Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Listy ostříhat či neostříhat , Stříhání listů ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
haty
Nový Člen

Karma uživatele haty - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 113

Já jsem trhal high listy,které rostou hned pod větvý..a některé t vetších listů na větvých.Zdá se mi,že pak kýti jdou více do palic...dělám to ovšem když už jsou kýti větší..Pak-pokud máš opravdu pěkný keřík-je i lepsí prosvítavost.to znamená že větší lysty,které rostou pod vetví už nestíní..tak sem to měl tedy já..a kytičky rostly jedna radost..

Když si tu tak píšete o tech hnojivách..Já po sklizni hezky zrýpu zahrádku,srovnám hráběma a nasipu tak cca. 5 cm vrstvu ptačince..používám od krůt a nemůžu si vynachcálit,ale ptačinec je proste good..také jsem je minulý rok zalil kozí krví na kterou ksem navalil hlínu,aby mi nenakladly masařky vajíčka a vyjely nádherné barvičky ..celkově jsem na zahrádku házel vše organické...ryby atd..


Trochu jsem odběhl,ale určitě si myslím,že má vliv trhání lystůů...já když už dozrávají,tak otrhám všechny listy mimo tech co vylejzají z květu..a noblesa...Growing 4ever

Old Post 13-05-2007 v 13:16 PM
haty je offline   Profil uživatele haty   Find more posts by haty   Foto galerie člena haty   Click here to Send haty a Private Message   Add haty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 114

Tak toto je tema, ktora sa tu rozobera uz od zaciatku vzniku groweru... Chvilu bolo "iste" , ze strihanim listov sa zvysuje vynos. Chvilu zase naopak. Momentalne mam uz v hlave jasno a keby ste poriadne hladali, mali by ste aj vy. Par growerov tu uz robilo testy (napr. Jahudka) a vyslo im, ze ostrihana rastlina ma MENSI vynos. Ked ostrihate listy, rastlina ich bude hnat z palic - listnatejsie palice. Mozete si vsimnut aj na groweroch zo seedbaniek, ze listy nestrihaju, vacsinou ich tam nechavaju az dokonca. Osobne striham listy zo spodku rastliny, aby pod nou lepsie cirkuloval vzduch a nahustene listy, len aby som sa vyhol plesni.
Jednoducho, strihanim si zmensujete vynos, bolo to tu povedane uz sto krat. Ale je na kazdom, ako sa rozhodne, niekto si holt poradit nikdy nenecha...

Old Post 13-05-2007 v 17:43 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haty
Nový Člen

Karma uživatele haty - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 115

Všeho s rozumem

Old Post 13-05-2007 v 17:50 PM
haty je offline   Profil uživatele haty   Find more posts by haty   Foto galerie člena haty   Click here to Send haty a Private Message   Add haty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

Zdravým všechny rád bych se zeptal jak správně zaštipovat kyti,aby jse mi krásně rozvětvyli? Předem díky za odpověď.

Old Post 14-05-2007 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od oTis
Tak toto je tema, ktora sa tu rozobera uz od zaciatku vzniku groweru... Chvilu bolo "iste" , ze strihanim listov sa zvysuje vynos. Chvilu zase naopak. Momentalne mam uz v hlave jasno a keby ste poriadne hladali, mali by ste aj vy. Par growerov tu uz robilo testy (napr. Jahudka) a vyslo im, ze ostrihana rastlina ma MENSI vynos. Ked ostrihate listy, rastlina ich bude hnat z palic - listnatejsie palice. Mozete si vsimnut aj na groweroch zo seedbaniek, ze listy nestrihaju, vacsinou ich tam nechavaju az dokonca. Osobne striham listy zo spodku rastliny, aby pod nou lepsie cirkuloval vzduch a nahustene listy, len aby som sa vyhol plesni.
Jednoducho, strihanim si zmensujete vynos, bolo to tu povedane uz sto krat. Ale je na kazdom, ako sa rozhodne, niekto si holt poradit nikdy nenecha...


Konečně jeden rozumnej názor! Ovšem jak začne další strana a tento příspěvek zmizí, bude se tu rozebírat to samý! A tak to tu je se všim...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 14-05-2007 v 23:32 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Dotaz Příspěvek č. 118

Jak správně otrhávat listy

Old Post 04-07-2007 v 22:01 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 119

To byl fór

Old Post 04-07-2007 v 22:02 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 120

Loni sem listy z kytek normálně obíral, hlavně na mlíko a v jendom tématu sem si to prosazoval, že letos obírám listy zase, ale pak sem dostal přes PMko zprcáno od jednoho growera že je to blbost brát listy kytce, trochu sem po tom pídil a letos už neutrhnu ani list Jak píše PETREF: LISTY NESTŘÍHAT!

Old Post 05-07-2007 v 18:03 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 121

no urco bych tu hnojku 14 dni pred slizni vysadil...coz i pro me jako zacatecnika je samozrejmosti....jinak listy odrezavam i v pubehu rustu kdyz nejak stinej vrskum....

Old Post 05-07-2007 v 22:39 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122

tak to idem aj ja vyskusat, ze na jednej obtrham listy ana jednej , nie. S u take iste velke rozkonarene, takze by som mohol aj vysledok najblizsie vydiet. Ja som vzdy doteraz nejake listy obtrhaval a prislo mi ze potom to uide viac do dalsich konarov a listov bo bac tie velike uz iba zbytocne beru ziviny tym novym, ale neviem je to len moj nazor. A vyskusat to urcite iodem cez tento vikend, ako som spominal, a o dva tyzdne pojdem pozriet vyslledok a mozna uz pride prve hnojenie na kvet. To sa vsetko este len uvidi.

Old Post 05-07-2007 v 23:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mischief
Stálý Člen

Karma uživatele mischief - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 123

hele.. já to dělám takhle.. ostříhám listy pod pálkama... nezdravý listy.. a ty co jsou ve stínu.. největší.. a nejzdravější tamnechám.. je jich tam dost aby kytku vyživovaly.. a kytka se pak může starat víc o pálky než o listy..

Old Post 06-07-2007 v 11:28 AM
mischief je offline   Profil uživatele mischief   Find more posts by mischief   Foto galerie člena mischief   Click here to Send mischief a Private Message   Add mischief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 124

souhlasím s MISCHIEFEM...já stříhám listy, které stíní vrcholkům..letos jsem mlékoval už několikrát..a nikdy jsem si nevšiml, že bych nějak té kytce ublížil..ba naopak..Listů je tam více a více...roste nádherně...určitě stříhat listy...ale to je věc názoru...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 06-07-2007 v 11:34 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mischief
Stálý Člen

Karma uživatele mischief - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 125

hehe.. však v poho... na to asi musíme přijít každej sám... vidět to.. mě to zatím ukázalo to že se pálky rozrůstaj líp... nezastříhával sem radikálně něja.. spíš menší listy u pálek. .a sem tam velký když jich bylo ultra moc.. niv cí.. a velký ožraný listy který začaly uscihat nic víc.. uvidim...

Old Post 06-07-2007 v 22:05 PM
mischief je offline   Profil uživatele mischief   Find more posts by mischief   Foto galerie člena mischief   Click here to Send mischief a Private Message   Add mischief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 126

petref: V pohodě....já ale ve skleníku listy stříhám..kytku "stresuju"..opravdu se snažím její růst zpomalit...A i když listy ostříhám, tak jsou tam za chvíli nové a stejně mi roste výš a výš....V tom skleníku to roste opravdu nějak zvláštně...jedu svůj první out, tak nemám zkušenosti, ale zatím mi ta metoda vyhovuje..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 07-07-2007 v 11:21 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papírek
Stálý Člen

Karma uživatele papírek - 20% PěstitelskáKarma uživatele papírek - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 127

preferuji nestrihani..v zivote bych svym kytickm nezal listky to je jako je svliknout do naha...to fakt ne navic nevim jak bych to delal tak mesic bych na tech listech stravil...a striham jenom nejak nezdrave nebo poskozene listy...trbe suche zlute...atd...a rostou kraaasne!

Old Post 08-08-2007 v 12:51 PM
papírek je offline   Profil uživatele papírek   Find more posts by papírek   Foto galerie člena papírek   Click here to Send papírek a Private Message   Add papírek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 128

...dokonca ani zlte listy sa trhat nemaju, az pride cas rastlina ich sama odhodi.

Okrem toho, minuly rok som odtrhol list na Nebulke a potom som mesiac bojoval s stonkovou plesnou. Aj to sa moze stat a je to riziko - zbytocne...

Old Post 08-08-2007 v 15:39 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3837420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív