obouchávání zdi jsem narazil na zázračnou elektrikářskou krabičku a problém byl vyřešen
Natáhli jsme jsme kabely, přidělali zasuvky a zavedli jeden kabel k budoucímu předřadníku atd...

Pak následoval problém s vlhkostí a nízkou teplotou v zimních měsících...
El. topení jsem ihned zavrhnul protože bych se pak nedoplatil za elektřinu
Tak jsem vymyslel elegantní řešení... Staré kamna a obnovit komín..
Komín měl mít udajně někde prasklinu, takže byl nepoužitelný. Tak jsem improvizoval a do komínu vložil plechovou vložku (takže to je jakoby komín v komíně )
Vybetonoval podstavec na kamna (na pude jsem našel trezor, tak proč ho nevyužít že ) a sehnal staré kamny Petry za 500Kč
V zimě když je -15°C tak stačí každý den jednou zatopit a teplota neklesne pod 22°C
Podlaha a stěny jsou zatepleny 3cm polystyrenem a strop je 20cm vatou na zateplení střech takže teplíčko neuniká

Zbytek v dalším díle

Old Post 04-09-2014 v 16:30 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6




3. díl historie naší skřínky

.. teplíčko už máme, takže ted jen dodělat zbytek

Vlastně jde jen o zbytek dřevěné konstrukce a na to přidělat desky. Celá skřín má dvojitou stěnu a mezi tim je polystyren, takže je zateplená nejen místnost, ale i skřin.

Ve škříni jsem udělal podlahu z dlaždic, natáhl diamantovou folii, ventilaci, světla a bylo hotovo. Ted už jen chybí detaily které se doladí před oficiálním prvním kolem naší skříně.

(obr. 1 - podstavec pod kamna s trezorem )

Celkové náklady asi 7000 + vybavení skříně.. Všechno jsem si dělal sám nebo mi občas pomohl kamarád něco přidržet. Podle mého neni lepší využití staré místnosti než tohle

Old Post 04-09-2014 v 16:51 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 7

Hezky pěkně ses namakal, chci se optat na ty OSB desky.Nevlhnou,nebo nebude se tam někde dělat plíseň? Nebo jsi je něčím napenetroval,natřel?

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 05-09-2014 v 06:33 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od celek
Hezky pěkně ses namakal, chci se optat na ty OSB desky.Nevlhnou,nebo nebude se tam někde dělat plíseň? Nebo jsi je něčím napenetroval,natřel?

hele nebude,ja mam boudu s OSB uz 3 rokem na zahrade a furt pohoda,taky jsem myslel ze to bude delat kraviny,ale ne..Bejt to z drevotrisky,tak je to za mesic nasakle jak houba .....
A jinak pekna prace,budu sledovat..

Old Post 05-09-2014 v 08:38 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9






Jelikož se po vesnici potulují baravní občané a vykradají kůlny a chaty, tak jsem pro jistotu vyrobil nové a kvalitnější dveře do místnosti kde se nachází skřín.
Dřív tam byly dveře jen aby tam nebylo videt, par lati a koberec přidělanej na tom, takže by nebyl žádný problém se tam dostat.

Nové dveře jsou z 1,5cm silné OSB desky a 6 cm silných trámků (latí) a vystužené plechem v místech kde jsou zámky a panty.

Opatrnosti není nikdy dost před nájezdy čorek a barevných

Přikládám aktuální formu kytí

Old Post 10-09-2014 v 11:37 AM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10




Nějaké fotky ještě

Old Post 10-09-2014 v 11:47 AM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 11

Caute. k OSB-čkam su celkom odolne voči poveternostným podmienkam aj na full daždi vyzdržia roky stratia sice farbu ale pohoda.. plesen myslím že to nenapadá. proti vlhkosti su odolne celkom, kedže zvladaju aj priamy dážd inač K patrí tým ktorí si vlastnoručne všetko budujú. peace.

ts ts ts...

Old Post 22-09-2014 v 14:52 PM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 12


Díky! Jsem rád že se Vám líbí

Dnes jsem vyndal jednu rostlinku a byla zralejší než ostatní, čím to může být?

Tím bych se chtěl zeptat jaká je vaše nejoblíbenější technika sušení
Ano, je tu to 1000x napsané, ale jak se říká...100 lidí, 100 chutí
Navíc které místo by jste mi doporučili, mám jen zaprašenou půdu a místo v místnosti kde je skřín. Na půdě se mi nikdy nepodařilo zachovat vůni pořádně a vonělo to jako seno

Kytí vyndaná dnes

Old Post 22-09-2014 v 16:04 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od EVER
Díky! Jsem rád že se Vám líbí

Dnes jsem vyndal jednu rostlinku a byla zralejší než ostatní, čím to může být?

Tím bych se chtěl zeptat jaká je vaše nejoblíbenější technika sušení
Ano, je tu to 1000x napsané, ale jak se říká...100 lidí, 100 chutí
Navíc které místo by jste mi doporučili, mám jen zaprašenou půdu a místo v místnosti kde je skřín. Na půdě se mi nikdy nepodařilo zachovat vůni pořádně a vonělo to jako seno

Kytí vyndaná dnes


Ahoj sleduju moc pěkné já to dělám tak že stáhnu odtah aby tam bylo takových 50-55% vlhkost / ale mírný vánek z ofuků aby cirkuloval a nestál vzduch, ošmikám velké listy , dále ty menší srovnal co jsou u paliček ... pak jednotlivé větvě uřízl a pověsil za posledlní paličkou za něaký provázek směrem dolů.. necháš 2-3-4 dny, záleží na vlhkosti aby na omak byly suší než uprostřed, pak si najdeš nějakou velkou zavařovačku nebo zažehlovák a odstříhneš všechny paličky a nastrkáš do vnitř.. a střídáš cyklus Zavřeno 1 den , Otevřeno 1 den ... až si to usušíš dle své libosti / mám rád vlhčí- pomaleji hoří / celé to vložíš do dózy a dáš do mrazáku :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 23-09-2014 v 10:58 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Ahoj sleduju moc pěkné já to dělám tak že stáhnu odtah aby tam bylo takových 50-55% vlhkost / ale mírný vánek z ofuků aby cirkuloval a nestál vzduch, ošmikám velké listy , dále ty menší srovnal co jsou u paliček ... pak jednotlivé větvě uřízl a pověsil za posledlní paličkou za něaký provázek směrem dolů.. necháš 2-3-4 dny, záleží na vlhkosti aby na omak byly suší než uprostřed, pak si najdeš nějakou velkou zavařovačku nebo zažehlovák a odstříhneš všechny paličky a nastrkáš do vnitř.. a střídáš cyklus Zavřeno 1 den , Otevřeno 1 den ... až si to usušíš dle své libosti / mám rád vlhčí- pomaleji hoří / celé to vložíš do dózy a dáš do mrazáku :-)


Díky, určitě zkusím. Chci zkusit více technik sušení abych věděl která mi nejvíce vyhovuje a zachová vůni bez které to není ono

Old Post 23-09-2014 v 19:21 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 15

Zkus silikagel

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 24-09-2014 v 18:21 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EVER
Nový Člen

Karma uživatele EVER - 85% PěstitelskáKarma uživatele EVER - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Upozornění Příspěvek č. 16

Zdravim, moc díky za podporu a že se Vám líbí. Kytí skončily parádně a je to takový průměr co se týče chuti/výnosu/kvality... Bohužel jsem musel mimo ČR a ted na to není čas a prostory (snad ještě někdy budou využity)... Všechny věci prodávám na místním bazaru, tak kdyby chtěl někdo nějaké levné věci tak budu moc rád.

Old Post 13-01-2015 v 15:10 PM
EVER je offline   Profil uživatele EVER   Find more posts by EVER   Foto galerie člena EVER   Click here to Send EVER a Private Message   Add EVER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2017 - led grow - 132 odpovědí
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6274980 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív