Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Kolik budu mít gramů?
40
80
120
160
200
240
280
více než 280
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 17


další

Old Post 18-06-2009 v 08:21 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

zdravim
1) koukam ze to mas asi nekde ve sklepe jak ses na tom s vlhkosti ?
2)pouzivas odtokove rohoze, taky sem otom premyslel jak mas udelanej odtok z nich ? kdyz prelejes nebo prolijes moc
3)2x 600w se mi zda zbitecny na to jak to mas udelany
4)hodne zdaru

Old Post 18-06-2009 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

jeste tet bych je presadil do vetsich nadob (kyble)jeste 14 dni ti porostou a vetsi korenovy bal (vetsi obem palic).

Old Post 18-06-2009 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 20

vlhkost se mění podle toho jak je venku,ale většinou,tak 60,pod výbojkama 50
jinak místnost má mírný sklon k dveřím,kam může odtékat voda
příští grow dám nové lino
teplota je kolem 30
k tomu přesazení,teď už to nechám a příště to dám do 20l kýblů méně kytek

Naposledy upravil qilonet 18-06-2009 v 22:52 PM

Old Post 18-06-2009 v 12:00 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 21


Přidávám další foto.Je to po první noci 12/12.
Předchozí 2 fotky jsou ještě z růstu.
Kytky rostou asi 35 dnů od semen,takže záleží hodně na řezech a genetice..Já bych řezy teda nikdy nedělal,protože nemáte jistotu ,jestli vám porostou.Můžou vypadat zdravě a pěkně,ale rostou pomalu,aniž by jste si to uvědomovali.Právě v tom skleníku jeden moc neroste a myslím,že by to asi nemělo být genetikou.Porovnat to můžete tím,že nebudete dělat stejnou genetiku.Kytky jsem nezastřihoval a krásně se rozvětvili sami.Zastříhávat už taky nebude.Nevyplatí se to.
Jednu z dalších genetik,které zřejmě vezmu je 1024 od medical s.
to 1024 je název modelu,u kterého píší,že zaručují 23 procent thc.
Samozřejmě tomu nevěřím,ale když by to šlo dobře,tak alespoň tu půlku by to snad mohlo mít.

Naposledy upravil qilonet 22-06-2009 v 10:31 AM

Old Post 21-06-2009 v 23:42 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vagabund
GROW-PIRATES

Karma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 22

Zdar qilonet-e, vidím že sa ti to pekne rozrastá, len by som nesúhlasil s tým objemom kýblov, podla mna to je strašne moc pokial to ovšem nechceš nechat na raste 30-40 dní, potom by to teoreticky malo zmysel, ale to je iba moj amatérsky názor, nech sa darí kámo.


INDOOR 3x600W 20 x WW & 35 x INDOORMIX-SensiSeeds

SHIVA SHANTI v komposte alias OBLUDA!!!

Old Post 22-06-2009 v 14:35 PM
vagabund je offline   Profil uživatele vagabund   Find more posts by vagabund   Foto galerie člena vagabund   Click here to Send vagabund a Private Message   Add vagabund to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

teprve po prepnuti uvidis kolikrat se zvetsi,podivej se jak je prokoreneny bal.pripomina mi to muj ...sog... ,jedine tam udelej drip system (nemyslim tim abys zalival 2x 120ml za den) holky ti to vrati.pestu zdar

Old Post 22-06-2009 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 24


Další fotka.
Kytkám se daří celkem slušně.Dokonce se mi zdá,že mají i správné ph,protože se jim moc nekroutí listy.
Jinak už dostali tera bloom,pk 13-14,phytamin,repro forte a za týden dostanou senzaci.Na růst dostali 1 startup,alga total,phytamin.
Celkem jsem je moc nehnojil..asi

Old Post 24-06-2009 v 06:33 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 25


kytka.Není to moc makro.Poznáte podle květníku 11l.Je pěkně široká.
Také si myslím,že se neviplatí zastříhávat.Stačí jim dávat živiny a oni se rozvětví sami.

Old Post 24-06-2009 v 06:38 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 26

Ještě bych chtěl nepsat,že ta kytka uprostřed místnosti rost hodně pomalu.Je to california indica.Přitom naní svítí 2 světla.Což mě potvrzuje,že je to převážně genetikou.Není to fem. a mám jen jednu.Ostatní jsem rozdal.Ve skleníku nerostli,tak jsem je vytrhl.

Old Post 24-06-2009 v 06:44 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 27

Kytka vypadají solidně ale nedělá ti neplechu ten velkej prostor na 600w

Old Post 24-06-2009 v 08:31 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 28

první měsíc 600w a zbytek 1200W
taky bych chtěl napsat,že některé kytky mají již 11 listů po 5 týdnech a ty kytky venku mají 7.
večer vyfotím
Ještě mám jednu fotku,kterou jsem nedal na net,protože na fotce je jen hlína a nejsou vidět ještě žádné výrustky.Ta fotky je z 18.5.

Naposledy upravil qilonet 25-06-2009 v 13:58 PM

Old Post 25-06-2009 v 13:40 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 29


Tak tady je.Je to moje první vnitřní kytka,která má 11 čepelí.
Je to po 5 týdnech.

Old Post 25-06-2009 v 19:32 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 30


tak už určitě všichni čekáte na další fotky.S kytkama se moc nemazlím a stříhám jim vršky.Jediné co se nedotknu je jediná CA,kterou mám.
Ty vysoký šmiknu zítra,protože mají asi 110.
Já jedu do metru.Kytky rostou pěkně,ale je jich moc.Stačilo by 10 kytek.
Teplota asi 30+-
Další fotku udělám asi za 5dnů při tmě.Měl jsem i 3 samce.

Old Post 11-07-2009 v 19:35 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 31


Povadla se další fotka.Je to jediná z 20 co není moc mázlá.

Old Post 17-07-2009 v 08:59 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 32


Další fotka.
Roste to pěkně,jen už začínají docela žloutnout.Moc jsem jim zatím nedal.Nechávám to až na potom.

Old Post 23-07-2009 v 09:00 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2017 - led grow - 132 odpovědí
13-01-2015 - Ever Grow - 34 odpovědí
03-10-2011 - LST Grow - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1739770 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív