Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 
Pestovanie na okne - jednoducho a lacno - Klikni zde pro originální téma
stanley
Vlhkost to nevím.....nemám měřák.
Ale většinu kytek sem vyhodil a nechal sem malinký zbytek ( asi 4 kytky, který rosou jak z vody)
Aspoň něco. Mimochodem konečně vylezlo i sluníčko a koupil jsem nějaký hnojky, tak už to vypadá se vším slibně.
stanley
Jaky hnojky pouzivas?? Já zrovna jedu obyc krystalon, ale casem bych chtel dokoupit plagron.......vyplati se kupovat kvalitni hnojky na kytky, ktery rostou za oknem? nebo staci obyc.
No já jsem používal co měla matka doma (krystalon rulezz), ale letos jsem chtěl už nějaký dobrý bia a rozhodl jsem se pro plagron, ale i v growshopu mi poradili BioBizz. A podle uživatelky 'vrrn' jsou taky dobré a levnější než plagron, tak ode dneška začínám hnojit.
Používám ze startu Root Juice, Bio-Grow a na později Bio-Bloom a možná přikoupím buď Plagron Green Sensation nebo opět BioBizz TopMax.
nero
Ou taky sem to párkrát skoušel za voknem ale u nás se to nedá na nás kouká sluníčko jenom 5hod škvírou mezi panelíkama takže se to mo nedá :( samozřejmně všem ůspješným pjestitelům v tomto theardu k+
hochůůů
moje oknokiti :D
citace:
Původní příspěvek od hochůůů
moje oknokiti :D


Co to máš za odrůdu ?
stanley
Tak to vypada fakt pěkně chlape, předpokládám, že tu velikost zpusobila krátka fotoperioda....mas z toho pěknou bonsai.
hochůůů
Hele odrůda je "bůhvíco" je to z hůla od dealera tak sem to zasadil a při třetim patře zastříh a hnojil OBMkem a tohle s toho viroslo.
Valilo to od listopadu takže svetla mnela fakt malo.
Ale pekně překvapila. :D
EDIT: nejaký foto k provnání ( kvalita je na chuja ale de o porovnání ne ? :) )
Jimmy
Z mojí kytky bude asi retard - mutant. Roste hrozně pomalu a listy jsou pokroucený. Brzo hodím foto, jestli to neni mou vinou
Jimmy
noname. mam vzdycky nejake od kamose, jsou dost fajn ale nikdy se mi nestalo aby rostl takhle divne a pomalu... dneska k veceru budou fota
Taky přidávám foto ze dneška. 2 x Neville's haze http://img128.imageshack.us/img128/3127/1003844.jpg
No taky se mi zdá a to jsem je ještě mrtě hluboko přesazoval. Uvidíme.
Jimmy
Tak tady jsou fota té mojí chuděrky
Jimmy
Tady
Jimmy
A poslední
Jimmy
Asi to bude ta mutace světla ma habaděj - okno je na JIHO-ZÁPAD. Chci se zeptat, mimo bazar, je tady nekdo, kdo by mel tak 3 semínka navíc ? odkoupil bych je a píchnul je tam místo chuděrky :) Jakákoli odrůda, klidně i kvalitní noname ?
No mám doma i nějaký obyč. skunk. Ale 3ks se poštou nevyplatí. Sežeň si od někoho u Vás ve městě. Vždycky se někdo najde.
stanley
Tak tak, kup od nějakyho znamiho voprc něčeho dobryho a to si nasad.
radofun :-)
Tak som sa nechal inspirovat tymto prispevkom a zacinam pestovat na okne. Uz mam vyklicene a ulozene v hline :-) Casom mozno foto ak z toho nieco bude.

Priblizne dva dni som stravil citanim fora a hladanim roznych rad a tipov. Je tu toho strasne vela ale chyba tomu organizacia. Clovek musi precitat kopu stran, kym sa dostane k nejakej relevantnej informacii.

Chcel by som sa aj nieco opytat:
Ako je to teraz 03/2009 s pestovanim v CR? Je to legalne? Niekde som sa docital, ze pestovanie je legalne pokial rastlina nema urcite mnozstvo THC, co je na tom pravdy?

Dik za odpoved!
Hy3nA
pěstovat je legální, pokud pěstuješ technické konopí, konopí s obsahem THC do 0.3% myslim.
Ale je připravená novela čico,kde bude možno pěstovat(za určitých podmínek) až 3 rostliny beztrestně, bude se za to "demonstrovat" na MMM09
HorrigEn
noo tak vsechny 4 seminka chroniku, co se mel z minuleho roku, se krasne chytly a uz jsou ve hline. zatim maji ochranou atmosferu ve forme sacku :teef:
..snad to budou vsechno holky.

jeste by meli za naky cas pribyt dalsi rezy tak uvidime :wink:
jinak substrat mam stejny jako kazdy rok:
2/3 substrat pro pokojove rostliny
1/3 raselina
perlit
moucka
hnojit budu nejspis tema 4 roky starymasuperradioaktivnima slepicima srackama :)

fota budou casem, az budu mit compa..
HorrigEn: Tak to hodně štěstí.
hochůůů
Tak a jedeme na novo a doufam ze mi s toho vyroste neco podobnýho jako naposled :)
Já už jsem zastřihl, jednou jsem zkusil fim a druhou normal. Teď budu přesazovat svoje malé aurory indicy. Až budu mít přesazeno, hodím sem fotky.
Tak tady přikládám svoje fotky dnes po přesazení.

http://img56.imageshack.us/img56/5990/1004070.jpg
http://img516.imageshack.us/img516/1961/1004071.jpg

Ty 3 malé jsou Aurory Indicy a ty 2 jsou Neville's Haze 1x FIM a 1x Normal zastřihnutý.
hochůůů
Zde slibované foto po přesazeí. Holky nam pěkně povirostly tak jen tak dál :)
hochůůů
Holky na okně rostou jako z vody takže čas na nejaké to foto.
Ty moje 2 Neville's Haze byli samci a 3 Aurory Indicy nějak teď nelezou, asi jsem je spálil hnojkama, tak uvidím, jestli se proberou.
Kocour
Jsem rad, ze tu nekdo dal konecne fotky kytek, jako dukaz, ze se da pestovat i za oknem.
Setkal jsem se tu totiz s par blbeckama, co vykrikuji do tmy hloupa hesla typu;
'' pestovat za oknem, co to je za blbost ? ''
Ale co se da delat, i takovy panicove, co mluvi o sexu chodi bohuzel i sem na Grower.

Jinak ja jsem mel taky kytky za oknem a byly to krasny nonamy.

Pekny kytky, posilam K+.
MTM3
zahradkarsky substrakt a rastlinka no name.. čisto len skuška
hochůůů
To je až k neuvěření jak rychle rostou i na okně !!!
rodney
ahojte, minuly rok som mal tiez 2 rastlinky na okne (no name) boli to ale semiacka s nejakej lampy a rastlo to naozaj nadherne ani sa netiahli do vysky a rastli trasne na husto hnojil som to len prihlavovým a slepačím co da domov .) xD pridam dake fotky len je to fotene na mobile a mobil je slaby takze kvlaita napc :( a mam to len po daky 20 den kvetu... no a chcem sa este opytať či máte nejake skusenosti s windor + vecer nejake to dosvietenie lampov oplati sa to??? vopred dík

1. fotka- asi tak dva tyždne od zastrihnutia :)
rodney
kvalita fakt napc :(
rodney
a posledna
hochůůů
Zdravím. Na týden jsem odjel pryč a když sem přijel tak sem byl mile překvapen jak holky povirostli. Zatím sem je nezastřihával ale uvažuju o tom že aspon jednu šmiknu.
kvasimodo
hochuuu : podla mna ta v zltom kvetinaci bude samec ... potom daj vediet ze co sa z toho vyklulo ...ok? :)
hochůůů
Takže to teda začalo nakvítat což je podle mne docela brzo ale vzhledem k velikosti kvetináčů je to asi normalní. Příšte to našulim do pořádnejch kýblů ať mám porádný palmy :D. Jinak to vipadá že je to "babochlap" Nahoře sou blizny a sem tam i nejaká ta gula. Oni vlastně obě ale aspon bude na pár jointů. Doufám že to uhlídám a stačim otrhávat ty kule.

Potom dodám foto bo ted nemám čim
MTM3
Tak pridam ešte jednu ktora len tak rastie na kristalone a tyčinkach..
je moj domaci stromcek :D

- všimnite si ten listok nalavo.. mne to nejak setko doma mutuje podivne...
Hyde
Zdravím,
...upřímně - netrhá vám to srdce, takhle ty chudinky trápit a ještě je nazývat mutanty..?
Kolikrát to zde ještě musí být řečeno, že sázet do poloviny dubna je holý nesmysl a pošetilost. Kytkám je šumafuk, že sluníčko svítí ostošest. Ono totiž svítí velmi krátkou denní dobu! Tudíž jste jim nedočkavci naordinovali květovou fázi (září) a dokonale jim zamotali hlavy (příčí se mi říct palice).
Navíc v inkriminované době je jarní slunce dost drsná palba i přes okenní sklo...plus by jste museli takových 5-6 hodin denně dosvěcovat...jedním slovem - pakárna!
Když už si chcete udělat radost za oknem, teď začíná ta správná sranda. Klidně až do června. Jestli ještě nějaké seeds zbyly, neváhejte a ten markantní rozdíl sami poznáte...
Váš problém se tu řeší už osmým rokem, takže jestli potřebujete potvrzení mých slov, zkoukněte tématické příspěvky z těchto období.

Ať se daří.
H.
pan.smakovicka
citace:
Původní příspěvek od hochůůů
Takže to teda začalo nakvítat což je podle mne docela brzo ale vzhledem k velikosti kvetináčů je to asi normalní.


To ako chces povedat, ze podla velkosti kvetinacu zacne ratlina kvitnut??
hochůůů
No neco sem o tom dady na groweru slysel jako že čím menší květináč tim mensí misto na kořeny a jakmile kytka pestane mít místo na kořeny tak přestane růst a prehodí se do fáze květu což by i odpovídalo bo mam dvě kyti a obe sou ve stejnym květináči a u obou sem videl naznak květu ve stejnou dobu. Pokud se teda mýlím tak mně opravte ale z mojí hlavy to neni :)
BUrtFUk
Dotaz : řešíte nějak zakrývání kytek za oknem? Mám kytky v pokoji, a jak známo kytky nemaj rády, když sem jim v půlce noci rozsvítí světlo. Když byly malý a ve skleníčku, tak sem je přikrýval nepruhsvitným sáčkem a jak to udělat když jsou větší? Přímo na ně ten pytel přece nehodím. Takže bych prosil o nějaké tipy, popřípadě jestli tohle vůbec neřešíte (nedělaj se vám z nich hermáči? )...
kvasimodo
BUrtFUk: ja osobne som ohladom svietenia v izbe nepostrehol ziadne negativne vplivy ... ale ktovie mozno to nejaky negativny vpliv ma ... hermaci ti zacnu skor rast ked mas kyslu podu ...
kvasimodo
hochuuu : daj to do vecsieho kvetinaca, obtrhaj blizny aj gulicky, a tak to polej vodou zmiesanou s vapnom ... to by mohlo pomoct ...
xpapousek
BUrtFUk > ja myslim, ze pokud na to mas cas, tak se to jen vyplati, ja to resil takto: http://grower.cz/forum/showthread.p...6540#post706540
hochůůů
Takže zdravím všechny a posílám ukázku mejch kvetoucích holek na okně.
To sou salámy co ?? :D
hochůůů
Pribyl pařníček kterej sem mněl asi tak za 10 minut hotovej takže esteticky je na tom dost býdně ale svůj účel splní na jednicku. :D
Celek
hochůůů
Skouška detailu :(
hochůůů
Zdravím. Jedna holka my pěkně kvete ale druhá nasadila cca 10 blizen a dost. Akorát se jí začaly rozrůstat boční větve, čehož sem využil a skusil udělat skušební řezan. Nemněl sem rockwol kostky tak sem to pichnul na férovku rovnou do zemně hodil přes to uřízlou pet láhev a vipadá že se chytnul. Tak uvidíme do vzejtra a distak jich udelám víc. Jinak ta co kvete tak sem myslel že je to hermo ale udelala ze začátku asi tak 5 kulí který sem hned odstranil a už se neudelala ani jedna. Asi sem jí to rozmluvil :)
Foto dodám za chvíly.
meso
brácho, super. mne sa to veľmi páči. idem na to aj ja.
meso
takto začíname. je to malá nebulka. zvyšok je vonku, ale táto bola najslabšia, tak som si ju chcel zobrať bližšie
:cox:
meso
myslíte, že stačí pol dna priameho slnka? a zvyšok proste svetlo cez okno. mám barák na západ orientovaný. priame slnko svieti asi do 13.00.

meso:
Taky mám okno kde svítí světlo jen dopoledne
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

No jak které odrudy, některé potřebují víc světla a některé zase mín :) .
hochůůů
Přesne tak. Mne sviíťí přímý slunce taki jenom dopoledne. Takže asi víchod no. A roste to jako z vody !
kvasimodo
meso: no ak ti svieti priame slnko do obeda tak mas pravdepodobne okno orientovane na vychod a nie na zapad ...
ragnarok999
Že som taký smelý. Ja som tu nový a nedávno som si zohnal svoju prvú rastlinku. Mám ju na východ ako hochůůů a pretože momentálne nie je až tak vela toho slniečka, tak som na kvetináč pripevnil takú odrazovú clonu z alobalu. Myslíte že jej to v slnečných dňoch pomôže?
Inak si myslím že rastie celkom v poho.

Nabudúce dám nejaké foto
Zedy
citace:
Původní příspěvek od ragnarok999
Že som taký smelý. Ja som tu nový a nedávno som si zohnal svoju prvú rastlinku. Mám ju na východ ako hochůůů a pretože momentálne nie je až tak vela toho slniečka, tak som na kvetináč pripevnil takú odrazovú clonu z alobalu. Myslíte že jej to v slnečných dňoch pomôže?
Inak si myslím že rastie celkom v poho.

Nabudúce dám nejaké foto


Ten alobal tam moc smysl nemá, klidně jeď i bez něj efekt bude stejnej.
ragnarok999
dufam ze je to O.K.
kvasimodo
dajte si do youtube melisko a potom cibula alebo mravce alebo ine vsetko je dobre :)) potom dajte vediet kto si to popocuval :))
andree99
to: ragnarok999 ahoj ten alobal tam klidně nechej vliv to určitě má já osobně to mám odzkoušeno a ten alobal zlepšuje to že rostlina se tolik netáhne za světlem roste rovněji a rovnoměrněji myslím že tím určo nic nepokazíš. ať to roste.
ragnarok999
To kvasimodo. Tak to je iný CHECHT :) Už som to počul.
Daj Meliskousko
meso
to má 6 rokov kamoško minimálne
Tady přidávám dnešní fota. 2x Chronic

http://img40.imageshack.us/img40/5956/1004761s.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/9907/1004765o.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/6794/1004764.jpg

Na jak dlouho to ještě vidíte s kvetením ?
Taky přispěju svým windoorem.
Hlína: Substrát pro pelargonie
Hnojivo: Kristalon Start/Jahoda (Počítám s 3 týdenním flushingem)
Model: Noname

Trocha historie + současnost kytky: Kytka byla naklíčena někdy začátkem dubna ještě s dvouma noname semínkama. Za oknem jsem je měl cca. 3 týdny, pak šly kytky ven. První týden venku se jim dařilo dobře a bez problému se adaptovaly na nové prostředí. Jenže druhým týdnem se vše změnilo, kytky začaly usychat a ožrali je slimáci, i hned jsem je tedy obsypal vanishem, zalil a doufal. Za 2 dny jsem pole o5 navštívil a šok, dvě kytky suché jak kdyby byly měsíc bez vody, ta třetí byla tak nemocná, že jsem ji nedával naději, vzal jsem si ji teda dom na ozdravovací kúru. Šupl jsem ji doma za okno do květináče, zalil a zase jen doufal, protože jiné semínka jsem už neměl a sehnat je bylo tady skoro nemožné. Ale nakonec jsem měl trochu štěstí a kytka se uzdravila a rostla dál, sice s menší vadou (jedno-cýpe listy), ale rostla si. Veděl jsem, že z kytky bude sotva na sklo, ale měl jsem radost, že je aspoň něco zachráněno. Jak plynul čas, kytka sílila a já nechtěl zůstat u jednoho mrzáčka a uštípl jsem vršek, který jsem píchl do rockwool kostky, nechal zakořenět a děda si ten řízek vzal do své péče do foliovníku (dnes je to 1,7m vysoký a 1m široký křak vzrostlé slečny). Zatmívám ji od 13.6 a mám z ni radost, je to taková má kámoška v pokojíku xD
Zdravim,letos mám venku 4x jack flash,ale napadlo mne,že zkusím pěstovat za oknem.Tak jsem si tedy obstaral semínka a nechal naklíčit.

Proč si dávám kytku za okno,když už venku mám ?..

Chci na kytce provádět různé experimenty,jaký to bude mít vliv na květiny atd. a kdyžtak si něco osvojit. Ale také doufám,že něco málo vyroste.
trávníkář
STANKAR-mno co koukám na tvé kytky tak teprve kvést začli-vydím to tak na 2 měsíce ještě...
Namer017
Cau kvasimodo tak tvoj tread s pestovanim na okne se mi velice libi ja taky zacal pestovat a taky za oknem zatim se mi zda ze je to vpoho ale taky nic neocekavam snad na pristi rok budu mit nejake ty nevejsi zkusenosti a bude lepsi...Ale podle toho co si dokazal ty se mi zda ze je to fajn pestovat si i za oknem kdyz nemas podminky na skrin nebo na out. Jinak k+ a at se ti dari..........

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44050
RASTAMAN_zBB
ALL mam na was všetkych otazku.. Mysliťe že je možne niečo vypestovať za okno ked dam teraz kličiť ?? ma to zmysel??...dik za odpovede:)
Northern Light :) .....
Triminka
Rastaman: tak nieco ti z toho vyrastie, otazne je ci to presiahne aspon 15 centimetrov :) btw, z ktoreho mesta si? banska? :-O
RASTAMAN_zBB
mno BB:D
mimacka
To RASTAMAN_zBB
Já zasadil na okno v dubnu první várku - mužeš se podívat tady http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=34

V černu jsem experimentálně zasadil 6 kousků taky na okno - http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=33

a než začala poslední samička nasazovat na květ,tak jsem narychlo udělal rozhodnutí,že dám na okno letos 3 experimentální sadbu a udělal jsem znova 6 řízků - to jsem zvědavý co z toho bude.Tyto řízky mám přes den pouze na okně,k večeru je dám na stůl k PC pod halogen 50W a svítím cca do 23.00 , počítám že pokud se chtnou řízky tak je nechám za měsí na okně pouze na přírodním světle.
Táákže, po delší odmlčce nastíním situaci okolo mého windooru. Sklízel jsem někdy okolo 55. dne květu (+ 2 dny tmy) plánoval jsem ji nechat dýl, jenže od spodu nějak hnila a zesychaly ji lístky, tak jsem neriskoval a ukončil její život :( Na poměrně malou kytku a prostředí, kde žila se mi odvděčila celkem pěknou úrodičkou, naplnil jsem s tím celou sklenici od nescafé a 1 a půl sklenic od přesnídávky. Chuť je dobrá, taková se skunkovým nádechem, občas zaškrábe, ale nic hrozného. Zhulenost je taková mírná, sedativní, ale žádný zabiják. Spíš takové kouření k filmu, poslechu hudbě. No byl/jsem spokojený, zítra postnu fotku nějaké té paličky, co zbyla, už toho moc není. Nicméně, windoor má své kouzlo a určitě se někdy k němu vrátím. Tak ať vám to roste! ;)
!R4mZ!
Hi all,
tak jsem rozjel pred dvema mesici dvě no name kytičky, co mi vyklíčily, tu na který je víc palic jsem ostrihal, ohnul větve a krasne se chytla, praží mi na to celej den, ale noci tu máme celkem studený, tak snad dozraje. Ta druha kytka byl malej metrovej keřík, co vypadal na hermo, tak jsem ho taky ostrihal, ale asi uz na něj moc :-D sice roste ale ne jak ta druha...ale divný je že jsem na něm do ted nenašel koule, má jnm samičí znaky.

Tak bych chtěl poradit za jak dlouho by to bylo ideální seknout?

Díky všem :)
!R4mZ!
.
!R4mZ!
.
!R4mZ!
sry za kvalitu ale je to jnm prez mobil
!R4mZ!
tohle je ta druha, co jede pomalejs
!R4mZ!
no ta druha se ted celkem dost vytahla...tak ji hnojim tu druhou jsem dal pryc ta uz nemela cenu, az sklidim tak chci rozjet mikro super skunk :) az budu doma poslu foto jak povyrostla...´je ted celkem chlupata a myslim ze to bude vic jak na 3 brky :)
Aktuál main Windoor :)
HorrigEn
tak už nám to zase kvete :)
kvasimodo
cavte chcem vas upozornit ze tento thread bol premiestneny do outdoor pestovani.... dakujem za vsetky prispevky a tesim sa s vami z vasich uspechov...
hochůůů
Zdravim. Tak sem tu z fotkama svého podle mě úspěšného windooru. Měl sem přez léto omezenej přístup k netu tak to ted tak nejak dohanim.
hochůůů
Jedna kvetla a druhá se začala akorát větvit.
hochůůů
A kvetla a kvetla...
hochůůů
A druhá se větvila a ..... tak sem jí začal zatmívat a nakonec jí to docvaklo a začala též krásně kvíst
hochůůů
A v tu dobu kamarád donesl nejaké semínka z dobrý venkovky tak sem neváhal a posadil ji taki na okno a ...
hochůůů
rostla z ní krásná a košatá kyti
hochůůů
A kvetla a kvetla... :)
hochůůů
A sklizen ...
:)
Lestat57
Rozhodol som sa to skusit aj ja, uz mi po 24 hodinach od zasadenia klicku veselo rasi 2.5cm vyhonok :-)
!ZAU!
chtěl bych vám ukázat že za oknem to jde(a víc než dobře)chceto jenom vybrat tu správnou odrůdu a zatemňovat.já jsem vyzkoušel g13.tuhle odrůdu jsem si zamiloval,jde sice o méně vynosnou odrůdu,ale zato tvoří neuvěřitelně tvrdy palice,který jsou neuvěřitelně obaleny pryskyřicí a ta chuť. teď se trochu rozepíšu o pěstování.Slunce mi svíťi cca 5 hodin deně(z počátku jsem si řikal že je to málo ale bylo to Ok.)okna máme Pvc.kvěťináč sem měl asi 2,5L,hlíná je obyčejná + perlit+npk(granulovaný)hnojiva:Ah1,2,3 + green sensation(plagron),


1foto,,14 dní růstu
!ZAU!
2.foto 20den růstu.jde o to pořádně to roztahat do šírky,já použíl kolinka z grow shopu,ale lepsí varianta je vazačskej drát.nejprve sem po obvodu květináče udělal dirky(ktomu jsem vázal drát a ohejbal větvičky.Pak už byl obvod kvetináče malej(větve byly daleko od květínáče a když sem je chtěl stahnou drátkem tak sem je okorát ohnul,což mi moc nepomohlo)tak mě napadlo ke květináči přidělat hranoly cca 2,5 cm,dlouhy byly asi 40cm provrtal jsem je na příč vrtakem a ktomu sem zase přípevnil drát.ted sem mohl krásn stahnout dolu i ty nejdelší větve.docela se mi to osvědčilo ve finále měla kytka na výšku tak cca 30cm(což je paráda pokud bydlíte v 3patře a bojíte se zvýdavych sousedu jako já)
!ZAU!
3foto,,19.6.09 1 den na 12/12h,,,zatemnoval jsem ve skříni.slunce si užívaly od 7 rána do 7 večera..ale občas se stalo že sem to nestihl nebo sem je dal do skříne až o 2-3 hodiny pozdějš ale nic zásadního se nestalo
!ZAU!
4..foto 32 den na 12/12h
!ZAU!
5..foto 38 den na 12/12h


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma