Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 
Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W - Klikni zde pro originální téma
Madical-Strains
Neocekavan prisel pred chvilkou kamos a rikal me , ze to s nejvetsi pravdepodobnosti nebude hasis ale jen nejakej kal a drobecky listu, spis bordel.
Rekl me .... reknu ti to za pul hodinky jesli to hasis je....a nez sem stacil protestovat at na to nesaha ze to je jen bahynko ktery neni hotovy a musi jeste uschnout tak trosicku si takovou opravdu jen malilinkatou lozicku co tam ukapla na to zrcatko nanesl ale opravdu jen lehoucce na cigaretu a zapalil si to.
Uz pri tretim sluku najednou vyskocil a zarval ...doprdele ! Ja to asi ty vole prehnal!
Ted tu stoji u okna a nemuze to rozdychat, hulil cca pred 5 minutama a ted je uz uplne bledej,
A nejak komicky zpomalenej , drzi se tady za hlavu a premysli co ma delat. Srandovne mluvi . Je to pry uplne sileny a uz to pry dlouho nevydrzi.
Je to ale normalni hulic narozdil od me a hulil i hasis, nikdy schizu u toho pry nemel, tak prosim poradte rychle ,cim to zneutralizovat, co s nim mam delat ?
Mliko? Nebo tak neco?

Ted pozoruju ze se zacina trochu tlemit a sedi na zemi a furt se drzi za hlavu.
Rika tak todleto se este nehulil.
Nemuze se mu nic stat?

Diky za rychlou reakci.
JetiX
Na ganju ešte v živote nikto neumrel. Daj mu jesť.
fikus37
To mám záchvat. On line přenos prehulenosti. Medi, ty jsi zabiják.:banana: :sun:
Madical-Strains
JetiX -Jo, diky za radu. On uz utekl ven, ze pry tady nevydrzi , ze to musi vybehat nebo co.
Tak nevim jesli se jeste vubec vrati.

Fikus - to jako ze si toho vzal moc, jako ze se prehulil?
Fakt si vzal jen kapicku ani ne. Rikal ze zna svou miru.
odo
Písal som Ti, aby si bol opatrný.... je dobre na takýto prípad zjesť nejaké citrusové ovocie - pomaranč, mandarinku npr a rozžuť čierne korenie....
Madical-Strains
Ja nic :) , to si udelal uplne sam :D , ja sem byl na zachode a on to mezitim vyhulil.
Jeste zatim neprisel, volam mu a ma vyplej mobil.

Ja opatrnej sem , bal bych se hulit i tu susinu ,amik me varoval , natoz nejakej hasis.
Udela si to sam , ja myslim ze spolehal na to ze to jsou jen rozdrolene listy. :D

Ale samozrejme ze mam z toho radost ze se hasik povedl :)
atletico
No ako?resuscitaciu nebolo treba? :) inak aky bordel by z toho mohol vzniknut?nic ine to byt nemohlo :P len som zvedavy co s tym budes robit ked to je taka sila..budes mat z toho pozitok?kamos nech si da studenu sprchu daco do zaludka a nech to rozchodi na vzduchu
Madical-Strains
On odesel, rikal ze to musi vybehat a ze urcite prijde, zatim ale neprisel.
Tak nevim, trochu se bojim aby se mu nic nestalo, kdyz nevim co a jak.

Ja ale has hulit nikdy nebudu, jasne ze je hasis silnejsi, predpokladam ze ta susina takovy zabijak snad nebude.
crazyben
noo... tipnul bych si ze bude mozna vetsi uspavak nez ten hash.

On bejva sice hash jakoby silnejsi, ale zhuli te to uplne jinak. Po hashi sem nikdy neodpad (maximalne az po case, kdy uz high zacne opadat), narozdil od nekterejch indickejch odrud a to ikdyz byl z nich. Takze bych byl opatrnej i se susinou.
Pěstník
A není možný že mu to jen nesedlo ? :)... někdy když je příležitost na hulení a dám si třeba i jen jednoho prda ta to sednout nemusí a taky se celej zamotám. Buď v klidu tvůj kámoš teď nejspíš jen sladce spinká :D
Madical-Strains
Tak uz je zase diky bohu tady, pry nemohl najit kde bydlim, zvonil v baraku snad na 5 sousedu, nakonec ho privedla sousedka ze spodniho patra. No ostuda, nastesti si myslela ze je jen ozralej.

Kamos tvrdi ze ted je to pry jeste horsi , ze pry mu brni jakoby mozek a koncetiny a ma ucpane usi a legracne zveda moc nahoru nohy pri chuzi jakoby do vysky.
Nafilmoval jsem si ho na mobil abych mu to pak pustil jak vypadal a jak se legracne choval.
Ale zda se mi ze uz neni tak bledej, ze uz je ok a vypada mnohem lip ale on tvrdi ze je mu prave naopak hur.

Povidal ze se prochazel a premyslel ze by jel na pohotovost do nemocnice, nakonec prisel sem.
Rikal sem mu at si tady zdrimne ale nechce se pry spat ale uz me vyzral celou lednici co jsem mel na zitra k obedu.

Nemel bych s nim teda pro jistotu jet do nemocnice? Myslite ze to odezni samo a kdy??? Takhle dlouho , to sem jeste nevidel ze by to tak trvalo.

Nacpal jsem do nej pepr i jidlo sned ale nic nefunguje.
Zacinam mit vazne uz obavy, ma s nim jit do nemocnice?
crazyben
To je řízek! :D ten by asi radši neměl hulit vůbec jestli má takový stavy :) sorry ze se smeju kdyz to popisujes tak hororove, ale normalni hulic jak tvrdil to asi nebude.

nemocnice neni treba si myslim, akorat by do nej nacpali nakou sracku... pekne se napapal a zachvili ta unava pride :) Hlavne se zbytecne nestresujte, psychika dela moc.

Tohle vlakno je fakt dobra "telenovela" :goldcup: clovek se pokazdy tesil co se tady zase bude dit, doufam ze budes pokracovat ;)
Madical-Strains
Ok, Crazybene , diky za rychly odpovedi.

No ja jsem z nej tady docela na nervy.

Hele fakt je to hulic , vim ze si ke me chodi zahulit :) :D a ihned to vzdycky zhulil a vzdy v pohode.
Rika ze uz hasis hulil 2x a taky uplne v pohode.
Nechape co to s nim dnes udelalo.

Ok, budu se ho snazit ulozit aby se z toho vychrapal.
Dik za pomoc.

EDIT:
Tak za tohle fakt nemuzu !!!
crazyben
tak asi blbej den a jen mu to proste nesedlo. To se stat muze komukoliv.
Madical-Strains
Asi mas pravdu ..blbej den.

Jinak myslite , ze mu muzu dat pul rohypnolu? Uz ho tu mam pres rok , ja uz je ho nepotrebuju.
Abych ho ale tim jeste nedodal :D
Aby uz konecne usnul a vyspal se z toho.

Akorat ze ted budu mit docela strach to uzivat abych nedopadl jak on. To bych fakt nechtel!
Ja na ty schizy a uzkosti prave trpim ale snad z caje nebo z rektalnich cipku se mi to nemuze stat.
Madical-Strains
Tak jsem mu nakonec dal celej ten rohypnol protoze se me sam zeptal jesli nemam neco na spani nebo na uklidneni.
A uz tady, ani ne po 10 minutach chrape.
Jenze problem je v tom ze on opravdu fakt doslova chrape nahlas, to sem si dneska pekne nabehl. Ja totiz neusnu kdyz nekdo nahlas chrape, takze ted me nezbyva nez si ten prasek vzit taky. :D

Snad uz bude zitra naprosto v pohode. :)
Madical-Strains
Jeste tady davam hotovej hasik.
Krasna kulicka :) jen skoda ze toho neni vic.
Bouřekk
Kovbojka jak blázen,no ten roháč nevím no 😂😂 hlavně ať si na ten rohypnol nedá lahváče,nebo na tom bude ještě hůř než byl 😀😀
Madical-Strains
Neda si lahvace , ja pivo nepiju, mam tu jen skotskou :)

Ale rikam si ze je lepsi ze se to stalo jemu a ne me, ja bych to asi neprezil.
Ted si budu po ty zkusenosti davat sakra majzla. :)
fikus37
Paráda, to je lepší než kriminálka Anděl.:dance: :bath:
crazyn
Docela komedie co tu předvádíš :D
Madical-Strains
Jo, mel sem fakt bobky aby se mu neco nestalo.

Kamos je uz v pohode , probudil se a je mu fajn, ted se tady tomu smejeme.
Pustil jsem mu video jak vypadal.

To bylo na rozloucenou , zadna dalsi telenovela ode me uz nebude :D
odo
Kamoš bude mať možno chvíľu rešpekt pred tým, čo niečo strčí do úst. Mohol si mu skúsiť dať ten pomaranč...
Ja som docela rád, že si odprezentoval silu tejto medicíny. Snáď to nových nadšencov tejto medicíny trochu pribrzdí pri jej neopatrnom užívaní.
Madical-Strains
Odo- No silu .... hasis je udajne mnohonasobne silnejsi nez susina takze vlastne silu susiny jeste neznam ale doufam ze bude dobra.
Ale zase nechci aby byla tak moc prehnana abych ji mohl bezpecne uzivat.
Myslim ze ta sila hasise nic zatim nevypovida.
Madical-Strains
Uz se v boxu susi .

Priste odlisteni az pri kose.
Je tam spousta vyrostlych listestecku a to mi docela vadi , uz jen z toho estetickeho hlediska , takze az bude ususeno tak odstranim listecky pinzetou jesli to pujde.
Snad to neni tak zavazny problem.
Madical-Strains
Uz se v boxu susi .

Priste odlisteni az primo pri kose , NE DRIVE !
Je tam spousta vyrostlych listestecku a to mi docela vadi , uz jen z toho estetickeho hlediska , takze az bude ususeno tak odstranim listecky pinzetou jesli to pujde.
Snad to neni tak zavazny problem.
atletico
Prosim ta akou lampou na to svietis?nejak som to prehliafol a teraz sa mi to nedari najst v tych 50tich stranach
odo
edit
príspevok na žiadosť majiteľa threadu som zmazal

odo
Madi - lístočky tam nechaj, do extraktu to neuškodí. Myslím, že pri sušení v byte s ústredným vykurovaním tie lístočky zabránia prudkému a rýchlemu vysušeniu materiálu - bude to mať intenzívnejšiu arómu.
Pokiaľ sa to bude huliť, alebo vaporizovať, tak vtedy sa tie lístočky můžu odstrániť a tá chuť bude silnejšia.
Celkom inak chutí materiál dlhšie sušený na chladnej povale, než ten, čo sa suší narýchlo niekde v byte.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od atletico
Prosim ta akou lampou na to svietis?nejak som to prehliafol a teraz sa mi to nedari najst v tych 50tich stranach



Uz sem ti na to odpovidall pred par dnema pres pm.
Tak se koukni do zprav a budes o vedet.
Madical-Strains
.
Madical-Strains
.
Madical-Strains
Odo-

Jo, ty listecky tam necham na tom co se bude z toho neco vyrabet.
Ale par palic si oberu k huleni.

Odo, ja mam pri suseni vyply kamna a pootevreny okno a jeste abych dosahl 60% vlhkosti mam zapnuty zvlhcovac.
Susim cca tyden a je to luxusne vysusene. Ne presusene.
Madical-Strains
Nejak me nesel editovat muj prispevek misto aby se prepsal se stale dabloval.
Ale byla to ma chyba,omylem klikal jsem na neco jinyho. :)
Madical-Strains
Mam dve zpravy.

Jednu dobrou a jednu bohuzel fakt hodne spatnou ktera me zdrtila.

1.- Dobra zprava .
Je to absolutni delo !
Vzal jsem malou spodni ususenou palicku , ne z boxu ale volne lozenou a ususenou jen ve tme za 3 dni v papirove krabici a dal jsem ochutnat na zkousku proste nekomu kdo se v tom vyzna.
A rikal mi ze to je proste delo . Ctyri sluky a uz to jelo na plny pecky.
Jaka bude asi susina az se to ususi kvalitne v boxu, pekne pomalu a jaky budou horni palicky ...:)

2.-Hodne spatna sprava.
Dnes jsem se od amika dozvedel ze ty kytky byly osetreny koloidnim stribrem takze ty semena nebyly regular ale bohuzel femky. :-(
Jsem fakt hodne z neho zklamanej , fakt sem mu veril to co mi rikal.
On si to proste pojistil ty geny a poslal me femky a ja ho tu stale branil jakej je to cestnak. :( Susim tu klony v matkarne 2 mesice uplne zbytecne.

Takze muzu klony i ty dve matky vyhodit do popelnice.
Nechci hrmafrodity. :-(


Prosim ,muzete nekdo poradit nejakou silnou pecku ktera srazi na kolena- odrudu ktera ma vysokou vyteznost a zaroven jde pestovat out i in ? A ma dobu kvetu max.60 dni?
Seedbanka atd.

Diky
Lomidrevo
skus STRAWBERRY BANANA RESERVA PRIVADA
L1st3r
Děláš stále z komára velblouda, to ze je to feminizovana rostlina není zadnej problém, obzvlášť pokud je to taková pecka jak popisujes. Pokud jsou to kvalitní geny a nebudeš mít mega smůlu, je to cajk.
Madical-Strains
Ten jeden samec co sem tam mel a co sem vyrazoval . musel byt pravdepodobne hermac asi, takze tahle odruda ma sklon k hermateni.
Nejsem tak bohatej abych si mohl dovolit sviti zbytecne.

Koupim regular semena , jisota je jistota.
Ale dik za radu, ses hodnej, vim ze to myslis dobre ja vim ze i z femek jdou klony ale ne z tech co maji k tomu sklon hermatet.


A ja ze nebudu mit smulu ? Ja ji mam vzdycky !
L1st3r
Zhermit ti může i regulár, hele je to tvoje věc, ale zbavit se možná pecky je škoda.
Browser
Ahoj madical chcem sa spytat tiez chcem susit v boxu.mas zapnutu ventilaciu?ci staci pootvoreny box nech tam ide cisty vzduch?dik
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Browser
Ahoj madical chcem sa spytat tiez chcem susit v boxu.mas zapnutu ventilaciu?ci staci pootvoreny box nech tam ide cisty vzduch?dik


Prvni tri dni teplota cca 20C -vhkost-50% , pustena Prima klima + ofuk tak aby nefoukal primo na palice. (zavrenej box samozrejme)
Po trech dnech teplota cca 18C -vlhkost 60% jen Prima-klima bez ofuku az do konce suseni.
Maxeaux
citace:

Takze muzu klony i ty dve matky vyhodit do popelnice.
Nechci hrmafrodity. :-(

Supni do bazaru :) pojde to jak teple rozky fem nefem :D
kanapee
přesně ;) :bravo: hoď to na bazoš a vratí se ti i třeba love za elektriku...
USA typek ojebal tebe, mužeš ty jeho :starwars: osobně nevim, jakej tomu modelu daváš po tomhle kole potenciál, ale už jen timhle příběhem je ten model o něco víš a věřim že by se našli lidi co by chtěli zkusit zkrotit černý skunk tzv. mrtvolák :driver:
Váchy 55
Taky bych to poslal dál než vyhodil. Na amika bych se vyprdnul. Lhal ti tak co.. To ze z jednoho semena byl samec/hermous jeste neznamená, ze ty matky budou hermit. Předpoklad tam je, ale nikdy nevíš. Každopádně jestli je to pecka tak nevyhazovat!
Madical-Strains
Ha ha, to ste me ted rozesmali, kdo by chtel klony od me ?
Ani bych si za to penize nedovolil vzit , nejsem matkar a je pravdepodobnost hermacu a klony nejsou zas tak krasny, maji salene spicky. 2 mesice je tu susim.
To by me pak za to nemeli moc radi. :)

A za dalsi, ja se nebudu s nekym schazet koho neznam na 100% a nemuzu si byt nikdy jisty ze to neni nekdo z organu.

Ale ok, necham si teda jednu matku a udelam klony az na jaro a soupnu je ven na zkousku , kdyz to zhermati zadna skoda. Kdyz ne zkusim pak box.

Jinak co treba Mazar to je udajne taky mazec , vsichnui to tu aspon pisou.
Ze bych sel do Mazara? Ale do Mazara regular...
Anarchom
A co od toho ocekavas? ??
Vysoký výnos? Chceš toho kupu? Nebo cbd? Nebo vysoký obsah thc

A cenová relace?
Madical-Strains
Tak pozadavky na tu odrudu pro zamatkovani

1.-Aby sly u nas sehnat regular semena
2.-Silnej model , 3-4 prasky a desdo kolen, (to je pro me naprosta priorita) Proste odpalovak.
3.-Vysoka vynosnost ( nemusi byt tak extremni jako u Big Bud)
4.-Kdyby byl zaroven odolny strain bylo by to super.

Preferuji hybrid indicy

Kdybych preferoval sativu tak bych sel asi do Jack Hererra nebo G13.

Diky vsem za tipy!
Anarchom
Já tedka jedu euforii od dutch passion a je i v regularu, stejně jako White widow x thé ultimate od DP, euforie jsem posledně udělal 630g a u toho křížence vdovy a ultimate píšou dokonce vynos xxl,melo by to být 50/50 celkem bych to zkusil. .....a krátká doba květu. ....
Ale u euforie normálně fungujes, je to fakt pohodka,jestli chceš být úplně odpaleny tak tedka má byt grinspoon,ale feminizovany a nebo jediné absinth pij , to tě sunda
crazyben
Amik by zaslouzil za usi... a siril bych to uz jen na truc :D Pokud to nabidnes takovy jaky je a lidi to presto vemou tak nevidim problem. (kdyz prachy nechces, co treba vymenit par kusu za reg. seeds?) Ale tak kdyz nechces, nechces...

BTW. Herrer je hybrid víc do sativy, ale G13 krásná indika... ale sehnat to bude oříšek. jestli se po ní budeš pídit a narazíš na G13 by greenthumb tak dej vědět ;)

DP bych Ti nedoporucoval pokud se hermum, mutacim a bidny kvalite chces vyhnout. Kdyz uz to mas vyselekteny tak neni problem, ale kdyz si tu mamku budes hledat... to muzes rovnou z tehle, totiz jak psal Lister vejš zhermit muze i regular a u DP to bohuzel neni ojedinely, sou tu o tom cely romany... Tady jedno pheno třeba bylo náchylnější, další můžou bejt vklidu. Když se koukneš po bazaru tak uvidíš že lidi nabízí klony z femek (a třeba já mam teď doma taky takový). Z jednoho herma při selekci nemůžeš dělat obrázek o strainu jako takovym... byl vyrazenej... dalsi klidne muze produkovat kvalitni kusy bez hermu... je treba to jeste odjet aby sis udelal obrazek.

Madical-Strains
OK,, dik za varovani.
A co. netestoval ste nekdo Big Buda od Sensi?
Udajne ma cca 20 THC pisou o nem v recenzich ze sice nema takovy vynos jako XXL od jine deedbanky ale je to udajne Masakr zmastovadlo.

Venku pry dost plesnivi ten Big Bud xxl ale ten Sensi by nemusel....?

crazyben
jinak mam tip. Mr. Nice G13 x Hash Plant (Sensi seeds). čistě indikovej hybrid, reg koupíš. Jen nevim jak to bude silný, ale podle toho co popisujou bych se nebál :D jen malej výňatek...pro kuřáky kteří si užívají testování vlastních limitů.

Teď jen doufat že nešli dolu kvalitou podobně jak DP, ale nezaznamenal sem žádnou stížnost narozdíl od těch DP.
Anarchom
Já si myslím, že cokoliv od sensi je top kvalita, prvně jsem ti chtěl napsat northern Light pac kámoš to jel, sice z femek a říkal ze nikdy neměl nic lepšího, a na pěti kytkách udělal něco okolo 7-800 g indoor, ikdyz některé recenze nejsou úplně pozitivní, všecko to je klasika,jinak top je super silver háze ale zase sativa spis no,já jsem spíše na ty sativy

Edit
Crazyben hele to muze hermit u všeho, hodně stížnosti bylo i na dinafem,navíc kdo ví jak starý u nás koupíš semínka, třeba právě ty drahsi seeds se prodávají málo a kdo ví jak dlouho se to suší někde po kramech
Madical-Strains
https://www.semena-marihuany.cz/cs/...fghanske-konopi
Tady sem nasel docela levny krossy G13 18 semen jen kolem dvojjky.
Madical-Strains
Ok, diky kluci za pomoc pri hledani, asi ta Sensi je nejvetsi jistota.
Ten muj Super skunk byla taky pecka od Sensi.
crazyben
to sou už takový mixy... indika/sativa

tady mas ten indikovej, jen ta cena... http://www.taoseeds.cz/regular/3503...hash-plant.html. Ja bych ale radsi primo od nich ikdyz s tao mam jen pozitivni zkusenost.
crazyben
citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Edit
Crazyben hele to muze hermit u všeho, hodně stížnosti bylo i na dinafem,navíc kdo ví jak starý u nás koupíš semínka, třeba právě ty drahsi seeds se prodávají málo a kdo ví jak dlouho se to suší někde po kramech


No neco na tom mozna bude, tenkrat to bylo od 5semen a fakt netusim jestli to tam meli tejden nebo tri roky. Nicmene si myslim ze stary seeds max. proste nevyklici. Taky je mozny ze chybu sem udelal ja a nadavam ted neopravnene :D byl to precejen prvni indoor.

pravda je ze do ty doby nez sem rozjel indoor tak sem na ne nedal dopustit kdyz sem jel out.
Anarchom
Kdo ví jak to všechno je,majitel DP tedka založil nějakou novou seeds banku někde ve Španělsku, píšou o tom v legalizaci co tedka vyšla + tam dávají nějaké semínko nějakého superskunku. ..
Kdo ví, každopádně 4000 za semínka je neskutečná raketa a tuším že madical je z prahy a tam bude nejeden luxusní matkar, minimálně gue a určitě bych se odebiral spíše tímhle směrem. ....
Já jedu raději z klonu a jak jsi psal výše, hodně jich je z femek a nepřipadá mi, že by jim něco zchazelo nebo s nimi byly problémy. .....
Já mám štěstí a dobrého matkare 😉😎
manastohovado
ahoj mam ted v selekci afghani 1 od sensi a musim rict ze nic moc z 20semen bylo 16 kytek z toho 7 samic a z toho použitelná je jedna max 2 coz ve finále stačí ale čekal sem to lepší.Banka píše dobu květu 45-55dní a uz ted vim(46 den na kvetu)ze nektery budou potrebovat tak 70 dni ale to jedno pheno vypada fakt gut to bude kolem tech 55 určitě.Dneska je to se semenama sázka do loterie.Minulej rok sem resil celaj podzim co do selekce a nakonec padla volba na delicious seeds a byl sem fakt spokojenej tak mozna to chce volit mene zname a menší banky.zatim zdar manas
Madical-Strains
Jo , :D bude to tezkej vyber.
cvrca
Ahoj Madical možná bych pro tebe měl jeden nebo dva klony. Obi wan og kushe.
Zrovna jedu v boxe mix strainu a obi wana tam mam dva kusy jsou to regulary a byli drahy jak čert 12semen 4100 kč :D
Nebo se muzem domluvit na prodeji par semen.V ledničce mam jich jěště 9ks..Me ze 3 dvě jedou a jedno se sarazilo a konec...Ty klony by byli ale aš tak za +-30dni.(pokud to nebudou kucí).Ahoj
Madical-Strains
Ahoj , kazdopadne ti moc dekuju za nabidku.
Urcite o tom popremyslim.

Nasel jsem v jenom vlakne recenzi na ten ta tu G13 X Hash Plant standard od Sensi Seeds a psali o tom ze je to silenej masakr, tak mozna zvolim tuhle odrudu.
A od sensi je to nejsilnejsi indica.
Pak jeste vaham s Big Bud od Sensi, ma pres 20 %THC.

https://www.semena-marihuany.cz/cs/...ensi-seeds.html
Madical-Strains
Je ususeno , vysledek me sice moc nepotesil ale ani moc nezklamal.
Abych pravdu rekl , cekal jsem alespon 250-270g.
Fotky jsou jedna velka sklenice rozebranych vrcholevek , ne uplne plne , a vrcholovky nerozebrane a jeste tri male sklenice spodku.

Neprekonal jsem ani 1g na 1w , po druhem dnu suseni se palicky dost svrkly , jedinou radost me dela ta brutalni sila susiny a tvrde palicky.
Je to divny , v boxu to vypadalo brutalne hodne tech dlouhych salamku na vahu.

Vysledek je 207 g.

EDIT: Moc dik za rady a za sledovani vlakna.
Madical-Strains
1.-Palicky
2.-Spodky

Stale premyslim kde delam chybu , ze jsem se jeste nikdy nedostal pres 1g/W.
Kazdopadne ted tohle kolo dam na radu Bitira a zkusim tu vzdalenost od vcholku tech 50-60 cm abych to mohl porovnat.
Vysledek samozrejme napisu pravdivy.


Soused co jsem minule kolo dostal od nej smutnice si veme ode me 8 klonu a rozjizdi ve skrini svuj prvni pest indoor tak jsem na nej zvedavy a tesim se na to.
Na chate nekde vystrachal dva led-reflektory 50w 6000K a jeden 2700K, 4300 lm, jaky jsem dal do matkarny, tak jsem zvedav jak bude kvet pod reflektory vypadat.
Jine svetlo nebude kupovat ,nechce nic investovat.
crazyben
Podle me si jim mohl dat o tejden vic... 55dni davaj opravdu jen ty nejrychlejsi strainy. Navic hledas neco co te odpali a utlumi... takze bych nevidel problem to zkosit o nakej den pozdejc.

A pak to odlisteni, fotka susiny hovori za vse, spousta narostlejch listku provzdusnila palicky. skoda, misto rozrostlejch listku se mohli jeste kousek prifouknout nebo aspon se jakoby "zatahnout". Verim ze priste uz ten gram das :)

BTW. ja susim i s listama... teda otrham jen ty velky, ty mensi az pak trimmuju ze suchyho. Ono to pak i schne dyl :)
Madical-Strains
Priste to taky zkusim ale za sucha se spatne ty uschly listky z palicek odstranujou, jak to teda delas?
Kdybych to nechal o tejden dyl tak by trochu degradovalo THC na CBN a CBD a toho sem se bal. Pristi uz muzu nechat dyl.
Rozhodne to uz nikdy nebudu odlistovat 3 dni pred kosou, to byla pekna blbost ! :)
crazyben
ubalim a celou noc striham dokud nemam krece v ruce... chce to poradny nuzky :D a je to vopruz. Kdyby trimmery nebyly tak drahy uz ho mam doma.

prave ta degradace THC na CBN a CBD dela z modelu "gaucaky" ktery utlumujou. Jen na max. THC bych se nesoustredil. 20% doma stejne jentak neudelas ikdyz banka pise ze to dosahujou. Kdyztak priste zkus vzit neco driv, neco pozdeji a pak testuj rozdily.
Madical-Strains
Ok :)
fikus37
Ber to s te druhé stránky. Máš o zkušenost víc. Takových pěstu ještě bude, než se dopracujes k dokonalosti.
Nakonec stejně zjistíš, že nejdulezitejsi je praxe.
Kup prověřené klony a uvidíš čeho jsi schopen dosáhnout.
Na genetice záleží se všeho nejvíc. Tvůj styl pěstování je taky dobrý, tak bys mohl udělat s dobrou genetikou i 1,5 g/watt.
pineapple
citace:
Původní příspěvek od crazyben
ubalim a celou noc striham dokud nemam krece v ruce... chce to poradny nuzky :D a je to vopruz. Kdyby trimmery nebyly tak drahy uz ho mam doma.



Na aliexpressu ho koupíš už do nějakých 2500kč a je to ze skladů z německa :D
Willda
Zrovna mi přišel z ebay. Za 4,5 průměr 50cm.. u nás jde koupit ten menší za 7. Myslím že dobrá investice, ušetří to spoustu času a mozolů. Už jsem ho vyzkoušel a výsledek vypadá parádně
Madical-Strains
A je ten Trimmer opravdu tak dobrej?
Na rychlost urcite ano ale na kvalitu trimovani?

Ja sem se koukal na youtube a tam zustava soustu listu v palickach a malinkate kvika zase propadavaji tou mrizi. Jak to opravdu je, vyplati se to?
Dik za odpoved.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od pineapple



Na aliexpressu ho koupíš už do nějakých 2500kč a je to ze skladů z německa :D


Muzes poslat odkaz za tech 2500> Ja nasel nejlevnejsi tenhle, za 3500 kc.

https://de.aliexpress.com/item/Prof...iceBeautifyAB=0
Gargamel0
https://www.ebay.com/itm/HYDROPONIC...kcAAOSwcUBYFfZ~

Tady ho máš za 3500 s nužkama a sítí :)
Madical-Strains
Diky ale z anglie stoji posta skoro 70 liber, posilal jsem z Londyna jednou balik a vyslo me to na ranec. Z toho nemeckyho skladu to vychazi mnohem levneji.
Alei tak dik.
Gargamel0
Poštovný tam máš psaný 434kc :)
Madical-Strains
Jo, tak toho sem si nevsim, diky.
pineapple
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Muzes poslat odkaz za tech 2500> Ja nasel nejlevnejsi tenhle, za 3500 kc.


Jak se dívám je tam zrovna jen z US
tady

ale určitě se tam ten z německa během týdne nebo dvou objeví :)
nevím jestli by ti ho z US nepozastavili na celnici ale z DE předpokldám že určitě ne.
Madical-Strains
Me jde o to jesli je to fakt dobra vec ...?
FrYnK
Na 300g jednou za 3 mesice? ? To urcite neni
Pítr90
Frynk mi to vzal z úst, na co ti bude trimer? Zainvestoval bych radši do kvalitní genetiky
Maxeaux
zajebkane to tejs budes mat radne
https://www.youtube.com/watch?v=2FSVIDSHR5o
fikus37
Madi, že ty máš ještě jeden velký box a v druhém máš kilo sušiny.:teef:
Jináč si nedovedu představit na co ti je stříhací stroj?
Pokud nemáš 30+ holek, tak je zbytečný.
Sice je to dupačka, ale krásná.
Madical-Strains
Dalsi box bohuzel nemam :) ale jeste mam cersve v pameti , krece v rukach , mozoly a krev od nuzek , uplne zniceny ruce, zada bolavy ,] prace na celej den atd.
Urcite do toho skocim na jare.

Ale jakmile budou 2 matky tak kdo vi jak casto budu Trimmer potrebovat.
:)
Madical-Strains
Tak po dlouhem hledani jsem nasel konecne favority ktere bych chtel sehnat.
Pry to jsou udajne strainy ktery srazi i zkuseneho hulice na kolena.

Chemdog , OG kush , Sour Diesel , Gorilla Glue 4.

Ten strain Gorilla Glue 4 me pred rokem nabizel jeden zdejsi clen a ja blbec jsem jeho nabidky bohuzel nevyuzil.

Akorat je mi divny ze vsechny strainy vcetne Gorilly maji docela nizke-spatne hodnoceni .

http://en.seedfinder.eu/strain-info...eserva_Privada/

http://en.seedfinder.eu/strain-info...dical_Seeds_Co/



Ochutnal uz to nekdo z vas? Muzete prosim k tomu napsat svuj nazor ?
Predem dik :)
pineapple
Og kush jako dobry ale jel sem ho jen out, silny jak prase, velkej vynos a velky palky, strejda ho jel taky mel ho odeme a hodne spatny ale oni to jen zalivali.. nevim jestli ti to v necem pomuze kdyz chces jet in 😃
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od pineapple
Og kush jako dobry ale jel sem ho jen out, silny jak prase, velkej vynos a velky palky, strejda ho jel taky mel ho odeme a hodne spatny ale oni to jen zalivali.. nevim jestli ti to v necem pomuze kdyz chces jet in 😃


Od jake SB ? Diky
pineapple
tak to už si bohužel nevzpomenu promiň
Hříbek
No bude to tim že verze od techto seedbanek nejsou uplně podobné originálu já sice jel jen křížence ale musím uznat že jsou to fakt pecka strainy :)
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Tak po dlouhem hledani jsem nasel konecne favority ktere bych chtel sehnat.
Pry to jsou udajne strainy ktery srazi i zkuseneho hulice na kolena.

Chemdog , OG kush , Sour Diesel , Gorilla Glue 4.

Ten strain Gorilla Glue 4 me pred rokem nabizel jeden zdejsi clen a ja blbec jsem jeho nabidky bohuzel nevyuzil.

Akorat je mi divny ze vsechny strainy vcetne Gorilly maji docela nizke-spatne hodnoceni .

http://en.seedfinder.eu/strain-info...eserva_Privada/

http://en.seedfinder.eu/strain-info...dical_Seeds_Co/



Ochutnal uz to nekdo z vas? Muzete prosim k tomu napsat svuj nazor ?
Predem dik :)
crazyben
Tak treba ten OG-Kush, buh vi co je original vubec zac...

lidi se dohadujou i o tom co ta zkratka znamena... Original Gangsta?? Oregon Grow?? Ocean Grown?? Oregon Gold??

Ja mel od Reserva Privada Lemon OG Kush... celkem zklamani. Ale treba Skywalker kush me prijemne prekvapil. Samotnej OG sem od nich taky chtel zkusit ale nekdo mi to tady vymluvil, ze sou i lepsi nez zrovna od nich.
Anarchom
[QUOTE]Původní příspěvek od crazyben


lidi se dohadujou i o tom co ta zkratka znamena... Original Gangsta?? Oregon Grow?? Ocean Grown?? Oregon Gold??

Obyčejná Ganja - Kush 😀😉🙃🙃🙃
Madical-Strains
Hmmm, koukam ze bude tezky sehnat fakt nejakou super pecku.
Maxeaux
citace:
Původní příspěvek od Časlove
pokud chcete US strainy, tak doporučuju Karma genetic, Bodhi seeds, Archive seeds, Gage green group a Seedjunky genetic.
shivasambhu
TGA Subcool, Brothers Grimm
Madical-Strains
Diky za tipy.

Me je jedno jaka seedbanka jesli holanska nebo us ale jde mi odjet kolo s nejakym strainem- zabijakem , kterej zhuluje tak ze to i zkusenyho uzivatele konopi srazi k zemi.

Cetl jsem tady na Groweru ze takhle pusobi Mazar ale Nikdo nikdy nikam nenapsal od jake seed banky. Od DP to pry hermati dokonce i regulary.

Spise bych uvital kdyby nekdo doporucil konkterni strain od konkretni seedbanky, nejlepe regular semena s maximalni dobou kveteni 63 dni.
Aby byly k dostani u nas v CR.
Preci musi existovat nejaka takova pecka.

Aby to bylo proste uz tady od nekoho provereny.
Pítr90
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Diky za tipy.

Me je jedno jaka seedbanka jesli holanska nebo us ale jde mi odjet kolo s nejakym strainem- zabijakem , kterej zhuluje tak ze to i zkusenyho uzivatele konopi srazi k zemi.


Ahoj, proč pořád trváš na strainu- zabijáku? Dyt to máš na léčbu, ne? To by spíš chtělo model s vyváženým CBD/THC, ne 😉

Nebo ti snad jde o to zas odrovnat kamaráda? 😉😁

Dělám si srandu, ale opravdu by mě důvod zajímal 😉
DrGrinspoon
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Diky za tipy.

Me je jedno jaka seedbanka jesli holanska nebo us ale jde mi odjet kolo s nejakym strainem.
Preci musi existovat nejaka takova pecka.

Aby to bylo proste uz tady od nekoho provereny.


Ahoj,
GorillaGlue#4 (teraz už len GG#4 po tom čo prehrali súd v USA o trademark s výrobcom lepidiel) je only-cut rastlina. Narazil som na ňu v CloneLab vo Viedni.

V každom prípade si myslím, že na trhu je dostatok silných odrôd ktoré môžeš vyskúšať, no kvalita výsledku bude závisieť najmä od teba a tvojich pestovateľských skúseností.

Inak fem semiačka sa dajú tiež použiť na matku a ver tomu, že klony nebudú o nič horšie od regular - Resp. pri podmienkach v ktorých growíš nebudeš vidieť rozdiel.

Odporučil by som ti Royal Gorilla od RoyalQueenSeeds, AmnesiaHaze od SomaSeed, prípadne Jack Herer od SensiSeeds (mal by byť dostupný aj v regular verzii)
Anarchom
citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Dělám si srandu, ale opravdu by mě důvod zajímal 😉


Taky nad tim porad kutim na co to chce a taky si myslim,ze pro jeho ucely je maximum thc blbost.....
Jestli chces zmastovadlo,tak kup cokoliv a nechej to prezrat,ale je spousta dobrych modelu,jen ty presne vis,co od toho pozadujes,ale kdyz nehulis,tak dej bongo cehokoliv a smazne te to......
A jestli to mas do extraktu a FS, tak vetsinou samy o sobe maji vyssi % thc, nez ten model ze ktereho jsou vyrobeny.....treba i 70% thc,ale nerucim za tu informaci,nekde jsem to cetl.....
crazyben
jj... ja myslim ze uz black death se ukazal jako dostatecny zmastovadlo... aspon
ten hash z nej :D

Hledani takovyho ultimatniho zabijaka bude spis na poradnou selekci... ten potencial maj spousty strainu, ale nikdo Ti nezaruci ze kdyz koupis tyhle seeds tak si zarucene sednes na zadek.

Anarchom: Obycejna Ganja Kush - to me zabilo xD xD
Madical-Strains
Pitr- Duvod je uplne prostej , sousedka ma maminku s rakovinou kuze , sice ji uz 3x melanomy odstranily ale stale se ji to vraci. Je z toho uplne nestastna . A nejaka kozni lekarka z Brna ji poradila at napise R.S. do USA.
Tak mu napsala email , odpovedela ji jeho asistentka , napsala ji ze cim silnejsi strain FS tim rychlejsi a ucinejsi lecba.
No a ja sem si rikal ze kdyz uz by se mi podarilo neco takovyho pro ni sehnat tak by vubec nebylo naskodu odjet jedno kolo a taky to vyzkouset . Ta jeji mamka je hrozne hodna pani tak bych ji chtel pomoc a zaroven i sobe :)

Cetl sem neco od Hanuse ze ty strainy s nejvyssi hladinou THC patri mezi nejucinejsi na lecbu bolesti napul s jinou odrudou s vysokym CBD, protoze CBD to THC udajne castecne anuluje. Proto co nejslnejsi strain.
Ty rektalni cipky vyrobeny z FS pry vubec neprinasi zadne psychoaktivni ucinky, pokud se uzivaji rektalne.
Jen silne hrejivy pocit kolem zaludku a ritniho otvoru a strev.

DR.Grinspoon- A ta GG4 je vazne masakr ? Testoval si to?
O nejakych klonech z Vidne tady nekdo psal ze byly zklamany s vysledku , ani to pry nezhulovalo ale asi se nejdenalo primo o GG4.

Puvodne jsem chtel jit podle zdejsich recenzi Mazara , jsem cetl na vice mistech ze se to neda skoro ani hulit, 3 prasky a kanjec filma :) Ale nikdo neuvedl seed banku.
A Mazar od DP me uz nekdo varoval ze casto hermeti ty jejich strainy.
O JH od Sensi jsem take premyslel ale jeden zkuseny matkar me odrazuje od Sensi , no , nevim., ten SS byl vazne dobrej od nich.

Anarchom- No , nevim, nechat to prezrat by spis bylo uspavadlo nez zmastovadlo, THC degaduje na CBN a castecne na CBD.
Jo tech 70% THC FS jsem taky nekde cetl.

Crazyben- Jo BDS by byl dobrej ale bohuzel to udajne nebyly regular semena.
Chci mit alespon nejakou vyssi pravdepodobnost kdyz uz se s tim budu srat aby to nehermatelo.
Vim ze i regular muze taky zhermatet ale kdyz uz matku tak jak se to ma spravne delat.

Jo a diky za nazory vazim si toho.
Madical-Strains
Tady je super recenze ale semena je femky.

http://en.seedfinder.eu/strain-info...4/Anesia_Seeds/


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma