Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - Klikni zde pro originální téma
jukel
aky je rozdiel medzi samcom a samicou ??? prečo su lepsie samice ???
Protest
citace:
Původní příspěvek od jukel
aky je rozdiel medzi samcom a samicou ??? prečo su lepsie samice ???



:faq: Jako první radu ti poradím přečíst si FAQ:faq:

A teď abych ti to vysvětlil:

Samička je dobrá k tomu, že když vykvete má paličky a to pak hulíš...
Samec je dobrý akorát tak k tomu, aby tě ošukal kytky.. (vytvořil semínka na samicích)

Doufám, že si z toho pochopil a poradím ti protože seš tady novej, tak spíš hodně hledej a když už ten tvůj dotaz fakt nebudeš moct najít, tak se zeptej..

Ale víš jak.. taky jsem ze záčátku víc psal než hledal.. ale teď už vím jak to tady na groweru chodí..

Přeju příjemnej pobyt mezi náma.. :)
hele kdyz jste u toho, jak moc spolehliva je metoda rozpoznani podle rycclosti rustu?? kdyz mam stejnou genetiku a jedna roste hodne ma patra daleko od sebe je to SAMEC, a ta mensi hustsi SAMICE,...........je to 100%????? dik
Ono
2Scotty Cameron:

Na rast sa nespoliehaj. Ja som mal 4 Durbany Poison, všetky rástli rovnako, vyzerali rovnako a nakoniec to boli 2 samci a 2 samice.;)
LateNightJamm
Zdravim Vas, ted nedavno jsem se u mych holek nasel neco s cim jsem se dosud nesetkal... Nejsem si jistej jestli jsou moje holky tak napadite nakvetly...nebo jsou ted BI ... diky moc za rady...

P.S. Jde o ten utvar uprostred fotky...co vyrusta ze stonku mezi listem a palickou, zakrouzkoval jsem to..ale jde to videt jenom pri zvetsene fotce
van blade
late night.. koukni na příspěvek č.199 - útvar je budoucí semínko
LateNightJamm
Jasny...diky za postreh...tu fotku jsem v navalu prispevku minul.
Vypada to relativne podobne....ale myslim ze ne docela... na lepsi fotce by to urcite lepe vyniklo...

U me jde o vacek,temer duty...ve kterym je pidimidi bila kulicka....ktera jak jsem zjistil je i v ostatnich kvetech v palickach. A lezou z ni dve bliznicky. Skladba je temer stejna jako u kvetnich kalisku v palicce...jediny rozdil je ve velikosti a umisteni.Holky se ted hoodne rozejly... myslel jsem ze je to nejaky pokus o prekotny kvet.

Nemam a nikdy jsem nemel ve skrini zadnyho samce.... moje holky jsou z rizku matek z Vidne.
Napred jsem si myslel ze mam hermafrodita, ale az jsem to prostudoval tak jsem znejistel a radsi se touto cestou ptam.

Jde mi hlavne o to se rozhodnout jestli to mam rvat ven...nebo to muzu nechat.... chapete...

Diky
van blade
citace:
Původní příspěvek od LateNightJamm

U me jde o vacek,temer duty...ve kterym je pidimidi bila kulicka....ktera jak jsem zjistil je i v ostatnich kvetech v palickach. A lezou z ni dve bliznicky.

no jo - presnej popis - voprc = budoucí semínko.
píšeš že nemáš samce, ani někde vedle v okolí skříně? jinak zkontroluj , jestli nemáš hermafrodita, hledej samčí květy.. /případný nalezený samce - hermáče zlikvidovat/
ať se daří :)
LateNightJamm
To Blade: diky moc za reakci
samce nevlastnim...nikde... nikdy jsem nemel :-D

Mno vlastne prave proto jsem to sem postnul... aby mi nekdo podle te fotky...nebo toho popisu rekl jestli to je samci kvetna holce.... tzn hermafrodit... nebo je to jenom hodne nakvetla holka.... co jsem videl tady na groweru... tak ty samci kvety jso proste uzavreny koule... a u me je to spis listovej vacek,vetsinou pokrytej pryskyrici,ze kteryho jdou bliznicky.

Navic to maji obe kytky.... kazda je jinej vzor...
Ono
citace:
U me jde o vacek,temer duty...ve kterym je pidimidi bila kulicka....ktera jak jsem zjistil je i v ostatnich kvetech v palickach. A lezou z ni dve bliznicky. Skladba je temer stejna jako u kvetnich kalisku v palicce...


2LateNightJamm:

Mám opačný názor. Takýto úkaz sa mi vyskytoval takmer vždy u nounejmov. Minulý rok som mal dokonca jednu rastlinu, ktorej šišky sa skladali iba z takýchto prázdnych vačkov. Myslím, že niekto tu dával na grower tiež takú fotku.:)

Ja to chápem tak, že tá pidigulička je potenciálne semienko, ktoré však nemusí vyrásť. Iba ak ho samec oplodní.;)
LateNightJamm
To ONO: tez dikes moc za reakci

Je pravda ze ten vacek je treba uz velky...nicmene ten vacek s bliznickami vevnitr je temer porad stejne velky.... takze ten vacek je z vetsiny duty...

Navic se tyhle vacky vyskytuji hlavne ne stoncich... nikdy jsem je nenasel v okoli palic.

Mam podle meho nazoru dobrou genetiku, Nebula with Bushman z rizku z matky z rizku z Vidne :D
Ono
2LateNightJamm:

Keď to bol no name, neznamená to, že to bola zlá genetika. To bol len môj prípad. Inak je to presne tak, ako píšeš, že tie vačky sú hlavne na stonkách. Často som si myslel, že tam rastie semienko, ale nakoniec boli vždy prázdne.;)
k/-\pr
zdarec groweri,mam takovy problem,mam kyticku a zacali se me u ni delat ,,poupata,, jako u samce,ale z tech poupat zacali vylezat bliznicky,je to hermafrodit?fota dodam je k jen budu mit fotak po ruce

predem dekuji
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od k/-\pr
zdarec groweri,mam takovy problem,mam kyticku a zacali se me u ni delat ,,poupata,, jako u samce,ale z tech poupat zacali vylezat bliznicky,je to hermafrodit?fota dodam je k jen budu mit fotak po ruce

predem dekuji


hehe :) hele, davide, to je fakt těžký říct. podle tohohle popisu se pozná leda tak něco o schopnostech pisatele. ale nic ve zlým :) hele-sežeň fotku a za chvíli to máš vyřešený, ale takhle...?..ti leda řeknu, že je blbost, aby ze samčího květu vyrůstala blizna. máš to nějak zmatený, ale poznat samčí květ není žádná věda, takže si asi někde ve FAQ najdi samčí květ a jestli se to bude shodovat s tím, co máš doma ty, tak máš vystaráno--tu kytku můžeš s (ne)klidem vyškubnout a zahodit.
mittka
cest praci

Moze mi niekto poradit aky stary ma byt kontrolny odrezok na zistovanie pohlavia ?

A co s nim potom nedat mu ani trochu svetla alebo to prepinat 8/16 ?

Vdaka ! :)
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od mittka
cest praci

Moze mi niekto poradit aky stary ma byt kontrolny odrezok na zistovanie pohlavia ?

A co s nim potom nedat mu ani trochu svetla alebo to prepinat 8/16 ?

Vdaka ! :)

Musí být dostatecne stary, aby byl schopny vykvest. Pokud myslis stari matky, ze ktery to rezes tak myslim, ze to byva kolem 1 mesice. Jinak stari rizku neni dulezity (pokud je matka dospělá).
Svetlo ma byt tolik, aby to vykvetlo. Kdyz ti ve tme vykvete rizek, tak je to ok na zjisteni pohlavi. Jinak muzes klidne tech 12/12 nebo jinak.
mittka
takze mam tak chapat ze rastlina z ktorej to budem rezat by mala byt minimalne mesiac stara ? o odrezky mi nejde chcem len zistit pohlavie, tak to mozem nechat uplne v tme ? inak vdaka za radu :)
Soul Rebel
mittka> ten mesic je priblizna doba, kdy uz je kytka dospela a schöpna vykvest. A zkus to dat do ty tmy a uvidis.
k/-\pr
Tayem de Toxi,ted sem se na tu kytku byl podivat znova,a us trochu povyrostla,a spatne sem se koukal,je to hermafrodit....(ale na 1. pohled to tak vypadalo jak sem rikal)i kdyz je to kravina.Ted teda kdyz vim co to je,tak se zeptam,co s tim,vyhodit,nebo otrhavat ,,koule,,??? nebo co?
kApr: jestli je to hermafrodit, tak doporučuju vyhodit. není třeba zbytečně riskovat.
vytrhávání samčího květenství je moc pracný a těžko uhlídatelný, i když samozřejmě sou i tací, co to dávají.
LahvyBuds
Poznate nekdo co je tohle? nebo to este poznat nejde??
danihel
citace:
Původní příspěvek od LahvyBuds
Poznate nekdo co je tohle? nebo to este poznat nejde??

Samica:bravo:
Dr.Shadow
Co vy na to, chlapeček, holčička?
doc.Cannabis
zdrc groweři,newite někdo co má tahle rostlinka za pohlaví?
Woda
Cau Groweři.
Je to kluk nebo holka :) ? (jsem amater)
Protest
citace:
Původní příspěvek od Woda
Cau Groweři.
Je to kluk nebo holka :) ? (jsem amater)


čekej.... čekej.... ještě není nic poznat tady toto jsou jenom další větvičky, kterejma se rostlina větví... takže zatím žádnej strach :)
DavidCB
http://www.ukazto.com/img_small/gr1.jpg
prominte, ale sem uplnej amater...
Woda
to DavidCB:
si normalni ? z tyhle fotky to nepozna ani carlos (mozna)
vaaanha
Tak v tom případě bych měl převzít velení nad growerem:D. Je to zdravý klučina:)
DavidCB
http://www.ukazto.com/?img=gr2-oi41.jpg
http://www.ukazto.com/?img=gr3.jpg
http://www.ukazto.com/?img=gr4.jpg
Takže todle jsou taky kloučci??
vaaanha
Ukázkoví - btw teď sme to tady zasrali šesti příspěvkama jenom kvůli tomu, že seš LÍNÝ hledat - tak přo příště - http://grower.cz/forum/search.php?
DavidCB
Tak to se vážně omlouvám. Čekal sem drobet vřelejší přijetí...Zasadil sem letos poprve, spíš jen tak ze zvědavosti, ale docela mě to chytlo. Četl jsem FAQ, ale z toho jsem to moc nepobral. Kdybych znal někoho kdo by mi na to kouknul osobně tak bych vás neobtěžoval a "nezasíral" to tu. Ale i tak MOC díky za radu a slibuju že to tu pořádně pročtu!!! Zítra je popravim kluky jedny:-))
jen tak mimo mísu, groweři - velkej samec oprcá kytky v okruho AŽ 5 km!!!

samozřejmě - záleží na velikosti a na tom, jestli neni někde zašitej v křoví...
Pan Ker
Na velikosti nezáleží:)-nechápu na co by mohla mít velikost vliv:confused:?? Ovšem s těma pěti kilometrama je to fakt-stačí pořádnej vichr nebo jedna pilná včelka a je to...
indicky-konopi
no asi vtešina lidi je popletená z toho, že to poznaj až když sou kytky větší;) trochu zmatený sou z toho ne?:D
to Pan Ker: když máš třímetrovýho samce jak hrom, je to dost rozdíl než když samec je malá kytiška třeba 30 cm malá při zemi. samo že když víc vyroste, tak toho zvládne oprcat mnohem víc, protože je vysokej tak se vytáhl hezky na vítr...:)
Pan Ker
A ty pěstuješ třímetrový samce:)??
Zenga
Takovyho bestialniho nadsamce bych rad videl :-)
Zdravím, zasílam taky pár fotek, budu vdecny, kdyz mi poradite, co je co.... radoby ocislovane odzhora 1 az 7... ;-)
Ferdinand Bongo
Brake46 - čakaj, ešte neukázali pohlavie

EDIT - teraz som si všimol, tá štvrtá, to bude asi samička
Dude
brake - clovece to nepockas jeste par dnu tydnu, nez alespon ukazou pre-flowers??? troskuu trpelivosti - dyk z tohodle se neda nic poradne poznat jeste....
Tayem de Tox
no na tej čtvrtej fotce je bliznička-- takže nejspíš samice.

Petref: to bílý na pátej fotce jsou mladý vyrůstající lístky, tak nemel ;)
CanabisC
Jasna samicka.
Bobeš
Zdravim jak to vidíte samec?samice?
Bobeš
dalsi
Bobeš
a dalsi
DooMer
tj samec jako prase :D...jestli mas v okoli samicky tak to bude na podzim nejspis slusnej popcorn ..GL D.
Bobeš
Lol!!!!!!!!
Protest
hned to vytrhej :grrr: dokud se ještě neotevřeli pilový váčky!!!!
lukas04
Bobeš, keby si si pozrel tu na fóre zopár obrázkov samcov, tak zistíš že je to samec a ani si to sem nemusel pridávať a trápiť sa s tým. ;-)
rastajohn
jde to celkem spatne videt, ale neni to hermac?
Bobeš
Vcera sem ho zlikvidoval potvoru kulonskou!
cernymi
taky se vaše out kytky letos nějak zdráhaj vyjevit pohlaví? touhle dobou mívám každej rok vytrhaný samce a letos (a to jsem sázel už v půlce března) jen nějaký náznaky. teda něco už jsem vyth, ale...
k/-\pr
mam tokovou otazecku,vim ze to sem nepatri ale preci,distak to smazu...mam samce no name,docela vzrostly,a vypada dobre,mam ho nechat opylit nejakou palicku,bo to je skoda matrialu a mam si koupit origos seeds,ale ty si koupim tak jako tak,ma to tedy cenu?!
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


hehe :) hele, davide, to je fakt těžký říct. podle tohohle popisu se pozná leda tak něco o schopnostech pisatele. ale nic ve zlým :) hele-sežeň fotku a za chvíli to máš vyřešený, ale takhle...?..ti leda řeknu, že je blbost, aby ze samčího květu vyrůstala blizna. máš to nějak zmatený, ale poznat samčí květ není žádná věda, takže si asi někde ve FAQ najdi samčí květ a jestli se to bude shodovat s tím, co máš doma ty, tak máš vystaráno--tu kytku můžeš s (ne)klidem vyškubnout a zahodit.


jo,hele,ted jsem si na tebe vspomnel s fotografii
DooMer
to k/\pr:
no tak proc ne jestli je to naky dobry noname tak proc neopylit ze? hlavne doufam ze planujes kontrolovany opyleni a ne ho tam nechat at si uziva se samickou sam..to by mohl zle dopadnou :)
k/-\pr
:D no samozrejme ze by to bylo kotrolovane opyleni,ale genetiku toho samce neznam,ale roste ,,strasne,, rychle a docela slusne se vetvi....ale mam problem,jelikoz je v ,,pařniku,, tak ma sice sylny stonek,ale pri silnejsim vetru by se podle me zlomil,a tak mam problem kam s nim....
Selassie
Tak jsem na to dneska kouknul a videl bych to ze mam ve skrince kluka jako buka. Ale potreboval bych se ujistit ( dekuju za kazdou radu )

foto1.: tohle je tutovka mlada pani, doufam :)

foto2.: a tohle zase asi kluk.

Mam ve skrince udajne Orangebud (ze rizku), to je ta prvni fotka, pak Pot of gold (taky šnicl), u ty se zatim nic neprojevilo, proto jsem nefotil a pak no name kyti ze seminka, to je ta druha foto.

Jo a jeste bych se zeptal, jestli kdyz to necham opylovat ( potrebuju seminka ), tak asi budu mit plnou skrin pylu, kterej mi pak pri dalsim growu zase opyluje kyti, co si o tom myslite ? Toho se asi nepujde zbavit ????
Nebo jo ??

Dik za odpovedi.

Mejte se.

Selassie
neal87
myslím že je to ještě brzo řešit.až se ti tam udělaj takový bobuklky jako by tak to okamžitě vytrhni a zahrab.jinak to doroste a budeš mět hodně seminek
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od Selassie
Tak jsem na to dneska kouknul a videl bych to ze mam ve skrince kluka jako buka. Ale potreboval bych se ujistit ( dekuju za kazdou radu )

foto1.: tohle je tutovka mlada pani, doufam :)

foto2.: a tohle zase asi kluk.

Mam ve skrince udajne Orangebud (ze rizku), to je ta prvni fotka, pak Pot of gold (taky šnicl), u ty se zatim nic neprojevilo, proto jsem nefotil a pak no name kyti ze seminka, to je ta druha foto.

Jo a jeste bych se zeptal, jestli kdyz to necham opylovat ( potrebuju seminka ), tak asi budu mit plnou skrin pylu, kterej mi pak pri dalsim growu zase opyluje kyti, co si o tom myslite ? Toho se asi nepujde zbavit ????
Nebo jo ??

Dik za odpovedi.

Mejte se.

Selassie


ja bych rekl ze ta 2. fotka je hermac....
Selassie
Diky vsem za rady, kyti z druhy fotky uz je ze skrine pryc, stavnul se tu kamos, mrknul na to znaleckym okem a rek, ze i kdyz si neni uplne jistej, tak vsechno nasvedcuje tomu ze to samice nebude, tak abych to radsi vyskubnul.

Jo a jeste se vratim k druhe polovine sveho dotazu:

Kdyz bych chtel seminka a schvalne nechal ve skrini samce, nebudu mit pak problemy s tim ze mi pyl opyluje i dalsi varku kyticek ???
Nebo existuje spolehlivej zpusob jak skrinku od pylu vycistit ?

Diky
majxo
.
Mě ukazaly už v květnu, ale pak se stejně dali nak do rustu a rostou do ted akorat mi to děla jednocipe listy nevim proč? možna to bude tim nakvěteni....
Lu$$ieN
Zduř vám lidi poradíte mi někdo jakého pohlaví jsou tyhle kytky ???
doc.Cannabis
Typoval bych to na samca,ale je to tak na 30%.
Lu$$ieN
No naštěstí to samec není našel jsem jen jednoho ze všech což je super a hned jsem ho poslal prič na mlíčko :) ( jen doufám že nestihl žádnou kytku oprcat)
bomboliny
podle me je to samice
zubo
pridavam ukazkove fotky samca, samicky + bonus hermafrodit

samec:
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=181756

samicka:
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=182325

hermafrodit:
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=182226
wasco123
Dnes sa mi podarila pekna foto 1024x768 pod nazvem "To je na 100% samica". To SuperMakro na fotakoch je svela vec!
Sticky_YOW
wasco: bude krasna kosata ;-)
Jakub503
Ahoj.. Prosím o radu.. Zasadil jsem si pár kytek doma na balkoně a ted nevím co je samec.. Pošlu sem pár fotek,ale je to focený z mobilu.. Podle mého je toto samec.. Je to pořád jedna kytka na těch fotkách.. Prosím o radu.. Díky předem..
Wevi
tak poznat z toho, jestli je to samec nebo samice, byl moooc těžký úkol..ale z fotek bych usoudil, že bys to měl přesadit do většího kvěětináče....;):wink:
Jakub503
Jo to se mi taky zdá,že už bych to mohl přesadit do většího květináče.. Ještě dnes to udělám.. Ale pořád nevím jestli je to samec nebo samice??
Kellogg
mohl bys to vyfotit jeste jednou a vic ostreji,z tohoto se neda moc poznat
Jakub503
Tady jsou další fotky,ale není to nic moc kvalita:( Nemám u sebe digitál..
Wevi
já tam nemůžu rozpoznat, jestli tam jsou nějaké koule!!a proto se tě ptám, jsou tam nějaké???
Jakub503
jo já vím,že to jde blbě vidět,natož tak rozpoznávat.. Jo je to obalený takovýma koulema a proto si myslím,že je to samec.. Co sním můžu udělat?? Asi jedině utrhnout a vysušit,že??
Wevi
koule - samec, možná hermouš:)...

vyrvat..Co s tím, to nevím..na vaření toho moc není..a jestli si chceš nechat něco oplodnit, tak si něco o tom najdi...myslím, že je dooost threadů..:)
Jakub503
OK.. Díky za rady.. Ale když samce vyrvu a usuším,tak by se to dalo přece kouřit,že?? Některý moje kytky mají místo koulí takové bílé vlásky, to bude asi samice,že??
ondras78
Ahoj,
prosim je toto samec nebo samice ??

dik ondra
MEDICINEMAN
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=23410 :rolleyes:
btw nad cim vahas, gule, jasnej samec..
guerilla
100% samec
wasco123
citace:
Původní příspěvek od šerpa
podle mě hermafrodit.

A kde tam vidis kytku? Ja tam vidim gule, takze samec
ondras78
dikes
Dadenka
Zdarec, mam kvitko je cca 40dni stare a porad nevim co to je tak pls poradte [/B][/QUOTE]

Stačí na kyti dát na 2 dni neprůhlednej pytel aby byla ve tmě a víš to hned (na 40 dní starej kyti by se to mělo vpoho projevit) u mladších to je těžší. Bude trochu povadlá, ale neboj to rozdejchá v poho
k/-\pr
a ted babo rad...je to odruda WW a puvodne to byla 100% samice(us mela palicky,ale ty jsme ostrihal)...ale tedkons jsem nasel na miste kdy by meli byt ty "pestiky" toto
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od k/-\pr
a ted babo rad...je to odruda WW a puvodne to byla 100% samice(us mela palicky,ale ty jsme ostrihal)...ale tedkons jsem nasel na miste kdy by meli byt ty "pestiky" toto


vůbec nic. to není květ ani jeho náznak
k/-\pr
toto je ta sama kytka,ale pouze o par mesicu mladsi..
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


vůbec nic. to není květ ani jeho náznak


nic to neni jo...me to prijde jako gule...:(
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od k/-\pr


nic to neni jo...me to prijde jako gule...:(


no, tak to ti přijde blbě :faq:
Wevi
tak v příspěvku 306 to je samica, že jo...tak pokud to chápu, tak v příspěvku 304 je to ta samá kytka..ok..Tím pádem by to měla být samice a ani žádné kule tam nevidím...
k/-\pr
uff... tak to jste me ulkidnili...us sem si myslel ze moje nekolika mesicni snazeni vyjde nvivec...ale jenom me je porad divny ze tam kde maji byt pestils tak tam nejsou a je tam neco inaciho....ale jestli to nic neni,v tom pripade dekuji...
foxis
polo4:_____hej pokud to ma jen tak 40 dnu tak to je brzo pockej jeste tak mesic,pak jukni na stonek a pokud bude tak jako light chlupaty a listky trosku tez tak je to doma-je to samicka:-):-):-)cus
Wevi
Foxis: Nějaká nová metoda poznávání pohlaví??:eek:..O tom jsem ještě neslyšel..
Dr.Shadow
Foxis: Chlape ušatá...to je dobrej způsob, jak si spolehlivě vyškubnout samici...stačí, když zatemníš větvičku a necháš, aby se "ukázala"...nebo, pokud se bojíš ovlivnění celé kytky, udělej si malej řízek třebas z nějaký spodní větve, hoď ho pod lampu a počkej až se ukáže...;)
wasco123
Cuss, mam big problemo. Proste mam rastlinu ktora ma aj blizny aj gule. OK, myslel som ze to bude hermafrodit. Ale tie gule sa zacali otvarat a z nich vyliezli blizny. No uz mam fakt s toho pomiesane, co to ma znamenat?
Zenga
wasco123:Tak to je hodne zajimavy.Nechapu jak ze samciho kvetu muzou koukat blizny.Hod sem nejaky foto!
foxis
Dr. shadow:
no ja sem cip.sem to tak poznaval dlouho a nebyl problem ale nevim:-(
ale nechapu jak jako zatemnis vetvicku?to nechapu:-(dik a pestu zdar:-)bye bye
foxis
wevi:
nevim ja to tak poznavam a zatim sem spokojen*814*
Dr.Shadow
No, když kytku vyrveš ještě než ti ukáže pohlaví, tak se těžko dovíš, jestli jsi to určil dobře nebo ne..;) Letos jsem tak odhadoval pohlaví podle toho, jak vypadaly...a víš co, vyhodil bych půlku kytek. A teď? Mám samý holky, tj. 10 kytek.

Jak to myslim s větvičkou? Prostě ji zakreješ třebas černým igelitem aby na ni nemohlo světlo, zkrátíš jí periodu a ukáze zda bude hoka bo kluk.
Jinak...FAQ...;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma