Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nakvétání kytek již z jara...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 17

nezbývá než doufat že se uklidní samy. sice chci je zatmívat aby kvetly vva v červenci, ale tohle je i na mě moc brzo.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-05-2007 v 10:51 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JENCA
Nový Člen

Karma uživatele JENCA - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 18

asi to počasí letos letos nebo co?

Old Post 13-05-2007 v 17:57 PM
JENCA je offline   Profil uživatele JENCA   Find more posts by JENCA   Foto galerie člena JENCA   Click here to Send JENCA a Private Message   Add JENCA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Komu kvetle OUT najare ? Příspěvek č. 19

Hoi,mam takovej problem,daval sem ted kytiiz ven a zniceho nic zacli kveest,a to ne jen par chlupu,ale feeest.Jedna se o Nebulu.Byli dlouho doma a v malych kvetinacich...meli uz par palicek(malo slunka),a misto toho aby venku zacali znovu ruust,tak si vesele kvetou daal,uz je tam aj pryskirice.Myslite ze se jeste vzpamatuji? Slunko maj od vychodu do zaapadu.Chtel sem jim pomoct CROPMAXEM od Plagronu,ale ten jim spis v tom kvetenu jeste pomohl.
Mel nekdo nekdy podobny problem?...jak to dopadlo

Old Post 14-05-2007 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 20

Hele kamo me letos na slunecni periode uz 2x zacala kvest Budha's Sister a dycky stacilo zastipnout palicky/blizny a prolejt poradnym rust. hnojivem (u me BioBizz Bio-Grow) a ona uz dostane rozum.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 14-05-2007 v 19:41 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 21

Něco jinýho jsou preflowers, ty si hodí některy kytky hned na začátku a pak rostou dál, to je asi tvůj případ PETREF, je to vždy jedna blizna v zálistku a něco jinýho jsou palice.

Old Post 15-05-2007 v 13:57 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Nápad Příspěvek č. 22

mam stejny problem...ak48 kvete ale zda se mi ze uz se trosku vzpamatovava
uvidime ... nebude na skodu hnojit 3x tydne krystalonem?

flow,grow,glow

Old Post 15-05-2007 v 19:06 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 23


mam stejny problem...snad se kytka vzpamatuje
ak48...
btw muzu hnojit 3x tydne krystalonem?

flow,grow,glow

Old Post 15-05-2007 v 19:12 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Upozornění Příspěvek č. 24

Každej rok na jaře je to stejný. Všichni spěchaj, sázej brzo a pak se hrozně divěj, že jim kytky nakvítaj. Letos bylo brzké sázení podnícené na oko pěkným počasím, které začalo už začázkem března. Ovšem sázet takhle časně je podle mě zásadní chyba. Moje mnohaleté zkušenosti dokazují, že kytky zasazené v květnu jsou vždy lepší než ty dubnové ba dokonce březnové... Jedna teorie mistra ddt dokonce praví, že kytky brzo vysazené mají na podzim problémy s nasazováním květu a z pravidla nasadí dýl než ty květnové!

Jinak rostlinky, které vám již nakvetly(tedy závisí to na stádiu nakvetlosti-samozřejmě že čím víc tím hůř)budou mít s vysokou pravděpodobností problémy s růstem už po celou vegetační fázi. Zakrpatí, patro na patře, samé miniaturní zárodky palic atd...



Ještě k poslednímu příspěvku:

citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
muzu hnojit 3x tydne krystalonem?


To bych nepokoušel, jestli nechceš kytky spálit. Jednou tejdně max.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 16-05-2007 v 23:06 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 25

mam jednu kytku G13BWxBW odhadem od prosince, udržoval jsem ji ve skříni na růstu s tím, že ji nechám rozrůst a pak šoupnu ven.na začátku května jsem ji dal ke známýmu pod střešní okno a během 14 dní začala kvést.Už je docela olepená a voní jako prase.nepomoho ani vydatý hnojení narůst.Myslim si, že kdybych začal hnojit na květ, tak se na ní udělají pořádný šišky už teď, ale to já nechci.Dával jsem ji tam za tim účelem, že vypěstuju monstrózní kytku, protože už před měsícem to byl metrovej keř.Tak se snad umoudří a přehodí na růst.už je venku, za chvili se na ni jedu podivat, tak sem zvedavej.

jinak to hnojeni 3x tejdne: nevim jak kristalon start, ale treba u alga grow udavaj 4ml/l jednou tejdne a ja daval do každy zalivky(3x tejdně) vic jak 10ml/l a v pohode.pak uz sem to lil podle oka a kytky sem nepopálil.ve skrini davam alga bloom 10ml/l taky do každý zálivky a bez problemu.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 27-05-2007 v 12:33 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceq
Nový Člen

Karma uživatele Iceq - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 26

tohle kdyz se mi stalo loni tak sem usmikl ty kuličky a kytka valila v pohodě dál,potom to už nedělala

Old Post 28-05-2007 v 20:05 PM
Iceq je offline   Profil uživatele Iceq   Find more posts by Iceq   Foto galerie člena Iceq   Click here to Send Iceq a Private Message   Add Iceq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toy
Nový Člen

Karma uživatele toy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 27

chtel bych se zeptat nekoho, kdo ma zkusenosti z minulych sazeb-

predcasne mi kvetou kytky- a to takovym zpusobem, ze potom, co sem je zastrih ted rostou dal, ale listy maj netypicky- na jednom listu jenom tri dilky, nebo jenom jeden list- dlouhej... Ma cenu je nechavat az do podzimu- budou mit vubec palice? Mate zkusenost? diky za rady

Old Post 28-05-2007 v 20:28 PM
toy je offline   Profil uživatele toy   Find more posts by toy   Foto galerie člena toy   Click here to Send toy a Private Message   Add toy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Toy: Tohle mi dela Bilej rusaak taky,ale myslim ze se to casem sparavi,a aj kdyby tak nezalezi na listech ne? ale na siskaach.Nech to frcet a budes happy.

Old Post 29-05-2007 v 08:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 29

mam stejny problem ale nevenuju tomu pozornost

flow,grow,glow

Old Post 29-05-2007 v 10:24 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

take mi nakvetaji konkretne chronik,citral,a ppp,nastesti jenom tri kvetinky tak doufam ze alespon dokvetou at mohu sklidit co nejdrive ostatni mi rostou uplne normalne i kdyz byly vysazene zacatkem kvetna spolu s ostatnima.

Old Post 07-06-2007 v 10:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 31

Mne keď asi pred mesiacom začala kvitnúť rastlinka, tak som ju jednoducho zaštipol, presadil do väčšieho kvetináča, pohnojil a o týždeň som sa nestačil diviť ako sa zase rozrástla.

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 08-06-2007 v 08:47 AM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 32

littl_grouwr :Sorry, ale tvůj příspěvek má naprosto desinformativní charakter, takže nám tady nemátni kolegy growery...

S tim začátkem květu je to jak řikám a tady máš důkaz-je to z příspěvku o výběru odrůdy od MandalaMike(zaručeně zkušený pěstitel a šlechtitel):

citace:
Some of the problems with harvest dates come from too early planting. Flowering is controlled by a light-sensitive hormone. If you plant in April-beginning of May you get big plants...but you want big flowers and a safe harvest! These big plants take longer to adapt to the daylight getting less - it takes longer for them to build up the flowering hormone. If you plant mid May-June they have a shorter veg cycle and get used to days becoming shorter. The flowering hormone starts to build up and reaches the critical level quicker. This way the chances of faster flowering (and faster harvest) are higher. It is not a method that works with all plants, but in climates with a lot of rain/cold in Sept./Oct. it's better to try everything that supports quick harvest.


Doufám, že umíš anglicky, pokud ne jsem ochotný to přeložit...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-06-2007 v 17:58 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1457260 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív