Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 
Pestovanie na okne - jednoducho a lacno - Klikni zde pro originální téma
HorrigEn
Mmm to nevypada vubec spatne! jak to chutna? :) a vubec, spokojenost?

Ja asi zacnu hnojit krystalonem na kvet nebo tema slepicima srackama, at konecne zacne kvest, ale musim jeste vykoumat zatemneni.
kvasimodo
no ta svikebara je celkom fajn hulenicko ... no chut je taka divna (mohlo by to chutit aj lepsie ) ale zase az take blbe to neni ... myslim ze som spokojny ... akurat tie sisky mohli byt trocha tvrdsie ale neva :)
kvasimodo
a ten potomok jacka co ho drzim v ruke bol slabsi co sa toho tyka...
HorrigEn
to jo..no tak to je dobre. sem rad ze se dari :)

a chci se zeptat, je dulezite 1100% zatemeni kytky v kvetu? mam problem protoze u okna je lampa
Dr.Shadow
Světelný cyklus je pro kytku dost podstatný, pozná podle něj že se blíží doba květu.

Jinak kytka bude mít problém s přepnutím.

V noci musí být prostě tma jako ... no..jako v noci:D jinak kytička pak může taky trochu zjankovatět a porostou jí jednocípý lístky a podobně.

Jednoznačně zatemňovat!;) Dobře poslouží zavření do skříně (aspoň tam nepolezou moly) nebo krabice z kartonu...

Peace, out.
kvasimodo
ja si myslim ze zatemnovat kvietku ktoru pestujete za oknom je zbytocne ... dlzka dna sa uz aj tak zacala skracovat a za oknom vam to dozreje aj v novembri ... tam nehrozia mrazy a pod. ako vonku ... ja nezatemnujem vobec ... ale nikomu nechcem zle radit tak robte ako chcete aspon to pre nas budu nove informacie a skusenosti ...
V1ck
zde pripojuji nove foto moji favoritky - icexbudha
HorrigEn
kvasimodo -> no ja bych to taky tak pořešil ale před barákem je lampa takze nevim...casem se nějak rozhodnu :)
kvasimodo
cha .. ty zradca... ty pestujes pod lampou ... :) ...inac tie tvoje fotky su super ... nadhera ... ukazkova oknovica
HorrigEn
dik kamo! pestuju vubec poprve takze nevim jak sem vlastne na tom ale kdyz rikas dobre, tak parada :cool:
L0TRIK
Cus hosi mate to fakt moc pekny akorat me docela udivuje vase drzost s jakou to vystavujete svemu okoli......
Na kamosa normalne takhle duchodci zavolali benga a jako mel z toho takovej provar ze to nikomu nepreju aby to zazil, ale rikam je to vase vec a preju vam aby ste to v pohode sklidily.....
Good luck
Wevi
Horrigen-> je to faaakt nádhera...i když je to na očích, věřím, že to sklidíš...Musíš to sklidit, protože chápeš..nebudeš moct pořád kouřit ten můj model...:D
HorrigEn
citace:
Původní příspěvek od Wevi
Horrigen-> je to faaakt nádhera...i když je to na očích, věřím, že to sklidíš...Musíš to sklidit, protože chápeš..nebudeš moct pořád kouřit ten můj model...:D



jen at si neco nekdo zkusi...zlamu ruce :pimp:
ne vazne, myslim ze se nemam ceho bat, hlavne at jsou palice hustee :D
HorrigEn
citace:
Původní příspěvek od Pr45k
HorrigEn: dosť malý kvetinač nemysliš ?


no nevim..ja to chtel uz davno presadit ale nekolik lidi, kteri pestujou mnohem dele nez ja, me presvedcilo ze to neni treba
V1ck
ja pro pesteni na parapetu za oknem preferuju truhliky pro pelargonie, zvlast samozavlazovaci. Je to poznat ve velikosti a zaroven moc mista to nezabere.jinak nechapu ten ker co ma horrigen v takovem kvetinacku :).ty koreny uz snad lezou vrchem. Mohl bys dodat info o hnojkach a tak?dik
kvasimodo
jj aj mna by zaujimali ( horigen ) ze ake hnojky pouzivas respektive ake si zatial na tuto kytku hnojiva uz pouzil ... a tiez by som to asi presadil do niecoho vecsieho napriklad vedra lebo z coho chces aby si rastlina brala ziviny ked bude rast...? cisto len z hnojiv? takysto sa zamyslam ci sa oplati rastlinky presadit alebo nie ... ale asi ak mas nejake dobre hnojiva tak mozno ani nemusis ...
HorrigEn
mno tak ja ji teda presadim :) hnojim tim nejhorsim hnojivem - krystalonem, ted prave sem zacal krystalonem na kvet
jinak objem soucasneho kvetinace je problizne 6litru a okno je na jiho-zapad. rad bych se zeptal jake hnojivo by ste mi doporucili, nic draheho si ale nemuzu dovolit :(
HorrigEn
jo a jeste k tomu presazovani, nebude ted nejhorsi doba? kytka je preci jenom ve fazi nejvetsiho rustu tak bych ji dost oslabil. nebo ne? :D
kvasimodo
no tak to si radsej niekde pozistuj ... ja by som asi pockal kym neprejde do kvetu a az tak by som presadil aby tie nove ziviny sli len do sisiek ... co sa tyka toho najlacnejsieho hnojiva na kvet tak by som ti doporucil kuracie sracky(zadara z babkinho kurniku ) ... je to dokonca asi to najlepsie hnojivo na kvet ... ak nemozes zohnat tie tak sa skus popozerat po meste po zemi na holubie ale to bude asi pracnejsie hehe :)
V1ck
plagron by sis dovolit nemohl?alga bloom pouzivam ja a je to ok:)-zde jsou ceny v growshopu: http://www.growshop-ostrava.com/pro...p?id_kat=3&id=2
jinak kytku klidne presad doma kdyz neporusis koreny pri presazovani tak se kytka vubec nesekne ba naopak vyroste o mnohem vetsi kus:) zkus to peace
kvasimodo
jj suhlasim s tebou v1ck ... ale horigene daj si bacha aby ti to neprerastlo okno hehe
HorrigEn
no brzy to snad presadim, doted sem fakt nemel cas :)
Wevi
Horrigen...To si děláš prdel, že je už tak velká..Sakra...To je maras:D..Se mi zdá, že máš doma takové ty šílené podmínky, jako jsou v pyramidách:D
HorrigEn
tim ze ji vidim kazdy den tak se mi zda se ze moc nemeni ale asi se ji fakt dari. hura! :P

pyramidy nemam ale muj barak je postaven na miste kde kdysi byval kouzelny les :D
HorrigEn
ty vole hnojit doma slepicima srackama je o hubu! pouzival sem na svou ochranu satek nastrikany vonavkou ale to nestacilo takze musim pouzivat plynovou masku :D bezesrandy...
Wevi
Moje radioaktivní slepičince??:D:Dkáámo..Ony hnily u babiny už od dubna...Tak si vem ten BIOHAZARD:D...Nějaké fotečky Akáčka??
HorrigEn
rad bych fotil ale pucil sem fotak Milanovi Horolezcovi takze nemam jak :(
..zatim..

bojim se dalsiho hnojeni :slizoun:
HorrigEn
tak sem to presadil :) - konecne - a myslim si ze to kazdopadne bude stat za to :D

prehodil sem ji do asi 20 litroveho kyblu. Hlinu jsem namixoval raselinu (3,5 - 5 pH) a substrat na pokojove rostliny (5 - 6 pH) v pomeru 2:3.
Jeste jsem primixoval cely perlit a kostni moucku (doporucenou davku)..

Az budu mit fotak neco sem prihodim..

Tak mir s vama a at to roste! :wink:
HorrigEn
no kytce se dari dobre tohle je posledni fotka stara par dni. udelal bych dalsi a lepsi ale ukradli mi fotak, kurwy! :grrr:
kyticka zacina pomalinku kvest
HorrigEn
no tak po delsi dobe tady muzu konecne prihodit nake fotky protze mi jedna dobra duse pujcila fotak :bounce:

kytka kvete a vubec dari se ji dobre jen to pocasi me sere. skoro vubec nesviti slunko. Myslite ze by bylo pro dobro veci na ni pres den svitit lampickama? (50W) Jo a jeste se chystam koupit ten postrik na rust kvetu a plodu...

toť vse

keep growing! :rasta:
HorrigEn
and some more of my darling :smoker:
Wevi
horrigen: Opravdu mooc povedená kwětinka:leaf:..Být to ženská, tak ji klátím od rána do rána..:D...Slepičince válí..To je moc dobře..:einstein:

Edit..: a jak tak koukám, jsi asi jediným aktivním členem Pestovanie na okne - jednoducho a lacno..
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
Myslite ze by bylo pro dobro veci na ni pres den svitit lampickama? (50W) Jo a jeste se chystam koupit ten postrik na rust kvetu a plodu...

toť vse

keep growing! :rasta:


No hele podle me de strasne o to jakou lampickou-sodikova by se nestratila,o wolframove pomlcim...

ale stejne by to podle me nema moc cenu,za oknem je svetla dost a pocasi se ma zacit zlepsovat...rijen slibuji hodne slunecnej..... :sun:

a postrik na rust kvetu a plodu?co to?Ja bych uz ted moc nepostrikoval,asi by se to na te chuti precejenom mohlo projevit....(??)Co nejake normal hnojivo na kvet na zalejvani do hliny?
Jinak palicky jen zavidim :drools: ..... :)
ROBE
Když dovolite tak se taky trochu pochlubím,jsou to dva kousky
HOLANDS HOOPE jenž byly zalevane dle potřeby hnojivem pro hydroponiji (BIO FLORIN)-Jinak klasicky samozavlažovací truhlik
z obchodu.Hlina- pro množení.Za tyden jdu sklidit,zustanou jen 2.
větvičky ktere jdu dnes opylit(asi-LOWRYDEREM)
Tak se mějte fajn!
HorrigEn
citace:
Původní příspěvek od xpapousek a postrik na rust kvetu a plodu?co to?Ja bych uz ted moc nepostrikoval,asi by se to na te chuti precejenom mohlo projevit....(??)Co nejake normal hnojivo na kvet na zalejvani do hliny?
Jinak palicky jen zavidim :drools: ..... :)


dik. no ja to hnojim slepicima sračkama, je to fakt učiné hnojivo.
ale ten postrik vyzkouším...kamoš ho pouziva 4 roky a nemohl se ho vynachvalit :death:

jinak kytka kvete pekne...jen ji musim zbavit prebytecnych listu
hopin
Pestovani na okne je dobra prace,ale nestojito za nic.Kyti sice pekne vypadaj,pekne voni,ale ta chut a zkourenost no teda nic moc.
Pridavam sve fota mich vubec prvnich kyticek co jsem pestoval doma na okne.:bandit:
hopin
A jeste nejake fota:
hopin
a tohle jsou ty same kytky viz přísp. č. 365 obr. 3 byli sklizeny a takhle zase narostly!
L0TRIK
Cus lidi zcekujte moje za oknem v plnym kvetu !!!
Priste tam uz uvidite fotky suchyho + celkovy vynos ...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30575
krooly
chlape nicim na kvet to nestrikej. vetsina tech zkurveny stimulatoru je karcinogeni jak svine! jeden typickej me napada Alar 115 - si to progoogluj, fakt nema smysl riskovat.
HorrigEn
mam tu par roztresenych fotek z dneska...
HorrigEn
mno tak dneska konecne oholim ty listy. kytka je silene zarostla..
tady jeste pred strihanim :)

no uz se fakt nemuzu dockat az to budu mit sklizene, nasusene a ubalene, palice smrdi, listy lepi mmm :rasta:
patres
ked byvate este z fotroucami tak je najlebsie pestovanie v skrini date si het cast policiek do zadu si date dosku medzi doskou a polickou by mal by t rozdiel asi 40 centimetrou date si tam neonky ventilator a uz to raste.
L0TRIK
:girl: Cus tak panove u me uz je par dni hotovo :girl: , ted je rada na vas :guitarist :leaf: :D
HorrigEn
poc pekne!

tady opet aktualizace ak48
mdfk
je to nejaký noname, pestím prvým rokov a okrem outu som si niečo nechal aj doma, seed bolo z nejakého indorového pytlíku




na fotke je Pani Cannabisová











a tu je aj so svojou dcérenkou (neskorý odrezok)



Hy3nA
mdfk - hej máš to tuze pěkný, jak si docílil toho, že to vypadá, tak jak to vypadá?

já sem na konci prázdnin zasadil za okno jedno semínko, včera sem sklidil asi 60cm vysokej stonek s bambulkou nahoře.. ale co na jedno brčko to dá, ne-li na 2 a nic mě to nestálo:D
Pr45k
VOLTA: tak to som zvedavý ako ti to bude rasť na zimu :P GL
vaaanha
Není ti těch semínek líto?
Volta
preco?
mdfk
dnes zatemnujem... 24h samotky a ide visieť
(btw: mám ju poliať ešte pred tým, lebo má dosť suchú hlinu?)



Hy3nA: toto je jedna z tých vecí
Dracula
zalozil jsem windoor galerii, tak tam skuste nekdo hodit svoje photos...:-D zatim jsou tam moje..
Dracula
zalozil jsem windoor galerii, tak tam skuste nekdo hodit svoje photos...:-D zatim jsou tam moje..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32676
Crashik
A co aktualizace,nebo pan majitel Threadu už nepestuje? :-( Řeknu Vám,že vás jen chvalim hoši na to že to neni pod žádnými výbojkami a kdoví čím všetkým máte to nadherne!!!!!
avonex
presne aj ja do toho pojdem na jar...mam okno na juho zapad....a balkon 2x12m tak isto......tie luxy proste nenahradis ziadnou vybojkou...akurat to temnenie bude problem trochu ale vsetko sa da poriesit ak sa chce :teef:
kvasimodo
cavte windoraci tak kedze sa na mna chrastik pyta tak moja aktualizacia nejak nestoji za to ... tohto roku som proste nebol s pestovanim na okne vobec spokojny ... no zato sa mi viac darilo vonku... zatial nemam moc cas ale niekedy na vianoce tu urco nieco hodim ... tak zatiiiim a nebojte sa poslat foto svojich krasavic ...
xpapousek
Hele tak co vy co vase finalni produkty da se to :pimp: ?

Je tu nejak smutno....

Dam sem nejake fotky a kdo chce videt vice tak viz podpis... :D
Hyde
Jen pro obveselení něco z archivu. Dnes je to spíš už jen sentimentální vzpomínka... jen si matně vzpomínám, že jsem ji pojmenoval "Nepomilovaná"... :guitarist
Hyde
od: Papek
citace:
.. a kytka nebo slečna? :D:D asi obě co?


...hi,hi... Papku, ta "slečna" by musela mít velikost boty č. 12

V této době si Nepomilovaná užívala ovšem více pozornosti než Pomilovávaná, hehe..
HorrigEn
Zdravim !

jak vse dopadlo? no minuly rok mi ukradli fotak takze sem nic nezdokumentoval ale uprimne, je mi to fuck.
(ne kradez ale ta dokumentace :afro: )

kytka vypadala krasne ale nejak se ji nechtelo kvest a pozdeji na podzim uz nebylo dost slunicka tak sem ji postupne sklizel ale stalo to za picu. jakoze zhul dobry ale chemka jak cip, nedozrala...a navic mi mily kamarad, od ktereho sem mel rizek rekl ze mel vadnou genetiku takze i za optimalnich podminek by byly paldy male.

no ale i tak to stalo za to! jako vzdy :)
kulinarskych konopnych vyrobku bylo vic nez dost a zhul taky naky....a hlavne ta radsot mit "krak" zeli rostouci v pokojiku ... krasne smrdici..ooohhh :frog:
Wevi
HorrigEn: Určitě to byla moc dobrá kytička!!!Vždyť to šlo vidět i na té mojí krásce ve skleníku..škoda jen, že to moje nedozrálo...ale zakouřili jsme si alespoň ten Tvůj model a myslím, že to vonělo dobře, chuŤ sice nic moc, ale stav !!!energický!!

ale jak píšeš...Genetika byla na ho*no..Pozdě to začalo kvést a opravdu to mělo malé šišky...letošní rok byl časem poznání:-)příští rok to bude lepšííí!!A dáme si opět společně model a uvidíme!!!:D:D
kvasimodo
nazdar Pankac filo! a dakujem! ... nie tie rastlinky neboli zo skrine ... ziadnu nemam :) ale prisiel som asi na dva zakladne veci ze rastlinku na okne treba zastrihovat uz zo zaciatku rastu (asi od 3 poschodia) par krat a rastlinku netreba nechat prezriet cize tak 8 - 9 tyzdnou v kvete staci .... nemam to sice overene na 100% ale doterajsie vysledky ma v tom utvrdzuju :)
kvasimodo
ale urcite by mi pomohli aj vase skusenosti a preto nevahajte a piste vsetci ako ste boli spokojni s vysledkami a kedze tohto roku na okne pestovat asi nebudem, tak rad pomozem svojimi radami ostatnym ktori v tejto tradicii budu chciet pokracovat alebo budu chciet zacat a nebudu vediet ako
kvasimodo
v buducnosti by som chcel vypestovat z outdoroveho odrezku klon, ktory bude mat feminizovane semiacka no vysledky budu aktualne asi az tak o 2 az 3 roky :) a takysto by som chcel vyslachtit odrodu ktora by bola idealna na okno ale aj vonku a spravit z tejto sorty feminizovane semiacka :) vysledky najskor o 5 rokov snad :)
HorrigEn
blíží se čas nových začítků ! :smoker:
00Inferno00
Zdarec chlapi, jsem totalni zacatecnik. Takze noname seminka vesele klici (plastova krabicka za oknem, zavlazuju destovou vodou), po 12ti hodinach uz nektere pukaji. Potrebuju poradit jakou zeminu, cim hnojit a jestli neco nedelam spatne. Dik
Hyde
Špatně neděláš nic, to nejsložitější už jsi zvládl:D. Jen nenechávej klíčit přímo za oknem - sluníčko bývá touto dobou nejkrutější.
Takže teď už jen pár dní a nocí nonstop tady na G a pamatuj - nejprve hledat, až pak se ptát.
Měj se. H.
00Inferno00
OK, lehce upravim zaluzie, nicmene s tou zeminou nevim, napadl me substrat pro pokojove rostliny, ale co sem se docetl, tak ho musim jeste necim upravit.
kvasimodo
mohol si semiacko radsej zasadit priamo do hliny do nejakeho mensieho kvetinača a potom neskor by si to presadil do vecsieho kvetinaca s novou hlinou ... a nezabudni rastlinku zastrihovat a pohnojit to mozes hocicim ale nezabudni pridavat vapno na zvysenie pH growu zdar!
Dudman
kvasimodo: máš to husté :) a skvele si vysvetlil to rezkovanie to mi dosť pomohlo dík :) K+
Hacker128
ahojte....bude tento topic nejak pokracovat alebo ma nejakeho nastupcu ? :)
HorrigEn
zdarec. no ja bych strasne rad pokracoval ale nemuzu sehnat rezy ....
snad to jeste nak vykutim :)
Hacker128
ja som si zohnal 1 rez ale je to s nim kriticke uvidime tak 2 tyzdne...potom pridam fotoreport.. :)
kvasimodo
ja tohto roku pojdem asi cisto outdoor ... max. tak predpestujem na okne a potom sup von.
kvasimodo
ale dufam ze sa najdu ludia ktori v pestovani na okne budu nadalej pokracovat a budu sem nadalej posielat pekne fotky
SkeletonX1
Zdravim Growery/ky
-jasne ze se tu nekdo najde kvasimodo ;)
- tak tohle je moje kyti za oknem, mam ji tam jen tak pro radost

genetika: Euforka (pohlavi neni dosud znamo, ze semene)
vek: 43 dni
hnojky: Wuxal
puda: mix pro pokojove rostliny+humus
kvasimodo
tak ako chalani a holky? ja uz predpestuvavam na okne tak budu nejake fota ale len taka bieda zatial bo su malicke moje krasne ... tak posielajte foto kluci ... a ideme dat speka tak zatim cavte
5elhal
zdar vindousari :)
tak jste me tady nakopli ze jsem se rozhodl to taky zkusit. mam teda na zkousku 2x Jack herrer
vcera jsem poridil kristalon start a kvet zacnu tim startem, dal jsem 5ml do litru a pul, snad to neni hodne, kyticky uz jsou myslim docela velike na prvni hnojeni. co myslite? nebo je 5ml hodne?
hlinu mam z baumaxu asi pro pelargonie. a doted jsem nehnojil.
tak co vy na to?
kvasimodo
no este si mohol trosku s tym hnojenim pockat ale ak do tej flasi s tou vodou pridas trocha vapna tak by to malo byt v pohode
Dudman
5ml do 1.5 litra ??? to sa mi zda dost teda...na návode píšu jednu odmerku na 10l čo znamená 1ml na 1l...hmm ???
5elhal
no ja vychazel z toho co jsem se docetl tady o hnojeni, udajne je teda ten kristalon fakt neskodny, a muze se se dost prehanet nicemene jeste jsem nezacal takze urcite snizim ;)

EDIT:
zdravim, zminil se mi znamy, ktery taky zkousi neco vyslechtit za oknem, ze mu usychaji (uhnivaji listy)
na prilozenych fotkach to jde videt.
hlinu ma nejaky substrat, nijak zasadne nehnojil, zalivka je primerena tak aby nestala voda...
co vy na to? myslite ze to poleze dal? je z toho cely spatny :) diky a peace!
kvasimodo
mozno to polieva priliz casto ... no tazko povedat ... mozno mu to nieco napadlo
lukedes
zajimalo by me jak to delate ze zapachem...chci skusit neco vypestovat na okne ale bojim se priliz velkeho zapachu
5elhal
s kolegou jsme se shodli, ze to bude asi prilisnou peci :) a castym zalivanim cili da kytku poradne proschnout a bude ok podle me...

ad zapach ja myslim ze s tak kytka nestihne ani poradne vonet a uz se kouri :) to neni jako plna skrin, ja osobne vubec neresim
5elhal
zdravim kamaradi, po nejakem tydnu ukazu opet fotky :)

dve vetsi krasotinky Jack herrer a jeden malej Durban Poison
nakonec jeden pokus, vyklicilo mi vice nez dost noname seminek tak jsem je dal dohromady do jednoho velkeho kvetinace a zijou :)
zatim vubec nehnojim.
5elhal
zdravim kamaradi, po nejakem tydnu ukazu opet fotky :)

dve vetsi krasotinky Jack herrer a jeden malej Durban Poison
Spsemi
5elhal: Dp za oknom.. hmh... noooooooooo... som zvedavy co z toho vylezie

2 kvasimodo: Caf .. opcuj.. snad sa raz v lete zastavim po tu klokanku... mozno cez vikend.. tak mozme zakalit... jak stale .. hehe... a este aj lepsie

Spsemi
kvadru
zdravim groooweri...
mam kytku-nejakej klon-asi oranzbury...mam ho tak mesic..
zacinaji mu jaksi zloutnout listy-hlavne ty velky...a celkove ma jakousi bledou bavu...pestuji za oknem-kdyz je fest vedro tak ji dam na parapet na primi slunko..hlina je substrat na kaktusy..chtel bych z ni vypestovat nevysokej ale sirokej peknej kerik..proto mam dokazy:
-jak zastihnout spicku i boky a chtel bych ten odstrizek narizkovat...
-jaky kvetinac pouzit
-krystalon start a jak casto a v jakem mnozstvi
-jak se ubranit tem zazloutlim listum a jak to dat zase do kupy?
diky vsem za rady...
Hyde
kvadru:
http://grower.cz/pestovani/navody/?

zkus příště směřovat své dotazy směrem do příslušných návodů.
H.
5elhal
hehe ja to nebyl :)
dnes jsem premistil jednoho jacka navenek pekne do zeme. at si taky uzije a tak mi doma zustal jeden jack, jeden durban poison a 25ks noname v jednom velikem kvetinaci :D
pokud to vyjde ta zitra ukazu fotky, mel jsem to puvodne jen na testik jestli neco vyklici, ale jakmile pukly temer vsechny shanel sem rychle veliky kvetinac... myslim si, ze i tak je maly.. ale kiti vypadaji zdrave, maji cca 15cm kazda a jsou vsechny krasne a zdrave.
fotecku samozdrejme ukazu jakmile bude moznost.
takovy muj boubinek :)
5elhal
tak jak jsem slibil ukazu ten muj pokus
kvasimodo
5elhal : ahoj tak na toho jacka som zvedavy ... ak si si vsimol tak ja som na okne pestoval tiez jacka tak potom porovname ze ako nam to narastlo ... ale inac ja som bol velmi spokojny ... rastlinka bola nenarocna a vsetku energiu vlozila do jednej velkej sisky a zhulovalo to super... tak drzim palce .......... co sa tyka toho durbanu tiez som zvedavy ale pocuj zastrihuj ho od malicka co najviac pretoze ti to narastie na polku izby a nebude mat dost energie na susky takze zastlihuj a zastrihuj kolko sa len da
kvasimodo
kvadru : ahoj pozri si thread na strane 5 tam je to ukazane ako som zastrihoval ja a ako som rezkoval ... zastrihovat sa nemusis bat ale proste to musis vzdy zastrihnut tak, aby ti namiesto jednej sisky neskor vyrastli dve , styri , osem ... porozmyslaj nad tym preco to tak je .... a zastrihujes nad rozdvojenymi listami aby ti to samozrejme mohlo rast dalej ... co sa tyka hnojiv na to dokonaly recept neni ale kym je rastlinka mala tak nepotrebuje hnojit az ked bude vecsia ale snaz sa pouzivat prirodne hnojiva lebo v kvetinaci sa chut odrazi viac ako v prirode. kvetinac pouzi co najvecsi , listy ti schnu lebo to casto polievas a ked ti to zacne dozrievat tak to nenechaj prezriet lebo straca sa ucinnost takze tak 8 max 9 tyzdnov to nechaj dozrievat a potom pod kudlu ... ono zalezi aj od toho co je to za druh ...
5elhal
no ten durban je zatim dost maly nevypada zeby se tahl do vysky mezi patry ma miminalne mista.. oproti tomu jackovi,, toho jsem musel nahore FIMnout pac uz moc koukal prez okno ven :)
SkeletonX1
Zdravim vsechny pestititele, ktery maj svoji radost za oknem. ;)
Tak po delsi dobe vam prinasim fotky me kyticky. Za tu dobu co jsem sem daval fotky prodela kytka velky evolucni vyvoj, ale nejspis z 95% to bude samec , a tak si ho necham alespon na pyl ;) , a trochu jsem zni udelal bonsai, aby vyuzila co nejvic svetelne energie, ktera prochazi prez okno.
( na fotu muzete videt kyticky miry) :)

Euforia
72. den rustu
HorrigEn
pekne kytky chlapi!
me se konecne podarilo sehnat rezy (2x chronic) tak snad z toho jeste neco bude. odpoledne hodim fotoz a nake info o substratu atd.

keep growing :bandit:


EDIT: tady jsou; cerstve presazeno do stejneho substratu jako minuly rok :cool:

H8nza
Taky mam za oknem a je to docela pohodička.. když je větší tak ji dávám na půdu ale ty začátky tak do těch tří měsíců pod oknem..
HorrigEn
foto update :smoker:
Též vám tu přidám moje Oknovky :D
(white widow X hash plant )


1- Start :whip:









2- Nák ke konci Května :guitarist









3- Aktuál :drools:
PineCone
Zdravím, taky se podělím o fotky mých okeních výpěstku. Je to poprvé co pěstuju za oknem, tak bych se chtěl zeptat, jestli od toho mám něco očekávat? :freddy:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma