Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - Klikni zde pro originální téma
Fíče
Ty dve sračky na levo sou kuličky kery kvetou a lítá z nich pil ale na to napravo je normální palice......to bude hermafrodti co??
Ptám se na to nebot´ s těma zmrdama nemam moc skušenosti, pestuju druhým rokem a loni jsem se s tím nesetkal, a letos...většina tohle to!!! zprva sem na to sral a zjistil sem ze misto palic budu mít tak kilo semínek.....mám jeste jednu kytku na ktere se ty kuličky zacli teprv delat tak to hlídam a hned je trhám, chci se zeptat jestli to má cenu....a vubec jestli je to normální nebot se mi fakt letos tehle zmrdů podařila vypěstovat drtivá většina.
Slick-ace
Ano hermafrodit.
Je to geneticky dané, takže ty koule tam prostě vyrůstat budou.
kovi
je to samec ze jo
Zenga
Bud sames nebo hermac.
Fíče
když mi hermafrodit oprcal čistou samici jaka je pravděpodobnost že z tech semen bude hermáč?

sorry za OT...
gaga
Řekli by jste samice?
zachau bOy
citace:
Původní příspěvek od gaga
Řekli by jste samice?


Tatínku máte holčičku :baby:..
shimano
to gaga: bude to děvče
Fíče
když mi hermafrodit oprcal čistou samici jaka je pravděpodobnost že z tech semen bude hermáč? chlapi...help....nevim jestli mam schovávat semínka.

sorry za OT...
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Fíče
když mi hermafrodit oprcal čistou samici jaka je pravděpodobnost že z tech semen bude hermáč? chlapi...help....nevim jestli mam schovávat semínka.

sorry za OT...


Jak velká ta pravděpodobnost je ti neřeknu, ale hermit ti to bude, takže semena nemá moc cenu schovávat;) vlastně vůbec nemá cenu.
4fun
a když hermáčovi utrhám koule a oprcám ho 100%ním samcem tak by z toho nemusel být zase hermáč z těch semínek ne? :Q
Slick-ace
4fun: to že už je jednou hermáč si v sobě rostlina nese geneticky, otrhání koulí dle mě nepomůže.
derhlupak
cau ludia chcel by som sa uistit ci je to skutocne samicka, vypada ze ano ale predsa sa len uistim bo ide o moj prvy pokus. zda sa mi trochu malo vyrastena a slaba ale zacala kvitnut aj tak... za kazdu radu budem vdacny... dik moc
derhlupak: XD kluk jako buk zasad nove a dej si druhej pokus prvy stoji za hovno .
4fun
je to samec, máš smůlu jako já, zkus si sehnat řízek, věř mi že se to vyplatí
Slick-ace
Vyplatí, ale do skříňky pod poctivý světlo. V zimě ti toho za oknem moc nevyroste - soudím podle fotografie.
derhlupak
no moc ste ma teda nepotesili:D uz som to vytrhal a j...l prec
zozenem lepsu lampu a skusim tie stepy:D
snad to bude lepsie.....
Kocour
derhlupak: ''Tatinku, mate chlapecka'' !!!

Jinak, ja jsem pestil i v zime za oknem nonames a
vyrostlo me z toho moc dobry huleni.
Ale to bylo v dobe, kdyz to bylo jeste relativne bezpecny. :-)

Okno jsem mel na vychod.
DooMer
do prdele co to je za kydy tady ? jak muze neco vyrust v zime za oknem, bezte se vysrat s takovyma kecama , a ja myslel ze semka muzou jenom plnoleti :angel:
derhlupak
aby som to uviedol na pravu mieru to nebolo pestovane za oknom ale v takom malom provizornom boxiku.... provizorna lampa.... provizorny vetrak...som len chcel skusit ci to moze v tej pivinici fungovat aj v panelaku a asi to celkom pojde....len to bude chcet zainvestovat trochu viac:D
Kocour
citace:
Původní příspěvek od DooMer
do prdele co to je za kydy tady ? jak muze neco vyrust v zime za oknem, bezte se vysrat s takovyma kecama , a ja myslel ze semka muzou jenom plnoleti :angel:



Ach jo, to se zase ozval typickej vidlak, co v prdeli byl, hovno tam videl, do prdele psal a hovno mu prislo co?

Pisu z vlastni zkusenosti, takze si ty svoje pubertalni kecy nech pro nekoho, v tvem veku.
Nico22474
Prosím o určení. Je to chlap nebo ženská???
Nico22474
ještě ta samá
Nico22474
Ta samá kyti
hermafrodit
H@wK
Je to asi hermac ale chtelo by to lepsi fotky :rasta:
ale sem to fakt nepatri
hermáč sto procent
muzes to pouzit treba na mliko...ale sou i jiny metody jak to skonzumovat
Nico22474
Tak podle vašich rad jsem Hemáče vystřelil. Díky.
Sogeking
Nevím kde jinde to napsat. Dvě související otázky. 1.Může změnit kytka pohlaví řízkováním (tedy, pokud je matka samice, bude řízek taky samice) 2.Kdy můžu dát řízek do květníku?(tedy kdy můžu spustit rozpoznávací fázi samec/samice) Předem dík.
Doplnění:Osobně jsem si tím řízkováním nebyl jistej, protože minulej rok mě z hermouša(kterej vypadal jako samice), kterýho sem řízkoval, vyrostlo z 14 kytek, 8 hermoušů, 2 samice(nebo hermouši úplně bez kulí?) a 2 asi samci.(nenašel jsem na kytkách nic jinýho než kule?). Jo a dvě byly sežraný:-)
4fun
čau, tak za 1. nemůže, pokud je matka 100%ní samice, tak i řízek bude 100%ní samice, 2. řízek dej do květníku tak za 14 dní, ale musí mít kořeny!
ale jinak kdybys hledal tak to tu najdeš někde, hlavně FAQ :)
fras
pocujte
prechadzal som temu zbezne a nenasiel som nejaky priklad na obdobie pre zistenie pohlavia .
dajme to mu priklad zasadim outdoor semiacka zaciatkom aprila v maji pojdu do prirody
tak kedy cirka je to obdobie kedy sa daju rozlisit pohlavia ...
diki moc
4fun
každá odrůda to má jinak, nejlepší je jít do přírody, z 40cm kytky si udělat klon, dát zakořenit, až zakoření na něj svítit 10/14 a pak zjistíš pohlaví (hlavně poznáš hermouše)
fras
pohoda skusim asi
islo mi o to aby som vede na kedy si vybavovat dajaku brigadu aby som neprepasol toto rozpoznavanie a nahodov sa nevytrtkali . a bolo by
Setah
obavam se ze to je hermac
hermáč sto pro
4fun
ta fotka je na hov... , ale je z toho zřejmý že je to hermafrodit

EDIT: neřešte to furt, je to hermáč jak hovado
Sar
Z té fotky není poznat vůbec nic a označovat to za hermáče mi přijde vzhledem k tomu že banánek tam nikde nevidím, za dost odvážný...

SAr
citace:
Původní příspěvek od Sar
Z té fotky není poznat vůbec nic a označovat to za hermáče mi přijde vzhledem k tomu že banánek tam nikde nevidím, za dost odvážný...

SAr



a copak potom je ta rozmazana kulicka:)
xy_SVK
co to je ,ja si myslim ze samec ale som z toho dost v p....i lebo potom to je uz 3 samec zo 4 rastliniek
To je jasnej Hermáč ....Jdou vidět koule i blizny
Kocour
citace:
Původní příspěvek od aero1



a copak potom je ta rozmazana kulicka:)





Presne tak,
taky jsem si ty koule vsiml az po chvili.

Gratuluji, je to hermafrodit =D
bubik
..docela zajimavej thread...

http://forum.hashmuseum.com/forum_posts.asp?TID=2974
slanina
Dik ja to tady smaznu o K- nestojim...
Mandragoramini
Hooj vsichni groweri chtel bych sa opitat: hermouse sem jeste vzivote nemel a ted me jeden vyrost a cetl sem zde na groweru ale uz newim kde myslim ze v tomhle threadu ze z hermousovejch semen budou poze hermousi ale kamosovi z semen z hermouse vyrostli normalne samci a samicky tak co poradite pls pac jinak budu skubat samci kvety sice moc nerostou ale jinak vyhazuju dik?...?...?
ano, z hermouše můžou vyrůst tři typy (vlastní zkušenost): samec, samice, hermouš. nejhorší je že se pravděpodobně stane že si myslíš že je to samice a poslední týdny bum a máš to oprcaný ... jestli máš jinou možnost tak tyhle semínka bych raději snědl :)
Mandragoramini
OK diky takze hermouse asi vytrhnu a nebo ho odnesu nekam na mile daleko....
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od Mandragoramini
OK diky takze hermouse asi vytrhnu a nebo ho odnesu nekam na mile daleko....


To co je pre teba "na mile daleko", moze byt pre ineho par desiatok metrov. Vela ludi ide out, tak aby si nejakemu spolubojovnikovi nechcene neoprcal dievcata :wink:

Radsej to teda sekni.
aladinxx
Zdravím všechny.sem takoví ucho v pěstování a nerad bych udělal nějakou blbost.Začínám sledovat změnu na třech kytkách.Nevím,jestli je to ono,ale myslím že tohle je SAMEC. Může mi někdo poradit?Děkuju . . . aladin
J@m@L
To je samec jak ja kámo :) Šklbni ho, kým je čas :D
aladinxx
Ještě jednu fotku,dik
aladinxx
To je smutny ,ale sem rad ,že sem se nesplet.Už sem to vytrhal.
4fun
citace:
Původní příspěvek od aladinxx
Ještě jednu fotku,dik


samec (ale ani bych se nedivil kdyby hermafrodit)
kuky
a co toto
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od kuky
a co toto


Myslim, ze tam vidim pestiky, ale nejsem si jistej na 100%.
Jimrock
Klucííí co je toto, sem nováček, pls help
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od Jimrock
Klucííí co je toto, sem nováček, pls help


100% samice
mimacka
Zdar pestitelum,taky jako zacatecnik mam dotaz na zkusene pestitele o potvrzeni podle fota na samicky.
Nad listem v bode vyhonku listu bocni vetvicky se ve vrchnich patrech objevili v ruznem poctu jakoby ochlupatele jemne vlasky tak max 6-8 mm dlouhe.
Nejake foto jsem shlednul tady na foru,podoba se to tomu co vydim u sebe , ale prijmu vyjadreni zkusenych pestitelu - pokud to bude z fota jasne.Dik.
mimacka
jeste jedna
mimacka
a do tretice ta posledni
Smoker&Joker
100% samice
Brbla
Zdarec Groweři jedu muj uplně první indor,mam 10 kiti,který už hezky kvetou,ale na všech se mi sem tam dělaj takoví kulky,ale lezou z nich bílí vlásky.Mam se obávat že to sou hermáči??Bohužel mam foták na hovno tak nemužu ani dodat pořádný foto a musim se spoléhat jen na váš usudek a zkušenosti.Zatim dík za názory a nápady.
Smoker&Joker
vypadá to všechno na samice, tady ti dávám foto samce, samice lezou z takovejch delsich kulicek, pestiky, samci jedou vsude jen gule..
Brbla
Smokere dík.Jo a vtěch samičích kulkách bejvá taková malá pecička???
Smoker&Joker
jo to jsem neštudoval:) ale nejspíše ne, měli by tam být kvanta pilu, ale nevím jak v takovéhle rané fázi
Brbla
Smokere koukal sem na tvojí galerii a na fotkách 7-8 od zhora je přesně to co já myslím.
montauk_monster
ohrozim nak venku na zahrade pestovane samice, kdyz budu mit doma v pokoji na okrasu jednoho samce...?
Smoker&Joker
No já nevím, pyl se může přenést třeba z tebe, nebo když máš kytku u otevřenýho okna tak by to tam mohlo zavát, já bych to určitě neriskoval, dal bych ho mimo někam ven
Brbla
Zdar určitě ne teda pokud nemáš ty holky přímo pod tím oknem.Je vždy lepší držet samce v uctiví vzdálenosti.
Brbla
Zdar Smokere tohle je to o čem mluvim
Smoker&Joker
To je jen pestík, ze kterého jde blizna, má takový delší šlahounek, koule je čístá koule:) Pro ujasnění

samec
Smoker&Joker
hermáč
Tod
co byste řekli? je to aurora indica a je cca 70 dní stará
FOTO Č.1
Tod
FOTO Č.2
Tod
FOTO Č.3
Tod
FOTO Č.4
Tod
FOTO Č.5
Slick-ace
Tod:

Chlupi ani koule tam zatim nikde nevidim.
HULman
no mě to přijde kapanek jako SKUNK ale nejsem si jistej
HULman
sorry sem se sek toho si newšimejte
mimacka
From To Tod :
Zdar kolego,taky jsem nevěděl jak vypadá samec a samice , ale zkušenější pomohly a já pomůžu taky alespoň nápovědou.
Na hlavním stonku v místě kde vyrůstá boční větvička a list se vždy objeví takový výrustek jako špičatý rtn max do velikosti 1 cm (záleží to i na velikosti kytky , u malej kytky ze skříně bude trn velký třeba jenom 3-4 mm).
Až kytka uzná svoji zralost , tak se projeví u samice právě v místě toho trnu takový světlý - jemně chlupatý vásek tlustý asi 0.2mm (jeden nebo dva těsně vedle sebe) zase dlouhý od několik mm do 1cm.U mojich kytek jsem je objevil u každé boční větve od 4 patra víš asi po 6 týdnech růstu.
U samce se v místě trnu místo těch chloupků objeví malá - opravdu malá - kulička , která postupně dozráváním roste (tady je ještě čas samce zlikvidovat pokud ho nechceš pro opilování) a potom dojde k jeho prasknutí - uvidíš rozvinuté malinké bílé kvítko a to už je konec ochrany pro samičky !!!!
Nemám foťák s potřebným rozlišením na blízko , ale doufám že přiložené foto aspoň trochu pomůže.
Pročti si ostatní príspěvky a určitě to pochopí jako já.
Sixtyklada
Zdar lidi, taky si myslíte, že sou to samci?
Sixtyklada
..
Smoker&Joker
zatim ubec nic hele, čekej
gaga
To jeste nejde poznat, nedej na zbytecne rady... koule tam nevidim nikde..
4fun
citace:
Původní příspěvek od gaga
To jeste nejde poznat, nedej na zbytecne rady... koule tam nevidim nikde..

no já bych tam ty koule viděl, ale chce to lepší foto
Corn
Tak Vás zdravím,

slimáci co mě trápili, se nachytali na pivo... To byla ta lepší zpráva, ta druhá je, že jak uvidíte na fotkách nejspíš jsou všechny kytičky samci :( a ph půdy to být za to nemůže, je zasadité. Takže teď mě nějvíc štve, že neuvidím ty modré paličky. Příští rok asi pojedu z feminizovaných semen, podle finanční situace.

Pěstu zdar a ať je samců co nejméně.
Skunkor
ano ano ano prostě dokaď to nemá ty koule který rozhodně poznáš tak bych závěry nedělal:-)
k/-\pr
-jn,vsadim se,že všechny kytky na fotkach sou samice :D
Corn
JO díky za povzbuzení ještě jse v těch preflowers moc nevyznam a hlavně se všem omouvám za to že to je tady jelikož jsem se ve svým thredu překlikl místo odpověď jsem klikl zalozit novy tak prosím adminy aby to tu smazali děkuji a ještě jednou se omlouvám
vojtaxxx
těžko říct, podlě mě to preflowers není, jen malej lístek s bílými chloupky nasvícenej a rozostřenej tak že vypadá jako preflowers.
Naurčení pohlaví je u týhle kytky moc brzo
DooMer
citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
těžko říct, podlě mě to preflowers není, jen malej lístek s bílými chloupky nasvícenej a rozostřenej tak že vypadá jako preflowers.
Naurčení pohlaví je u týhle kytky moc brzo


jj vojta ma pravdu takovy chloupky to tam dela dycky ze zacatku an tech velkych vetvich ale neni to samici preflowers to se objevi az pozdeji a hlavne vic bliz ke spici vetvi ...
EXODUS
citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
těžko říct, podlě mě to preflowers není, jen malej lístek s bílými chloupky nasvícenej a rozostřenej tak že vypadá jako preflowers.
Naurčení pohlaví je u týhle kytky moc brzo

Rozhodně souhlasím! :)

Spojeno s threadem " Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread"

:o
krast
zatím sem poznal jednoho samce(kulky poznám dobře :sun: :sun: ) ale u dalších si myslim, že to asi ještě nejni vidět:sun:
krast
další
krast
a tohle je myslim samec:-d
Sixtyklada
Pic lidi, nevim esli z toho něco poznáte, ale přijde mi to jako prasklá koule, nevim... Co myslíte?
Sixtyklada
..
krast:ta první je samice.:)ostatní vypadají na samce.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma