Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - Klikni zde pro originální téma
Zombaj
vem s toho pyl
xaralis
rejpalX:
na nic ne, mliko bude dobry... nezoufej.
reghilt
tak co je prosiiiiim toto
To je podle mě SAMEC :D
Kac
a velmi hezky rozkvetly :)) ted uz jen koupit litr plnotucnyho a 10 dkg masla :)
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od denyg
To je podle mě SAMEC :D

taky bych rek...
Tak řekl nebo víte ?
Už mě štve že do 1 threadu napíše 10 členů jen tušení.
Pokuď odpovídám tak na to co vím.
Abych nebyl OT
Je to samec.
ak25
Čus lidi porad nevim jestli je to samec nebo samice je to hasberry mrknete me to pripada ze je to samec pisnete
citace:
Původní příspěvek od ak25
Čus lidi porad nevim jestli je to samec nebo samice je to hasberry mrknete me to pripada ze je to samec pisnete


Z té fotky to asi nikdo jen tak nepozná. Kytka podle všeho ještě ani nekvete. Vyčkej.
Creator
jj dockaj este, ale podla mna je to uz teraz samec ,ale urcite este nemusis trhat ,mas cas
ufoun
potřebuju poradit jaký mají pohlavý moje kytičky :-)
lyft
ufoun:obě jsou samice
ufoun: Krásný holky:D
ufoun
tak to je dobře :-)
a jinak, nemám samce takže nemám to jak opilovat tak nebudu mít semena, dají se z toho udělat ještě řízky?
a jak dlouho to kvete do sklízení?
citace:
Původní příspěvek od ufoun
tak to je dobře :-)
a jinak, nemám samce takže nemám to jak opilovat tak nebudu mít semena, dají se z toho udělat ještě řízky?
a jak dlouho to kvete do sklízení?


-na řízky už je pozdě, to by se ti už nechytlo když ti to kvete na to si měl myslet dříve
-to je těžko říct jak dlouho to kvete, když nevím co je to za model, ale počítej těch 50-60 dní čili dva měsíce...
palinoch
ja si myslim ze su to hermace
Vitorio
Samozřejmě že je to samice, je to bez diskuse, můžeš být v klidu.
luckas
nazdáárek mam takovej dotaz pěstuju prvním rokem a nejsem si dost jistej c je samec.. ale už to tak tušim .. tak se vas chcu zeptat abych měl jistotu a mohl se toho zbavit... než to začnej kvíst nak víc..
luckas
jo a eče se chcu zeptat jestli mam jednoho samca .. fotka číslo 1 teda jestli to je samec ale myslím že j tak jestli ho mužu nechat když je tak 2.m 2.5m od tech ostatních.. a když potom buduu vedet že ty vedle samice jsou samci tak je dam pryč. .ale aby ta dalka 2m stačila a neoprcal mě ju .. díky za odpovedi. .
Skunkor
foto č. 1 a 2 mi připadá jako samice,ale možná se mýlím, z těch fotek toho moc videt není
PS:jestli máš samce tak ho okamzije vyhod, pač ti to dokáže oprcat do několika km. čus
Slick-ace
2,5 metru rozhodně nestačí, a ta 3 se mi zdá jako samec - na tej spodní větvi vidim koule, nahoď příp. lepší foto.;)
DooMer
luckas: na tech fotkach jde maximalne videt ze mas dlouhy nehty (rejp :) ) ale pohlavi kytek moc poznat nejde, ale ta 1 a 2 bych se priklonil ke skunkorovi ze by mohly byt samice ale fakt to jde dost blbe poznat udelej lepsi foto. Pouzij makro !!!
Rastamaniak
Cusss chlapi, potrebovali bychom poradit s urcenim pohlavi nasi prvni kytky :)

a druha otazka: co mame delat aby se tak strasne netahla do vysky.... predem diky za odpoved :)




http://i58.servimg.com/u/f58/11/18/12/13/p8121011.jpg


http://i58.servimg.com/u/f58/11/18/12/13/p8121010.jpg
Creator
rastamaniak: jjj nieje to nič :p:
Rastamaniak
uz sem tam hodil jinou fotku...splet sem to predtim...
Creator
ajtak to este nejde poznat ,neboj sa mas este cas
luckas
joo foto eče udělam nejže todle se sem ta fotka dava ve strašně male kvalitě a rozlišení takže aj tak newm no pokusím se udělat co bude v mejch silach jinak zatim diky
luckas
tak fotky jsem udělal ale newm no lepší už mě nejdou .. a hlavně je z puvodní velikosti zmenším do te 640 a je z toho h.
1, 3 - samice na 100%
2 - tez asi samice, jen tahle fotka jse ti kus rozmazala :)
Sogeking
Je vůbec teoreticky možný, aby z matečné rostliny (pravděpodobně hermáč) vznikla řízkováním čistá samice? Stalo se mi totiž (letos pěstuji poprvé), že z řízků, který jsem dělal z jedné rostliny mi vyšli 4 100% hermáči, ale na ostatních (8 rostlinkách) není po koulích ani stopy. Je možný, že se teprv objeví,i když už kytka týden kvete? Kdyžtak dejte vědet, musel bych kytky častěji prohlížet, kvůli případné kastraci. Díkec.
logicky. když nařízkuješ samici=samice. když nařízkuješ hermáče=hermáč. avšak kytka, co dělá hermafrodity, je dost pohlavně nestabilní, takže když nařízkuješ hermáče, může ti vyrůst buď hermafrodit nebo samice. poznáš časem ;). rozhodně pravidelnou kontrolou nic nezkazíš ;)
Gareth
Zdravim, taktiez by som sa rad uistil, ci je ta moja fesanda naozaj fesanda, alebo sa mylim.
Zombaj
vypadá jako samice ale chtělo by to bližší fotku
Sixtyklada
zdar tady davam fotku naseho jedinyho skunku!! je to samice ci ne?? diik..
Creator
- to Sixtyklada: pekny chlapik :teef:
Vikuk
no samice je to jedine ze by ty kuličky nebyly kuličky ale kozičky :-)

Je to samec
tomo
niesom si isty ale to prve je samec a to druhe samicka?
http://img224.imageshack.us/img224/3156/dscn0031ri0.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/3066/dscn0029qy3.jpg
.:INDI:.
tomo ano prve je samec druhe samicka....
Slick-ace
tomo: přesně tak ;)

.. a takhle si představuju ideální fotku k identifikaci.
Sixtyklada
No tak to ste me nepotesili.. Do tyhle kytky sem daval nejvetsi nadeje !! Tak krasne voni a von je tu kluk kua :-((
meridak
co je toto,kazda fotka jiny model.prvni je samicka ale utoho druheho asi hermac,nepodarilo se mi vyfotit ty maly kulicky,jsou ale jen na nekterych palickach,na vrchnich treba vubec.a to co je na obou fotkach u tech palicek je co??to se tvori semeno?
Na_(o)_Tix
samice
Skunkor
oprclá samice možná
meridak
to druhy bude asi oprcla samice no,uvidim dnes,koule zacnu otrhavat,kytka ma tri metry a pekny paldy se delaj,zkusim to zachranit,snad neoprcne mandali co mam vedle
zimmfi
meridak: mam stejnej problem mam 6x 100% samica a na jedne kitce mam nadherny šišky ale hned pod paličkou mam semínko, nechapu..???
přitom nikde poblíž žadnej samec, nemuže to bejt třeba genetikou?? tak kytka je z no name
meridak
taky nevim,tak na kytku pusobi spousta veci,kyselost pudy a tak.. otrhal jsem samci kvety a uvidim,moc jich tam zatim nebylo ale semena uz se delaj nekde
langpi
mam taky kytíí u ostružiny a je to hermafrodit ma ale pekne palicky už zacinaji kvest..myslite kdyz otrham co nejvic koulí ze to nebude az tak prcly?jinak davam foto keře
tomo
inac preco sa nefajcia aj chlapske sisky?mna to zaplo
langpi
chlapec nema sisky
luckyBOB
langpi: s hermacem je to vzdykcy problem..
moznosti:
1. muzes jak jsi rikal zacit otrhavat koule ale z toho se poser*** a taky tim ze budes furt sahat na sisky si muzes privodit plisen nebo budes otirat postupne pryskyrici
2. nechas ho tak--> a udelas si has po dokveteni nebo si uvaris nejaky dobroty..
3. nechas ho tak--> a na podzim budes vybirat 50 semen z jednoho brka..bude ti to trvat ale dopracujes se k cistemu materialu na brko..ale zase si otres pryskyrici pri vybirani...
4. hodne zalezi na poctu semen..pokud je jich tam malo tak to sem tam utrhni z tech nejvetsich palicek jinak nato kasli..

dosel cas..pokud by ti to nestacilo doplnim..cauzvec
Zombaj
já bych ho nechal ... aspoň na vaření bude dobrej :-) vypadá že bude pekňe košatej
tomo
tak nie sisky ale tie kvety,vajicka ci co to je
DooMer
citace:
Původní příspěvek od tomo
tak nie sisky ale tie kvety,vajicka ci co to je


kourit muzes i listi ze samce kdyz na to mas plice. tim chci rict ze naky thc to v sobe samozrejme ma takze kdyz toho vykouris vagon tak zarucene bude bolet aspon hlava.
Kocour
Nebo ho aspon, muzes pridat do bramboraku. =)
langpi
luckyBOB:no ja nevim jelikoz mam jen jednu kytku letos protoze 2 byli samci a pak jsem uz nezasazoval dalsi skoda no...kamos ma taky hermace a ma uplne listy jak pily a nejvic uz smrdi a to sotva zacal kvist uplne fialový vrcholky...a ja chci spíš pálit takze to nejak co uvidim oberu a kdyz to bude trochu prcly tak to nebude tak vadit zas teda aspon me ne:-)
suri
Kurit se da secko len treba na to odhodlenie ale ako samo o sebe kvietky su celkom ze good ,,,dost ludi co to skusalo povedalo ze sa to celkom daaaaaaaaa..Mozno zalezi od charakteru alebo akutneho nedostatku hulenia,,no....
tomo
Ja si tiez myslym je tie kvety boly good.ani chut nebola zla.a thc to urcite v sebe ma.je toho skoda to vyhodit.
Rákosníček
oškubej z toho ty koule a bude to v pohodě... podlě fotek tam těch koulí tak moc neni... moc oprcaný to nebude. Neboj když to budeš protrhávat, tak to bude dobrý kouření.. ;)
Říkám, protrhávej to. A když to bude mizerný tak si z toho něco uvař ;)
ps. sry pokud tam sou chyby... sem uplně na plech :D
Gareth
tak som to bol dnes pozriet na policku a zda sa mi ze to je bud hermac alebo pretiahnuta samicka. ale ak sa to necha dozriet tak na buduci rok by malo byt dost fajnych semien a aj pohulit bude chvilu co. ci mylim sa??
suri
Este bz som sa chcel opytat co sa tyka toho hermaca >MA niekto skusenosti s tim ze akej kvality su jeho semena>>A to nie len od toho ci to ma stejnu henetiku ale aj aky je pomer hermacov v dalsej generacii<<.....Ja osobne hermi hnet rezem a varim takze neviem ale nemusi to byt vzdy najlepsie riesenie...........Tak som zvedavi na toto>>>
Zenga
Pokavad ti hermac oprca samici,seminka budou na 90% samice.Jestli se ti hermac oprca sam,budou to hermaci.
langpi
tak kerik zacina mit nahore uz pekny kralovny a ty zatim nejsou skoro prclý jen ty mensi šišky dole..tak kdyz to tak pujde dal tak budu sppokojenej jen sem tam se na tom najde semeno ale jinak to je celkem jeste krasne cisty musim to furt rvat ale da to dost prace ale dam se to no...
langpi
je to fotka stará tak 14 dni pridam sem nejaky nový
suri
to Gareth

Podla mna a stej nie celkom dobrej foto urcite samec takze nic ineho ako mialko s toho nebude...:D
ssseth
asi samec co ? :(
autogen2
hermac obtrhavaj gule a mozno nieco stoho bude
Slick-ace
ssseth:

je to tak, bohužel hermáč a už se oprcal jak tak koukám, takže o orthávání koulí nemůže být řeč. resp. stejně už je pozdě. :(
ssseth
dik.. myslite ze by stoho slo aspon mleko ?
Skunkor
mlíko bych s toho určitě udělal
suri
No jo ale je to oprcani ako prasa ale ked to dobre precedis tak potom v pohode no...lebo inak bedes semena vytahovat stale odtial....Nechat by som to uz nenechaval to sa hulit asik nebude dat.....
Zombaj
hele tak s toho udelej maslo ..... je silnejší a vydrží ti dýl ,pravda dela se kurva dlouho ale je goood :-) a udelaš z nej všecky možný jídla
tomo
skusal som prvu urodu a natrafil som na male bobulky pod siskami a ide s nich blizna.co to je?
http://img216.imageshack.us/img216/1672/dscn0095nz0.jpg
Slick-ace
tomo:

Buď klidný je to samice, pokud i z nich koukaj chloupky je to samice. ;) Přeju příjemnej košt. :leaf:
suri
Tomo
Cista samice ktora je ael cisto nedozreta..Takze pestuj dal ale moj nazor to co si odtrhol mohlo este podrast a mat o mnoho lepsie ucinky....a este aky pouzivas fotak lebo ta kvalita foto je ozaj good........
suri
Mates 24

a povis mi ako ty mam poradit ked si nedal ani foto sem...Bez toho ty ani najskusenejsi z nas ked nic nevidi............
tomo
citace:
Původní příspěvek od suri
Tomo
Cista samice ktora je ael cisto nedozreta..Takze pestuj dal ale moj nazor to co si odtrhol mohlo este podrast a mat o mnoho lepsie ucinky....a este aky pouzivas fotak lebo ta kvalita foto je ozaj good........

je to obycajny canon coolpix l16 len je tam taka vec ze Makro sa to vola.to je na fotenie takychto veci
ak25
cuš lidi je tohle skero hermouš me to tak nepripadne pisnete
martin
Zdar pánové! Za jak dlouho vykvetou ty samčí koule? Hermáče už sem měl několikrát ,ale letos ,jelikož mám už jen pár kytek sem to hned při náznaku koule nevyškub. A příjde mi to divny- ty koule sou tam už tak 3tydny a žádná eště nevykvetla. Parktát sem měl kyku ,která dělala paličky jenom z těch kuliček co znich kouká bliznička ,takže tady bádam nad tim ,jestli to nejsou ony kuličky.. Občas je náka koule právě s tou špičkou a co si pamatuju ,tak samec ma ty koule normál kulatý. Ale zase mi rostou na stopce jako samčí kule, tak to furt zkoumam ,čekám jestli se náká neotevře a pořád nic, ani jedna. Kdyby se z toho měli udělat ty kulčky s bliznama ,tak by zas asi byla škoda to ostříhávat.. Bohužel už nákejch 10let pěstuju ,ale tohle sem eště neviděl! Takže sem s rozumem v koncích!!
Zde jsou fota
http://img137.imageshack.us/img137/9172/snmek605dz1.jpg
http://img144.imageshack.us/img144/5217/snmek606em2.jpg
Zombaj
ak25 - vypada to jako samice .... ale neni to moc vidět

martin-tohle je hermáč
mates24
Ahoj groweři sem tady novej a i pěstuju letos poprvé a tak bych potřeboval poradit s pohlavím, semínka jsou noname od kamoše děkuju za odpověďi,snad bude kvalita fotky dobra
http://img230.imageshack.us/my.php?...p9020004xw0.jpg
Slick-ace
mates24:

ahoj, je to samice. ;) je to sice máznutý, ale vidim že z těch blizniček koukaj chloupky(?).
Creator
- to mates24: tak fotka stoji za hovno :teef:
- na fotke v pravo ista samica, a to co je v strede je len buduce semeno
mates24
ahoj jj chloupky tam jsou tak to sem rád že už vim že je to samice dik moc všem
suri
Fotka ozaj strasnaaa ale je to samica....
ak25
je to hermouš
ak25
jo a ma ruzovy blizny, nevite co to je pekne se cukruje ale bojim se ze je to hermyk poradte
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od ak25
je to hermouš


to se ptáš? mohl bys ji vyfotit lépe? detail na ty koule, podle kterých se ti zdá že to je hermouš.
DooMer
no v tehle fazi bych uz moc neresil co to je vytrhavat to stejne nebudes kdyz uz to ma palice :D
koule tam myslim jsou
Zombaj
mlíčko a máslo bude dobry :-)
Pan Stejk
zdarec, mohl byste mě sem něgdo vyfotit jak vypadaj koule. Mě totiž negdo vyškubal 15 samic a jedna kytka mi tam zbyla a já to teď nemužu vyfotit sem nemocnej.
DooMer
citace:
Původní příspěvek od Pan Stejk
zdarec, mohl byste mě sem něgdo vyfotit jak vypadaj koule. Mě totiž negdo vyškubal 15 samic a jedna kytka mi tam zbyla a já to teď nemužu vyfotit sem nemocnej.


kdyz si projedes tohle forum tak stoprocentne najdes nakyho samce , ses nemocnej mas na to cas tak hledej, omg kdo si ymslis ze ti pujde fotit samce kdyz ho ani nikdo na zahradce nema . D.
Celller
citace:
Původní příspěvek od Pan Stejk
zdarec, mohl byste mě sem něgdo vyfotit jak vypadaj koule. Mě totiž negdo vyškubal 15 samic a jedna kytka mi tam zbyla a já to teď nemužu vyfotit sem nemocnej.


A jak si tedy poznal, ze si mel samice, kdyz nevis, jak vypadaji koule?:D
Pan Stejk
protoze to jen nevim presne ale samici sem poznal posle bilejch chloupky u vetvicek
Pan Stejk
hej pohoda uz sem to tady nasel :) je to samice tak aspon neco letos bude :)
Fíče
Martin : skus ty kuličky stisknout jestli v nich nezraje semínko....
Ondrus
asi hermac co?Kytky normalne kvetou a ted se tam objevili ty kvetouci kule..a hned 3 kytky vedle sebe,dojeb
omlouvam se za kvalitu fotky,je to foceno mobilem...
Zombaj
a kdyš nje zmáčkneš tak sou tam semena nebo to jen teče?
Ondrus
je v tom malinke seminecko myslim
Zombaj
tak hermáč :-D
Ondrus
neee hecnu to a budu otrhavat,tak dik za info :(


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma