Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nakvétání kytek již z jara...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
JENCA
Nový Člen

Karma uživatele JENCA - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 24  

Dotaz furt se snaží nakvétat Příspěvek č. 1

Zdarec groweři při letosní výsadbě na out mi ničí hlavu tento problém. Jelikož je letos mnohem dřív teplo začal jsem sadit trochu dřív (zhruba v půli února) , všecno vypadalo v pohodě. Jenže po měsíci růstu začli všechny nakvétat. Tak jsem je nakopl dusíkem, zaštípl všehny nakvetlé části a šli ven. Asi to nepomohlo, těd jsou z nich zakrslé žebráky které jsou osypané řídkýma šiškama. Bral jsem to jako důsledek mojí předčasné aktivyty, ale teď mi to dělají i kytiz sázené o měsíc později a to už mi hlava nebere. Jinak světla mají dost, hlínu a hnojky používám už pár let, takže v tom problém nebude.
Tenhle problém už jsem zaregistroval u dalších dvou lidí a zajímalo by mě jestli je to nějaká globální záležitost nebo jen blbá náhoda.

Old Post 29-04-2007 v 07:29 AM
JENCA je offline   Profil uživatele JENCA   Find more posts by JENCA   Foto galerie člena JENCA   Click here to Send JENCA a Private Message   Add JENCA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skatersoft
Stálý Člen

Karma uživatele Skatersoft - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 2

Cau ja mám taky jednu kytku která už kvete a byla sázená s dalšíma cca 20kytkama na začátku dubna taky to nechapu ale tak je to jenom jedna takže v pohodě

Old Post 29-04-2007 v 07:58 AM
Skatersoft je offline   Profil uživatele Skatersoft   Find more posts by Skatersoft   Foto galerie člena Skatersoft   Click here to Send Skatersoft a Private Message   Add Skatersoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 3

2JENCA:

Čau. Robia ti to rastlinky z tých istých semienok, resp. rezov? A u tých dvoch ľudoch? Máte všetci rovnakú odrodu?

Marihuana je dar.

Old Post 29-04-2007 v 08:25 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JENCA
Nový Člen

Karma uživatele JENCA - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

Ne nemáme každý sadí samostatně a já jsem tam měl tak 4 druhy a udělali to všechny

Old Post 29-04-2007 v 08:46 AM
JENCA je offline   Profil uživatele JENCA   Find more posts by JENCA   Foto galerie člena JENCA   Click here to Send JENCA a Private Message   Add JENCA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Mne toto raz spravil tiež jeden noname. Rastlinky mali cca 50 cm a jeden začal kvitnúť asi tak v prvej polovici júna. Vyrástla na ňom 1 šiška a rastlinka umrela.

Marihuana je dar.

Old Post 29-04-2007 v 12:33 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 6

Berte v potaz ze svetelna perioda je ted 14,5Hod. svetlo
9,5tma,nekterym modelum to na nasazeni kvetu staci,ostatne me matka WS taky nasadila,ale uz se to prodluzuje takze by se to melo zatavit.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 29-04-2007 v 15:10 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JENCA
Nový Člen

Karma uživatele JENCA - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 7

No u těch prvních bych na to už moc nesázel ale ta druhá várka to snad ještě rozchodí uvidíme posléze

Old Post 29-04-2007 v 19:18 PM
JENCA je offline   Profil uživatele JENCA   Find more posts by JENCA   Foto galerie člena JENCA   Click here to Send JENCA a Private Message   Add JENCA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 8

já dával nounejmy nedočkavě naklíčit už ke konci února..nakvetly, zaštípl jsem, jedou dál..myslím že to bude v pohodě..viz. moje bio

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 30-04-2007 v 13:33 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 9

je to uplně normální, viz pupiset

kolik teď máš venku světla? teď je teprve tak čas zasadit. nebo jinak, kdy vám kytky začínají kvést? začátkem srpna? nejpozdějc. kolik je světla v srpnu??

v každém případě buď rád, že ti nakvetly, aspoň víš s čím máš tu čest, kytky to bez problému rozchodí.

Old Post 30-04-2007 v 16:58 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JENCA
Nový Člen

Karma uživatele JENCA - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

no mě by ani tak nezarazilo kdyby některé trochu nakvetly , to už se mi vlivem mojeho předčasného blbnutí párkrát podařilo, ale komplet všechny a způsobem že už bych je pomalu mohl kosit teda ještě ne. škoda že nemůžu přihodit foto (nejsem majitelem foťáku)

Old Post 30-04-2007 v 19:08 PM
JENCA je offline   Profil uživatele JENCA   Find more posts by JENCA   Foto galerie člena JENCA   Click here to Send JENCA a Private Message   Add JENCA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 11

vydrž prťka vydrž bude pohoda bude se natahovat den a kytky zase prejdou do rustu alespon ti zesili

Old Post 01-05-2007 v 00:28 AM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 12

ale zase to má výhodu. už jsem odhalil tři samce.


aspoň nebudu zalévat ten bordel s koulema

!

Po pár letech zpět.

Old Post 02-05-2007 v 19:47 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spacy
Stálý Člen

Karma uživatele Spacy - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 13

No kamosovi to taky vcera nakvetlo je to pesek......
ale me nic

Můžeš vše jen se nenechej chytit

Old Post 02-05-2007 v 20:56 PM
Spacy je offline   Profil uživatele Spacy   Find more posts by Spacy   Foto galerie člena Spacy   Click here to Send Spacy a Private Message   Add Spacy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 14

mě nakvetlo skoro všechno

a naprosto nevím PROČ!!!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-05-2007 v 10:42 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 15

me taky nakvetly ... a sou male ... a blbe rostou .... asi bych mel vyhodit ty nonamy ...

to nakvetani muze byt take tim ze kytka je delsi dobu ve stinu ne?

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 13-05-2007 v 10:49 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 16

nevím, mám je ve skleníku furt na sluníčku, stoprocentně víc jak 12 hodin.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-05-2007 v 10:50 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3691570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív