Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 
Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W - Klikni zde pro originální téma
Anarchom
hele,doufam,ze si to z me strany neberes jako utok na svou osobu,protoze to tak neni,je na kazdem z nas cemu verime,jestli to mas odzkousene,to bio ovoce a bio vejce,brat ti to nebudu,nevim co ti diagnostikoval doktor,taky jsem stravil dlouhou dobu v nemocnici,poznal spousty doktoru,od tech co se snazili me dat dokupy ve FN az po ty,co me tahali k sobe ob den ,aby byly razitka pro pojistovnu v ordinacich soukromych ci nejakych odbornych,specializovanych.......
Vis vzdycKy me fascinuje kdyz mi rekne mati,ziju zdrave,jim vitaminy,ovoce,zeleninu atd, mrkni na odkaz a pochopis
https://www.denik.cz/reklama/ovoce-...vitaminy-2.html
Ano je to starsi clanek,cca 4 roky,ale za tu dobu se nic nezmenilo spise naopak,dneska je vse byznys,jak lekarstvi,tak zemedelstvi,to ze jsou i jablka ci hrusky bio muze rict kazdy,ale kdyby byl nejaky nalet havete,svilusek,mandelinek,trasnenek ci msic,i bio pestitel to strikne chemii ,pokud nic jineho nezabira,prece by neprisel o celou svou rocni praci a investice,dneska je vse o penezich.....
Me jen zajima kdo vi jaky je rozdil mezi bio / mineralem a biomineralem????
jednoduse a polopate pro lopaty
Madical-Strains
Zkopiruj do google vyhledavace tohleto a najdes stovky zdroju.
difference BIO-fertilizer Mineral-fertilizer bio-mineral fertilizer


Jinak by te to dokazal vysvetlit velmi dobre Metracek .
Bitir
http://www.canna-cz.com/organicke_n..._jak_vlastne_je
carlos
Namistrovanyho Metracka sem netahejte.. At si honi ego nekde jinde..

Rozdil mezi biomineral a mineralem neni, je to jen nalepka "bio" kterou si dali vyrobci hnojiv aby trochu vylepsili sve mineralni hnojivo v ocich zakazniku..

Rozdil samozrejme je mezi mineralem a organikou a to znacny.. To prvni se vesmes tezi ze zeme jako krystal a to druhe je skutecne z rostlin a zivocichu.. (organika se podstatne drive zkazi). Vyplyva z toho take, ze aquaponie je skutecne bio.

Prectete si nekdy o tom jak hospodari Babis.. Vycucava veskere organicke veci z pudy, ktere tam nevraci a misto nich tam leje ty svoje mineraly z fabriky. Rozdil je znacny.
Anarchom
Bitir,carlos diky......
Takze pokud to dobre chapu,mineral neni takove zlo ,jak si vesmes vsichni mysli......
Podle me si lidi mysli,ze je bio hnojivo a ten zbytek je chemka,jenze jak se da ve vsech tech clancich docist,mineralni hnojivo je o hodne dostupnejsi rostlinam az do te doby,dokud se nezacnou prekracovat davky,ktere zamarasi pudu,na ktere to provadime,to predevsim z duvodu honby za ziskem z vypestovaneho mnozstvi cehosi......
Jinak kdyz uz bych lpel nad tim,ze budu mit neco bio,neco moc zdraveho a budu zit zdrave,musel bych se prestehovat a to hodne daleko,minimalne nekam,odkud bych nemel vyhled na Mittal steel a pestovat si a chovat vse sve.....
Madical-Strains
Ze mineralni hnojiva nesou takove zlo?
Zkus se podivat na nejake seriozni studie mineralnich hnojiv a pesticidu na zdravi cloveka , mozna se budes divit.
Nikoho nebudu presvedcovat o opaku at si kazdy hnoji tim co mu vice vyhovuje a je spokojenost na obou stranach. ;)
crazyben
pesticidy prosim nedavej do stejny roviny s mineralnima hnojivama, to zase prehanis

takovej dolomit je taky jenom mineral a ve formě dolomitickýho vápence se pouziva ke zvyseni ph kysele pudy i si z toho ty kytky nakonec neco vemou. A ve finale na tom neni nic spatnyho a porad je to prirodni. Dokonce se takovyma vecma nestydi hnojit na biofarmach :D Precti si odkaz co postoval bitir... je to vsechno trochu slozitejsi.
Madical-Strains
Procital jsem par studii o skodlivosti chemickych hnojiv a pesticidu na zdravi a v tom clanku to tam prave bylo uzce spojene a to hned v nekolika zdrojich , tak jsem to logicky automaticky spojil i ve vlakne , za cez se tedy omlouvam.
Ano mas pravdu , bylo tam uvedeno ze pesticidy jsou o neco vetsi svinstvo nez minerani hnojiva.
Bitir
Medi na to muze byt vic citlivejsi , jako rozdil tam je urcite co se skodlivych latek tyce , i v organickym pestovani roztliny prijmaji ziviny v mineralni podobe , ale jde o to ze ty mineraly vyrobi bakterie z toho co tam lejes , kdezto "chemky" jak se to zde nazyva to vyrabi lidi z toho kde co najdou :D .
Ja jsem zastance ,ze i mimeralni hnojiva muzou byt setrny pro lekarsky ucely , zalezi na surovinach .
Zas tak drasticky to nebude , ja se snazim postupovat setrne , bez prehnojivani s mensima davkama nez uvadi vyrobce.
Ted zkousim aptus all in one liuid se super pk.
Doporucuji 1 az 2 ml na L. Vody.
Pri jednom ml. Mam ec tusim 0.4 , 0.5 cca.
Jednou dostaly 2 ml . Jinak jedu porad spodni hranici davek.
Rekl bych ze aptus patri k tomu lepsimu v mineralnich hnojivech , uvidim jak na tom bude vysledek ,ale ze by to bylo "skodlivy " oproti organice si nemyslim .
Madical-Strains
Vzdyt ja to nikomu neberu. :-) i mineraly maji sve vyhody .

Hledam informace o tech chcankach v hydru nazyvaji to Peeponics nebo Anthroponics
Bohuzel AJ je moje slaba stranka a google prekladac to neprelozi tak abych tomu presne porozumel. A nikde jsem nenasel ani v anglictine prehledny clanek kde by to bylo dobre a prehledne popsano. V cestine o tom nic nenajdete. Nemohu se poustet do neceho o cem nemam relevantni informace.
Jedine co se da v cestine dohledat tak je ta Aquaponie.

Budu jeste hledat, uvidim jesli neco jeste o chcankach v hydru objevim ale vidim to spise na tu Aquaponii , zkusil bych odjet jedno kolo a zdokumentuji ho a pokud to dopadne alespon uspokojive tak dodatecne vytvorim vlakno.
Spojil bych se s nejakym akvaristou nebo popripade i s nekym kdo to uz v Cesku praktikuje.
Snad bude napomocen alespon radou.
Bitir
Ja to taky netvrdim, ani nevyvracuju ,je to jen moje domnenka . Uprime ja doufam ze na extraktech rozdil nebude ,doufam ze se k tomu nekdo vyjadri , taky zistuju kde se da .
Hydro je pro me.mnohem pohodlnejsi uz jen z duvodu ze medium do nft si odvezu v batohu :D
Madical-Strains
17.DEN GROW

Dnes zalivka 2ml/l Root-Juice+ 2ml/l Fish-mix. Vytok krasnych 6,5 PH.
Vlhkost 65% , tepota 23.C
Vyska Led-panelu nad semenacky 65-68cm.

Dnes pred zhasnutim doleju jeste GH BM - Trichodermu.
Mike_Wazowski
Proč máš to světlo tak vysoko?
Madical-Strains
Ja jsem nasel info o tehle cipech ze na semenacky 1.tyden stare ma byt vyska 100cm, 2.tyden 70-80cm a ve 3.tydnu 60-70 cm je ok , pokud se nevytahuji za sveltlem, na 4.tyden rustu na
60 cm az do kvetu a na kvet 40 cm.
Je to spatne?

Jinak ja jsem si vedom ze na kvetu mohou byt klidne i jen 20 cm na kytkama.
Mike_Wazowski
To nevím jestli je to špatně, když to píšou. Já jsem nikdy světlo takhle vysoko neměl. Podle mě čím dál je, tím menší má sílu.
Bitir
Vyska svetla je dana poctem, rozmistenim a silou cipu a nemalej podil na tom ma optika.
Mike ma svetlo co dela ctverec kde mu optika rozbiji svetlo do stran.
Medi pokud tam ma kuzelovou sklenenou optiku ,tak ta dela kruh a soustredi to svetlo na malou plochu.
Nevim uz jakou mas pestebni plochu ,ale 70cm je ideal i na kvet.
crazyben
Ale ty hned vidis chemii jak se rekne mineral. To je spatne, je treba si uvedomit ze i mineral muze bejt neskodnej, netoxickej a 100% prirodni. Treba jako prave ten dolomitickej vapenec... kterej vesele pouzivaj na vsemoznejch biofarmach kde s tim krmi biosalaty atp.

Proto me tolik vyvedlo z miry ze si to rovnou postavil na uroven jedu, ktery maj jedinej ucel... zabit, zahubit.
Madical-Strains
Bitir- Ano sklenene cocoky a osvecuji mensi prostor.

Jeste to pro jistotu zkusim dohleedat a pro sicher to jeste zcekovat.


Crazyben- Ne dolomit jsem nemel na mysli, ani prirodni mikorprvky jsem nemel na mysli.
crazyben
no vidis... a porad to sou mineralni hnojiva :)

Ja Ti rozumim jak to myslis ;) ale neni mineral jako mineral...
Madical-Strains
Tak jsem Led-panel snizil na 60 cm, v k kvetu snizim 30-40 cm tak aby to osvitilo vsechny kytky.
Bitir
citace:
Původní příspěvek od crazyben
no vidis... a porad to sou mineralni hnojiva :)

Ja Ti rozumim jak to myslis ;) ale neni mineral jako mineral...

Moje slova, neni mineral jako mineral.
Jak sem uz psal i ty bakterie sezerou organickej material a vyserou mineral. "Laicky receno"
Kazdopadne to prochazi prirozenym postupem prirody.
Ale i tak mimeralni hnojiva nemusi byt vyrobeny z vsech skodlivin. Sou tu vytazky jak z rostlin, tak z nerostnych surovin. Proste sem presvedcenej ze na extraktu to poznat nejde . Tim to nikomu nerozmlouvam .
Podle.me je organika lepsi v tom ohledu ,ze je schopna vytahnout z te genetiky maximum co se lecebnyho potencialu pise.
Madical-Strains
Tak jsem nasel na netu par organickych hnojiv vhodnych primo do NFT a tahle firma ma nejlepsi recenze od farmaru a jeste od nezavisle university ktera zkousela s timhle odjet nekolik pestu.

http://www.grozine.com/2015/10/02/a...nic-fertilizer/

Ale nenasel jsem cenu a nevim zdali posilaji do Evropy.

Pak druha moznost

http://hortamericas.com/catalog/fer...c-fertilizer-2/
Bitir
Nenapadlo te pro zacatek pouzit organickou radu od advanced nutrient ? Nemam zkusenosti s iguanou v nft ,ale pisou ze to facha i v hydru a je to podle nich organika.
Nebude to uplna organika na bazy melasy ,ale fungivat to muze dobre. Teoreticky by sis mel vystacit se zakladem a carbo load liquid ,nebo bud candy.
Madical-Strains
A co tohle?...Pisou ze je to na hydro a obsahuje to chelaty teda prirodni..
Je to 3x levnejsi nez iguana Juice

https://substraty-hnojiva.heureka.c...fikace/#section

https://www.higarden.cz/zakladni-hn...le-juice-bloom/

Chelaty...

http://www.ustavprovyzivu.cz/?p=82
Bitir
No 3x levnejsi to neni pac mas jungle juice grow micro ,bloom a to musis lit vsechny 3 slozky.
Iguana je jen grow a bloom. Zvlast.
Ziviny ve forme chelatu EDTA obsahuji myslim.kazdy mineralni hnojiva.
Chelaty kvuli tomu ,abys mohl michat vic prvku v koncentrovane forme tak, aby kazdej plnil svuj ucel a nemenil svoje vlastnosti v roztoku . To organicky neni.
Madical-Strains
Vzhledem k tomu ze se mi silne zanasi toto vlakno tematem ktery se moc nepatri, zalozil jsem vlakno nove prmo o danem tematu oranickem hydru.
Madical-Strains
19. DEN GROW.

Jsou hrozne malinkata a silene pomalu rostou.
Dnes hnojeno 2ml.l Root-Juice+ 2ml /l Fish-mix.
Vcera postrik 2ml/l phytaminem, za 3 dni striknu Crompax.
Ted hnojim uz obden jelikoz ten kokos uz vysycha rychleji.

Jsou trosicku svetlejsi , mozna bych mel pritvrdit a dat priste 3ml/l fish-mix....
Dve jsou zaprcatele a jedna ma listy jak kedlubna.
Anarchom
Neobsahuje phytamin i mineraly??? Neni z casti i mineralnim hnojivem ???
Madical-Strains
Phytamin obsahuje aminokyseliny a hormony.
Myslim ze spis Crompax je z casti oraganicke hnojivo obsahuje trochu NK atd.

Ph vyteklo 6,5 , zalevam podle prstu az kdyz v hloubce 3cm je to suchy,
Krmim je ted uz obden 2ml/l fish-mix , tak nevim co se jim zase nelibi.
Mozna je uz brzy presadim at jsou ve velkym 11l.

Jesli nahodou ten Fish-mix neni o dost slabsi nes ten grow, to netusim.
odo
Medi nemal by si k tomu nasadiť zložku Bio Grow?
Bbizz doporučuje v rastovej fáze Bio Grow v kombinácii s Bio-Heaven...
myslím, že Fish-mix je o inom...
prekvapuje ma, že to tu ešte nikto nenapísal
Som stará škola, snažím sa robiť veci podľa doporučení výrobcov. :-)
LinChi
na 19 dní rustu jsi celkem v pohodě :) neboj se o to .. dodržuj plány výrobců jak píše odo a budeš v klidu :) myslím si že jsi moc často doma a nudíš se protože se ti furt něco nelíbí .. :D taky mám deficit na lístku a neběhám kvůli toho po městě a nedělám poplach.. věř nám... méně je více :)

Jinak výška panelu muže být stále 70 cm nad vrcholky.. odjel sem tak ted kolo a nejlepší kolo co jsem zatím jel :) viděl jsem to v threadu 4x vero ve dvou 120*120 boxech a frajer tam čaroval brutály navíc to teplo se od čipu stihne pořádně zamíchat do prostoru a vůbec květinky sem měl nejzdravější ze všech kol cpát v květu svělo co nejníž to pujde mi příjde zbytečný pracný až nezdravě nasvícený ... :rasta:
Madical-Strains
Odo- Tim Fish-mix se da podle vyrobce nahradit uplne Bio-grow .
Mozna ale bude trochu slabsi. Kdyz jsem kupoval hnojiva tak ten Bio-grow nemeli na krame tak me do porucil Fish-mix.

Linchi- Mam ted vysku led-panelu 60 cm, v kvetu dam na 40.
Jo, mene je nekdy vice ale to neplati v tomhle pripade o Fish-mixu.

Dnes rano jsem pridal a striknul jsem listy 3ml/l Fish-mix tak snad se to uz ted trochu nazere a zlepsi se barva.
Pítr90
Proč hnojíš na list? Zas tomu cpeš hnojky horem dolem a zaděláváš si na problémy 😉
LinChi
Neponaučitelný madi :) ja uz ti do toho nebudu kecat :)
kcb
Na list hnoji protoze si pak z listu dela caj, ktery mu dela dobre. Proto se prece snazi vyloucit mineralni hnojiva, aby to bylo jakoze co nejzdravejsi. Pochopil jsem to spravne ? )))))
A nechodte na me s ochrannyma lhutama, nebo ze na tom listu nic nezustane a vsechny latky z toho postriku se vstrebaji.
Madical-Strains
Fish-mix je k tomu urceny aby se strikal i na listy.

No tak , kdyz tomu evidentne chybi dusik , jak je videt dokonce i na fotkach ze zlotnou malinko spodni listy tak ho preci musim te kytce nejak dodat, nebo ne?
Zalivkou nemuzu protoze je jeste kokos na povrchu stale vlhky .
Nechci to prelit. Lepsi na list nez vubec, alespon podle me.

Pokud si dobre pamatuju tak v munulem kole jste me radili abych se ridil tim jak kytka vypada, kdyz ji zloutnou spodni listy tak prihnojit.
A jak jinak mam prihnojit kdyz je mokrej kokos? Na list,prece , hnojivem k tomu urecenym.

Pozitri dam 3ml/l Fish-mixu uz v zalivce.
jasse
citace:
Původní příspěvek od odo
Medi nemal by si k tomu nasadiť zložku Bio Grow?
Bbizz doporučuje v rastovej fáze Bio Grow v kombinácii s Bio-Heaven...
myslím, že Fish-mix je o inom...
prekvapuje ma, že to tu ešte nikto nenapísal
Som stará škola, snažím sa robiť veci podľa doporučení výrobcov. :-)


A nebylo by lepší naštudovat elementární znalosti před tím než napíšu nějakou další blbost?
http://www.biobizz.com/wp-content/u...Fish-Mix-EN.jpg
jasse
citace:
Původní příspěvek od kcb
Na list hnoji protoze si pak z listu dela caj, ktery mu dela dobre. Proto se prece snazi vyloucit mineralni hnojiva, aby to bylo jakoze co nejzdravejsi. Pochopil jsem to spravne ? )))))
A nechodte na me s ochrannyma lhutama, nebo ze na tom listu nic nezustane a vsechny latky z toho postriku se vstrebaji.


A proplachem se všecky látky z rostliny vstřebaj ,a v rostlině nic nezůstane?
kcb
I ty blbe rajcata pred pouzitim omyjes a on ten vyplach z listu pije. To je treba si uvedomit. Kolik se tech vstrebanych a nevycistenych latek podle tebe dostane pri luhovani s postrikem a kolik bez. Podle tebe neni rozdil, ze kdyz budu hovnem hnojit kytku, nebo kdyz tu kytku tim hovnem pomazu? A pak z ni delat vyluh?
Madical-Strains
Hele KCB , ja listy vubec nepouzivam k nicemu, Vyhazuju je.
Caj delam jen z kvetu, masticky z kvetu , konopny kosos oil z kvetu, do niceho nedavam listy !!!
jasse
citace:
Původní příspěvek od kcb
I ty blbe rajcata pred pouzitim omyjes a on ten vyplach z listu pije. To je treba si uvedomit. Kolik se tech vstrebanych a nevycistenych latek podle tebe dostane pri luhovani s postrikem a kolik bez. Podle tebe neni rozdil, ze kdyz budu hovnem hnojit kytku, nebo kdyz tu kytku tim hovnem pomazu? A pak z ni delat vyluh?

Netuším jak to chodí v přírodě, du si takhle nasbírat do lesa mateřídoušku na čaj , a říkám si: žádná liška nebo srna by se tady v životě na paloučku určitě nevychcala. A o přijmání živin listy sem nikdy neslyšel. https://cs.wikipedia.org/wiki/Hnojen%C3%AD_na_list
Anarchom
Jasse
https://is.mendelu.cz/eknihovna/opo...t.pl?cast=71341
Madical-Strains
Pokazdy kdyz zalevam tak merim vytok, PH metr me vymenily v utery tak jsem ho zkalibroval a prevcirem PH 6,5 ,meril jsem 2x po sobe.
Dnes jsem hnojil 3ml/1 Fish-mix, 3ml /l Rootjuce.

Nepotrebuji PH snizovat protoze hnojky si to samy stahnou na 6,4.
Dnes namereno 8,3 ! , Tak jsem to prolil s PH 6,4 ale vytok stale 8,3.
Tak to je celkem logicky ze to neprijima ziviny a zloutne to,

Jediny co me napada tak ze me prodaly zkazeny hnojky, jinak to bedokazu vysvetlit to vysoky PH.
Anarchom
ryby jsou taky super konicek
Madical-Strains
Sem z toho uplne smutnej a zdrcenej , nikde sem chybu neudelal.
Bud to dela ten wermik, nebo je mozna skazeny ten fish-mix, jinak to neni mozny.
Zadna chyba z my strany neni mozna.

I ten PH metr me vyraklamovaly a daly mi jinej. Uz to zacalo zloutnout pred tydnem tak kdyz tam leju hnojivo ktere si upravy snizi PH na ideal tak jak je to vubec mozny.
Nedovedu si to vysvetlit.
odo
Jesse - čče, nechápem, ty sa potrebuješ dohadovať???? Aký máš so mnou problém???? Čo je na tom blbosť, že doporučujem štandardné postupy??? Ešte ma aj sám cituješ!!!

Vidíme viacerí, že to u Madiho nie je ono. Alebo sme všetci slepí???
Má Madi problém? - má!
...tak skús konkrétne poradiť a neodkazuj v inotajoch!


Listové hnojenie je úplne bežná vec s hnojivami na to určenými. Nemožno hnojiť na listy npr dusičnanovým dusíkom, ktorý je príjímaný koreňmi.....Fishmix, ale nie je tým prípadom

v tom lese, alebo vo voľnej prírode občas aj zaprší, takže koncentrácia bordelu /hovná/ na listoch sa čiastočné zníži, napriek tomu sa ale nedoporučuje konzumovať neumyté ovocie :-)

KCB - to potieranie listov hovnami je za 100 bodov. Presne chápem, čo si chcel povedať. posielam k+ :-)


Madi zober si tabulku BB a hnoj podľa nej, ten Fishmix do zálievky evidentne nestačí. Akurát jeho použitie v interieri sa nedoporučuje kvůli smradu.
Root Juice sa dáva na začiatku, ako stimulátor rastu koreňov, ak sa nemýlim
Prečo stále riešiš to pH na výtoku??? Ideš organiku, takže to je úplne mimo. X-krát sa to tu v Tvojich vláknach a aj u ostatných preberalo.
Pokiaľ nebudeš na listy striekať hovno a podobné "dobroty" tak ich můžeš kľudne dávať do toho čaju, prípadne robiť juice zo surových listov a palíc.

Nechápem prečo chcete pestovať neštandardne a potom sa divíte, že to nefunguje ako má. Netvrdím, že sa to nedá, ale načo to komplikovať, ak je človek málo skúsený???!!!
Je problém dodržať návody výrobcov, alebo ich aspoň prečítať???
Pozrite si Linchiho pesty! Prišiel sem úplne neskúsený. Postupoval podľa návodov a doporučení. Nevymýšlal nič neštandardné. Ani nič okrem štandardov neprídával a ani neuberal. Pozrite sa na jeho výsledky!
Madical-Strains
A co asi delam Odo celou dobu? Vzdyt ja jedu presne podle tabulek Biobizz !!!!!
Biobizz doporucuje na veget.fazi biogrow nebo fishmix, je to uplne jedno,takk jedu podle Biobizzu uplne standartne.

Ph se musi u organiky resit protoze pri spatnem PH umiraji bakterie, asi si mel na mysli EC , to ma v organice spatnou vodivost a vysledky mereni jsou zkreslene , proto se EC neresi.

Lita me tam uplne bez priciny PH 8,3.
Leju PH 6,5.

JESLI O TENHLE GEN PRIJDU A NEPODARI SE MI HO ZAMATKOVAT TAK SI TO NA PRVNIM STROME MRSKNU.
odo
Madi - so všetkou úctou, ja mám tabulku BB a v raste do light mixu /cocos, perlit, whumus lejem 2ml Bio Grow, 2 ml Bio Heaven a rastie to v pohode.
Madical-Strains
Jo asi ten fishmix stoji za hovno , nebo me prodaly zkazenej ,nebo tak neco.
Nebo dela ten fish mix neplechu v kokosu a hodi se spis pro substrat nez pro kokos.
Je to mozny?
mareckin
Ahoj, jedu BB full combo a hned 3 den od přesazení jsem tam lil 1ml/l Growu a i přes úlet se špatnou
úpravou vody jim od té doby nic nechybělo a fish mix jsem jako jedinej ani nekupoval, BB má hodně malou koncentraci a to poslední čeho bych se bál je přehnojení ba naopak.
Nevím jestli to je náhoda nebo blbost ale vím že můj kolega měl deficity když snižoval Ph kyselinovou citronovou, koupil normální Ph Down a bylo to v cajku ale těžko říct :) Ať to roste.
blazini
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Nebo dela ten fish mix neplechu v kokosu a hodi se spis pro substrat nez pro kokos.
Je to mozny?


Je,Biobizz su hnojiva pre raselinove substraty ako lightmix alebo allmix. Pri hydro mediach je velka pravdepodobnost ze nieco nebude fungovat spravne.
Madical-Strains
Mareckin- Prave ze jsem mel hned v prni organice problemy s kyeslinama PH down ,
Poradili me kys.citronovou a problemy byly vyreseny.
Naknec to uvadi i Biobizz ze zasadne nedoporucuje nizovat PH hemkama .

Blazini-Zitra jedu koupit Bio-grow a hned to presadim do 11l kokosu, akorat premyslim ze se na ten whorm humus asi vyseru.
U fishmixu uvadi ze je vhodny do kokosu.

Diky vsem za pomoc,zkusim ten grow.
mareckin
V mém okolí jsem teda problém s BB a combi kysleninou dus./fos. od AH neviděl ale dobře nikomu to neberu :) ale rozhodně bych tam začal lít Grow a nečekal jsem to ale postřik Alga A Mic a ActiVerou je pecka a pár dní po aplikaci byli hned vidět zelenější listy :)
blazini
Osobne by som skor odporucal biobizz lightmix namiesto kokosu,stym mam dobre skusenosti.
Pítr90
Ahoj, taky bych se přiklonil k light mixu. Biobizz je na něj určený. Jo a nedával bych je hned do 11l, zas budou problémy se zaléváním/vysycháním 😉 4l Teku ideál, pak až časem do většího. Držím palce
Madical-Strains
Jo, jdu dnes pro ten grow na dalsi doplnky ted nemam.
Jine kvetniky nez 11l taky nemam takze musi do 11l , je to furt lepsi nez je nechat v tech malinych kde je ted vysoke PH.
Snad to jeste zachranim. Jinak dekuju.
Madical-Strains
Jeste me napadlo ze by to vysoke PH mohl zpusobovat ten kokos Canna-natural protoze se bezne kokos musi pufrovat a ja to neudelal z duvodu ze Canna pise ze uz je napufrovany ze staci lit hnojiva a tim se udrzuje spravne PH.

???
jasse
Dobrý muži odo, nemám problém s tebou,ale s tím co píšeš. Tak si ten tvůj příspěvek proberem po lopatě. Když Ti to přišlo napsané v jinotajích.

"Som stará škola, snažím sa robiť veci podľa doporučení výrobcov." -ale určitě si načet doporučení Biobizz a radíš Medimu at přejde na Biobizz Grow ,ovšem Biobizz uvádí že je úplně jedno zda použiješ Fishmix nebo Grow. A píšeeš ,že Fishmik je o "inom" ,o čem tedy by mně zajmalo? A ještě se divíš ,že Tě prekvapuje, že "to tu ešte nikto nenapísal". Takže s toho mi plyne že si žádné doporučení výrobce pořádně nečet a přesto se ohaníš tímto "Som stará škola, snažím sa robiť veci podľa doporučení výrobcov." By mně zajmalo co si z takového příspěvku má Madi vzít k srdci, čím mu tomělo pomoct.

A teď kté foliární výživě.
Překvapuje mně že tak zasloužilý člen Groweru jimž kcb bezesporu je, se vysmívá Medimu za to ,že stříká hnojky na listy. Navíc aniž by se Madi zmínil o tom ,že by nějaký výluh z listů dělal. Ještě mně tu pak píšeš ,že se "nedoporučuje konzumovať neumyté ovocie", si myslíš, že neznám základy hygieny, nebo ,že bych si neuměl opláchnout listy. Je zvláštní ,že kupujete ovoce stříkané pesticidy a myslíte si , že opláchnutím pod vodou bude vše ok, a z trochy ředěné hnojky na listech děláte problém neřešitelný trochou vody z kýblu.

A klasika ,odova karma za vtipnou hlášku, měl by sis přečíst za co se tady na groweru karma uděluje.
Podle toho kolik má Medi pěstitelské karmy tak by si měl umět poradit sám, pak že tady nemá být chaos když každý radí aniž by pořádně věděl co.

Promiň Medi ,že sem se tady tak rozepsal, a i když si myslím, že nejsem tak dobrý abych moh poradit podle obrázků, tak se pokusím ať taky přispěju něčím konstruktivním.

Hnojíš bio hnojkama a kytky mi přijdou nenažrané. Jen malá část hnojek je přístupná rostlině hned po zalití zbytek musí rozložit mikroorganizmy. Takže otázka: Přidával si do kokosu trichodermu? Bez toho bych organiku vůbec nejel, substrát je ještě mladý a mikroorganizmů tam nebude asi ještě dost. Pak už mě napadá jen klasický problém, že kytky nechcou žrát kvůli PH. (Můžeš si kopit ten Biogrow ,ale silně pochybuju ,že by to bylo hnojkou, jak píše Biobizz, je jedno zda použiješ to či Fishmix. Navíc druhý in co sem tady odjel v kokosu byl z velké části na Fishmixu a výsledek je minimálně uspokojivý.) Ale jako vždycky je tady velká možnost, že se pletu.
Madical-Strains
Ano, daval jsem Trichodermu i bakterie do kazdeho kvetinace.
Podle me na 100% kytky neprijimaji ziviny a zloutnou ze maji zamceny prijem zivin kvuli tomu vysokymu PH. To si jsem naprosto jisty.
Tudiz i pravdepodobne pochcipala i ta microflora.

Ale jak je to mozny ze se zveda PH, kdyz dam do vody PH 8 hnojky tak se automaticky snizi PH na 6,5. Tak opravdu nechapu kde je ten zakopany pes.

Zkusim dnes koupit ten Bio-grow treba ten fishmix je vazne nejak zkazenej, ciste pro jistotu. Pak uz zbyva je ten ode me nenapufrovany kokos jesli tam nedela bordel s PH ,Canna uvadi ze jejich kokos je uz napufrovany a ze staci lit hjen hnojky, proto jsem ho nepufroval jak se ma bezne kokos delat.

Mam to vzit pod sprchu aporadne prolit vodovodni vodou?
Pak jinou upravenou vodou s RO prolit na zaver aby se stabiliovalo ph?
Pak presadit a na novo zacit tentokrat s Biobizzem?
DrGrinspoon
Ahoj, ako píše Jasse- fischix /biogrow, v podstate je to takmer to isté. Merať ec u biobizzu nemá zmysel, kľudne tam môžeš liať viac ako píše výrobca, ale nemyslím že bude problem s nedostatkom živín. Skôr s tým PH musím len súhlasiť - pri tak vysokom pH proste rastlina nie je schopná prijímať dusík.
Bitir
Vy se divite ze sem protivnej ,nebo neprimerene utocnej na.medicala ? Tvl psal tady jak to chce mit prehledny ,kytky jete nemaj 3 patra a uz tady ma 300 komentu. V kazdym jeho vlakne se v tuhle dobu resi ph . Vymysli se konspiracni teorie co dal , pruplach , fisch mix ci grow. Malo nebo moc ?
A opet se vracim k tomu ,ty nezvladas takovej banální zaklad hnojeni a chces jet org. Hydro. ?
Tvl. Dejte mi treba ban za tohle , ale ti co ho podporujete asi nejste normalni.
Ale k veci, tys do kokosu pridal podil bakterii formou vk. Ziviny z vk. Uz si sezraly , bakterie tam mas , ty kytky sou bud priduseny ,nebo nenazrany, pokud nemas sveseny listy a nevadnou ,tak maj malo zradla. Resilo se to tady ohledne biobizz snad stokrat .
Resis strasny blbosti a davas jim moc pece.
Madical-Strains
Bitire , mylis se. To je teda pekna picovina ze maji malo zradla , zrdadla maj az dost , tim si muzes byt jisty.
Tady se opet mylis, ne, nepridal jsem tam jenom bakterie tim vermikompostem, pridaval jsem tam navic extra bakterie a k tomu trichodermu vsechno extra a navic.
Problem neni v malo zradle ale v tom ze rostliny diky spatnemu PH maji uzamceny prijem zivin !!!

Uz vim vcem je na 90% ten problem.
1.-Jak jsem zjistil tak se casto stava ze se Fishmix pokud neni v lednici kazi.
Ja ho sice v lednici mam ale nez se dostane od vyrobce k zakaznikovi tak to muze trvat i dost dlouho a uz muze byt udajne zkazeny kdyz si ho zakaznik zakoupi.
Nekdy se proste stava , jak jsem se dozvedel ze vraci prodejce fishmix vyrobci protoze se stihne do te doby zkazit. Je v tom pry rybina tak se to kazi nejdrive ze vsech hnojiv.

2,- Kokos od Canny smichany s VK v kombinaci se spatnou vodou nekdy drasticky zveda PH media. To me napsala Canna.

V kokosu od Canny prospivaji bakterie a houby i bez nejakeho wermikompostu.
Doporuceni Canny vyreseni meho problemu s PH.

Nechat odstat 24h vodu z kohoutku ( zatim zadnou RO) snizit PH na 6 !
prolit ty litrove kvetinace cca 2-3 litry upravene vody.
Nechat tak dva dny trochu vyschnout a pak to presadit do 11l cisteho kokosu jen s perlitem ( bez VK) a na rustu prolit kvetinace pouze RO/kohoutkovu -50/50 s 2ml Bio-grow a 2ml/l Root-juice.
Ten Vermikompost s kokosem v kombinaci se spatnou prazskou vodou proste zveda PH. Vermik se substratem je neco docela jineho.

A tohle samy me potvrdily i nezavisle na sobe i v growshopu.

Bitire - Domnivam se ze zacinas chytat Metrackovu aroganci !
Jsi proste pestitelsky borec ale velmi arogantni.
Myslim ze jsi si o sobe myslis az prilis , prilis velky EGO.

Psal jsem ti to nekolikrat do PM ze kdyz pestuju tak pokazde vlastne zacinam protoze mam obcas ztratu orientace v casu a prostoru a pak 60% vseho zapomenu a casem se mi pamet castecne vraci ale ne vse.
Pripada mi i kdyz jsem ti to psal tak jako bys to ani necetl a urazis me a delas ze me imbecila co ma pokazde problemy s kytkama , jakoby to tu vsichni nevedeli.
A urazis i ostatni.

Na pul roku bych te tu nemoc pujcil a jsem zvadav jesli bys TY vubec neco dopestoval az do zdarneho konce.
Myslim ze neustale se navazet do nemocneho cloveka neni spravne.
blazini
Tiez rad experimentujem,ale cisto zo zvedavosti,preco neskusis "overeny" postup hlina+biobizz alebo hlina+biocanna? Tam sa predsa nema co pokazit.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Bitir
Vy se divite ze sem protivnej ,nebo neprimerene utocnej na.medicala ? Tvl psal tady jak to chce mit prehledny ,kytky jete nemaj 3 patra a uz tady ma 300 komentu. V kazdym jeho vlakne se v tuhle dobu resi ph . Vymysli se konspiracni teorie co dal , pruplach , fisch mix ci grow. Malo nebo moc ?
A opet se vracim k tomu ,ty nezvladas takovej banální zaklad hnojeni a chces jet org. Hydro. ?
Tvl. Dejte mi treba ban za tohle , ale ti co ho podporujete asi nejste normalni.
Ale k veci, tys do kokosu pridal podil bakterii formou vk. Ziviny z vk. Uz si sezraly , bakterie tam mas , ty kytky sou bud priduseny ,nebo nenazrany, pokud nemas sveseny listy a nevadnou ,tak maj malo zradla. Resilo se to tady ohledne biobizz snad stokrat .
Resis strasny blbosti a davas jim moc pece.


Kdybys to tu zase nahodou po sobe smazal a promazal jak se stava u tebe zvykem ,tak aby bylo jasne na co jsem te prispevkem c.262. odpovidal.
Maxeaux
citace:
ti co ho podporujete asi nejste normalni


vsetci chcu snicliky muhehe :D
Mike_Wazowski
citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Bitire - Domnivam se ze zacinas chytat Metrackovu aroganci !
Jsi proste pestitelsky borec ale velmi arogantni.
Myslim ze jsi si o sobe myslis az prilis , prilis velky EGO.

Psal jsem ti to nekolikrat do PM ze kdyz pestuju tak pokazde vlastne zacinam protoze mam obcas ztratu orientace v casu a prostoru a pak 60% vseho zapomenu a casem se mi pamet castecne vraci ale ne vse.
Pripada mi i kdyz jsem ti to psal tak jako bys to ani necetl a urazis me a delas ze me imbecila co ma pokazde problemy s kytkama , jakoby to tu vsichni nevedeli.
A urazis i ostatni.

Na pul roku bych te tu nemoc pujcil a jsem zvadav jesli bys TY vubec neco dopestoval az do zdarneho konce.
Myslim ze neustale se navazet do nemocneho cloveka neni spravne.
Ty mas takové problémy a stejně se pouštíš do takovejch veci,které jsou bohužel nad tvoje síly,tak se pak nediv některým reakcím.Neber to,ze se do tebe navazim,celou dobu jsem te sledoval,ale dneska s tím končím,protože už mě nebaví číst dokola to samy.Misto aby jsi něco udělal jednoduše,tak si to sám maximálně komplikujes.
Bitir
Ja se do tebe nenavazim , to smazani bylo z duvodu ze ty reakce byly bezpredmetny ,tak me laskave nepis jak je to u me zvykem , za celou dobu co sem tu , sem smazal 3 tyhle prispevky .
Zamysli se nad sebou , sam mi pises jak jsi nemocnej, jak vse zapominas ,jak se vse ucis ,tak ty vole proc chces jet takovej system?
Proto jsem mozna jedinej kdo ti to rozmlouva a nuti te at se drzit tabulek biobizz a jedes bud kokos s vk. Nebo lightmix.
Tak jento dany ,podivas se na tabulku kterou si vytisknes a jedes podle.planu.
Ano , uz me to nebavi ,projevil sem znamky vzteku protoze je to porad dokola , ec v organice, ph , spatna zalivka, presazovani , kazdy kolo neco jinyho atd atd. A ve finale mas vzdy stejnej problem.
Jestli si myslis ze si tady zvedam ego ,tak se pletes, u nemocnych lidi to fakt nemam zapotřebí.
Me totiz zalezelo na tom abys uz vypestoval neco poradne , borci co te podporuji v te tbe aquaponii, ten je nejspis jedno jak to dopadne ,ale budes u nich borec zes to zkusil a poslou ti z litosti karmu ;).
Jak vidim ,je uplne jedno co ti pisu ,takze delej si co chces .
Ps. Myslis ze fisch mix skladuji v growshopu v lednici ? Asi se budes divit ,ale maj ho normalne v pokojove teplote , skladovat v chladu se ma po otevreni .
A posledni reakce na to tvojenze pokazde pestujes poprve.
Staci si procist tvoje minuly kolo, tam je uplne vsechno .
Bohuzel ses proste nesmiril stim ze te nechcu podporovat ve tvym nesmyslu a rozmlouvam ti to, takze te necham at te podporuji borci co vi jen to ze podstatou organiky je uhlik ;). Good luck.
A zadny ego nemam , jen me.dosla trpelivost , kupodivu tadyy uznavam lidi co sem.nedali ani jednu fotku ,ale.kdyz si ctu co pisou, dava to smysl .
Tys vubec nepochopil o co mi celou dobu jde .
fikus37
Madi, nedej se a bojuj do posledního dechu.:rasta:
DrGrinspoon
Tu musím s Bitirom súhlasiť - naozaj podľa toho čo na fóre sledujem madiho počiny (+ zdravotné problémy) mám rovnaký pocit, že si to komplikuje. Teda neber ma zle, ale organický grow vyžaduje nie len viac znalostí ale aj skúseností. Chybu môže spraviť každý ale pokial ju nevieš identifikovať (a ver, že bez prístupu k rastlinám a skúsenosti ju zistíš len ťažko) tak je to naozaj zbytočné trápenie.
Ak chceš trávu bez chémie tak skús aero - ver, že v aere dostaneš z rastlín hnojky naozaj rýchlo. Inak mne sa osvedčili aj prípravky na určené na flushing.

Btw: tiež sa chystám na testovanie bio hnojív od GHS Powerfeeding, minerálne Powerfeeding sú naozaj dobré hnojivá :)
zelenymuz
Všichni řešíte hnojení, ale ještě nikdo si nevšiml, že tam má Madi 3 mutanty. Nás ve škole učí, že dobrý hnojivo je močovina :D. Trochu P a K a neni co řešit, né?
Madical-Strains
Radikalni situace - radikalni reseni.

11.11 jsem si pujcil PH metr a nameril jsem na vytoku tech malych kvetinacku 8,3 PH tak jsem prolil odstatou vodou s PH 6 kazdy kvetinacek 3 l vody.
PH se znizilo na vytoku na hodnotu 7 s tim ze to proliji jeste jednou a srazim to na PH 6,5. a pak hned presadim do kokosu 11l tentokrat bez Vermiku.

Dnes opet na vytoku PH 8,3. Takze se vysoke PH neustale vraci.

Dnes rano jsem vymenil kokos za Biobizz light mix.

PH metr jsem musel vratit takze ted zatim snizuji PH od oka, priblizne si pamatuji kolik jsem na 5l daval kys.citronove.

1.-Otrhal jsem ze semenackum veskere spodni zlute a uz uschle listy.
2.-Korenovy bal jsem musel rozdrolit abych se zbavil toho media co neustale zveda ph aby to nedelalo v hline pozdeji neplechu . Snazil jsem se nepooskodit korinky , pouzil jsem proud vody abych z korenoveho balu vyplavil ten kokos s vermikem.
3.-Presadil jsem vsechny semenacky s holymi koreny do Biobizz light mixu.
4.-Zalil jsem PH 6,5 s Root-juicem. EC substratu je 1,2 proto jsem zatim nehnojil pri presazeni, lepsi kdy jim dam trochu casu.

Ted budu uz jen cekat zdali se chytnou.
Pítr90
Ach jo, Madi ty zas děláš věci. No snad to bude k lepšímu. Jak to teď máš, kokos jsi definitivně zavrhl? Já bych se tedy k této variantě přikláněl. Teď už by to tedy mělo jít jak po másle, light mix je blbuvzdornej (bez urážky 😉 ) a v kombinaci s Biobizz už to půjde. Zatím nehnoj, klidně 14 dní, maximálně trošku Root Juice, pak pomalu začít s Grow. Co vše od Biobizz máš?
Madical-Strains
Uz svesily tim stresem listy , pokud se jim listy do par dnu zase znovu postavi tak uz budou z nejhorsiho venku.

Bio-grow, Bio-bloom, Top-max a tohle na fotce jsem dostal na Cannafestu.
Takze dostatek doplnku na tenhle pest pokud ten sok preziji ...ale mely by , je to preci plevel. Snad to rozdejchaj.
Pítr90
Ok, tohle už by mělo fungovat, takže teď jen voda, nepřelévat a zbytečně do nich nerejpat 😉
Madical-Strains
Ano, OK.

Doufam ze Black Death Skunk nebude brzy Death Skunk.
zelenymuz
Ja se v tom nevyznám, já se v tom neorientuuju. Jak to zalíváš, ručně? Dřív jsi vážil květníky, ne?
Jak je vysoko světlo, teplota, vlhkost. Zabýváš se jen jedinou částí problému, který může být klidně jinde - uzavřené podmínky, kontroluješ všechno a nic nefunguje podle kuchařky. Problém může být i na odtahu, foukej na ně trochu ať můžou dýchat. Nefoukáš naopak moc ? Atd.

Cannafest chválím, bohužel jsem byl jinde.
Madical-Strains
Tak dnes rano se zda ze uz jsou holky snad z nejhorsiho venku.
Trochu ty listy jeste blednou protoze jsou hladovy jak svine tak doufam ze do 2-3 dnu zacnou uz poradne konecne prijimat ziviny a rozjedou se.
Ted uz by jim snad nemelo nic branit.

Akorat bych potreboval co nejdrive ten novy PH metr , snizovat od oka je
velke riziko , kdyz zatim nemuzu hnojit a snizovat PH zalivky Biobizzem.

Z.M.- Jo mas recht , taky se v tom tady uz prestavam orientovat.
Spoustu zbytecnych prispevku ktere se ani nazabyvaly resenim hlavniho problemu.

Zalevam rucne ,proleji kvetinac a necham vyschnout. (zkouska prstem)
Vlhkost- 55-60% Uz jsem vyndal zvlhcovacku.
Vyska led-panelu na vrcholky 60 cm.
Teplota pres den 25C ,pres noc 18-20C
Odtah je prefektni, sila ofuku primerena .
Madical-Strains
26.DNI GROW

Pet semenacku vypada celkem ok, maji slusnou barvu.
U trech tech vybledlejsich se vytvorily hnede skvrny
Jeden semenacek je sice zelenej ale vubec neroste, je to ten mimo svetlo nejblize vchodu.

Nejsem si jisty jesli ty hnede skvrny jsou nasledek jeste vysokeho PH v kokosu v malych kvetinacich nebo nasledek presazeni a naruseni korinku. Spise se ale priklanim k prvni moznosti jelikoz vse dlouho trva nez se to v organice projevi.
Madical-Strains
28.DNI GROW

Dnes poprve zalito od presazeni (bez hnojek) , v te hline vydrzela voda dlouhych 5 dni .
Striknuto dnes jen Phytaminem a Root-Juice do zalivky.

PH vytoku jsem nemeril jelikoz jeste nemam funkcni PH metr ale melo by byt ok.

Stav kyticek : BEZ KOMENTARE

:(
Madical-Strains
Foceno s vypnutym osvetlenim.
Madical-Strains
salsi...
Madical-Strains
A posledni devata....

Proste ty spodni listy stale zloutnou i kdyz uz jsou v prijatelnem prostredi a pak se na nich vytvari hnede skvrny.
Mike_Wazowski
Já bych řekl, že by jsi je už normálně mohl hnojit a spraví se to.
Madical-Strains
No , mozna by se nic nestalo kdybych uz byval dnes tam pridal hnojiva, chtel jsem ty kyti nechat poradne odpocinout po presazeni, preci jen jsem jim rezebiral korenovy bal coz je pro ne sileny stres tak treba by ty ziviny nemusely prijmout a potom by tam mohly zas delat neprijemnosti.
Pristi zalivku cca za 5 dni az hlina zase trochu proschne tak uz jim nalozim 2ml-Grow ,2ml-Root-Jujice, 2ml -Bio-heaven a 2ml Acti-Veru.

Ty doplnky co jsem dostal od Biobizzu na Cannafestu v tech tubach Acti-Vera,
Bio-Heaven,Root-Juice jsou je jen 4 porce, kupovat nic dalsiho nebudu az ty doplnky dojedu tak pojedu uz jen Bio-Grow,Bio-Bloom a Top-max.

Doufam ze to zloutnuti konecne prestane abych mohl nechat kyti poradne povyrust ,rozvetvit cca jeste 4 tydny a v okamziku kdy nebudou ve stresu je prepnout na kvet.

Nejsem si vubec jisty jesli ta matkarna nakonec vubec bude tak ani nevim jesli budu vubec delat rezy, kazdopadne bych je chtel alespon jednou zastipnout tak tyden pred prepnutim.
Pítr90
Mike: koukni pořádně na poslední fotky, má připálené špičky listů 😉 dej jim čas, v substrátu můžou být chvíli bez hnojek
Madical-Strains
No , ja opravdu nevidim spalene spicky ,spis se domnivam ze zloutnou spodni listy od spicek, neznamena to spis ze prave cerpaji ziviny z tech spodnich listu jelikoz mely kvuli PH uzamceny prijem zivin ? Nebo prave aktualne mozna maji nedostatek zivin?
Ja jsem se koukal do minuleho vlakna a tam jsem mel spalene spicky na skoro vsech listech i hornich ale listy byly jinak stale zelene .(to zpusobilo prehnojeni)

Vubec se nepru jen se ujistuju.:)
fikus37
Pitr, jak se dívám, tak nevidím žádné spálené špičky.
Mike_Wazowski
Taky nevidím spálené špičky, ale vidím, že žloutnou, protože nemají živiny.
zelenáč_tom
Zkontroloval bych PH, mě se to zdá na špatný ph.
Madical-Strains
Ja se domnivam (stejne jako Pitr) ze kyti muzou byt jeste stale ve stresu ,mozna z toho vysokeho PH pred tim nebo s presazeni a rozebrani korenoveho balu a proto neprijimaji jeste ziviny proto si berou ziviny ze spodnich listu .
V organice vzdy trva vsechno dele nez se to projevi . Myslim si ze Biobizz light-mix by mel mit v sobe dost zivin minimalne na tyden .

Tak doufam ze se to uz konecne brzy nekam pohne s merem k pozitivu.
V pondeli budu uz mit doufam novy PH metr tak pristi zalivku pohnojim a zmerim PH vytoku.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od zelenáč_tom
Zkontroloval bych PH, mě se to zdá na špatný ph.


Aktualne by melo byt PH snad v poradku.
PH bylo spatny v tom kokosu pred presazenim .
Ted je to 6.ty den presazeno v hline a ta ma PH 6,2 a EC-1,2
Zalival jsem zatim jen 2x bez PH metru, snizeno od oka tak doufam ze se tam PH k horsimu snad nezmenilo.
Pristi zalivku zmerim ,snad uz budu mit ten PHmetr.
No kazdopadne jesli je skutecne opet spatne PH tak me asi jebne.
Madical-Strains
Vcera jsem otrahal zluty listy aby to nekazilo esteticky pohled do boxu.

Nechci zakriknout ale dnes rano konecne kyti poposkocily o centimetr pres noc a trochu se roztahly do sirky tak uz zacinam verit ze ted uz budou papat normalne a ze je vse konecne na dobry ceste !
Pristi zalivku uz je konecne nakrmim, to bude cca za 5-6 dni .

Foto pridam za tyden aby byla videt na fotkach nejaka zmena.
Hned se mi zvedla nalada kdyz vidim ze i kytickam se dari lepe. :)
Madical-Strains
Potreboval bych pochopit jak hnojit podle tabulky abych zas neco nepodelal.
Biobizz uvadi jen dva tydny veget. fazi davkovani 2ml/1l vody, predpokladam ze je to urcene pro rizky.
Ale kdyz jedu ze seminek a potrebji 18/6 delsi dobu nez jsou v tech tabulkach.

Znamena to po celou dobu veget. faze at je dlouha jakkoliv - jen 2ml/1l vody ?
Nebo zvysovat a nakolik?

Jde mi jen o hnojeni s tim Bio-grow pouze ve vegetativni fazi.
Pang
Ahoj,
já jsem jel taky ze semen a nechal jsem po celou dobu růstu 2m/l a bylo to v pohodě, tak bych to tak nejspíš nechal a kdyby bylo třeba přidal.
Časlove
Tabulka je jen orientační a počítá s růstovou fází z řízku po dobu 2 tejdnů.

Těmhle malejm bych dal klidně i 1ml/1l vody a postupně zvyšoval třeba do 4ml/1l, ale to už mluvim o velkejch kytkách. Plus doporučuju 1x s hnojivem a 1-2x čistá voda. Sám pak uvidíš jak moc budou hladový. Jakmile se to rozjede, tak to snese hodně. Já ted matky 2 měsíce nehnojil vůbec a ted jsem jim dal tak 8ml/1l a jak jsou štastný :D.

Koukám na ty fota a to 100x omílaný pH tohle neudělá, ano ve spojení s přehnojenim a následnym haprovánim pH jo, ale to neni tvůj problém. Zkus dát světlo trochu vejš, tim u takhle malejch kytek nic nezkazíš a mohlo by to trochu pomoc.
Good luck!
Madical-Strains
Diky za rychlou reakci.
Ja chci zacit ted v tom light-mixu 2ml /1l .Protoze ten lght-mix ma 1,2 EC tak aby to navazalo na ten Biobizz .
Budu teda koukat na sytost barvy listu a podle toho necham na 2ml nebo popripade pridam pokud si o to kyti reknou.

V tech malejch litrovejch kvetinaccich jsem fakt nameril v tom kokosu PH 8,3 ale kdo vi kolik tam vlastne vubec presne bylo, mozna uz byl rozbitej ten PHmetr a ja jsem si to v te dobe jeste neuvedomoval ze ukazuje spatne.
Uz ho pouzivam 3.tim rokem ,4,ty kolo.
Ted koupim nejakou levnou Cinu do 400 kc snad to taky splni svuj ucel.

Nahodou ,mate nejaky tip na "dobrej"cinskej PH.metr?
Abych ho hned nemusel reklamovat.
odo
kup "normálne" Milwaukee cca 1100.- korun S lacnou Činou budeš zase riešiť problémy.... V podstate ten pH meter už ani nepotrebuješ. Budeš miešať vodu z vodovodu mixnutú osmózou podľa predošlých pestov.

Dávaj 2 ml Biogrow a ak máš, tak 2 ml Bioheaven. Dal si zase tie veľké kravy kvetináče už hneď na úvod, tak můžeš čakať, kým to prekorení - tj cca 10 dní. Potom můžeš častejšie zalievať.
Výtok nerieš! Teraz to už poletí. Daj tam lepové dosky, ak by tam niečo vletelo, tak nech to hneď zachytíš a zváž preventívny postrek, kým nie je neskoro.
Witcher
Právě řeším stejný problém, jaký PH a EC metr, mne z toho nejlíp vychází Esentials, nebo je to jedno???
Madical-Strains
Jo, Odo mas asi pravdu. Ja mam dobry zkusenosti s Milwaukee , da se koupit uz kolem 950 kc ale litr fakt nedam dohromady, budu rad kdyz me zbyde z duchodu aspon 400 na nejakou cinu.

Nebo jeste pockam a koupim az potom k NFT ten Milwaukee .
Je fakt ze ted uz ho asi tak nutne potrebovat nebudu, Biobizz uo vodu PH snizi na to spravne PH a nemusim nic resit.

Akorat to bude v prdeli kdyz se zase rozjebe PH.
blazini
Ja pouzivam ten akvaristicky za asi 100kc a nikdy nebol problem.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma