Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - Klikni zde pro originální téma
Benji8
2 d!Ne74
..promin,kdyz sem jeste driv ulozto/ukazto.com pouzival bylo vsechno jeste v pohode a nekomercni..nejak sem nezjistoval jestli se to zmenilo nebo ne..a rovnou to tam hodil..tady pridavam ty fotky na photobucket.com..doufam,ze uz to nekomu neco rekne a ja budu mit po starosti..:)

http://s279.photobucket.com/albums/kk144/Benji8_photo/
Ono
Benji8:

Prvá a štvrtá fotka nič nenapovie. Na druhej a tretej fotke sú síce vidieť tie klasické výrastky v podobe miniguličiek, lenže tie často neznamenajú nič a s pohlavným dimorfizmom sa nespájajú. Ešte je skoro na určenie pohlavia. Treba nejaký čas počkať.;)
Rákosníček
citace:
Původní příspěvek od georgocze
Je to holka akorád na tý fotce nejsou vidět pistils Rákosníčku pls jak to myslíš neubližuj jí?


myslel sem to tak, aby jí nezlikvidoval v domnění, že je to samec.
Benji8
2 Ono:

..diky moc..ja si prave taky rikal,ze tam nijak poradne neni co videt..ted doufam bude jeste par dni svitit slunicko,tak treba za nejakej ten tyden sem jeste fotku hodim a nekdo mi poradi..jinak diky moc vsem..:)
georgocze
ok tak to už chápu
Placebo
zdravím,chci se jen ujistit že je to tak,ještě to moc nepoznám ...
Mr.MEN
jj Samec:)...
_ThC_DuKaT_
100% samec s peknymi gulami:)
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=23410 - dnes už do druhého threadu :rolleyes:
xaralis
Zdravicko lidi, mam na vas prosbu. Mam obavu (vlastne jsem si vcelku jistej), ze tahle kytka je hermous.

Jen bych to potreboval potvrdit. Nejdriv jsem byl vcelku spokojenej, pze samici preflowers se objevily jiz pred nejakou dobou, ale dneska jsem tam objevil i ty nehezky bobulky, zatim jen par teda.

Taky bych se chtel zeptat, kdybych se rozhodnul koule otrhavat jak dlouho to muze v kvetu priblizne trvat od objeveni se novy koule do chvile nez se otevre... thx

EDIT: tak to je v prdeli. Ted jsem nasel koule i na druhy kytce. Nechapu. Asi pred mesicem mi trochu nakvetla (sla ven prilis brzy), je to uplne jasna samice, rozvetvena jak svin, kerik,... Plna samicich preflowers (obas i poloflowers :)) a ted jsem tam nasel na cely kytce asi 3 koule .. :( To je k vzteku.
hermacik, jak vysity :D
xaralis
citace:
Původní příspěvek od radvancan
hermacik, jak vysity :D


Hm :) Tak me napada.. Je mozne aby si kytka rozmyslela bejt hermous (s tim samoze moc nepocitam)?

Jinak muze se stat, ze bude rekneme jen slabej hermous - par samcich a hafo samicich kvetu?
Ono
citace:
Původní příspěvek od xaralis
Jinak muze se stat, ze bude rekneme jen slabej hermous - par samcich a hafo samicich kvetu?


Áno, je to možné, aj keď jednoznačne by som nepovedal, že už ide o hermafrodita. Často sa stáva, že rastliny majú niekoľko veľmi málo znakov opačného pohlavia - napr. miestami v samičích šiškách sa objavia samčie puky, ktoré si človek všimne až pri konečnej manikúre.:)
xaralis
citace:
Původní příspěvek od Ono


Áno, je to možné, aj keď jednoznačne by som nepovedal, že už ide o hermafrodita. Často sa stáva, že rastliny majú niekoľko veľmi málo znakov opačného pohlavia - napr. miestami v samičích šiškách sa objavia samčie puky, ktoré si človek všimne až pri konečnej manikúre.:)


Heh, tak thx, ted jsi mi dal trochu nadeje :)


Ono je to tak, ze ty kytky uz fakt dlouho vypadaly, ze to budou samice, plny blizen atd.

Az tedka jsem nasel na kazdy kytce cca 2-3 samci kule. Tak treba se to nakonec tak nevyhroti. Doufam.
georgocze
ja myslim teda bohužel že se to vyhrotí ohlídat jsem to jednou u hermouše skoušel a nešlo to pár jich utrháš jednoho schovanýho si nevšimneš a konec a stejně myslim že pak obkvete víc tima gulema no přeju ti aby to tak nebylo
Čaras
Hermi jsou samci, zlikviduj to. Pokud teda nechceš semena hermouše na další roky. Jinak zhulujou stejně jako samice.
Ono
Len pre uistenie doplním, že som odpovedal iba na druhú vetu. Každopádne tiež odporúčam sledovať rastlinky, pretože o spätnej zmene z hermafrodita na jednoznačné pohlavie som ešte nečítal, možno by vedel poradiť niekto viac geneticky skúsenejší.:)
zimmfi
Podle mě sou obě kiti samci, ale rači se na to mrkněte.
Vikuk
ahoooh kyticek mam dost u vetsiny uz vím co jsou ale u techle porád nevím



Takze to jsou detajlky té první

















































a tohle je ta druhá

takze doufám ze mi poradíte :-)
Ono
Vikuk:

Ahoj. Sú to samičky.:wink:
Vikuk
tak pokud je to tak tak to je super :-) deeekuji za radu
GanjaSkunk
JE TO ROZHODNĚ SAMICE
brávooo
citace:
Původní příspěvek od Captain America
:girl: or :david:


tak venku mam 7 kytí a sou stejne jak tadle tvoje
a sou velke asi 80 cm a furt to nejde poznat jako na
tve!takže musíš počkat muj nazor jë že to je ještě
brzo! čus držím palce at je to samička!peace
meridak
jak mam zatemnit jen jednu vetvicku abych poznal jestli to je samice nebo ne? nejaky zkusenosti?na jak dlouho a cim a tak.dik
Fíče
Může ze semínek ze samce vyrůst samice?
mari
ahojj, mam kyti 8 den na kvetu, u dvouch si nejsem jeste jistej samcem, do kdy se musi samec vyhodit nez puknou pylovy vacky.
fire.ent
no do ty doby nez puknoou pylovy vacky:)
Lupus
no radsi je hned pokos, muzes sem dat fota aby ti s tim zkusenejsi pomohli ;)
H8nza
Zbav se jich...nebo je dej jinam a nech si je na mleko
mari
tu je foto, rekl bych ze to byl hermous
vinczenzo
zdravím!! rád bych připojil pár fotek... doufám že mě potěšíte nebo necháte na vážkách


rád bych se podělil o něco svého.. nevim ejstli to de dost dobře vidět ale budu rád za odpovědi protože fakt nevim co to může být


Ono
vinczenzo:

Ešte je skoro na určenie pohlavia.;)
zachau bOy
jo, máš pravdu, blizny aj koule, jasný hermáč ;)
woe co je to za otázku.

buď na to máš a necháš ho pěkně než uzraje a kosneš ho do mléka,nebo to prostě vyhoď hned...

těm koulím taky trvá nějakou dobu než uzrají
autogen2
ja by som to trhal preco nie sadol by som si kazde rano na pol hodku ku rastline a otrhal by som to
zimmfi
kiti 70 dnů, nej sem si jistej ale podle me je to samica??
tekknou
citace:
Původní příspěvek od zimmfi
kiti 70 dnů, nej sem si jistej ale podle me je to samica??


Zdar myslim ,že je to samice podle první fotky se tam dělá váček s bliznou a koule to nemá,navíc je kytí i nižšího vzrůstu ,takže tak.Samci jsou většinou pořádný košťata;).
w8minute
Zdravim .. Rad bych se zeptal co mi to roste .. Myslim si ze samec .. ale nejsem si uplne jisty ..
Siki
to: w8minute

jojo je to kluk jako
citace:
Původní příspěvek od w8minute
Zdravim .. Rad bych se zeptal co mi to roste .. Myslim si ze samec .. ale nejsem si uplne jisty ..



Samec!
ak25
JE TO SAMEC NEBO HOLKA
citace:
Původní příspěvek od ak25
JE TO SAMEC NEBO HOLKA

Jde to težko poznat, ale vypadá to spíš na koule takže samec.
DooMer
tak na 99 procent samec ale za dva tri dny to uz bude na beton jisty
Hlava
citace:
Původní příspěvek od ak25
JE TO SAMEC NEBO HOLKA


..pockej jeste 3-5dni pak se ukaze , ted je jeste brzo ...
vinczenzo
já sám nevím... tak byc hse chtěl vás moudrých zde poptat na co byste typovali hestli je to vůbec možné :-)
vinczenzo
l
vinczenzo
m
Celller
Ja tam teda nic nevidim, ne ze by to bylo az tam spatne vyfoceny, ale proste nevidim zadny znaky, jeste pockej, kdyz to mas venku, tak to je jedno, ukaze pref nebo koule a budes vedet.
vinczenzo
4 celler, taky sem si myslel že to tak nějak bude :-D ale nemám zkušenosti radši se optám když tady je ten thread. jedna už mi preflowers ukázala tak si počkám na ostatní.
Slick-ace
vinczenzo : lepší je ji vyblejsknout z blíska ze strany, tam je v první moment pohlaví rozpoznatelnější
zimmfi
samec nebo samica?? na kyti to totiš nikdy nepoznam dost brzo a taky nechcu svítit zbytečně! jednou sem to zastřihl skoušel sem FIM ale moc se me to asi nepovedlo se podivejte
citace:
Původní příspěvek od zimmfi
samec nebo samica?? na kyti to totiš nikdy nepoznam dost brzo a taky nechcu svítit zbytečně! jednou sem to zastřihl skoušel sem FIM ale moc se me to asi nepovedlo se podivejte

Z fotek nejde nic poznat, zatim tam vidim jenom nove listy, žádné blizny či koule.
Na 90% je to holka :)
na druhy fotce se mi zda ze ja tam blizna a ten cikcakavy vrch robia vetsinou samice :) ;)
Smah
citace:
Původní příspěvek od PoLLo4
DudeEdit: sem budu přesouvat všechny dotazy ohledně pohlaví rostlin v outdoorovém pěstování ,-)
prosím u odpovědí specifikovat komu odpovídáte - jináč to bude slušná loterie :D:D

Přečíst!!!!!!




Zdarec, mam kvitko je cca 40dni stare a porad nevim co to je tak pls poradte


100% holkA
wlasta
co je toto za pohlavi prosim??
Rives22
wlasta

čuz sice hodně mázlý, ale vypadá to na samici, podle toho hustýho sředu, je tam vidět i nějakej ten chlup.....takže na 98% samice
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od wlasta
co je toto za pohlavi prosim??


samice asi? hoď lepší foto ať máš jistotu
ak25
čus je to samec
palinoch
nie je to samec. vyzera to na samicu
brávooo
citace:
Původní příspěvek od ak25
čus je to samec



když to víš proč se ptaš?
nejde to poznat je to
50 na 50 ...........
wlasta
no je to foceny fotakem na mobu, pac segra si odvezla digital na dovolenou cubkaa:D ale problem je v tom ze hned vedle tedle krasky mam todle ... a to ma gule a je mi lito bud jedno nebo druhy trhat a presazovat to uz v takovym stadiu asi taky nepude...
Slick-ace
wlasta: No tak vem pilku a samce podřízni.. ;)

ak25: znaky pohlaví zatim nejsou vidět (na tej fotce)
palinoch
wlasta samca hned vytrhni. stoji to za to! pri konecnej urode si na toho samca ani nespomenies, tak ho zrež.
wlasta
no ja mam prave 2 kyti a jedna ma 3 vetve samice a druha vypada na samca a to je tadle s 9 a je mi strasne lito to trhat pac se mi zda ze ty vrchy od tej velkej by mohly bejt taky samici...dole ma sice kule ale snad kdyby to byl hermac....a ta udajna samica ma taky pod kvetem naky kulky a nebo uz sou to semeny vacky v tom se zas tak nevyznam tak skusim pucit od kamosa fotak a hodim to sem
diky za rady
Celller
Je to jen na tobe, jestli se ti chce hulit travu plnou seminek, asi tak:)
wlasta
tady je teda ten Udajny samec/hermac...fotil sem to uz digitalem ale stejne to stoji za prd:(
wlasta
tady je teda ta prvni udajna samica...fotil sem to uz digitalem ale stejne to stoji za prd:(
od 3 fotky je to zase ten udajny samec
nejak neumi to podelany makro:D:(
palinoch
no fotky su fakt na prd. je tych semienok viac? lebo aj pri samici sa tvoria semena ale nie vo velkej miere. ta prva fotka z vrchu iba moj typ samica, je to iba typ. ta druha fotka z boku je skor samec, alebo samica kde sa jej vytvorili semena tazko povedat. najlepsie co urobit, jeden vacok rozlusknut co v nom je, bud je tam nedozrete semeno alebo kvet.
wlasta
jeste jeden udajny samec

kdyz to rozmacknu tak z toho vytece takova byla vodicka...jakoby spis mliko
Slick-ace
wlasta: to poslední je samec. nejlepší asi bude když prolezeš tenhle theard nazpátek + k tomu pár galerií. Než sem házet takovýhle fotky, to se to tak naučíš rozpoznat taky. ;)
palinoch
ano ten posledny bude pravdepodobne samec, alebo mas opelene samice a to znamena ze budes mat susky ale plne semena.
najlepsie ako ti poradil Slick-ace pozri na fotky ako vyzeraju samice a samci. samice maju vacok z ktoreho vykukuju dva biele piestiky.
palinoch
este ti dam link ako vyzera samec! mozes porovnat... http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=36553
wlasta
thx kucii :) tak sem to tu cely prolez a uz sem zase o kapanek chytrejsi, ale neni nad praxi...tak je to se vsim :D ja to necham proste vsecko rust at se vzdelam budu to zkoumat a pristi rok budu poucenejsi a skusim sehnat rizky...jen nevim odkad:D nebo fem. seminka ale ty sou na to jakej sem amater asik docela nevhodny...
DooMer
ty fotky sou des a bes (fot vic makra) a to ze nepoznas samce v takovymhle stadiuu povazuju za hruby nedostatek v pestovani..poznat pohlavi je proste zaklad, jo sere me tenhle thread :)
wlasta
aj teprve letos zistil ze se to rozlisuje na samca a samicu tak se nediv:-D nejak nevim jak udelat to makro:-D
wlasta
na te samici sou ty udejny kulky nahore zakonceny do spicky a ve vnitr sou takovy vlakna vetsi takovy prouzky svetle zelene barvy...nevite co to je?
Slick-ace
wlasta:

to jsou samičí blizničky - později palice :leaf:

hoď foto kdyžtak, ty "chloupky" jsou charakteristické poznávací znamení - zapamatovat ! ;)

Skunkor
zdravim.
myslim si ze to sou koule co ti pak prasknou
A kdyz rikas "na te samici".... tak to bude hermáč :-)
ale fakt nevim... am a benninger :-)
j.o.
kytka v 17 dni květu
podle 1 foto jasná samice
foto 2 už si nejsem jist - jediná bobulka na kytce.
nevíte pls?
citace:
Původní příspěvek od j.o.
kytka v 17 dni květu
podle 1 foto jasná samice
foto 2 už si nejsem jist - jediná bobulka na kytce.
nevíte pls?


HERMÁČ!
Slick-ace
j.o. :

to je hermafrodit :( .. když ty kulky budeš utrhávat tak je šance, že ti kytky a sama sebe neoprcá.
j.o.
dejme tomu že je budu utrhávat, tušíte, jak dlouho se ještě budou další kulky objevovat? vytrhnout nebo ho hlídat?
Slick-ace
Oběvovat se budou neustále, dokud bude růst.

KOukám že to je in v boxíku, jestli seš u nich každej den, tak bych hlídal a utrhával kulky. je to na tobě..
j.o.
o.k., díky moc za rady
Hlava
citace:
Původní příspěvek od j.o.
dejme tomu že je budu utrhávat, tušíte, jak dlouho se ještě budou další kulky objevovat? vytrhnout nebo ho hlídat?


Ahoj , jestli ti do toho muzu kecat , tak ti to pokwete jeste cca 40dni+/- , pak kdyz to sklidis nemas jistotu ze se to bude dat hulit , takze si usetri 40dni trapeni a vyskunbni to :( sezen si nejakou spolehlivejsi genetiku , jestli ti to nechce nikdo prodat , kvuli malo prispevkum a datumu reg , tak jestli jsi z PHA tak ti jeden klon venuju ZDARMA .

Kdyztak PM

Hlava
j.o.
ahoj, genetika bych řekl že je v pohodě, jede to z origo semen od sensiseeds, ale z cca 14 rostlin se 2 jeví, jako hermáči, takže je radši zlikviduju.
r.buky
Ahoj, jedna se o samce ???
r.buky
Kytka c.2 asi taky samec ????
r.buky
Dalsi samec ???
r.buky
Kytka č.4
r.buky
Posledni kytka c.5 To by mohla byt samice, aspon jedna, mam pravdu ????
autogen2
chlapce to ako sa ti podarilo vypestovat 5 hermacov bud to zahod alebo obtrhavaj tie gule kim neprasknu
r.buky
Kdybych to nechal na semena tak z nich budou zase Herma. ???
rejpalX
Zdravím,jsem tu nový a pěstuji poprvé.Prosím o názory na mé rostlinky.
rejpalX
další foto
rejpalX
dalsí foto
rejpalX
foto
rejpalX
dalsí foto
palinoch
posledne 3 fota su" krasne " samce ktore hned zrez zabal do igelitu a vyhod.
rejpalX
takže vše na nic??


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma