Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 
Pestovanie na okne - jednoducho a lacno - Klikni zde pro originální téma
Canadien
Hmm....to muze byt solidni prales..ja jedu svuj mikro-windoor a sem v pohodicce...mam k tem rostlinkam idividualni pristup;)RAd bych sem jeste hodil fota tech svejch juniorek...ale bohuzel ted nemam doma fotak,az bude uvidite snad i ty rizky...
pUNKE
já vyfotím ty matky a dám to do svojeho treadu.ale jako nemlžu si stěžovat.mám pár matek, udělám řezy, zarobím kačky a mám se fajn.No a to nemluvím o skříni co mi teď matka rozbořila.stane se a jedem dále
Canadien
Me se prave libi ty skromny podminky v jakejch to pestuju...a nejde mi o tom na tom neco zarobit..delam to protoze me to bavi..a to se jeste chystam hnojit konskyma guanama takze to bude dost vesely:D
pUNKE
taky to dělám že mě to baví, ale když z toho mám i kačky a hulení tak je to taky v klidu-takový bonus.Žiju s nima v symbióze-investuju do nich a ony mi to splácí
Canadien
to kvasimodo: kolik ted mas kyti na okne a jak casto a cim to hnojis?
kvasimodo
len zopar rastliniek + nejake rastlinky co si predpestovavam a pojdu von ...a plus nejake odrezky ... nie vela ale bude to dufam stacit
Canadien
a hnojivo?vim ze uzs to tady predtim psal ale nejak sem se z toho nedocetl jak casto hnojis...
kvasimodo
no hnojim konskymi srackami rozmiesanymi vo vode ... ale nie vela ... to je dobre na rast rastliniek ... ale potom rastlinky co uz pustaju susky tak tie zase polievam rozmiesanymi holubimi srackami vo vode ... a potom cistou vodou s vapnom do ktorej obcas pridavam nejaky ten npk alebo nejake zaujimave hnojivko napriklad aj krystalon ale ten len ked su rastlinky este malicke a fakt len trosku ... a obcas polievam len s cistou vodou ... ako casto hnojim ti povedat neviem nepocitam to nejak proste par dni hnojim napriklad 3-4 dni po sebe a tak 3 dni po sebe polievam len cistou vodou zmiesanou s vapnom aby som zvisil ph .... napriklad
Canadien
citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
no hnojim konskymi srackami rozmiesanymi vo vode ... ale nie vela ... to je dobre na rast rastliniek ... ale potom rastlinky co uz pustaju susky tak tie zase polievam rozmiesanymi holubimi srackami vo vode ... a potom cistou vodou s vapnom do ktorej obcas pridavam nejaky ten npk alebo nejake zaujimave hnojivko napriklad aj krystalon ale ten len ked su rastlinky este malicke a fakt len trosku ... a obcas polievam len s cistou vodou ... ako casto hnojim ti povedat neviem nepocitam to nejak proste par dni hnojim napriklad 3-4 dni po sebe a tak 3 dni po sebe polievam len cistou vodou zmiesanou s vapnom aby som zvisil ph .... napriklad
To musi byt peknej smrad...ale dekuju:)
kvasimodo
aaaale ...v mojej izbe to ani neni poznat :)
HorrigEn
Zdravim. muzete mi prosim nekdo rict co je s moji kytkou ? :)
Hodne se zpomalil rust a objevily se palice.. dost brzo ne? :eek:
Canadien
citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
Zdravim. muzete mi prosim nekdo rict co je s moji kytkou ? :)
Hodne se zpomalil rust a objevily se palice.. dost brzo ne? :eek:
Nejsi zdaleka prvni..v tomlhe jaro-lete se to stalo vice lidem...viz. tenhle thread http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=29609
Canadien
citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
aaaale ...v mojej izbe to ani neni poznat :)
Hmm...zacnu to taky praktikovat:Dakorat musim nekde sehnat ten hnuj...ale to se zaridi..co bych pro svoje milacky neudelal;)
vaaanha
Snad neurazím...tohle sou moje kytky co mám za oknem, snažím se je mít co nejvíc z venkovní strany okna. První kytku už začínám zatmívat, protože už začla kvést a nemá cenu ji zbytečně přepínat zas na růst za tři týdny, ještě by z ní pak byl nějaký hybrid, tak uvidíme - snad z ní pár géček bude. Druhou plánuju tak po třech týdnech taky přepnout. Co vy na ně?:)
Canadien
Pekny...akorat by me zajimalo jak takhle "velky" kytky zatmivas...
Nevim jestli je to normalni ale asi pred 10 dnama sem zastipoval a a dneska mi rasi kraaasny vetvicky,problem je v tom ze nektery listy jsou takovy zkrouceny a jakoby deformovany,nutno rict ze jsou jeste hodne mlady..tak 1-2cm velky...Jeste se mi to nestalo tak me to zajima.
kvasimodo
canadien ... najlepsia je taka ta odstata cierna hlina v blizkosti konskeho hnojiska ... tu mozes rovno premiesat s hlinou do ktorej to chces sadit a ani to nesmrdi ... a preco sa tie listky krutia tak to ti neviem povedat ... zatial som na to neprisiel ale mam pocit ze mi to robia rastlinky len v tedy ked su malo na vzduchu odkedy ich davam kazdy den na balkon aspon na 3 hodinky tak sa to neobjavilo ale ci je to ta prava pricina tak to neviem ... ale mam taky pocit ze ked na to pecie slnko za oknom tak ma rastlinka menej vlhkosti a tak nejako reaguje ... nezdaju sa ti tie listky take akoby trocha suchsie? alebo mozno to ma na svedomi nejaka haved ... no neviem ...
kvasimodo
horrigen ... myslim ze to nieje az tak skoro ... u izbovych rastliniek je to tak akurat ... akurat pozeram ze si tu rastlinku nezastrihol ze? ... inac zalezi samozrejme aj od druhu rastlinky ... niektore pustia blizny skor ine neskor ... a takysto asi aj od hnojiva ... ja mam rad ked mi rastlinky za oknom ukazu pohlavie cim skor aby som sa im mohol potom dostatocne venovat a moje rastlinky ked pustia prvu bliznu su castokrat ovela mensie ... jedine co sa s tym da urobit je tie blizny odtrhnut, rastlinku zastrihnut a presadit do vecsieho kvetinaca a pridavat hnojivo na rast ... napriklad zihlava alebo konske ... a tak je sanca ze rastlinka este porastie a na susky sa bude sustredit neskor ...
kvasimodo
inac ja svoje kvietky nezatemnujem vobec....
Canadien
citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
canadien ... najlepsia je taka ta odstata cierna hlina v blizkosti konskeho hnojiska ... tu mozes rovno premiesat s hlinou do ktorej to chces sadit a ani to nesmrdi ... a preco sa tie listky krutia tak to ti neviem povedat ... zatial som na to neprisiel ale mam pocit ze mi to robia rastlinky len v tedy ked su malo na vzduchu odkedy ich davam kazdy den na balkon aspon na 3 hodinky tak sa to neobjavilo ale ci je to ta prava pricina tak to neviem ... ale mam taky pocit ze ked na to pecie slnko za oknom tak ma rastlinka menej vlhkosti a tak nejako reaguje ... nezdaju sa ti tie listky take akoby trocha suchsie? alebo mozno to ma na svedomi nejaka haved ... no neviem ...
Na balkon nemuzu...bohuzel ten windoor mam z nutnosti..to vis,bdeli sousede,hajzlove...
HorrigEn
kvasimodo -> nezasip..to schvalne chtel sem videt jak se ji bude darit bez zastrihavani atd...
jinak dik za rady
kvasimodo
pohodicka ... niektore rastlinky sa ani nemusia zastrihovat ... co som mal jacka herera tak ten to nepotreboval vobec ... narastla stonka a na nej jedna velka sicha ... heh a hulenie to bolo poprdeli ....
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od Canadien
Pekny...akorat by me zajimalo jak takhle "velky" kytky zatmivas...


Jak sem řekl, pouze tu první jelikož už začla kvést, tak už jí to nechám když se jí chce...
Canadien
citace:
Původní příspěvek od vaaanha


Jak sem řekl, pouze tu první jelikož už začla kvést, tak už jí to nechám když se jí chce...
Ale jo..me spis zajimal zpusob..Ja tedka byl na dva dny pryc a vratil sem se tak sem se nestacil divit...kvitecka hoodne povyrostly;)
vaaanha
Jednoduše - budu ju schovávat na 12h denně do skříně(světlotěsné:D). Je na tom něco složitého? Myslim, že zakrývat se dá X jinými způsoby...
Canadien
Tak to pak jo..kdyz mas svetlo tesnou skrin tak to jo...o me se to rict neda...ale zacinaji me stvat moje rostlinky...jedna je uplne nadherne rozvetvena a krasne roste, druha je uz takova mensi ale taky dobry a ta treti je takovej malej zaprdek,vubec nechce rust..nevite cim by to mohlo byt zpusobeny?Takze me stve vlastne jedna:D
pUNKE
já nevím, ale to samé se stalo kámošovi s jedním řízkem, taky bych byl zvědav čím to je. Byl zakořeněný-pohoda, ale prostě pak neroste.
Canadien
Ja nevim..podminky pro rust maji stejny..nedokazu si to vysvetlit..
pUNKE
taky-dal sem mu 2 ICE-jeden roste krásně a jeden vůbec, ale žije-prostě jen neroste.nechápu-nějaký zákrsek snad nebo co
Canadien
Tak to se mrad ze to neni nic neobvyklyho...dikec=)
Canadien
Chystam se presadit do pruhlednyho kvetinace..neublizi to rostlince?Jako jestli nejsou korinky haklivy na svetlo...
Dr.Shadow
Kořeny by vůbec neměly přijít na světlo, na průsvitnej květináč se vykašli. Nej jsou klasický keramický květináče, voda vzlíná pomalu stěnama a lehce se jima i odpařuje, obsah květníku se nepaří, ale zase nějak extrémně rychle nevysychá.
kvasimodo
no myslim ze s tym priehladnym kvetinacom to neni velmi dobry napad ... lebo sa ti budu na korenoch robit riasi ... ale ktovie ... vyskusas a uvidis ...
Canadien
Tak diky za rady...ja si nejak poradim=)
Canadien
Toz je to tady..kvitecka krasne presazeny a kvetinac oblepenej cernou folii:DAkorat sou chudery vsechny povadly:(Sem je blbec prelil...ale zase sou to vsechno samicky,zrovna se mi ukazaly jejich rizky;)
HorrigEn
po delsi dobe zas prihazuju fotku :)
roste pekne uz se na ni tesim
Canadien
citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
po delsi dobe zas prihazuju fotku :)
roste pekne uz se na ni tesim
Pekny=)a kdys to sadil?
kvasimodo
horigen ... no nadhera !!! som rad ze sa ti dari ... uz ti ukazala pohlavie? ak ano tak hnojis niecim?
HorrigEn
sadil jsem to 29.3. ale to uz byly rizky pripravene.
je to samice protoze je to klon z materske kytky...ak48
jinak hnojim...krystalonem start (2x tydne) ale ted byla 2tydenni pauza kvuli presazeni. semo tamo rozprasovac s mineralkou :)
kvasimodo
vav tak na klon vyzera uplne super ... ale s tym krystalonom by som asi pomali hnojenie ukoncil a zacal hnojit s niecim prirodnym ... najlepsie su kuracie alebo holubie sracky ... vies aby si si potom s krystalonom nepokazil chut... a ta mineralka je naco dobra ?? alebo to je len taky pokus?
Papek
Tady vám přidávám nějaké fotky mý Novoroční kýtí - zasazená 1.1.2007 :) -, kterou jsem pěstoval jen za oknem. Vůbec nechápu, proč se pořád tvoří blizničky a žene mi to na květ, když už dávno není fotoperioda 12/12. Myslíte, že se ještě nějak přepne na růst? Přidávám ještě makro fotky těch větviček, možná palicí, ale zdá se mi, že ty blizničky jsou nějak krátké. Odstraňujete nažloutlé listy nebo je necháváte uschnout úplně???
díky za rady

1, Novoroční model - foceno někdy koncem března












2, Novoroční model foceno dnes :)










3, makro fotky větviček :D
kvasimodo
myslim ze na rast by ti to uz prepnut nemalo, jedine mozno ze by si presadil do vecsieho kvetinaca a dal hnojivo na rast ... mozno tak akurat ti to bude dlhsie dozrievat ale vyzera to fakt skvele ... dlzka blizien zalezi podla mna od druhu rastliny niektore ich maju dlhe niektore kratke ... s tymi listami tak ak su fest nazltle tak ich mozes dat prec ja to zvycajne robim tak ze ich trocha potaham a ked idu same tak ich dam prec ale ak drzia tak ich este nechavam trocha lebo z nich nejake ziviny idu do rastliny ale ak robia tien na susky tak ich daj prec ... ja rozmyslam ze svoju rastlinu trocha prestriham od listov ktore robia tien na susky tak neviem ci je to dobry napad ... aby sa nahodou nezakrpatela aboco ... ale snad nie
Papek
Tak díky. Já jsem právě nacházel první blizničky někdy v březnu, tak si myslím, že to asi tak 50 dní kvete. Nevíš, jak dlouho se to tak za oknem nechává na květu?? Jinak ty žluté lístky jsem už vyhodil :D nebo myslíš, že se z toho dá něco dělat? já nevím, ale asi to bude kekel :D
kvasimodo
myslim ze s tych zltych listov sa neoplati robit ani mlieko ... no s tym dozrievanim za oknom je trochu zlozitejsie ... dost zalezi na druhu rastliny ... napriklad jack herrer mi dozrieval velmi dlho az do neskorej jesene ... ale zato matros to bol dobry ... ale jedna rastlina mi dozrela uz niekedy v polke leta, tak sme odstrihli tie najvecsie sisky a potom este dalej dozrievala az do jesene cize akoby mala dve urody ... a teraz svikebara co mame vyzera ze by mohly tie najvecsie susky dozriet do konca juna a taktiez ich odstrihneme a tie male este nechame dozriet a dorast ...
kvasimodo
inac nevie niekto ci sa daju zakorenit aj odrezky ktore uz maju take trochu tvrdsie stonky? a hrubsie? ked tak hodim foto
Canadien
citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
inac nevie niekto ci sa daju zakorenit aj odrezky ktore uz maju take trochu tvrdsie stonky? a hrubsie? ked tak hodim foto
Myslim ze by meli...pokud ta rostlina ze ktere to rezes nekvete a tem rizkum zkusis pomoct stimulaxem tak by to jit melo=)
Dr.Shadow
Obecně, čím vyzrálejší a "tvrdší" je stonek odřezku, tím pomaleji a hůř bude pouštět kořínky. Zralý a zdřevnatělý pletiva stonku už jen horko těžko rostlinka přemění na zárodky kořenů. Možná se zadaří, ale pravděpodobně to kořeny nepustí vůbec, a nebo jen v malý míře.
Canadien
Asi jo..zni to logicky...ale dokud to nezjistis tak to tezko zjisits...
Delam ted jeden pokus...rostlinka mi vyjela trosku vic a vzhledem k tomu ze chci mit malinku bonsajku sem provedl to ze sem urzil vrsek,tu dlouhou cast sem vyrizl a vyhodil a ten vrsek narouboval na ten snizenej stonek..tak snad se chyti:D...rikejte mi Mengele...zatim vypada dobre..
Dr.Shadow
Zajímavý, kdybys to chtěl ještě testovat tak to zkus udělat (naroubovat) tzv. "do rozštěpu"...o co jde?

Konec části rostlinky, který jsi někde ufiknul, se na konci stonku lehce seřízne skalpelem tak, aby tam vzniklo V. Prostě klínek. Do pahýlku rostliny, na kterou se bude roub přenášet se vyřízne patřičnej protikus, a sesadí se dohromady.

Opět je lepší volit rostlinky, který mají dužnatý stonek.Po stranách toho spoje dát dvě tyčky,který tomu budou dělat "dlahu", aby se to nevylomilo. Celej spoj zatři nejlíp štěpařským voskem, dá se koupit v zahradnických potřebách. Zabrání tomu, aby ranky vyschly a aby se tam dostal nějaký parazit apod.

Zatanči divoký šamanský tanec pro bohy plodnosti a úrody, a když nějaký bůh dá, sroste to a poroste vesele dál..;-))
Canadien
Tak se moc nechyta....ten steparskej vosk se mi kupovat moc nechce na to ze jde jen o dve vetvicky a na nic jinyho by mi to nebylo....vzhledem k tomu ze to zacalo zavadat tak sem tomu dal kapacky a vypada to ze se ten step zvetil...takze dneska jedu na novo:D
Dr.Shadow
Mno nejlepší je roubovat jen maličký části rostliny, je to kvůli tomu že menší kousek se bude snáz vyživovat i přes nesrostlý pletiva, je daleko větší pravděpodobnost že se to přijme a poroste. Nač zbytečně riskovat ztrátu kytičky..;-) Pak poreferuj, jsem zvědavej..!:-)
Canadien
Tak sem to znova "narouboval"...akorat sem se rozhodl to nepodcenit
takze sem:1)vetvicku festovne privazal
2)kolem toho dal mokrej kapesnik kterej sem festovne
privazal
3)kolem toho kapesniku potravinarskou folii aby to
nevysychalo tak snadno...a festovne privazal...
4)dalsi potravinarska folie..festovne privazana
5)izolepa..festovne nalepena
Snad se chyti...jo...a jeste ten kapesnik pravidelne zvrchu prolivam vodou..
To je tak kdyz nekdo nechce dat pado za steparskej vosk:D
A nezapominejte,vsechno delejte FESTOVNE:D:D:D:D:D
Papek
jasně, festovné, to je super, ale docela bych se bál :), aby to nechytilo plíseň, s tím zvlhčováním pozor
Canadien
Tak ja myslim ze ta plisen takovej pruser nebude.Nechci pusobit lehkomyslne,ale pokud se ten rizek nechyti tak sem prisel o jednu z hlavnich vetvi:DMusim najit optimalni hranici aby to nevyschlo a zaroven nesplesnivelo,a kdyz se to posere?Tak o hovno jde protoze mam dalsi dve kyti s tim ze ta jedna vypada uplne brutalne.Sadil sem, tri seminka a ze vsech sou pekny samice.Takze se ted chovam jako Mengele a na tech "skaredsich" testuju,sem hovado,ja vim,ale delam to pro pokrok aby se vam lip pestovalo=)No dobre...taky sem tak trosku zvedavej jak to poroste:D
Dr.Shadow
Jak řekl Papek, docela bych se bál plísně, máš tam zbytečně moc vrstev. Pokud se to zapaří a nebude to moct dýchat, tak to zplesniví nebo zahnije.
Ale uvidíš sám, co to udělá, třebas se pletu..;-)))
Když už tedy, tak do vody, kterou to zakrápíš, přidej trochu Previcuru.
Canadien
Tak a je to v prdeli.Zase to zvadlo.Ale sem clovek neohrozeny tak ze se po hlave vrham do dalsiho pokusu.Dam to trosku napucat do vody a jedu znova.Tentokrat to jen privazu.Seru na omotavani protoze se to nejspis zaparilo a umiralo to na nedostatek vzduchu.Drzte mi palce:)
Papek
Tak já jsem si kýtí přesadil do většího květináče a žluté listy jsem otrhal.:) Jen se nemůžu rozhodnout, jestli to mám nechat jen tak za oknem nebo jestli to zatemňovat. Co myslíte??

Mně už připadá, že se blizničky skoro netvoří a tvoří se na těch ,,paličkách´´jenom takové malé listy.
Celá rostlina má asi tak 30 cm. Kolik myslíte, že by z toho na závěr, jestli bych to teď začal zatemňovat, bylo g???

díky za odpovědi :)

P.S. Jinak to pravítko má 20 cm.
Canadien
citace:
Původní příspěvek od Papek
Tak já jsem si kýtí přesadil do většího květináče a žluté listy jsem otrhal.:) Jen se nemůžu rozhodnout, jestli to mám nechat jen tak za oknem nebo jestli to zatemňovat. Co myslíte??

Mně už připadá, že se blizničky skoro netvoří a tvoří se na těch ,,paličkách´´jenom takové malé listy.
Celá rostlina má asi tak 30 cm. Kolik myslíte, že by z toho na závěr, jestli bych to teď začal zatemňovat, bylo g???

díky za odpovědi :)

P.S. Jinak to pravítko má 20 cm.
No...jestli to nechas jen tak rust za oknem tak se obavam ze ti rostlinka zblbne a zacne ty paldy olistovat,coz neni moc dobre.Uplne idealni by bylo,teda aspon podle me,kdybys to dal nekde kde na to bude pres den prazit slunce a pak to zatemnil v 12/12 cyklu.Podle me to ma dvoji efekt:za prve ti to nenahodi listky a bude ti to vesele kvest dal a za druhe tim ze do toho bude pect slunce ta kyticka zacne produkovat vice krystalu na palickach,ktery sou aspon podle toho co vim ochrana pred sluncem.Vynos v gramech..tezko rict,hrozne blbe se to odhaduje,budes se muset nechat prekvapit=)Snad sem ti nejak poradil..
Canadien
Tak...i ma palicatost a vira ve vsemocnou prirodu byla na moje "roubovani" kratka. Holt se mi to nepovedlo, mozna by to jeste slo ale ten rizek byl chudak tak dorasovanej ze uz by to asi neprezil...ne vzdy se dari. Kdybych nebyl linej a koupil si ten steparskej vosk tak by se to nejspis povedlo ale to by zase bylo proti mym pokusum pestovat za co nejmin penez. Prave v tom je totiz kouzlo windooru.
Jako vrchol vseho mi vcera jeden z clenu moji milovane rodiny oznamil ze jednu ze tri kyticek ktery mam musim vyhodit jinak pujdou vsechny....asi uz vam doslo kterou sem si vybral. Nastesti jsou vsechny samicky takze to neni tak hrozny. Nicmene sem za ne nedrzel minutu ticha..ale rovnou dve. Je to strasny kdyz se o neco pres mesic s laskou starate a pak se toho musite zbavit.
HorrigEn
po delsi dobe prihazuju foto (stare tak tyden)
xpapousek
Tak tady je moje pestovani,kdyby mel nekdo zajem tak tady je vice info
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29685

Papek: Tak co jak si se rozhodl,zatemnujes nebo ne?Jak to vipada?Vim ze trochu pozde ale ja bych radil pockat na podzim.... :)

vaaanha
Tak tady máme tu naší tak týden, dva před sklizením. Panuje docela spokojenost, ikdyž mohlo toho být trošku víc no, ale tak pro potěšení.
Papek
To xpapousek:
Já už jsem to šoupnul ven někdy v půlce května. :D Roste to moc pěkně mezi kopřivami, nakonec ten květ ustoupil a začala znova růst:). Musím to jenom vyfotit a dodám srovnávací fota. Myslím, že kdybych to měl asi za oknem, tak to takhle velké a tak pěkné nebude. :)

To vaanha: Kdyžtak pak napiš, kolik g jsi zklidil a usušil. :D
vaaanha
Odhaduju to určitě pod 10g. Jak říkám, tohle bylo jenom tak pro radost, na výnos mám venky.
Papek
Tady přidávám ty fotky. :D:D:D

1, foto z 23.5. , kdy jsem ji měl ještě za oknem a začala pomalu kvíst















2, fotka z 28.6. , když už byla kýtí asi 14 dní venku v zemi a přepla se znovu na růst


















3, stonek kýtí s víčkem od limonády :D - pěkně zesílil :)
HorrigEn
dneska sem ji poradne ostrihal..sem fakt zvedavy co a jak :slizoun:

pěstování na okně je hezké, ALE:
víš že sklo nepropouští UV záření? a to je složka světla, kterou mají kytičky velice rády... takže za oknem to bude sice dobrý, ale nikdy to nebude tak dobrý jako kdybys je dal ven přímo pod slunce. Prostě to sklo tak zavazí... ale máš to pěkně, K+ za to, že sjem taky tak pěstoval hy :mutant:
HorrigEn
dik kamo ALE:
ja mam non-stop otevrene okno, takze to az tak nevadi
ale chapu ze venku by i tak byla uroda lepsi :)
xpapousek
HorrigEn : Cau hele k tem listum mi to neprijde jako stastna volba... Cetl jsi
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8 ?
Posledni prispevek to docela pekne cele zakoncil.... ;)
HorrigEn
ted uz cetl, dikes...:)
mno tak uz strihat nebudu, ale stejne sem rad ze sem ji oholil pac vypadala velice zdegenerovane a jednotlive patra se do sebe pletly atd...
kvasimodo: chcelo by to foto update... :)
kvasimodo
ahojte vazeny pestovatelia na okne .... takze som tu zas s nejakymi tymi foteckami ... co sa tyka pestovania ide to celkom dobre len my robia starosti svilusky svine ... ak mate nejaku radu tak sem s nou ... inac cakal som ze svikebara bude mat trocha tvrdsie sichy . ako hulenie je to v pohode ale tiez by to mohlo byt lepsie . rozmyslal som ci by nepomohlo ak by som to rosil ... takze :


foto c. 3, SVIKEBARA , v pozadi afghan a erdbeer celkom podrastol len este stale neviem ci ty dvaja budu samce alebo samice . ak by boli samice ako svikebarka tak by som sa im aj viac venoval ale takto sa mi akosi nechce ...

foto c. 2, siska SVIKEBARY

foto c. 1. odfiknuta jedna vetva ...
kvasimodo
len nechapem preco mi nechce zobrazit tu tretiu fotku ... :(
joj... kezby som mal okno otocene niekde pekne na juznu stranu, alebo aspon keby mi neclonil strom... :( :(
hned by som isiel windoor aj ja... velmi inspirujuce...
ROBE
Čaute všichni! Ja jsem před měsícem dal kytky z okna na
balkon.jeto HH z řízku me matky která po přesazeni dostala šok.
takže doufám že se vzpamatuje! Jinak v tom samozavlažovacím
truhlíku jsou caa.1-1,5měsice,klony jsou zakořeněny v kokosových
tabletách. Zatím se mějte fajn a vaše kyti taky!!!
Spsemi
caf kvasinmodo..

konecne som sa tu dostal ;)

pekne to mash.. ale ved ja si to este pozriem podrobnejsie :)... uz sa tesim. skoda ze erdbeer este neukazal pohlovie... ja uz mam z dvoch, alebo troch afghancov samice :) jupiiii :punk:

spsemi
kvasimodo
cav spsemi ... och tak ty sa mas ... ja neviem cim to je ale vonku mi rastu same samce do riti ... a vsetky semiacka co si mi dal tak z nich boli len samce ... :( zacinam mat strach aby som cez zimu nehladoval ... tak dojdi dakedy sa kuknut ...
kvasimodo
markoman ... cav vytam ta na groweri :) ... musis napisat ze koho sa to pytas ... a ak mna, tak mi musis napisat cislo toho prispevku aby som sa mohol na to pozriet , lebo neviem presne ze co mas na mysli ...
markoman
zdravimmte kvasimodo ;) cislo prispevku to je 292 ale ptall sem se nato ze sem nepochopil jaks to napsal ze zastrihls velky listy aji maly a presadils to dik za odpoved markoman
xpapousek
Cau okenari,
zajimalo by me jesi nekdo z vas uz resil problem smradu(vune)z kiticek...ja mam docela smradlavej modilek a zacina mi to trohu vadit...nejake zkusenosti,diky....
Papek
Zdravím po čase,

xpapousek: Já myslím, že se toho asi nezbavíš. :( Můžeš to jen trochu zmírnit tím, že bude mít pořád otevřený okno a kytku čas od času mýt.

Já si ještě taky budu předpěstovávat na out za oknem, protože jak bylo to špatný počasí, tak mi dost kytek chcíplo a chytlo plíseň:(:(. Já jen doufám, že to ještě trochu vyroste. :) Budete taky ještě někdo sázet?
xpapousek
papek: Tak ro me mrzi,ze se ti to po...
Ja sazel druhou varku out asi pred tejdnem,ale byly to uz predpestovane kytky cca 30 cm.Myslim ze pokud davas teprve ted naklicit a je to nejakej model,co zacne kvest treba az v pulce zari tak mas 2 mesice na rust a to muzou byt pekne bonsaje...chtelo by to vychytat ten rust-->velke kvetniky,vysoka vlhkost(pereniste),dobre hnojivo...myslim ze by slo dat jeste treba 1seminko-->40g na podzim...
nekde sem tu cetl,ze vliv na zacatek kvetu ma i doba sazeni tzn. pokud zasadis ted tak ti zacnou kvest trochu pozdeji...
vse podle me muzes zachranit kvantitou,mas li tedy dost seminek
hodne zdaru...

a k tomu smradu...myti me nenapadlo...zkusim ji trochu osprchnout vlaznou vodou,co to udela....

Mejte se
mdfk
cafte... ja mám za oknom jednu rastlinku... už cca 2mesiace od 1.mája alebo 1.apríla... ani neviem :D v celku pekne rastie... niekedy dám foto,
ináč nie je lepšie to dať neskôr na balkon?? čítal som niečo z UV, že okno mi ho na kytku nepustí... :confused:

papek: asi sa chystám ešte niečo zasadiť na okno... ešte jedna by nebola zlá... len neviem, či to dobre dozreje :confused:
kvasimodo
ak mas moznost tak to urcite davaj na okno ... to pomoze ... bude to mat aj viac vetra cim dosiahnes tvrdsie palicky ako by si to mal len na okne ...
mdfk
asi si chcel napísať balkon... mám to na okne kde mám pri tom PC ventilátor, fúka mi na ňu celý čas poobede, ked ju prenášam na západnú stranu... balkon mám tiež na západnu stranu...
pelech
mdfk: jestli budes ted davat este nakou novou kytku za okno, tak si rozhodne sezen modylek kerej dozrava az nekdy v listopadu, doporucil bych ti napr. Santa Mariu

xpapousek: myti kytek ti od zapachu moc nepomuze, spis tak maximalne chytnes plisen.. me se trochu snizil zapach v mistnosti, kdyz sem zacal kytky ofukovat velkym 30cm vetrakem smerem ven z okna ;)

Chtel bych se zeptat, jak resite zapejkani korenu na stranach kvetinacu. Kazdej rok se mi totiz u windooru stava, ze mi slunce prehriva hlinu na bocich kvetinace a koreny sou uplne speceny do tmave hneda.. Napadlo me natrit kvetniky z cerveny na bilou, ale nejsem si 100% jistej jestli by to problem vyresilo, nebo udelat nakej tepelnej stit?? :confused:
Papek
to Pelech: Já jsem kytky dřív pravidelně myl a žádnou plíseň jsem na ně nedostal:D. Musíš to dělat jen , když je venku moc pěkně a když je omyješ, tak pak je dobrý je dát ven, aby oschly co nejdřív.
Jinak si myslím, že ty kořeny, které se tísní na bocích a nemůžou už růst dál, tak jsou známkou toho, že by kytka potřebovala přesadit. :D:D:D
pelech
citace:
Původní příspěvek od Papek
to Pelech: Já jsem kytky dřív pravidelně myl a žádnou plíseň jsem na ně nedostal:D. Musíš to dělat jen , když je venku moc pěkně a když je omyješ, tak pak je dobrý je dát ven, aby oschly co nejdřív.
Jinak si myslím, že ty kořeny, které se tísní na bocích a nemůžou už růst dál, tak jsou známkou toho, že by kytka potřebovala přesadit. :D:D:D


To mi chces rict, ze kdyz omejes kytku tak ti prestane smrdet?? To by si z ni musel smejvat pryskyrici a to asi nikdo dobrovolne delat nebude pokud je to vubec mozny pze neni ve vode smaciva.. Imo to je jako kdyby si rikal, ze mokry ho*no nesmrdi.. Navic pokud tu mokrou kytku davas pak na prudky slunce, tak se ti muzou delat pekny spaleniny na listech, pze kapky fungujou jak lupa, proto taky neni dobry postrikovat kytky uprostred slunnyho dne.
A to ze by kytka potrebovala presadit, je sice vec hezka, ale imo pouzivat na oknovy modely vetsi nez 35l kvetniky je pro me zbytecny, pze uz takhle se mi vejdou do okna jen 2 a zbytek de pod okno, kde nema tolik svetla.. Nicmene velikost kvetniku nevyresi problem spalenejch korinku, pze kytka proroste korenama v klidu i barel a stejne budou nekery na okrajich ;) Naky dalsi napady??
mdfk
pelech: to prehrievanie som si všimol a tušil som, že to kytke nebude robiť dobre, začnem tam dávať nejaké drievko alebo niečo, čo by zabránilo svieteniu slnka priamo na kvetináč...

a to s tou genetikou... fúúúú... keby mal niekto nejaké semiačko alebo odrezok, tak by som mal záujem :p:
pelech: neviem ake ma este vlastnosti ciernobiela folia z growshopu okrem dobreho odrazania svetla, ale mozno by to pomohlo,keby si nou kvetinac oblepil... alebo ako pisal mdfk dat pred kvetinac nieco co by tomu slnku jak tak branilo...
mdfk
nedalo mi to ked som chytil rozhoručený kvetináč do ruky tak som sa dnes trošku pohral s kvetináčom a oblepil som ho normálnym kancelárskym papierom... celkom slušne to vyzerá...


ináč ako riešite UV žiarenie? rastlina ho celkom potrebuje a sklo ho neprepúšťa... neviem ako na to... asi ju začnem dávať na balkón, aj ked by asi dostala z toho trochu šok
kvasimodo
myslim ze sok nedostane ziadny ... podla mna to sklo vsetko UV nezachyti a cast pusti dalej takze si myslim ze keby si dal rastlinky na balkon tak sa im nic nestane praveze len prospeje ... v podstate je to to iste ako ked robis priesady na okne a zasadis ich von .
mdfk
dnes mi odmastilo zdroj z PC na ktorom som mal zapojený ventilátor a vyhodilo poistky :D som si nedal pozor ked som rosil rastlinu tak pôjde zrejme na balkón
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od mdfk


ináč ako riešite UV žiarenie? rastlina ho celkom potrebuje a sklo ho neprepúšťa... neviem ako na to... asi ju začnem dávať na balkón, aj ked by asi dostala z toho trochu šok


ja si budu kupovat uvb zarivku,sice je trosku drasi....
uvidim....tady na G ji jeste nikdo nepouzil takze to testnu.....
a ma tu vyhodu,ze svetlo(zereni) co vypousti je komplet neviditelny lidskym okem....:pimp:
V1ck
zde bych chtel ukazat moje zaokenaky- prvni je noname(overeny;) druha je vlastni genetika-krizil jsem ice s budhou
xpapousek
Jdu si takhle po ulici a co to nevidim-windoor a hned po chvili dalsi...tak vytahnu mobil a fotim(mala kvalita)a rozhodl sem se to sem pridat...
Štýla si jsou dost podobný(velkej kvetnik/kybl a v nem az 10 kytek) z toho taky usuzuju,ze ne vsichni groweri chodi na grower... :)
Mejte se.
mdfk
jedna otázočka: ako riešite kytku v okne čo je nedaleko od cesty a okolo idúce auta a chodci ju ľahko zamerajú svojím pohľadom... :confused: :confused:
zatiaľ nechávam vytiahnuté žalúzie pokiaľ je kytka malá (malá ako malá), no keď bude väčšia tak neviem... :(
kvasimodo
riesim to cez zaluzie ... proste nasmerujem ich tak aby prepustali co najviac svetla a zaroven nik rastlinku z vonku neuvidi ... teda ty pestovatelia dost riskuju ked to vystrci na parapet pred okno ... inac toho trocha tiena ktore zaluzie spravia nevadi ... ak nastavite zaluzije spravne tak tien bude minimalny ...
HorrigEn
nijak neresim :smoker:
zatim si ji krom mych znamych nikdo nevsiml, jen parta nakych 17 letych šašku...
kvasimodo
ahojte kamarati moji a priaznivci pestovania na okne ... takze tu je svikebarka ... nieje tu odfotena cela lebo co to sme uz skurili pred fotenim ... sak to poznate tu odstrihnes nieco tam nieco odstrihnes ...
kvasimodo
a pridam este nieco z minuleho roku , myslim ze je to nejaky potomok jacka h.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma