Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Receptář

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 
Jak na spravné klíčení - Klikni zde pro originální téma
inf3cti
to je otazka? no.. podla mna je dost mozne ze ste sa stretli a nezistili to :D


no ale k veci.. semienka sa davaju predklicit, aby si videl, ci sadis zive, kliciace semeno, a tym mal lepsi prehlad kolko rastlin mozes ocakavat.

V pripade outdooru ich mozes doma predpestovat uz v dobe, kedy by vonku neprezili - a v dobe, kedy by vonku este len klicili, uz mozes vysadzat niekolkotyzdnove rastliny.
Dudman
citace:
Původní příspěvek od inf3cti
to je otazka? no.. podla mna je dost mozne ze ste sa stretli a nezistili to :D


Ale vážne to tak znie...:D:D okej dík
GRIS
mam takovej dotaz...vadí hodně když sem dal naklíčit semínka do vody která byla čerstvě natočená z vodovodu (klasika-panelák), jak tak po ňákejch 24 hodinách koukám tak mi z 12ti už asi 9 nebo 10 raší. Tak vadí to něčemu?????????
Peshmerga
Všechny knihy a články o pěstění doporučují používat vodu buď destilovanou nebo alespoň převařenou a odstátou. Tím se má zabránit vlivu "škodlivých" příměsí, které některé vodárny do vody přidávají (chlór, fluor atd.) někdy v menším někdy ve větším množství podle místní situace. Z tohoto důvodu osobně nepoužívám na klíčení vodu z místního vodovodu, ale vodu kupovanou nebo alespoň převařenou či odstátou, která není tvrdá ale neutrální.

Pokud jsou ta semena čerstvá, zdravá, neporušená, tak vyklíčí i za "horších" podmínek, na druhé straně stará, vyschlá a nezdravá semena, těm nepomůže ani svěcená voda. Používání destilované, měkké, neutrální vody tomu klíčení rozhodně neuškodí a může být prospěšné, zvláště u semen, která jsou tak na hraně klíčivosti. To je moje osobní zkušenost.
Galen Aldaron
citace:
Původní příspěvek od Peshmerga
Všechny knihy a články o pěstění doporučují používat vodu buď destilovanou nebo alespoň převařenou a odstátou.


No, nepřeháněl bych to s tou generalizací, zas taková věda to pěstění není :)

Co já jsem četl, tak normální zahradnické doporučení je dát do vody, né do destilky či nějak upravované. Voda z kohoutku není žádná drastická záležitost - ani to množství chloru, ani nic jiného. Klíčim a zalévám běžnou vodou z kohoutku, klíčivost témeř vždy stoprocentní ..
jozef
ja si myslim ze idealni je dat ty seminka hned do hliny navlhcene asi 1 centak hluboko.zvlhcovat povrch destovou vodou a za chvili to vyleze.je jedno jestli klickem nahoru nebo dolu.koren jde vzdy dolu a stonek nahoru.mozna se to zpozdi o dva dny ale to je vse.
jozef
samozrejme zakryt necim.flaska nebo folie
SuperMan
chci se zeptat.......jaka teplota je nejlepší pro klíční semínek a jestly je pro to vhodnější světlo nebo tma.......slyšel sem že pry na tom moc nezáleží,ale ve tmě to je prý lepší.......thx
twentycire
cus, poradite mi kde muzu seznat levne nejaky seminka aby bylo na podzim co vodpalit?:)
Dudman
SuperMan: teplota nad 25°C podľa mňa...a určite do tmy...prirodzený proces...semienka klíčia v hline kde je tma takže do tmy ;)
mno ja som dal klicit 40 semien vselicoho ael nie no name! dal som to do mamkinej misky takej uzatvaracej nepriepustnej medzi 2 kapesniki a vopchal do kompu teplota je tam asi 25 stupnov a za 30 hodin mam 12 semien vyklicenych (voda odstata z vodovodu!
Lowrider
Mno,ja sazim nejvic do rockwoolu a pak presazuju do hliny a facha to dobre. rockwool krasne drzi vodu.
Mihauek
ja davam klicit semienka na odlicovacie tampony, ale za 9 dni mi vyliezlo jedno semienko.Zacinam to vzdavat, tento rok nebude asi nic :(((
Dudman
Mihauek: ešte počkaj...kľudne možu vyklíčiť ešte všetky...aj po dvoch týždňoch je ešte nádej ;)
Mihauek
Dudman : ale s kvalitou to nebude asi dobré, že ?
Karloz
Já dávám semínka naklíčit do vaty: semínka položím do vaty a tenoulinkou vrstvičkou vaty znova přikryji, pak mám sprej ve kterém mám odstátou vodu (např: jak je sprej do nosu tak tím to kropím:D) a tou to krásně pokropím aby to bylo nasáklé ale aby ty semínka neplavali,, po dvou dnech mám krásné tak 1cm klíčky.. Ale pozor nevytrhov semínka z vaty, mohli by se poškodit,, proto je vistřihávám hůžkami. :D
FidoBMX
cau vsichni hele sem zacatecnik a seminka me po 2 dnech vyklicily ale najednou se klicky zastyvily nermalne vubec nerostou 2 sem zasadil a po 2 dnech odkryl a taky furt stejny i v hline!!! prosim o pomoc co s tim mam delat???:(
AHM4D
citace:
Původní příspěvek od FidoBMX
cau vsichni hele sem zacatecnik a seminka me po 2 dnech vyklicily ale najednou se klicky zastyvily nermalne vubec nerostou 2 sem zasadil a po 2 dnech odkryl a taky furt stejny i v hline!!! prosim o pomoc co s tim mam delat???:(


jo to se stane, vyrostou děložní lístky a utrum..
tak je vyhodím:D
pokud je máš v hlíně, zalitý, maj světlo, teplo, prostě normální podmínky pro růst, a nerostou, tak bych ti radil počkat tejden, a pak udělat to samý;)
co máš za seeds?
FidoBMX
co to je seeds vim ze sem debil ale zacinam prosim co to je?
seeds = semínka. až něčemu nebudeš rozumět, zkus slovník AJ/ČJ
FidoBMX
jo prominte ze vas obtezuju mejma blbejma dotozama sem to nak nepochopil a seminka mam od kamose nevim co to je zac
Zedy
Co nehápeš, že seeds znamená v angličtině semena, nebo co ti vyleze za odrůdu z tvých semínek? Jo to ti holt nikdo nepovíme, páč to by mohl vědět asi jedině tvůj kámoš;)
FidoBMX
kamosj hned klicek velkej a ja stejnou metodou a vyrostli jen malo a vic ne
Fíďa
A semínka o jejichž původu nic nevíš se nazývají noname, jen abys byl v obraze ;)
FidoBMX
diky moc to sem taky nevedel :D
Karloz
Taky to nemusí být semínkama, ale třeba tím jak to nakličuješ..:D Tak se tě ptám, jak dáváš své semínka naklíčit?
FidoBMX
do mokre vaty a na to igelit a zaparit
Karloz
Já dávám semínka naklíčit do vaty: semínka položím do vaty a tenoulinkou vrstvičkou vaty znova přikryji, pak mám sprej ve kterém mám odstátou vodu (např: jak je sprej do nosu tak tím to kropím) a tou to krásně pokropím aby to bylo nasáklé ale aby ty semínka neplavali,, po dvou dnech mám krásné tak 1cm klíčky.. Ale pozor nevytrhov semínka z vaty, mohli by se poškodit,, proto je vistřihávám hůžkami. A žádnej igelit.... to kdyžtak zkus
sw3ap
udělal jsem to podle toho jak je to ve FAQ dal jsem jich asi 30 naklíčit a po 1 dnu mě vyklíčily 2 semínka trochu dívný
Kocour
citace:
Původní příspěvek od FidoBMX
do mokre vaty a na to igelit a zaparit


Cau,

ve vate je to risk,
protoze se ti do ni muzou zamotat a pak je tezky je z ni vytahnou, aniz bys neporusil klicky.

Zkus je radeji naklicit na nekolika vrstvach mokryho (nepouzityho =) toaletaku.
sw3ap
takže mohl bych dostat konečnou odpoveď ,? to tepla-do zimy,do vaty-do tamponku-do toaletaku,pod svetlo-do tmy??....prosim uz nevim jak dal vsichni em davate jiny nazory tak thx:
)
Karloz
To ti nikdo přesně neřekne, každý má zkušenosti s něči jinym,, já třeba vata, světlo a teplo:D:D
sw3ap
:D :D no tak jo akorat jsem dal do tamponku 20 seminek a vyklicilo mi jich do 1 dnu asi 2 :D takže je to trochu divny
Karloz
no když ti za jeden den vykličily dvě semínka, tak to si myslim že ti ještě nějaké vyklíči,, a klíčíš ve tmě bo na světle?
sw3ap
prvně na svetle a pak sem se dočetl že je to best ve tmě..momentálně TMA
sw3ap
a naklíčené semena jsem dal do hlíny,za jak dlouhou by to mohlo vyrůst ven při teplotě cca 25 C
Karloz
potle teploty a potle toho jestli bude venku lejt nebo bude hezky,, záleží na mnoha faktorů, ale myslím si že do týdne bys měl už určitě vidět první lístky.. Ale jako jestli myslíš, za jak dlouho ti vyroste celá kytka,, tak to ti nikdo nepowí, to záleží na druhu kytky;)
sw3ap
no já myslel jenom z tý hlíny,ale už to tam mám cca 5 dní a pořád nic nevýrůstá takže nevím nevím..Ale ja to pestuju IN takze to taky zalezi na počasí?
Karloz
No jestli to pěstuješ indoor, tak to se spíš podivej do kategorie indoor..:D No ale jestli to pěstuješ in, tak vůbec nezáleží na tom jak venku přece je:D Ale třeba máš v boxu něco špatně vlhkost, ph, teplotu, světlo... ale stim já ti neporadim, já pěstuju zatim pouze out, to se podivej právě do tý sekce indoor, myslim, že tam ti poradí..
sw3ap
Zrovna před chvílí se mi stala nehoda...květináč mi spadl na zem a rozsypal se,našel jsem semínko,ale jeho klíček byl stejně velký jako když jsem ho sázel..je to možný? že to vůbec nevyrostlo?
FidoBMX
asi tak pred 14 dny sem psal na grower ze me vyklicilo seminko ale i po 3 tydnech i v hline nevyrost ten klicek, me bylo divny ze uz by davno uhnil ne? taky presne tehle problem sem mel a nakonec me tam vyrost nakej plevel :(
sw3ap
:D :D :D :D :D plevel :D..to je smutný :(,ale jestli mě z těch 20 semínek nic nevyroste tak budu pěkně nasranej
Klicit ve vate je pekna blbost, pri manipulaci se pak muzou klicky potrhat. Optimalni jsou treba papirove kapesnicky, nebo kosmeticke tampony.
Klici se potme.
Karloz
Já si myslim, že kličit ve vatě blbost nejni,,, je pravda že se pak musí dávat pozor aby se nic nestalo s klíčkem, ale když je člověk opatrnej tak pak je vše v pohodě,, a klíčim na světle a zatim mi vždycky vyklíčili..
Lahvan_FlaskiCZ
hajzlpapír pod a nad seeds (semínka), tma, pokojová teplota, stále vlhčit....


když se nic neděje, tak to je holt SEMÍNKAMA!!! Nikde nemáte 100% klíčivost.... :rolleyes:
sw3ap
no tak z toho hajzl papíru mě vyklíčilo h****...akorát mě ty semínka zplesnivěly..osvědčená metoda (u mě) je dva odličovací tamponky namokřit,do tmy,a za 2 dny máte klíčky..aspoň u mě to funguje
jozi444
ktora cast seminka je klic ??
autogen2
stej spicatej ti vyleze taky biely sliz -klicok zasad to spicom toho klicku smerom dole
svico
sevas typci potreboval by som radu dal som klicit semenka do substratu lenze som ich dal tak cca 4cm do substratu preslo tak cca 5 dni a stale nic netrcalo z kvetinaca tak som trosku poodkril hlinu a semena uz boli naklicene ale klicek smeroval jak keby s5 do zeme je to dobre alebo je nieco zle ? je to moj prvy grow takze rady,postupy .. piste :)
Celller
citace:
Původní příspěvek od svico
klicek smeroval jak keby s5 do zeme je to dobre alebo je nieco zle ? je to moj prvy grow takze rady,postupy .. piste :)


Cau, a co se ti zda divne na tom, ze leze klicek do zeme?!

Vsechno, co potrebujes vedet je ve FAQ, tak cti a budes moudrejsi, nez tady resit kliceni. :)
svico
Uz s toho mam peknu malu kyticku takze bolo to ok :P a precital som tu toho uz moc moc :P hehe
MegaPrask
Ja davam klicit semienka rovno do vody :cool: Do malej misky hoci aj od jogurtu alebo niecoho podobneho dam asi 1-2cm odstatej vody. Hodim semiacka a naposledy mi z 5 semiacok (NoName) vysli hned na druhy den 2, na treti den 1 a na stvrty den dalsie 1 a posledne piate sa mi zacalo obalovat nejakou plesnou alebo cim. Thakto som uz klicil dva krat a som spokojny celkom :jumper:
svico
Ja som 4 semena [noname] dal hned do substratu tie mi uz vyklicili po 4 dnoch uz mam aj male rastlinky a potom som dal dalsie 4 klicit na obal od dvd nato vrsty toaletaku polial a prikril jednou vrstvou dal do igelitoveho sacku a do tmy a vyklicili mi vsetky.
sw3ap
já když je dal to toaletaku tak mě zplesnively..takže upřednostnuji tamponky...
ganjala
hele meproda mi nekdo par seminek prosim pište na ganjala@seznam.czdik
dobrý den zase bych se chtěl zeptat prosím vás když si objednám semena z hollandu přejde to pres hranice?
Celller
cannabisman: ano, prejde, jak si asi myslis, ze objednavaji ostatni.
dawe666
Ten nápad s tím mikrotenovým pytlíkem se mi zamlouvá,ale můj zdravý selský rozum by to nenapadlo při první možnosti to vyzkouším dík za radu.
gUan0_
No tak já to dělám 2 způsoby.....

1.Vezmu obyčejný písek , dám ho do trouby na 200 stupnů na 40-45 min a potom nechám trošku vychladnout.Pak zaliju vodou a dám semena , vezmu sáček obalím tu misku kde mám a dám na místo kde se teplota pohybuje okolo 25 - 30 stupni ceslia....

NEBO

2.Vezmu si vatičku (osobně používám ty kolečka co používaj ženský na odličování) dám do víčka od zavařovačky zaliju teplou vodou , opět sáček a opět dám na místo kde se teplota pohybuje mezi 25-30 stupni celsia.......
gUan0_
omlouvám se za překlepy , čárky atd.......ale mám zlomenou ručku a ono se špatně píše s levačkou :D:D:D:D
medulda
citace:
Původní příspěvek od gUan0_
omlouvám se za překlepy , čárky atd.......ale mám zlomenou ručku a ono se špatně píše s levačkou :D:D:D:D


Pod příspěvkem máš ikonku edit/delete a tím to můžeš snadno opravit místo omlouvání se. :c)

PS: čásky ve větách se píšou takhle: Věta první, ta druhá.
Kunta Kinte
to vidim teda prvně,že rockwool,je kyselej.nechápu jak sem nikdo může napsat takovou kravinu.jo a na klíčení a počáteční růst je lepší,když je zálivka mírně kyselá a né zásaditá.takže všechno přesně obráceně.)
Tanita
Kunta Kinte no ono je obecně známo že rockwool nemá idealní PH.....Proto je nejlepší jej namočit do roztoku s idealním PH minimálně tak na 24h dopředu
tundik
Potřeboval bych poradit pls. Jak je to vlastně ze světlem při klíčení? Kolik by měly mít světla?
Skáčkař
Semena klíčí ve tmě voe... takže je naprosto zbytečný (možná i škodlivý, to nevim) na ně svítit...
21g
Zdary lidi, nikdy jsem predtim nepestoval a tak vás zádám o radu, kde sezenu semínka nejakýho modelu kterej je relativne jednoduchej na pestování, odolnej vuci nemocem a taky aby to byla nejaká dobrá odruda ?
děkuji za cokoliv, stací treba jen odkaz na nejaký osvetsený holadský stránky ze kterejch si nekdo treba semínka obednáváte
Beethoven
Zdravim,
Chcel by som sa Vas spytat ci by bolo dobre klicit tak ze navlhcim vreckovku a do nej dam seeds a potom to cele obalim mikrotenovym sackom?
Videl som to myslim na youtube ale nie som si isty.Dik
Je mozne aby to vyklicilo ?
lyft
Beethoven:Proč by to nešlo?Semena na vyklíčení potřebujou vlhko a vyšší teplota urychluje klíčení.Já osobně dávám semena hned do hlíny(1,5-2cm)špičatějším koncem dolu(zde vyleze klíček) a dám je do pařníčku na teplejší místo.Obvykle mi to vyleze do 3-5 dnů.
exup
Já vezmu jednoduše malou mističku do ní takový ty kuchyňský utěrky(navlhčený) A na to semena na ně dalši vrstvu navlhčenejch utěrek a nikdy žádnej problém...Při delším neklíčení semínka nutno vyměňovat ubrousky kvůli plísním...
Ať vám to klíčí:D
FatJoe
Nazdárek je lepsie klíčiť po tme alebo nechať na slnku? Možno keby som všetko čítal zodpovedne sa to dozviem ale hol bohužel
James Back
Zdary groweři potřeboval bych s něčim poradit.Semínka mi v klidu vyklíčily,tak 1cm dlouhý klíčky.Tak sem je zasadil do JIFFů a opatrně zalejvam,chtěl sem se zeptat jaká teplota je ideální při stádiu než vyroste malá rostlinka z jiffu?Aještě jeden dotaz svítim na ně tak okolo 14 hod. denně není to moc?
James Back
to FatJoe:::hele já sem to udělal takhle vzal sem krabičku od karet,dal sem do ní vatu,§plně sem jí zmáčel,na to sem dal semena,polil sem je taky trošku,pak sem zavřel krabičku,dal na horký topení(ale na konec kde to neni tak horký)a šel sem spát.Druhej den přídu večer ze školy a všechny byly vyklíčený,a to sem měl celej den zatažený závěsy,takže tma jak v pytli.
FidoBMX
me to vyklicilo na svetle i ve tme oboji funguje muzes si vybran nekto tvri to nekdo zas to ale funguje me oboji
matata
Na podzim sem vytahnul ze svejch kyticek asi 30 seminek,ted na jare je chci zasadit...cetl sem tu ze seminka lowrideru se davaji do lednice aby se simulovala zima,,,stačí těm mejm pul roku pri pokojovy teplote nebo bych jim mel taky udelat na par dni zimu?
Pokud to tu nekde je ,omlouvam se ale hledani sem zkousel,,
Diky
pokud nechcete nechat nic náhodě, doporučuju klíčit před úplňkem..jestli na to nevěříte, zkuste si udělat test s nějakou obyč plodinou za deset korun ;)
FidoBMX
to mam jako cekat na uplnek?
fido - to jako chceš sázet touhle dobou ?
FidoBMX
no indor uz mam asi 14dni
aha indoor. no dělej si to jak sám uznáš za vhodný ;)
FidoBMX
ja moc out nepraktikuju
matata
RespectFlowers-Na tom měsíci asi neco bude,muj deda mi kdyz sem byl malej dycky rikal ze se ma sít kdyz mesic ma tvar D-dorusta,coz je pred uplnkem.on deda hodne pestoval,bohuzel ne MJ.peace
kejm
Já taky dávam hned do hlíny
Peshmerga
Na tom dorůstajícím nebo couvajícím měsíci opravdu něco bude. V každém Almanachu českých farmářů byly vždy vysvětleny důvody pro sázení či nesázení. A čeští sedláci nebyli zrovna žádní pitomci, o svá pole a sázení se dovedli starat.
Základně jde - podle té teorie o toto - s dorůstajícím měsícem evidentně SÍLA stoupá, tudíž sázíme vše co rodí nad zemí (MJ), u stromů roubujeme a v té době nehnojíme a také je to vhodná doba na sklízení.
S couvajícím měsícem zase vše naopak KLESÁ ke kořenům, tudíž sázíme vše co se rodí pod zemí (např. brambory), stromy prořezáváme, v této době hnojíme a zaléváme (při úplňku), je to také vhodná doba na uskladňování úrody.
Navíc ty staré Almanachy také doporučují, že podle toho, kterou část rostliny chceme posílit, je nejlépe hnojit jak výše uvedeno. Kořeny - měsíc couvá; květy, listy a stonky - měsíc dorůstá.
Kdysi jsem našel na Groweru (grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=19324) celý článek s názvem "Měsíc zahradníkem". Snad to tam ještě je. Kolik je na této teorii pravdy, to opravdu nevím, ale proč to nezkusit, třeba to funguje. Peace and Pot.
BoBoR
zaujimave...urcite /ak nato nezabudnem/budem sadit podla mesiaca-nemam co stratit :) ...a bola tu otazka ze ci na svetle alebo po tme semiacka tak podla mna urcite po tme...ako ked su v zemi...a ja vatu a podobne veci nemam velmi rad...zachlpuvuju sa mi tam klicky...a potom ked to sadim do zeme tak tie klicky vkuse polamem...no co uz...som babrak :D ...ale pri sadeni rovno do zeme sa mi nic zle nedeje...:) GL
lasty3
ja vzdycky sazim do vaty a nemel sem s tim nikdy problem,ale pokud tam nechate dlouho seminka tak zacnou plesnivet,musi se vymenovat...ale nevim kdy zacit sazet...staci zacatkem jara?
KANTOR..NRScrew
a ja mam problem ze ci bi nestacili obycajne 2 70 watovee ziarovki nad rastlinku
BoBoR
citace:
Původní příspěvek od KANTOR..NRScrew
a ja mam problem ze ci bi nestacili obycajne 2 70 watovee ziarovki nad rastlinku
dost odveci v teme jak na spravne kliceni...ale ak si to myslel v obdoby klicenia tak berem xD sice vtedy ti tam netreba nic ale nevadi...a to si myslel obycajne ziarovky? :-o ...tie su blbe...kup si sodik alebo aspon usporky...ale normalnu ziarovku by som tam nedaval
KANTOR..NRScrew
mno ok tak teda dobre a ved ket klicia nemaju bit semacka nahodou v uzavretom priestore??
lasty3
seminka by nemela byt v uzavrenem prostoru...ale je to tak nejak jedno.pokud pestujes pod lampou tak je dobre si zaridit nejakou skrin
KANTOR..NRScrew
mno budem to mat v skrini....a v tej skrini krabicuv ktorej to setko budem mat..
vicko od okurek, ubrousky a to vse zabalit do igelitoveho sacku aby se neodparovala voda. po 2 letech zkusenosti si nestezuji.. ale zalezi i na kvalite seminek .
KANTOR..NRScrew
mno ok tak to skusim ja si necham poradit od skusenejsich..diki
xplode_svk
ahoj objednal som si semienka kaya on nirvany naklicili vsetky bez problemov ale zatial mi nevyslo ani jedno a uz ich mam pod lampou cele 2 dni. kolko to trva? alebo posralo sa nieco?
Pflusik
Podle toho jak hluboko do hlíny si to narval, někdy to trvá i 3 4 dny ale pokud to do tejdne nevyleze, tak si mužeš bejt celkem jistej že je to v pytli
Petra78
Zasadila jsem přesně před týdnem do substrátu, vzešlo 100%, ale po 7 dnech mají už 8-10 cm, jsou hrozně tenoučký. Kde je problém?
citace:
Původní příspěvek od Petra78
Zasadila jsem přesně před týdnem do substrátu, vzešlo 100%, ale po 7 dnech mají už 8-10 cm, jsou hrozně tenoučký. Kde je problém?


Nejspíš málo světla, myslim že je ještě brzo sázet semínka
Petra78
citace:
Původní příspěvek od natural.grow


Nejspíš málo světla, myslim že je ještě brzo sázet semínka


Takže jediný řešení je lampa?
No bez světla to budou jen natáhlý stonky bez pater, takový háďata a to nechceš ne, možná by stačila i nějaká úsporka ale nemam s tim zkušenosti, já takhle brzo nesázim, až na přelomu března/dubna
Maikl
Nazdarek.. chcel by som sa opytat taku vec.. Po asi 7-8 dnoch mi vyklicili semienka.. ako som sa uz niekde docital ked klicky mali 3 mm dal som semienka do pody asi 1 cm do hlbky.. Po 4 dnoch som ich opatrne vybral z pody a pozrel sa na ne a zistil som ze pravdepodobne zhnili... :((( klicok bol úuuplne makky a cele semienko sa rozpadlo... Neviete cim sa to mohlo stat ?? ..zeby vela vody a malo vzduchu v pode ?? ..vopred dik za odpovede..
FatJoe
Zdar maikl mne sa stalo to to iste. kaos mi tvrdil ze som to moc polieval a ze mam moc prehnojenu podu... ´ja neviem presne ale potom som to prestal tak často polievat a polieval som to kazdy 2.vecer a uz to šlo.. mal so to v skleniku.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma