Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 
Pestovanie na okne - jednoducho a lacno - Klikni zde pro originální téma
kvasimodo
cavte vsetci tak po dlhsom case pripajam dalsie fota ... rastlinky su stare priblizne 60 - 65 dni od vyklicenia ... vyzeraju trocha slabsia ako ta z minuleho roku ale je to preto ze som malokedy doma a tak sa nema o ne kto starat a casto sa stava ze im cely tyzden nik nedopraje slniecka ...



1. ta rastlinka na pravo uz ma aj hnede blizny a asi coskoro dozreje, pritom je rovnako stara ako ta nalavo ... hold kazda rastlinka ina genetika ....

2. pekne blizny
nojono
Jak to zkuřuje???
kvasimodo
vo vetsine pripadou to skuruje fakt dobre ... napriklad tu rastlinku co je v cervenom kvetinaci som pestoval aj normalne z jari do jesene a skurovala fakt huste .... skusim spravit makro aby bolo vydno krystaliky , ale musim povedat ze tieto rastlinky co pestujem v podstate z leta do zimy su trocha slabsie lebo je menej slnka ale u izbovych rastliniek som este nezazil aby to neskurovalo
nojono
tak to je super, asi do něčeho podobného půjdu taky .... aspoň se přes zimu nebudu nudit :frog:
kvasimodo
no tak to je hlavne ... vlastne to ako to bude zhulovat je take prekvapenie ... ale cez zimu by som pestoval asi aj keby to nezhulovalo (co sa zatial nestalo ) trebars len koli zabave , principu a estetike ...
ikary-san
kvasimodo:chm to seš teda fakt šikulka....to dyž já pěstovala kytí na okně...tak jí tak ji v šesti tejdnech zežloutly lístky a začla umírat...a to sem se o ní starala nejlíp, ale nešlo ji zachránit, ale stejně se tomu začínali dělat klučičí květy myslim:)
cru_ci_fix
ikary-san: to bolo asi tym..ze si ju preliala...
ikary-san
Nepřelila...měla vespod ďurky...a takovou mističku...s vodou...víš co myslim ne, aby si mohla dycky dyž bude potřebovat natáhnout sama kořínkama:)
Jesterka
Ahojte taky pestuju na okne uz mesic. Ted maji rostlinky 5 pater pri asi 20cm vysky. Zatim rostou pekne (jsou 3 tydny po presazeni), chystam se zacit hnojit a nespis prodlouzit trosku den nejakou zarivkou. Snad se dockam aspon nejake urody :)
cru_ci_fix
Jesterka: pod nejakou zarivkou sa dockas skor... nijakej urody...
Jesterka
Jo jasne, samo ze zarivka je na prd. Ja jen ze mam jendu trubici aqua-glo pro akvarijni rostliny navic, tak jim chci trosku prodlouzit den. Pocitam s tim ze toho moc nebude. Doufam jen, ze to aspon trosku skouri. Pestuju je spis z nudy a taky ze me to bavi, nez pro kvantitu huleni.
hoj lidi taky jsem pěstoval za oknem měl jsem kytky měsíc a něco a kytky byly výtáhlé jak cip měli asi kolem 40 cm byla to pravděpodobně nějaká sativa! dosvicoval jsem lampou a je to na hovno!! ale mě to nevadilo protože jsem to nepěstoval kvůli hulení ale kvůli tomu pocitu že něco pěstuju přes zimu ale na jaře to bude o něčem jiném!:) peace
Jesterka
Presne jak pise Mjr.BlasterX nedelam to ani tak kvuli tomu ze se skourim jak pes, ale proto ze me to bavi. Bohuzel uz mi taky asi po 2 mesicich zacali kvest. 7 pater vyska nejakych 30cm. Den zatim prodluzuji 20W usporkou. Kyti vypada celkme pekne. Vytahly moc neni. Semena byla smes nejakych skunku :)
Jesterka
Pokud to nema cenu tak to nepestuj, ja jsem jinyho nazoru :) Minuly tyden jsem ty moje kvetinky zastipnul, protoze uz byly moc vysoky a chci aby se vic rozvetvily. Ustipnul jsem 2 vrchni palicky. Po mesici kveteni krasne vonely a lepily, bohuzel byli palice zatim maly. Z tech 2 vrcholovejch zastipku toho bylo sice na jedno, ale zato vyborny skoureni :D Uz se tesim az dozraji :)
A proc si nezasadit seminko az na jare? A proc ne uz v zime a az dokvetou tak ostrihat jen palice a nedat ven a mit druhou sklizen? Vzdyt se da konopi pestovat i nekolik let jako bonsaje? To bych nenazyval jako trapeni, ale jako prodlouzeni zivota treba na 2-3 roky misto pul roku ne? A jak uz jsem rekl delam to vice mene pro poteseni pres zimu. V lete pestuju venku a skunk pestuje kamarad, takze huleni je dost. Opravdu to nedelam proto ze chci rostliny trapit, nebo z nich mit nejakej velkej vynos :)
Takhle vypadají moje kyti po 2 mesich...
Jesterka
Nevim treba je pak horsi vynos, protoze rostlinky uz tolik nerostlou a nekvetou.
Nedelam to pro huleni :D
HA-de-SH
2Jesterka:
konopi je standartne jednoleta rostlina. Co se tyce bonsaji nebo matek, muzes je drzet pri stalym osvetleni na rustu i nekolik let, ale jakmile ti ta kytka jednou vykvete, tak pak odumre...

ale v podstate mas pravdu... 0 je "horsi vynos" a rostlinky ani nerostou ani nekvetou :D

peace
shortis
kvasimodo: vsimol som si tvoje odreskovanie hned po prvom poschodi. Funguje to? Odrezky ti normalne pustia korienky? Nieje rastlinka na to priliz mlada? Velmi ma to zaujima, pretoze takto by sa dali spravit klony velmi lahko a rychlo.. dik ;) K+
kvasimodo
shortis: ahooj tak zatial som s tym nemal ziaden problem ... matky rastli pekne dalej a taktiez odrezky sa mi vzdy zakorenily a neboli s nimi ziadne problemy... tiez som si myslel ci to nejak rastlinkam neublizi ale vobec ... ono tie odrezky su vlastne uz tretie poschodie ak si vsimnes a nie hned prve ... ale tiez som nevedel ci to dopadne dobre ale vyslo to a rastlinky rastli bez problemov dalej a dalej som ich mohol rezkovat do nekonecna....
MangoMan
kvasimodo:hod jsem nějaký fotky kytek jestli zas jedeš na okně,všechny předcházející vypadaly krásně,zatim:)
shortis
kvasimodo: jj, funguje to:) parada, uz len skoda ze rastlina zo semena neukaze svoje pohlavie kym klony zakorenia:( ako to robis ty? tak vizera ze rastlinka mladsia ako 2 mesiace nevykvitne...
kvasimodo
nj to je na tom najhorsie ked musis cakat kym vyjde pravda najavo ... vedsinou mi pohlavie rastlinky ukaze do 2 mesiacov a ked som pestoval v jeseni tak asi aj skor .... alebo mozes obetovat jeden odrezok a dat ho do tmy ... len nezabudni povapnit aby ti nenarastli hybridi ale to uz asi vies ...
shortis
ja to nemam na okne ale pod ziarivkou, takze hned ked som porezal prepol som, uz su todva a pol tyzdna a stale nic. myslis ze keby som spravil dve klony tak by ten klon stihol zakorenit a este aj vykvitnut kym by rastlinka zo semiacka vykvitla?
vapno? to nepouzivam, je to dolezite?
existuje pripravok ktory pomoze ku kvitnutiu, ako ze sa vola?
kvasimodo
ak mas na mysli pripravok na zakorenenie tak je to vraj nejaky stimulant ci co ... ale ja nic take nepouzivam ... a ak mas na mysli pripravok ktory pomoze kvitnutiu tak ako si to napisal tak o takom teda neviem ... snad kuracie sracky :) ...mne odrezky zakorenily vedsinou do 3 tyzdnou a zatial my zakorenily vsetky no ale kamos co pouzival take mensie zakorenovace ako mam ja tak mu nezakorenilo nic... takze vela zalezi asi od druhu zakorenovaca ....
hodne povedeny thread:) uz mam klicek v kvetinaci za oknem a chci se zeptat, rozhorl jsem se pro zastipnuti a vytvoreni mensiho kere viz prispevek č. 87, č.103.. chci se zeptat jestli je mozny ze rostlinka neroste tak moc a kvete tak brzo?! kvasimodo oznacil prispevek č.103 za 60 - 65 den od vykliceni myslim, je to duvod zatemnovani nebo ceho.. diky moc za odpoved, nejlepe na PM!
kvasimodo
dobra otazka odpoviem rovno sem : takze rastlinky z prispevku 103 som sadil 1.septembra (vid prisp. č.59 ) kedy sa perioda slnka smensuje cize rastlina reaguje tak ze chce co najskor dozriet a druha vec ktora ovplivnila rychle dozretie bolo to, ze skoro nikdy niesom doma a malo som sa o nich staral a casto sa stavalo ,ze niekto zatiahol zaluzie a cely tyzden nemala ziadne slnko ... cize sa da povedat ,ze boli neumyselne zatemnovane ... ale ak si zasadis rastlinky na okne teraz , tak zaciatkom leta uz by si mohol mat urodicku na letne prazdniny a ak odstrihnes tie najvecsie vrchne palice tak do jesene ti rastlina este dorastie trocha cize budes mat akoby dva urody za jeden rok z jednej rastliny ... nam sa to s kamaratom podarilo minuly rok ... bola to haluz... ale netvrdim ze je to pravidlo ... ale na okne sa rastlinkam jednoznacne dari len potrebuju trocha vetra aby boli tvrdsie sichy lebo ked ich budes len tak dusit za sklom tak tie sichy budu sice fajne ale take meksie ...
kvasimodo: perfektní nápad a perfektní rada. dík:) K+
LordPepino
2 kvasimodo: k tomu se da dodat jedine--- K+
kvasimodo
Cavte takze toto su rastlinky ktore som pestoval v zime ... nepestoval som ich pre nejaku urodu ale hlavne preto aby som vychytal nejake chybycky a vylepsil moj zakorenovac ktory vam ukazem nabuduce ... cize v zime skor pestujem preto aby som vychytal nejaky chyby a teraz na jar som zase o nieco mudrejsi :) ale samozrejme som pestoval aj pre radost to je jasne ... no skoda len ze obydva rastlinky boli samce ...no co aspon budem mat pel ....
kvasimodo
blbe samce ... ale musim uznat ze tak velmi rozkonareneho samca som este nevidel ... by som ruku do ohna dal za to ze to bude samica ... ale tak co uz ...
kvasimodo
dnes som vlozil semiacka b. dominiky a erdbera a jacka do zakorenovacou a rozmyslam ci budem davat reporty z pestovania do tohto threadu alebo mam vytvorit novy thread podobny tomuto ale zamerany cisto len na tie konkretne rastlinky cize ako sa im bude darit v roku 2007 ... aby v tomto threade nebol zmetok tak sa neviem rozhodnut tak poradte ... povodne som sa chcel uz na to vykaslat ale kedze je vela ludi ktori maju o pestovani na okne zaujem a vy mi posielate k+(za co vam velmi pekne dakujem ) tak mam chut v tom pokracovat ... takze poradte ako to chcete... mam pokracovat v tomto threade alebo mam vytvorit novy , ktory by sa volal pestovanie na okne jednoducho a lacno r.2007 ???
ja by som skorej bol za ten novy thread "JaL 2007" si myslim, ze to bude prehladnejsie... tot moj nazor..heh
kvasimodo: no tak co? ako pokracujes? uz ti nieco vyklicalo s tych zakorenovacov??? som velmi nedockavy......please update fotos... heh diky
kvasimodo
hej niektore uz zacaly klicat ale este nie vsetky ... inac mas pravdu asi vytvorim novy thread nech to je priehladnejsie ... a sem budem davat ine fotky ...
Papek
Top bude asi nejlepší a nejpřehlednější. :) Ty sbíráš pyl ze samců? Jak ho pak přechováváš? To pak dáváš do lednice nebo mrazáku?
kvasimodo
no dam kvietky do nejakej papierovej krabicky napriklad od zapaliek a necham to ususit ... z kvietkov opada pel, kvietky vyberies a ten pel co ostane na spodku vraj mozes zmiesat s trochou hladkej muky (aby si zbytocne neplitval )... potom uz len nanesies pomocou trebars stetca na konkretne miesto na samicej rastline ktore chces opelit... ale myslim ze to nejak specialne prechovavat netreba ja to robim prvy krat tak snad sa nemylim ak by som zistil nieco nove tak to sem hned napisem
Papek
Tak jo, tak to dík, vyzkouším to taky. Já jsem zkoušel taky něco podobnýho.:) Jsem měl políčko se samcema a když byl hodně slunný a teplý den, to se ten pyl sype z květů děsně moc. Já jsem si ho nasbíral a dal to do ledničky, aby se nezkazil. Pak jsem to nanesl na rostlinku, ale jen na část a v pohodě. Akorád toho pylu bylo docela málo. Vyzkouším to namíchat s tou moukou. :) Kolik tam tý mouky tak přibližně dáváš??
*dR->ZmRd$!*
:D souhlasim s kvasimodem mam pyl z jocka horrora asi 1 rok stary proste z mynuleho outu v male sklenene lahvicce a porad je dobry skousel sem ted no name ve skrini a krasne se mi opilila :D nanasel sem take stetcem...PeAcE
kvasimodo
papek: nemusis to miesat s mukou ... to iba ked mas malo pelu ... a neviem kolko presne poradil mi to kamos asi pred pol rokom a teraz mi tvrdi ze to vzivote nepovedal ze to pocuje prvy krat tak ja uz som z toho blby sam ... ale ak chces zmiesat tak asi len tak trochu 1:1 si myslim
Papek
dobře díky, já to vyzkouším :)
HorrigEn
dik moc za super rady a obrazky
zacinam pestovat za oknem..jen jednu kyticku na zkousku tak snad se zadari :D

ak 48 klon
http://www.imagehosting.com/out.php/i408008_1.jpg
Papek
Tak přeju hodně štěstí do prvního windooru. :)
HorrigEn
citace:
Původní příspěvek od Papek
Tak přeju hodně štěstí do prvního windooru. :)


dik kámo!
HorrigEn
zatim roste vesele :) zastipnout chlapi?

tyden stara
http://www.imagehosting.com/out.php/i439761_P1000768.jpg


soucasna
http://www.imagehosting.com/out.php/i439751_P1000769.jpg
HorrigEn: na jakou stranu máš okno?:-)

..myslím že bych se nejradši zeptal všech windoor pestitelu. na jakou svetovou stranu máte okno? (S,J,V,Z)
a na jakou je mit kytku je nejlepší?!
HorrigEn
na jakou?? no tam kde sviti dlouho slunko ne?:)

ja mam okna na jiho-zapad....
vaaanha
Tak třeba asi na jižní ne? Severní je píčovina, tam nikdy nesvítí, na východě svítí od svítání řekněmě do poledne, na západní od poledne do tmy, a na jižní svítí celodenně:)
taky si myslím že jih:-) ale spíš by mě zajímalo jak komu to kde roste:)) a jestli je spokojeny se svym oknem.
HorrigEn
no roste to pekne ale sere me ze mam okna primo do ulice..a nevim kam s kytkama az povyrostou. nechci aby mi ganja visela do ulice :))
a balkon mam na severo vychode coz je na picu...
snad neco vymyslim
kvasimodo
mne z rana do obeda svieti na balkon a poobede do kuchyne takze rastliny prenasam hore dole :)
kvasimodo
to horigen : ak mas rolety( alebo ako sa to vola ) na okne tak ich zatiahni a nasmeruj podla slnka ... to rastlinkam v pohode staci a nik ti nebude vydiet nic
Papek
to Kvasimodo: To je dost blbý to každý den přenášet. To je jako každý den zatemňovat kytku krabičkou z kartonu. :)
kvasimodo: ako je natom tvoja tohorocna okennica? updatni daco ne...:)
kvasimodo
jasne coskoro budu fota len to potrebujem troska rozsadit a niekedy v nedelu alebo v pondelok to tu hodim a tak vytvorim novy thread ...
HorrigEn
roste pekne..brzo zacnu hnojit :)

http://www.imagehosting.hostuju.cz/images/20451P1000776.jpg
kvasimodo
takze ahojte po dlhsom case prikladam nejake fota z pestovania na okne... takze toto je rastlinka ktoru s kamaratom mame je to krizenec nejakeho no namu a jacka herrera .. takze je to v podstate no name , ktory sme nazvali ....svikebara ... rastie pekne len by sa nam hodilo nejake poriadne hnojivko a asi by to chcelo presadit do vecsieho kvetinaca ... respektive vedra:)
kvasimodo
a tu pripajam fotecky inych rastliniek ... planoval som zalozit novy thread ale tak to az ked rastlinky trochu povirastu a vyberem nejake zaujimave mnamky ... sa nechajte prekvapit :)

takze : 1. (z lava) erdber a afghan
2. jack herrer
3. black dominica
4. cytral +blue mystic
5. shaman alebo durban (sa mi pomiesali semiacka)
6. odrezok z black dominica (dufam ze som to napisal dobre)

inac samozrejme upozornujem ze nie vsetky semiacka su original vedsinou su uz po prvej urode od inych groverov .... ktorim samozrejme dakujem za pomoc
kvasimodo
inac tie male rastlinky som hnojil troskou krystalonu (ale len tak pre smak ) trochou NPK a do vody pridavam stale vapno aby to zvysilo ph .. najblizsie zacnem hnojit konskymi srackami ...
Papek
A to plánuješ pěstovat za okny všechno, nebo něco půjde ven??? :)
kvasimodo
na okne necham len niektore mnamky ... vedsina pojde von a von pojdu aj odrezky ktore z tych mnamiek spravim ...
HorrigEn
krasne kytky! preju hodne zdaru s presazovanim!
taky se uz chystam zacin hnojit krystalonem..snat to pujde videt :)

http://www.imagehosting.hostuju.cz/images/10138P1000831.jpg
kvasimodo
pekna kvietka potom ju nezabudni asi presadit lebo ten kvetinac sa mi zda byt maly ... a nevies co je to za druh? ci len tak noname? aj tie su samozrejme v pohode
HorrigEn
dik :) je to klon ak48....a budu presazovat..za chvilec
snad ji budu davat na balkon pres noc ale ted je jeste zima
Papek
Moc hezká. Myslím, že ten květináč je zatím v pohodě,:)
HorrigEn
souhlas...zatim staci :)

http://www.imagehosting.hostuju.cz/images/28700P1000834.JPG
lidi, me to jakoze asi roste ale ted nejak pomalu.. nemuze vyburit 2he patro.. zdalo se mi ze je prelita.. zacala od konecnu mirne zloutnout a konecky asi 1mm jsou bile, ale jinak v pohode, na vecer svesi listy a jak sviti tak je zas hodi nahoru, nevim v cem je problem.. nemate s tim nekdo zkusenosti.. myslel jsem ze je to prelito, zallival jsem hodne kazdy den.. ale ted nejak neroste.. nevim cim to, uz jsem 3 dny nezalil a kvetinacek je nahore sice suchy ale myslim ze uvnitr ma jeste hafo vlhko
je na listech 95% zelene, vse ok, jen me to znepokojuje
kvasimodo
ako kazdej rastline vecer spadnu listy ... je to uplne prirodzene to vtedy rastlina vlastne akoby oddychovala ... ak je problem len v tom ...
Rodny
Zdar, taky se pochlubim svejma kitickama ...
Pestuju je za oknek a uz sem zastipoval FIM metodou...

Dole je pokracovani ...
HorrigEn
tady par fotek jeste nez sem ji presadil...
HorrigEn
a dalsi :)
pUNKE
pěkný kýtí. co myslíte:když to má blizny, ale zastavil se květ a jen roste???
nevíte pls kolik je teďky perioda venku???Aby se mi tohle nestlo taky s dalšíma kytiz, páč sem teď hodil ven 2x pure power plant z periody 16/8 a nahodilo mi to taky blizny.
Papek
nevím přesně, ale myslím, že je tak perioda asi 14/10, tak to bude teď hnát na ten růst. :)
kvasimodo
cavte groweri tak som tu opet s novymi fotkami su trocha tmave ale ta ja sa asi tak skoro fotit nenaucim ... takze z lava SVIKEBARA, samec BLACK DOMINA (skoda ze je to samec) a velkomozny pan ERDBER rovnako stary ako B.D ...ocividne pozadu ...
K2x
Tie rastlinky su vsetky rovnako stare?
kvasimodo
stala sa nam mala nehoda pri zlej manipulacii sa nalomila cast stonky medzi dvoma hlavnymi vetvami ... tak sme to zviazali so snurkou ... dufam ze to bude stacit ... nema niekto s tym nejake skusenosti ?
kvasimodo
K2x : nie len tie dve na pravo ...
kvasimodo
a este tu mam nejake makro susky slecny SVIKEBARI
HorrigEn
paradni kytky! doufam ze se ti kytka chytne!
Canadien
Ahoj vsem...kvasimodo super thread:)Sleduju ho uz dyl a hodne mi pomohl,uz jen proto ze jedu taky windoor;)Zkousim jednu vec a zatim mi vychazi....Za oknem, protoze je fotoperioda rizena sluncem, trva dlouho nez se ukaze pohlavi a sazeni rizku vyzaduje trosku citu (sem desne linej) me napadlo ty rizky dat jen do vody a zatemovat je...no funguje to bohovsky...je to desne jednoduchy a zvladam to i ja:D...jen si dejte pozor na vodu,mela by byt odstata a meli byste ji kazdej den menit..

casem se sem pokusim hodit fotky...
MALEM BYCH ZAPOMEL: v zadnym pripade ty rizky ve vode nedavejte na primy slunce...spalite to!!!Me se to na poprve stalo taky ale nastesti sem to v cas odchytl a stacily se zvetit.
kvasimodo
tie odrezky pouzivas cisto len na zistenie pohlavia alebo ich potom ak ti v tej vode pustia korienky aj presadzujes ... ?
Canadien
Vzheledem k tomu ze nemam moc mista tak si musim vybrat...bud puvodni rostlina nebo zakorenenej odrezek...uprimne,zakorenovat sem to jeste nezkousel,vzdycky to stihlo ukazat pohlavi nez to korenilo, ale myslim ze bude stacit koupit si stimulax a zkusit to s nim...cetl sem ze staci lzicka stimulaxu do male sklenicky s vodou a ta roslinka by tak po tydnu mela pustit korinky...
kvasimodo
ja odrezky davam zakorenovat normalne do zakorenovacov ale dost to ide do penazi tak rozmislam ci by to nestacilo dat len do takej raselinovej hliny a poriadne to zaliat ... to s tym stimulantom zneje zaujimavo ... a nevies kde sa to da kupit a kolko to moze stat?
pUNKE
co ti leze do peňez?stimulax(který funguju super-100%) stojí kolem 30-40kč.je bu´d kapalný, práškový nebo gelový.já používám nejdřív gel a pak ho prcnu do prášku.super výsledky-za 10 dní kořeny prolezou 1x1cm RW kostku.maj ho v každém zahradnictví.řízky ti v žádné hlíně nezakoření(aspoň teda mi nikdy).
Canadien
citace:
Původní příspěvek od pUNKE
co ti leze do peňez?stimulax(který funguju super-100%) stojí kolem 30-40kč.je bu´d kapalný, práškový nebo gelový.já používám nejdřív gel a pak ho prcnu do prášku.super výsledky-za 10 dní kořeny prolezou 1x1cm RW kostku.maj ho v každém zahradnictví.řízky ti v žádné hlíně nezakoření(aspoň teda mi nikdy).
Tak tak..mas naprostou pravdu...
pUNKE
že jo, pár peněz a skvělé výsledky.Nevyplatí se kupovat nějaké ty rootstimulátory z growshop-je to předražené a i ten stimulax je tam 2-3x dražší.No, ze začátku sem měl ten kapalný stimulax a s tím sem nebyl spokojen.

Doporučuju nejdřív namočit řezana do gelu a pak do prášku-nedostane se tam žádný vzduch a fakt za chvilku sou kořeny.hoja
Canadien
Jakoze ja to korenit nenechavam...jen tim urcuju pohlavi..ale kdyby jo, tak to urcite delam jak pUNKE.
pUNKE
já si dělám řezy tak vím že to sou baby. Ale stejně bych je nenechal jen tak umřít-nechal bych je vykvést, ale každý jak chce, že?
Canadien
taky moznost=)zrovna ted mam udelany tri rizky...jedna krasne kvete(Huraaa) ale tem dalsim dvoum se moc nechce
pUNKE
a model?já mám zrowna na okně pro lidi 6x ICE. a pořád si sadím další a další ven. škoda že nemůžu na okně, tak teď dávám ven.teďka sem přišel o 9 kytek ve skříni-rozzuřená členka rodiny mi je vyhodila
Canadien
Ceskej NOname...prej fialka:DV cestine mi ty nazvy moc nerikaj...rozzurena clenka rodiny?Tak to nastve...
pUNKE
Matka-vyhodila mi 5xak48 a 4x super skunk-chtěly už jen flushing.já měl minule fialku-passion1 od dutch pasiion a jako nádherná
Canadien
Ja sem s tema fialkama mirne mimo...jak je to anglicky?..snad i ty moje budou pekny;)
kvasimodo
uf tak to je teda riadna skoda tych rastliniek ... diki za rady hosi s tym stimulaxom to urcite niekedy skusim ... inac z jednej rastliny sa da narobit vela odrezkov a ked je ta rastlina samica tak zo vsetkych odrezkov co zasadite vonku budete mat take mensie rastlinky ale vsetky samicky a ked sa o to budete aspon ako tak starat (hnojit tak budu mat rovnako kvalitne susky ako ich matka aj ked budu mensie
kvasimodo
takze je trocha skoda tie odrezky vyhadzovat ...
Canadien
To je...urcite!!Ale nemam moc mista:(Takze si muzu dovolit mit jen ty nejhezci a nejzdravejsi..
pUNKE
to mi neříkej, když mám asi 12 matek, ani nevím přesně a furt z nich řežu :-))))))))))
pUNKE
no tak jo, sou poptávky po stovkách, ale to fakt nedávám. Řízkování a výroba řezů není žádná věda a i když to dělám chvilu tak sou krásné a všeci si je chválí.
kvasimodo
co? dvanast matiek? a kde to mas na okne? uf ... nemas foto?
Canadien
To bydlis ve skleniku?Jinak si to nedokazu vysvetlit:D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma